X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie oba są negatywne. Pozytywny jest gdy obie kreski są jednakowo ciemne lub gdy kreska jest ciemniejsza twoje kreseczka nawet na tym paseczki jest trochę jaśniejsza. Jeśli dobrze rozumiem która kreska to która 😀

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Mt testów owulacyjnych nie powinno robić się rano, siuśki nie mogą być pierwsze po nocce. Mogło być tak, że test był pozytywny już w południe ewentualnie po południu i w nocy pęcherzyk bądź nad ranem pęknie. Lub się wchłonie bo taka możliwość też niestety jest. Ale nie ma co zakładać najgorszego scenariuszu, działajcie z przyszłym tatą i wybierz się za kilka dni na monitoring, żeby potwierdzić czy owulka była. Życzę owocnej owulacji ❤️😀

    Jesteś pewna, ze nie wolno rano robić testów? A może powiedzieć skąd masz taka wiedzę ?

    Pytam z ciekawości bo mój ginekolog akurat od nowego cyklu kazał mi się skrupulatnie testować owulacyjnymi i mam to robić rano. Ja w swoim życiu dwa razy już się tak testowałam i akurat sikam rano i wieczorem. Bo często było tak ze wieczorem negatyw a rano już pozytyw lub odwrotnie dlatego teraz tez tak będę robić. No ale on zalecił akurat tylko rano.

    age.png
    age.png
  • mt30 Autorytet
    Postów: 2410 770

    Wysłany: 8 marca 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Jesteś pewna, ze nie wolno rano robić testów? A może powiedzieć skąd masz taka wiedzę ?

    Pytam z ciekawości bo mój ginekolog akurat od nowego cyklu kazał mi się skrupulatnie testować owulacyjnymi i mam to robić rano. Ja w swoim życiu dwa razy już się tak testowałam i akurat sikam rano i wieczorem. Bo często było tak ze wieczorem negatyw a rano już pozytyw lub odwrotnie dlatego teraz tez tak będę robić. No ale on zalecił akurat tylko rano.
    Trzeba robić w czasie owulacyjnym rano i wieczorem, ale tak jak koleżanka napisała nie z pierwszego nocnego sikania. Co 12h

    Natka23, Żelka1990 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    Hej dziewczyny zrobiłam sobie test owulacyjny dwa różne na jednym widać dwie kreski a na drugim tylko cień któremu wierzyć ?

    https://zapodaj.net/e1011ccc01346.jpg.html

    Anulka ten z domowego lab jest na bank pozytyw a ten drugi negatyw. Sama nie wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Wg mnie oba są negatywne. Pozytywny jest gdy obie kreski są jednakowo ciemne lub gdy kreska jest ciemniejsza twoje kreseczka nawet na tym paseczki jest trochę jaśniejsza. Jeśli dobrze rozumiem która kreska to która 😀

    Żelka ta jaśniejsza to kontrolna a ciemniejsza testowa jeśli nazw nie pomyliłam. Znaczy się, że to pik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Jesteś pewna, ze nie wolno rano robić testów? A może powiedzieć skąd masz taka wiedzę ?

    Pytam z ciekawości bo mój ginekolog akurat od nowego cyklu kazał mi się skrupulatnie testować owulacyjnymi i mam to robić rano. Ja w swoim życiu dwa razy już się tak testowałam i akurat sikam rano i wieczorem. Bo często było tak ze wieczorem negatyw a rano już pozytyw lub odwrotnie dlatego teraz tez tak będę robić. No ale on zalecił akurat tylko rano.

    Żelka może zredukuję trochę. Pisząc, że nie można robić rano testów miałam na myśli to, że nie mogą być z pierwszego porannego moczu po nocce. Dziewczyny zawsze piszą o tym tutaj na forum. I faktycznie lepiej robić 2 razy dziennie testy, robiąc 1 raz najpewniej przegapisz pozytyw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2022, 10:42

  • mt30 Autorytet
    Postów: 2410 770

    Wysłany: 8 marca 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam, o 13 przed chwilą i mój test dalej wskazuje pik od wczoraj wieczorem. Byłam na usg, lekarz w szpitalu zrobił mi usg. Nic nie widziałam, monitor za firanką, pomoć pęcherzyk dalej jest tylko ma dziś 4 cm. Chyba jajnik mi zmierzył. Porazka jakaś.

    Czy ovitrelle zatrzymuje wzrost endometrium?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2022, 14:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    zrobiłam, o 13 przed chwilą i mój test dalej wskazuje pik od wczoraj wieczorem. Byłam na usg, lekarz w szpitalu zrobił mi usg. Nic nie widziałam, monitor za firanką, pomoć pęcherzyk dalej jest tylko ma dziś 4 cm. Chyba jajnik mi zmierzył. Porazka jakaś.

    Czy ovitrelle zatrzymuje wzrost endometrium?

    Może dziś pęknie pęcherzyk. Nie wiem ile czasu może się utrzymywać pik ale może 24 h

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 8 marca 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Anulka ten z domowego lab jest na bank pozytyw a ten drugi negatyw. Sama nie wiem


    A to dlaczego tak wychodzi nie wiem teraz na którego patrzeć .

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 8 marca 2022, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Żelka ta jaśniejsza to kontrolna a ciemniejsza testowa jeśli nazw nie pomyliłam. Znaczy się, że to pik
    A No to faktycznie pozytywny

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 8 marca 2022, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kupiłam dzisiaj testy owulacyjne clear blue dual te fioletowe jak czytałam o nich na forum to dziewczyny mówią ze te się robi tylko rano. Czy któraś z was je robiła?

    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2022, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    A to dlaczego tak wychodzi nie wiem teraz na którego patrzeć .

    A tempke mierzysz? Byłoby łatwiej coś ustalić. Ja bym na te domowe lab patrzyła. A robiłaś oba testy o tym samym czasie?

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 9 marca 2022, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jednakowo oba . A nie patrzyłam temperatury ale wydzielinę miałam taką biała lepka . Wczoraj wieczorem się kochaliśmy okaże się dalej dziś powtórzę jak wrócę z nocki do domku i zobaczymy co wyjdzie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    Tak jednakowo oba . A nie patrzyłam temperatury ale wydzielinę miałam taką biała lepka . Wczoraj wieczorem się kochaliśmy okaże się dalej dziś powtórzę jak wrócę z nocki do domku i zobaczymy co wyjdzie .

    Hmm zwykle przy owulacji śluz jest przezroczysty i rozciągliwy, a przynajmniej powinien taki być. Jak wam się uda to działajcie co 2 dni ♥️, wtedy na pewno nie ominiesz owulki i zajdziesz w ciążę. I dalej rób testy owulacyjne.

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 9 marca 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂
    Wracam do walki o upragnionego maluszka.
    W tamtym miesiącu po dokładnej obserwacji i monitoringu udało się ale niestety ciąża biochemiczna ☹ beta rosła i nagle spadła 😥nasza radość trwała kilka dni ☹
    W poniedziałek mialam zrobiona drożność jajowodów i jak uslyszalam ( super poszło jak spłatka ) troszkę na sercu mi ulżyło.
    Lekarz dal od razu zielone światełko i kazal się starać od razu w tym cyklu.
    Juz sama nie wiem czy mam czekać czy go słuchać.
    Zaczęłam robić testy i ciemnieją wiec pewnie za kilka dni owulka się pojawi.

    Trzymam za nas wszystkie kciuki 😘😘😘

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 9 marca 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/6abcbe97fa313.jpg.html

    Dziewczynki jest szansa że jutro pokaże na wszystkich pozytywny

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 9 marca 2022, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    https://zapodaj.net/6abcbe97fa313.jpg.html

    Dziewczynki jest szansa że jutro pokaże na wszystkich pozytywny

    Jeszcze trochę im brakuje.
    Z moich obserwacji testy z rosmana w moim przypadku pokazują ładny pik kreska jest zawsze ciemniejsza od kontrolnej.
    Który masz dzin cyklu aktualnie :)

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 9 marca 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Jeszcze trochę im brakuje.
    Z moich obserwacji testy z rosmana w moim przypadku pokazują ładny pik kreska jest zawsze ciemniejsza od kontrolnej.
    Który masz dzin cyklu aktualnie :)


    13 dzien cyklu ... Jestem ciekawa po prostu na jakiej zasadzie to działa bo to mój drugi cykl z testami owulacyjnymi. I np na tych testach lab domowych wychodza dwie czerwone kreski a na tych innych takie blade .

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 9 marca 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    13 dzien cyklu ... Jestem ciekawa po prostu na jakiej zasadzie to działa bo to mój drugi cykl z testami owulacyjnymi. I np na tych testach lab domowych wychodza dwie czerwone kreski a na tych innych takie blade .


    Każdy test inaczej się wybarwia.

    Ja zawsze robie testy z HorienMedical -różowe i z rosmana one mi ladnie wszystko pokazują.

    Musisz robić testy 2 x dziennie.
    Raz mialam testy z dom.lab. to wgl nie wyłapałam owulki mino ze pecherzyk na usg był duży.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂
    Wracam do walki o upragnionego maluszka.
    W tamtym miesiącu po dokładnej obserwacji i monitoringu udało się ale niestety ciąża biochemiczna ☹ beta rosła i nagle spadła 😥nasza radość trwała kilka dni ☹
    W poniedziałek mialam zrobiona drożność jajowodów i jak uslyszalam ( super poszło jak spłatka ) troszkę na sercu mi ulżyło.
    Lekarz dal od razu zielone światełko i kazal się starać od razu w tym cyklu.
    Juz sama nie wiem czy mam czekać czy go słuchać.
    Zaczęłam robić testy i ciemnieją wiec pewnie za kilka dni owulka się pojawi.

    Trzymam za nas wszystkie kciuki 😘😘😘

    Mi powiedzieli, żeby odczekać 1 cykl jak miałam cb. A u ciebie dużo już takich ciąż było czy pierwsza?

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ