Forum W oczekiwaniu na owulację testosteron a ciąża
Odpowiedz

testosteron a ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    odswiezam watek - po wizytach u kilku lekarzy, kazdy z nich twierdzil, ze moj nieznacznie podwyzszony testosteron nic nie zaszkodzi w ciazy, nie wiem jak to jest jak ktos ma mega wysoki... mi testosteron obnizyl sie mysle po unormowaniu prolaktyny, bo jak wiadomo, hormony sa ze soba powiazane jeden z drugim, stad potem takie rozchwiania w organizmie...

oprucz herbaty z lukrecji, testosteron obnizy sie po picu octu jablkowego (np 2 lyzeczki octu na letnia przygotowana wode - nie goraca, bo ocet straci swoje wlasciwosci). Androgeny na pewno spadaja, bo niechciane wloski znacznie wolniej u mnie rosly, a jak nie pilam nic - nadal w swoim tempie... jeszcze jedna opcja - picie miety pieprzowej przez tydzien po 2 filizanki dziennie w pierwszych dniach cyklu - tez moze obnizyc androgeny - gdzies wyczytalam o tym artykul <3 Takze jest troche opcji :)

asioczek86, karolina01231 lubią tę wiadomość

• zonaboba Autorytet

Wysłany: 2 września 2016, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odswiezam watek !! :)

Czy sa dziewczyny ktore maja wysoki testosteron?

To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

• Oreore Przyjaciółka

Wysłany: 10 września 2016, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za wysoki, we wtorek ide na konsultację do endokrynologa

07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2016, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oreore wrote:
    Ja mam za wysoki, we wtorek ide na konsultację do endokrynologa

Kochana i co lekarz powiedzial??

• Skrzydlata Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak miałam za wysoki testosteron wolny (bo testosteron zwykły miałam ok) to mi lekarz przy staraniach zapisał sterydy. Konkretnie Pabidexametason. Utyłam od niego 5kg a przecież miałach schudnąć, bo spadek wagi tez może unormowac hormony. Testosteron mi spadł od sterydu ale jakim kosztem? Sterydy sieją spustoszenie w organiźmie, więc niby na spadek nie trzeba brać tabletek anty, ale uważam że w staraniach z testosteronem jest najgorzej. Bo progesteron czy prolaktyne da sie lekami unormowac i nie blokuje się płodności a z testosteronem jest kicha.

Aktualnie dawno nie badałam testosteronu, ale biorę na niego myo-inositol i niepokalanek. A sądząc po mojej twarzy, która od testosteronu zawsze była mega obsypana, to teraz jest nawet całkiem spoko. Jak coś mi wychodzi to w lutealnej od prolaktyny.

21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)
    klz9df9hky1u0cac.png
    qb3c3e5e6rzdznr9.png
  • Tusia_87 Autorytet

Wysłany: 6 października 2016, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was :-(
    Hormony mam bardzo mocno zawyżone
    Testosteron przy normie 48.10 mam wynik 83.63
    DHEA przy normie 9.80 mam wynik 14.37
    I androstendion przy normie 3.30 mam wynik 3.29

Od grudnia nie udaje mi się zajsc w ciaze :-(
    Poprzednie ciaze w 1 cyklu starań z odstawienia antykoncepcji.
    Mam już dwójkę dzieci 3 ciąża pozamaciczna w zeszłym roku we wrześniu :(

3jgx3e3k7i9ddw4h.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego