X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Felinka jajeczko po owulacji do 24 h żyje więc mogło przetrwać 🙂. Jak ty się wogóle kochana czujesz, jak samopoczucie?
    Fizycznie całkiem dobrze, gorzej psychicznie... Staram się nie myśleć ale jednak myślę z tego wszystkiego az mam biegunkę.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzięki że pytasz 😘

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Ale dzięki że pytasz 😘

    Ja miałam taką samą sytuację i po 2 tygodniach pojawił się kropek więc na prawdę nie martw się. Będzie dobrze 🙂. Myślę, że z takiego martwienia się na zapas nic dobrego nie wychodzi, martwić się można jak faktycznie jest źle

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Ja miałam taką samą sytuację i po 2 tygodniach pojawił się kropek więc na prawdę nie martw się. Będzie dobrze 🙂. Myślę, że z takiego martwienia się na zapas nic dobrego nie wychodzi, martwić się można jak faktycznie jest źle
    Aj bo mnie ten lekarz wyprowadził z równowagi. Idę za tydzień ale z drugiej strony zastanawiam się czy jest sens... Może warto zaczekać te 2 tygodnie... Sama nie wiem

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Aj bo mnie ten lekarz wyprowadził z równowagi. Idę za tydzień ale z drugiej strony zastanawiam się czy jest sens... Może warto zaczekać te 2 tygodnie... Sama nie wiem

    Czytałam że martwiłaś się tym że przepisał duphaston. Powiem ci, że warto się cieszyć nie smucić bo duphaston pomaga zarodkowi się zagnieździć i ogólnie go wspiera 🙂. Nawet na ulotce jest to napisane, przeczytaj sobie 🙂. Ja na szczęście też miałam go przepisanego jak miałam ten pusty pęcherzyk i ogromnie się z tego cieszę, bo po 2 tygodniach pojawił się kropek Tymuś 🙂. Zdarza się, że ginekolog nie przepisuje nic w przypadku samego pęcherzyka i czeka aż sama się sytuacja rozwinie. Ale jak organizm słaby i zarodeczek też to niestety różnie się to kończy. Z tym tekstem o krwawieniu to akurat lekarz grubo przesadził, powinien być bardziej wyrozumiały i delikatniejszy. Buc z niego i tyle. Jak masz cierpliwość to zaczekaj te 2 tygodnie. Ja jak poszłam na tą drugą wizytę, żeby sprawdzić czy zarodek się pojawił to byłam wtedy w pełnym 8 TC i zarodek był widoczny. Więc może lepiej zaczekać te 2 tygodnie, duphaston podziała i zarodeczek będzie widoczny ❤️. I ominie cię stres, że po tygodniu go nie widać i znowu trzeba czekać na wizytę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2022, 22:29

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Czytałam że martwiłaś się tym że przepisał duphaston. Powiem ci, że warto się cieszyć nie smucić bo duphaston pomaga zarodkowi się zagnieździć i ogólnie go wspiera 🙂. Nawet na ulotce jest to napisane, przeczytaj sobie 🙂. Ja na szczęście też miałam go przepisanego jak miałam ten pusty pęcherzyk i ogromnie się z tego cieszę, bo po 2 tygodniach pojawił się kropek Tymuś 🙂. Zdarza się, że ginekolog nie przepisuje nic w przypadku samego pęcherzyka i czeka aż sama się sytuacja rozwinie. Ale jak organizm słaby i zarodeczek też to niestety różnie się to kończy. Z tym tekstem o krwawieniu to akurat lekarz grubo przesadził, powinien być bardziej wyrozumiały i delikatniejszy. Buc z niego i tyle. Jak masz cierpliwość to zaczekaj te 2 tygodnie. Ja jak poszłam na tą drugą wizytę, żeby sprawdzić czy zarodek się pojawił to byłam wtedy w pełnym 8 TC i zarodek był widoczny. Więc może lepiej zaczekać te 2 tygodnie, duphaston podziała i zarodeczek będzie widoczny ❤️. I ominie cię stres, że po tygodniu go nie widać i znowu trzeba czekać na wizytę
    Pewnie masz rację.. Zadzwonię do lekarza w piątek :) dziękuję <3

    Natka23 lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Pewnie masz rację.. Zadzwonię do lekarza w piątek :) dziękuję <3

    ❤️❤️❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez drugi cykl z duphastonem i chociaz udalo sie dwie kreski uzyskac❤️ Pierwszy cykl za szybko wzielam, ale za drugim razem juz wiedzialam kiedy. Wczesniej w ogole nie wychodzilo. Lekarz polecil mi nawet brac do 14 tygodnia jakbym zaszla i slyszalam same dobre opinie wiec nie masz sie o co martwic☺️

    Natka23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Ja tez drugi cykl z duphastonem i chociaz udalo sie dwie kreski uzyskac❤️ Pierwszy cykl za szybko wzielam, ale za drugim razem juz wiedzialam kiedy. Wczesniej w ogole nie wychodzilo. Lekarz polecil mi nawet brac do 14 tygodnia jakbym zaszla i slyszalam same dobre opinie wiec nie masz sie o co martwic☺️

    Ja akurat brałam go do 12 TC 🙂. On wspiera bardzo ciążę na wczesnym etapie 🙂

    Magdak lubi tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kochane ja wiem ale na pierwszej wizycie jak było samo ciałko żółte powiedział że progesteron ładny i nie ma sensu wspomagać, teraz progesteron miałam taki sam jak ostatnio i nagle trzeba.. I po prostu się wystraszylam.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Tak Kochane ja wiem ale na pierwszej wizycie jak było samo ciałko żółte powiedział że progesteron ładny i nie ma sensu wspomagać, teraz progesteron miałam taki sam jak ostatnio i nagle trzeba.. I po prostu się wystraszylam.

    Felinka no to może wystraszyć jak się tak na to popatrzy. Rozumiem cię ❤️. Może twój kropeczek potrzebuje go więcej, organizm ludzki nadal jest zagadką, ciąża też ❤️

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wracam na tutejsze forum…

    Felinka pewnie zna moja historie, ale w skrocie, 31.12 zobaczylam moje pierwsze dwie kreski w zyciu, 1.01 zrobiony test z lekko ciemniejsza, ogromnie szczescie, nie mialam jak isc na bete ze wzgledu na wolne, 2.01 test zrobiony i kreska nie ciemniala, ale widzialam, ze to nie jest najlepsza metoda na sprawdzenie, 2.01 okazalo sie rowniez, ze masz ma covida, ja zaczelam sie troche zle czuc, ale bardziej ze stresu, test na covida caly czas mialam negatywny, 3.01 poszlam na bete, byla duzo za niska jak na 16dpo - 6.1 to prawie juz nie ciaza, 3.01 poszlismy rowniez zrobic test pcr i okazalo sie, ze mamy covida. Bety sprawdzic juz nie moglam, ale wczoraj kreski na czulym tescie nie bylo wcale i dzis dostalam okropny @, mocniejszy niz zawsze🥺 niestety, moja pierwsza ciaza okazala sie biochemiczna…

    Ale dzis juz obudzilam sie silniejsza i trzeba dzialac dalej. Maz mnie wspiera, zwlaszcza gdy wiem, ze nie jestem jedyna. Kto tak jak ja stata sie o rainbow baby? ❤️ Testy owulacyjne przygotowane na ten cykl☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Hej dziewczyny! Wracam na tutejsze forum…

    Felinka pewnie zna moja historie, ale w skrocie, 31.12 zobaczylam moje pierwsze dwie kreski w zyciu, 1.01 zrobiony test z lekko ciemniejsza, ogromnie szczescie, nie mialam jak isc na bete ze wzgledu na wolne, 2.01 test zrobiony i kreska nie ciemniala, ale widzialam, ze to nie jest najlepsza metoda na sprawdzenie, 2.01 okazalo sie rowniez, ze masz ma covida, ja zaczelam sie troche zle czuc, ale bardziej ze stresu, test na covida caly czas mialam negatywny, 3.01 poszlam na bete, byla duzo za niska jak na 16dpo - 6.1 to prawie juz nie ciaza, 3.01 poszlismy rowniez zrobic test pcr i okazalo sie, ze mamy covida. Bety sprawdzic juz nie moglam, ale wczoraj kreski na czulym tescie nie bylo wcale i dzis dostalam okropny @, mocniejszy niz zawsze🥺 niestety, moja pierwsza ciaza okazala sie biochemiczna…

    Ale dzis juz obudzilam sie silniejsza i trzeba dzialac dalej. Maz mnie wspiera, zwlaszcza gdy wiem, ze nie jestem jedyna. Kto tak jak ja stata sie o rainbow baby? ❤️ Testy owulacyjne przygotowane na ten cykl☺️

    Ja się póki co nie staram ale trzymam kciuki, żeby trafił ci się szczęśliwy cykl ✊❤️

    Magdak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, bedzie dobrze, zaczelam juz myslec pozytywnie☺️

    Natka23 lubi tę wiadomość

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia wiesz ze jestem z Tobą całym ❤️ :)

    Natka miło że mnie rozumiesz 😪😚

    Natka23, Magdak lubią tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 16dc testy nadal negatywne. Zero boli, zero sluzu z objawow to tylko bol piersi. Chyba cos sie z ta moja owulacja pokrecilo 😟

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Dzis 16dc testy nadal negatywne. Zero boli, zero sluzu z objawow to tylko bol piersi. Chyba cos sie z ta moja owulacja pokrecilo 😟

    Może jeszcze wyskoczy. Ilo dniowe masz cykle? Tempke sobie mierzysz? Bóle nie zawsze są przed owulacją no ale śluz by się przydał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnim cyklu owulacje dopiero mialam 22 dnia wiec pozno, predzej nigdy mi sie tak nie zdazylo🤔

    Ile trwal Twoj ostatni cykl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2022, 00:32

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatatnie dwa cykle 26, 30 dni.
    Śluz w 11 dc jak bialko, test negatywny.
    Pozniej brak śluzu. W 14 dc kremowy przez jeden dzien. Testy negatywne. Jedyne objawy to bol piersi. Jedynie dzis z rana takie pobolewanie, wrazliwosci podbrzusza. Temperatury nie mierze.

  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, ja mam takie pytanie dotyczące testów owulacyjnych. Z którego sikańca go mniej więcej robicie? 😆 Czytałam gdzieś w internecie, że nie powinno się robić z pierwszego, bo za duże stężenie może być i wyjdzie zakłamany...z drugiego już powinien wyjść dobry? ☺️
    Zastanawiam się czy dobrze sikam na te testy 😂

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ