X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 10 stycznia, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    10 dpo to bardzo wcześnie, zagnieżdżenie może być nawet w 12 dpo więc na testach będzie coś widoczne dopiero w dniu miesiączki. Nie ma co się zrażać narazie chociaż wiem jak ta biel irytyje. Póki nie ma okresu wszystko się może zdarzyć, temperatura jest bardzo ładna a tak jak piszesz równie dobrze moze to być np. 9 dpo dopiero bo do końca nie wiemy kiedy ta owulacja wystąpiła.

    Według mnie te wszystkie objawy ciążowe przed spodziewaną miesiączką to są trochę wyimaginowane, praktycznie wszystkie można przypisać zarówno do okresu jak i ciąży, a co cykl to są inne.

    U mnie dziś temperatura 37.04 więc wyższa, do tej pory było ok. 36.9 ale też się zbliżam do 7dpo więc myślę że to przez to. Ja się nie nastawiam też jakoś w tym cyklu.. chyba poczekam do dnia okresu bo mnie ta biel vizira zabije. Może okres łatwiej przetrawię 🤣🤣


    Wiem ,że szanse jeszcze są duże ale jakoś tak ogólnie w tym cyklu jestem mocno zrezygnowana...🫣😅
    Co do objawów to wiem ,też uważam ,że to pic na wodę i nic konkretnego nam nie powiedzą 😅

    To u Ciebie też temperatura ładna 😊
    Ja tam pewnie sobie jeszcze potestuje do czasu okresu..

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Wiem ,że szanse jeszcze są duże ale jakoś tak ogólnie w tym cyklu jestem mocno zrezygnowana...🫣😅
    Co do objawów to wiem ,też uważam ,że to pic na wodę i nic konkretnego nam nie powiedzą 😅

    To u Ciebie też temperatura ładna 😊
    Ja tam pewnie sobie jeszcze potestuje do czasu okresu..

    Ale patrzę na ten Twój wykres teraz to Tobie ładnie ta temperatura poszła w górę. Można powiedzieć że książkowo i ciążowo 🤣🤣 w sumie aplikacja to pokazuje Ci ze dziś jest dopiero 8dpo. Poczekaj 2 dni i wtedy testuj znów 👍

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 10 stycznia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ale patrzę na ten Twój wykres teraz to Tobie ładnie ta temperatura poszła w górę. Można powiedzieć że książkowo i ciążowo 🤣🤣 w sumie aplikacja to pokazuje Ci ze dziś jest dopiero 8dpo. Poczekaj 2 dni i wtedy testuj znów 👍

    Na początku owulację wyznaczyła mia na 12 dzień a po kilku dniach przesunęła się na 14 dzień a moim zdaniem była 12 max 13 dnia...😅

    Tak pewnie zrobię, czas najwyższy nauczyć się cierpliwości 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Na początku owulację wyznaczyła mia na 12 dzień a po kilku dniach przesunęła się na 14 dzień a moim zdaniem była 12 max 13 dnia...😅

    Tak pewnie zrobię, czas najwyższy nauczyć się cierpliwości 🤣

    A moim zdaniem dobrze Ci wyznaczyła bo gdyby owu była wcześniej to temperatura w kolejnych dniach byłaby za niska i nie spełniała kryteriów więc to dopiero 8 dpo. Nic dziwnego że test wyszedł negatywny 😜

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • aneta Przyjaciółka
    Postów: 116 274

    Wysłany: 10 stycznia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, proszę o poradę, pierwszy raz w życiu wykonałam test owulacyjny i nie wiem czy on jest pozytywny czy kreska powinna być jeszcze ciemniejsza?

    https://zapodaj.net/plik-KHwK9MEqnC

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta wrote:
    Cześć dziewczyny, proszę o poradę, pierwszy raz w życiu wykonałam test owulacyjny i nie wiem czy on jest pozytywny czy kreska powinna być jeszcze ciemniejsza?

    https://zapodaj.net/plik-KHwK9MEqnC

    Moim zdaniem ciut brakuje. Kreska powinna być takiego samego koloru lub ciemniejsza. A ta jest troszkę jaśniejsza od testowej.

    Popatrz tutaj moj test z piku.

    https://zapodaj.net/plik-fqB1sbQEwK

    Powtórz test jutro. Jest też możliwość że nie wyłapałaś piku i kreska już zaczyna jaśnieć. Ciężko coś powiedzieć bez porównania jak było w poprzednich dniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 17:21

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • aneta Przyjaciółka
    Postów: 116 274

    Wysłany: 10 stycznia, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki za odpowiedź,ja to według aplikacji jestem 5 dni po owulacji wiec po prostu zastawiałam się czy mi się coś nie poprzestawiało.

  • Anna1809 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 10 stycznia, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, jestem tu nowa i w pierwszej kolejności chciałabym sie przywitać 😊
    Staramy się z Mężem o maleństwo, jak dotąd jeszcze się nie udalo ale postanowiłam przetestować testy owulacyjne, zamówiłam z firmy Testeo i w tym cyklu startujemy. Póki co czekam na okres bo test wyszedł negatywny (chociaż był delikatny cień drugiej kreski ale w testach jest opisane ze mimo to test jest negatywny) a nadzieje tliły się ogromne więc za jakieś dwa tygodnie będą pierwsze próby. Mam w związku z tym pytanie, czy używałyście tych testów? Jakieś sugestie? Powiedzcie kiedy najlepiej próbować? W dzień kiedy obydwie kreski będą intensywne?
    Będę wdzięczna za wszystkie porady!

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta wrote:
    Ok, dzięki za odpowiedź,ja to według aplikacji jestem 5 dni po owulacji wiec po prostu zastawiałam się czy mi się coś nie poprzestawiało.

    Robiłaś wcześniej testy? Mierzysz temperature?
    Anna1809 wrote:
    Dzień dobry, jestem tu nowa i w pierwszej kolejności chciałabym sie przywitać 😊
    Staramy się z Mężem o maleństwo, jak dotąd jeszcze się nie udalo ale postanowiłam przetestować testy owulacyjne, zamówiłam z firmy Testeo i w tym cyklu startujemy. Póki co czekam na okres bo test wyszedł negatywny (chociaż był delikatny cień drugiej kreski ale w testach jest opisane ze mimo to test jest negatywny) a nadzieje tliły się ogromne więc za jakieś dwa tygodnie będą pierwsze próby. Mam w związku z tym pytanie, czy używałyście tych testów? Jakieś sugestie? Powiedzcie kiedy najlepiej próbować? W dzień kiedy obydwie kreski będą intensywne?
    Będę wdzięczna za wszystkie porady!

    Cześć. Nie do końca rozumiem, jaki test wyszedł Ci z drugą bladą kreską?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 18:20

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • aneta Przyjaciółka
    Postów: 116 274

    Wysłany: 10 stycznia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testów wcześniej nie robilam, temperaturę mierze i w tym cyklu jest po prostu dziwna, jakieś zygzaki i niska temperatura w porównaniu do innych cykli, zawsze mam piękna temperaturę to już postanowiłam ten test zrobić, bo sluz i szyjka wskazują właśnie ze owulacja była 5 dni temu tylko ta temperatura nie.

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 10 stycznia, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    A moim zdaniem dobrze Ci wyznaczyła bo gdyby owu była wcześniej to temperatura w kolejnych dniach byłaby za niska i nie spełniała kryteriów więc to dopiero 8 dpo. Nic dziwnego że test wyszedł negatywny 😜

    Może i masz rację ... No nic zobaczymy co pokażą kolejne dni 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta wrote:
    Testów wcześniej nie robilam, temperaturę mierze i w tym cyklu jest po prostu dziwna, jakieś zygzaki i niska temperatura w porównaniu do innych cykli, zawsze mam piękna temperaturę to już postanowiłam ten test zrobić, bo sluz i szyjka wskazują właśnie ze owulacja była 5 dni temu tylko ta temperatura nie.

    To tak wyrywkowo zrobiony test o niczym nie mówi aczkolwiek mogło być tak, że organizm podchodził do owulacji, coś poszło nie tak i teraz będzie próbował jeszcze raz, stąd niemal pozytywny test. Jeżeli nie było wzrostu temperatury to nie było owulacji 🤷‍♀️
    Radzę powtórzyć jutro i obserwować nadal temperature. Jak masz więcej testów to możesz próbować zrobić w południe i wieczorem, nigdy niewiadomo kiedy będzie pik a żeby go nie przegapić to warto robić to 2 razy dziennie.
    A teraz już nie masz śluzu płodnego? Kiedy sie skonczyl? I jak z szyjką?

    Ja tamten cykl miałam właśnie taki, koniec końców owulacja była ale cały cykl trwał 45 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 19:25

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • aneta Przyjaciółka
    Postów: 116 274

    Wysłany: 10 stycznia, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluz płodny skończył się 5 dni temu, teraz gesty, biały kremowy, szyjka tez była wysoko 5 dni temu, teraz też jest wysoko ale już twarda.

  • Anna1809 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 10 stycznia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Cześć. Nie do końca rozumiem, jaki test wyszedł Ci z drugą bladą kreską?

    Test z firmy Testeo, to była kreska praktycznie niewidoczna, bardzo blada. Wczoraj wieczorem, dziś rano ponowiłam i wyglądał tak samo więc nie ma się co łudzić

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta wrote:
    Sluz płodny skończył się 5 dni temu, teraz gesty, biały kremowy, szyjka tez była wysoko 5 dni temu, teraz też jest wysoko ale już twarda.

    Tak naprawdę tutaj tylko monitoring rozwiałby wątpliwości. Może też być cykl bezowulacyjny.

    Mnie w ostatnim cyklu temperatura odbiła dopiero w 3 dniu po owulce. Nie pozostaje nic innego jak dalej obserwować i testować.

    Możesz też być po owulce a testy wychodzą niemal pozytywnie bo nadal utrzymuje się wysoki poziom lh w organizmie. Nie testowałaś wcześniej więc nie wiesz jak u Ciebie te testy wychodzą. Podobno przy pcos testy owulacyjne wychodzą cały czas pozytywnie.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna1809 wrote:
    Test z firmy Testeo, to była kreska praktycznie niewidoczna, bardzo blada. Wczoraj wieczorem, dziś rano ponowiłam i wyglądał tak samo więc nie ma się co łudzić

    Ale test ciążowy wykonywałaś?
    Jeżeli tak to nie sugeruj się intensywnością kreski. Nawet blada kreska na teście ciążowym świadczy o ciąży, zwłaszcza na tak wczesnym etapie. Najlepiej zrobić betę i będziesz wszystko wiedzieć na 100%.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Anna1809 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 10 stycznia, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, test ciążowy, czuję się jakbym miała lada chwila dostać okres więc poczekam i zobaczymy, wczoraj zdążyłam się nakręcić a dziś sprawdziłam opakowanie tego testu gdzie jest jasna informacja że blada kreska to ciąży brak

  • Anna1809 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 10 stycznia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ale test ciążowy wykonywałaś?
    Jeżeli tak to nie sugeruj się intensywnością kreski. Nawet blada kreska na teście ciążowym świadczy o ciąży, zwłaszcza na tak wczesnym etapie. Najlepiej zrobić betę i będziesz wszystko wiedzieć na 100%.
    Tak, test ciążowy, czuję się jakbym miała lada chwila dostać okres więc poczekam i zobaczymy, wczoraj zdążyłam się nakręcić a dziś sprawdziłam opakowanie tego testu gdzie jest jasna informacja że blada kreska to ciąży brak

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 10 stycznia, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna1809 wrote:
    Tak, test ciążowy, czuję się jakbym miała lada chwila dostać okres więc poczekam i zobaczymy, wczoraj zdążyłam się nakręcić a dziś sprawdziłam opakowanie tego testu gdzie jest jasna informacja że blada kreska to ciąży brak

    Na allegro w komentarzach ludzie piszą że te testy bardzo słabo się wybarwiają, że druga kreska jest niemal niewidoczna a ciaża jest, że testy innych firm pokazują dwie grube kreski a tutaj ledwie jest widoczna. Jeżeli widzisz tą drugą kreskę to proponuję zrobić test innej firmy np. Pink strumieniowy aby rozwiać wątpliwości.
    W sumie jeżeli na każdym teście wyszła Ci druga kreska to coś jest na rzeczy. Lec jutro do rossmana po pinka i daj znać, trzymam kciuki 👍

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Anna1809 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 10 stycznia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Na allegro w komentarzach ludzie piszą że te testy bardzo słabo się wybarwiają, że druga kreska jest niemal niewidoczna a ciaża jest, że testy innych firm pokazują dwie grube kreski a tutaj ledwie jest widoczna. Jeżeli widzisz tą drugą kreskę to proponuję zrobić test innej firmy np. Pink strumieniowy aby rozwiać wątpliwości.
    W sumie jeżeli na każdym teście wyszła Ci druga kreska to coś jest na rzeczy. Lec jutro do rossmana po pinka i daj znać, trzymam kciuki 👍

    Myślisz? Tak zrobię jeśli okres się nie pojawi a mam nadzieję że nie! 🤞 dam znać!

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ