X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Oki no to obserwuje dalej rozwój sytuacji , zobaczymy jak jutrzejszy wynik. A w dniu owulacji powinna tempka spaść i potem wzrostac ? Bo gdziea tak czytałam.
    Widzę że idziemy łeb w łeb ,obuwie oczekując na wzrost 🫣😊

    Powinna spaść ale nie jest to regułą. Wiele dziewczyn obserwuje właśnie taki spadek i potem temperatura odbija w górę.
    U mnie dziś właśnie spadła na 36.35 więc dziś🔥 zobaczymy co będzie dalej 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Powinna spaść ale nie jest to regułą. Wiele dziewczyn obserwuje właśnie taki spadek i potem temperatura odbija w górę.
    U mnie dziś właśnie spadła na 36.35 więc dziś🔥 zobaczymy co będzie dalej 😅


    Oo no to dobry znak ,oby jutro był wzrost 😊
    U mnie dziś 36.77 , wczoraj 36.70 no i ciekawa jestem czy to już po... Już sama nie wiem..🤷🫣😁

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli idzie w górę. A poprzednie temperatury od początku cyklu na jakim poziomie miałaś?
    W tej metodzie temperatorowej jest taka wada ze na dany moment nie wiesz czy to np spadek owulacyjny jak u mnie czy już po owulce jak u Ciebie, to pokażą dopiero kolejne dni. No ale każdy cykl czegoś uczy i łatwiej jest interpretować kolejne cykle. Ja też się cały czas tego uczę, to dopiero mój 3 cykl mierzenia temperatury.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Czyli idzie w górę. A poprzednie temperatury od początku cyklu na jakim poziomie miałaś?
    W tej metodzie temperatorowej jest taka wada ze na dany moment nie wiesz czy to np spadek owulacyjny jak u mnie czy już po owulce jak u Ciebie, to pokażą dopiero kolejne dni. No ale każdy cykl czegoś uczy i łatwiej jest interpretować kolejne cykle. Ja też się cały czas tego uczę, to dopiero mój 3 cykl mierzenia temperatury.

    Na poziomie 36.4 mniej więcej.
    Dziś już chyba pozytywny test owu choć już sama nie wiem czy te kreski są takiego samego koloru , dziwne te testy Testeo... U góry test z wczoraj po 23 a ten u dołu robiony dziś, sama nie wiem... 😅

    https://zapodaj.net/plik-SzyrEkMHKs

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2023, 09:11

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 31 grudnia 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Na poziomie 36.4 mniej więcej.
    Dziś już chyba pozytywny test owu choć już sama nie wiem czy te kreski są takiego samego koloru , dziwne te testy Testeo... U góry test z wczoraj po 23 a ten u dołu robiony dziś, sama nie wiem... 😅

    https://zapodaj.net/plik-SzyrEkMHKs

    Ten z dziś ma chyba intensywniejsze kreski 😅
    Na wszelki wypadek lepiej dziś też działać 🔥

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 2 stycznia, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ten z dziś ma chyba intensywniejsze kreski 😅
    Na wszelki wypadek lepiej dziś też działać 🔥

    I tylko te dwa testy wyszły mocne ,kolejny robiony popołudniu był już blady i w kolejnych dniach już tez , temperatura ciągle na poziomie 36.70 z hakiem. A jak u Ciebie temperatury?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 3 stycznia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wygląda na to, że u Ciebie już po owulce. A byłaś na monitoringu potwierdzić owulacje?

    U mnie brak skoku temperatury. W sylwestra był ten spadek dość duży na 36.35, potem w następnie dni 36.65; 36.64; 36.60 😒 to są temperatury takie jak mam w 1 fazie.
    W sylwestra był ostatni dzień z dużą ilością śluzu płodnego, w nowy rok kompletnie nic i wczoraj sporo wodnistego śluzu a potem rozciągliwy ale tylko rano, przez dzień znów nic. I dzisiaj rano śluz taki rozciągliwy, nie jakoś bardzo ale jednak, no ale kolor kremowy jak balsam. Także nie wiem już nic.
    Kupiłam testy w rossmanie, domowe laboratorium i facelle. Zrobiłam z tego samego moczu, te na zdjęciu u góry są z południa a na dole były robione o 21. Masakra domowe laboratorium negatyw, w rzeczywistości kreski jeszcze jaśniejsze jak na zdjęciu a z facelle wygląda jak pozytyw 🤣🤣🤣 i bądź tu mądry

    https://zapodaj.net/plik-B8ZoTP46kH

    Dziś powtórzę popołudniu. Jednak chyba będę się opierać na tych z domowego laboratorium bo mam już jakieś doświadczenie z nimi.
    Terminowo to moja owulka powinna być ok. 7/8 stycznia więc może organizm się dopiero przygotowywuje.
    Teraz żałuję że nie robiłam tych testów wcześniej 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 11:24

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 3 stycznia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    To wygląda na to, że u Ciebie już po owulce. A byłaś na monitoringu potwierdzić owulacje?

    U mnie brak skoku temperatury. W sylwestra był ten spadek dość duży na 36.35, potem w następnie dni 36.65; 36.64; 36.60 😒 to są temperatury takie jak mam w 1 fazie.
    W sylwestra był ostatni dzień z dużą ilością śluzu płodnego, w nowy rok kompletnie nic i wczoraj sporo wodnistego śluzu a potem rozciągliwy ale tylko rano, przez dzień znów nic. I dzisiaj rano śluz taki rozciągliwy, nie jakoś bardzo ale jednak, no ale kolor kremowy jak balsam. Także nie wiem już nic.
    Kupiłam testy w rossmanie, domowe laboratorium i facelle. Zrobiłam z tego samego moczu, te na zdjęciu u góry są z południa a na dole były robione o 21. Masakra domowe laboratorium negatyw, w rzeczywistości kreski jeszcze jaśniejsze jak na zdjęciu a z facelle wygląda jak pozytyw 🤣🤣🤣 i bądź tu mądry

    https://zapodaj.net/plik-B8ZoTP46kH

    Dziś powtórzę popołudniu. Jednak chyba będę się opierać na tych z domowego laboratorium bo mam już jakieś doświadczenie z nimi.
    Terminowo to moja owulka powinna być ok. 7/8 stycznia więc może organizm się dopiero przygotowywuje.
    Teraz żałuję że nie robiłam tych testów wcześniej 🙄

    Eh , no faktycznie Ci powiem ,że te testy to dziwna sprawa.. zglupiec idzie..😅
    W takim razie na twoim miejscu bym może testowała przez kolejne dni albo jest już po piku a fecelle jest po prostu czulszy i stąd ten wynik ..ciężko powiedzieć 🤷

    Ja nie byłam potwierdzać owulki bo niestety nie miałam jak ale będę robiła badania krwi tak więc zobaczę jak wyjdzie wynik progesteronu...
    U mnie też ostatni dzień śluzu byl w niedzielę , wczoraj wodnisty ,dziś kremowy ale za to dziś trochę niższa temperatura ostatnie dni 36.70 z hakiem a dziś 36.6...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 3 stycznia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Eh , no faktycznie Ci powiem ,że te testy to dziwna sprawa.. zglupiec idzie..😅
    W takim razie na twoim miejscu bym może testowała przez kolejne dni albo jest już po piku a fecelle jest po prostu czulszy i stąd ten wynik ..ciężko powiedzieć 🤷

    Ja nie byłam potwierdzać owulki bo niestety nie miałam jak ale będę robiła badania krwi tak więc zobaczę jak wyjdzie wynik progesteronu...
    U mnie też ostatni dzień śluzu byl w niedzielę , wczoraj wodnisty ,dziś kremowy ale za to dziś trochę niższa temperatura ostatnie dni 36.70 z hakiem a dziś 36.6...

    A który to Twój dpo? 36.6 to nadal u Ciebie ponad linie podstawowa jeżeli 1 faza utrzymuje się na poziomie 36.4. A może to spadek implantacyjny? Podobno lubi wtedy temperatura opaść 😊

    Rzeczywiście ten facelle jest czulszy, sprawdzałam na ulotce. Dziś powtórzyłam test i niestety kreski ciemnieją chociaż nie są jeszcze tak bordowe jak w tamtym cyklu. A niestety dlatego że mojego nie ma w domu do piątku, wróci dopiero wieczorem w piątek 😭😭 to jeszcze dwa dni a według testów owulka za rogiem. Coś czuję że nawet nie będzie szansy na próbę ☹️☹️ w ogóle nie czuje tej zbliżającej się owulki, śluzu jak na lekarstwo.. jedyna szansa że pokazuje ten wzrost lh u mnie trochę wcześniej, podobnie było w tamtym cyklu. W terminie to owulka byłaby 7/8.01 więc już niedługo no ale może się też przesunąć o te 3-4 dni eh 🫤🫤🫤

    https://zapodaj.net/plik-fqB1sbQEwK

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 3 stycznia, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    A który to Twój dpo? 36.6 to nadal u Ciebie ponad linie podstawowa jeżeli 1 faza utrzymuje się na poziomie 36.4. A może to spadek implantacyjny? Podobno lubi wtedy temperatura opaść 😊

    Rzeczywiście ten facelle jest czulszy, sprawdzałam na ulotce. Dziś powtórzyłam test i niestety kreski ciemnieją chociaż nie są jeszcze tak bordowe jak w tamtym cyklu. A niestety dlatego że mojego nie ma w domu do piątku, wróci dopiero wieczorem w piątek 😭😭 to jeszcze dwa dni a według testów owulka za rogiem. Coś czuję że nawet nie będzie szansy na próbę ☹️☹️ w ogóle nie czuje tej zbliżającej się owulki, śluzu jak na lekarstwo.. jedyna szansa że pokazuje ten wzrost lh u mnie trochę wcześniej, podobnie było w tamtym cyklu. W terminie to owulka byłaby 7/8.01 więc już niedługo no ale może się też przesunąć o te 3-4 dni eh 🫤🫤🫤

    https://zapodaj.net/plik-fqB1sbQEwK

    Według Ovu to 3 dzień po owulacji tak więc na spadek implantacyjny raczej za wcześnie jeszcze. Dla pewności po ostatnim dziwnym cyklu sprawdzałam jeszcze testami i już są mega negatywne od 3 dni tak więc myślę ,że ta owu już była. Pozostaje mi jedynie obserwować dalej.

    Faktycznie testy wyglądają na chyba pozytywy ,przynajmniej ten Facelle kreska testowa wydaje się być delikatnie ciemniejsza...Co do śluzu to nie musi być go duzo na zewnątrz a może być wewnątrz tak jak było u mnie w tym cyklu.
    Jutro już czwartek , postaraj się zadziałać na jeszcze w piątek , jeszcze jest szansa, niewiadomo do końca kiedy ta owulka przyjdzie , warto próbować ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia, 21:02

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 stycznia, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Według Ovu to 3 dzień po owulacji tak więc na spadek implantacyjny raczej za wcześnie jeszcze. Dla pewności po ostatnim dziwnym cyklu sprawdzałam jeszcze testami i już są mega negatywne od 3 dni tak więc myślę ,że ta owu już była. Pozostaje mi jedynie obserwować dalej.

    Faktycznie testy wyglądają na chyba pozytywy ,przynajmniej ten Facelle kreska testowa wydaje się być delikatnie ciemniejsza...Co do śluzu to nie musi być go duzo na zewnątrz a może być wewnątrz tak jak było u mnie w tym cyklu.
    Jutro już czwartek , postaraj się zadziałać na jeszcze w piątek , jeszcze jest szansa, niewiadomo do końca kiedy ta owulka przyjdzie , warto próbować ✊

    To rzeczywiście za wcześnie. Chyba że owulacja była wcześniej. Temperatura może skoczyć nawet do 3 dni po owulacji. Zresztą taki spadek to nie spadek, gorzej jakby spadło do linii podstawowej. A jak dzisiaj? U mnie dziś 36.67
    Te testy z facelle są dość dobre. U mnie w każdym dniu ciemnieje kreska i widać różnicę. Bo z tymi z domowego laboratorium to różnie jest, czasami ciężko zauważyć jakąś różnicę pomiędzy testami.

    U mnie chyba dziś owulka, aplikacja pokazuje że to dziś, w dodatku pozytywne testy i szyjka dziś ewidentnie zrobiła się miekka i jest wysoko. To samo było w poprzednim cyklu. No trudno 😒💔
    Ostatnie ❤️ było 2 dni temu więc może jakiś noworoczny cud będzie 🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 4 stycznia, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    To rzeczywiście za wcześnie. Chyba że owulacja była wcześniej. Temperatura może skoczyć nawet do 3 dni po owulacji. Zresztą taki spadek to nie spadek, gorzej jakby spadło do linii podstawowej. A jak dzisiaj? U mnie dziś 36.67
    Te testy z facelle są dość dobre. U mnie w każdym dniu ciemnieje kreska i widać różnicę. Bo z tymi z domowego laboratorium to różnie jest, czasami ciężko zauważyć jakąś różnicę pomiędzy testami.

    U mnie chyba dziś owulka, aplikacja pokazuje że to dziś, w dodatku pozytywne testy i szyjka dziś ewidentnie zrobiła się miekka i jest wysoko. To samo było w poprzednim cyklu. No trudno 😒💔
    Ostatnie ❤️ było 2 dni temu więc może jakiś noworoczny cud będzie 🤣

    To fakt na tych z domowego laboratorium ciężko czasem zauważyć roznice , nie ufam już im za bardzo.

    Skoro było działanie to jest szansa zawsze , plemniki potrafią żyć nawet kilka dni w dobrych warunkach 😊 trzeba być do tej myśli. Jak będziesz miała możliwość to jak tylko ukochany wróci to też do dzieła 😅

    U mnie tempka dziś 36.81 tak więc najwyższa z dotychczasowych temperatur. Objawów jakis dodatkowych brak , brzuch/ jajniki nie bolą zbytnio, śluz też nijaki 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 stycznia, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    To fakt na tych z domowego laboratorium ciężko czasem zauważyć roznice , nie ufam już im za bardzo.

    Skoro było działanie to jest szansa zawsze , plemniki potrafią żyć nawet kilka dni w dobrych warunkach 😊 trzeba być do tej myśli. Jak będziesz miała możliwość to jak tylko ukochany wróci to też do dzieła 😅

    U mnie tempka dziś 36.81 tak więc najwyższa z dotychczasowych temperatur. Objawów jakis dodatkowych brak , brzuch/ jajniki nie bolą zbytnio, śluz też nijaki 😅

    No to tu już dużo się temperatura podniosła, to oby tak dalej 👍 na objawy to chyba jeszcze za wcześnie. Teraz to są najdłuższe dwa tygodnie oczekiwania, u Ciebie już mniej 😜 kiedy myślisz testować?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 4 stycznia, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No to tu już dużo się temperatura podniosła, to oby tak dalej 👍 na objawy to chyba jeszcze za wcześnie. Teraz to są najdłuższe dwa tygodnie oczekiwania, u Ciebie już mniej 😜 kiedy myślisz testować?

    Myślę że zacznę 10/11 dpo czyli najwcześniej środa /czwartek . Ja jestem z tych niecierpliwych i na bank nie wytrzymam do terminu , zapewne w przyszłym tygodniu zaopatrze się w jakieś testy żeby mieć na stanie bo aktualnie brak 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 stycznia, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Myślę że zacznę 10/11 dpo czyli najwcześniej środa /czwartek . Ja jestem z tych niecierpliwych i na bank nie wytrzymam do terminu , zapewne w przyszłym tygodniu zaopatrze się w jakieś testy żeby mieć na stanie bo aktualnie brak 🤣

    Ja niestety też z tych 😅 jak byliśmy na wczasach na których akurat wypadły mi dni płodne i owulka to testy ciążowe zaczęłam robić już po tygodniu będąc pewną ze na pewno się udało 😅 jak widać nie udało się 🤣🤣

    Ja jeszcze póki co testuje owulaki do oporu 🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 4 stycznia, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja niestety też z tych 😅 jak byliśmy na wczasach na których akurat wypadły mi dni płodne i owulka to testy ciążowe zaczęłam robić już po tygodniu będąc pewną ze na pewno się udało 😅 jak widać nie udało się 🤣🤣

    Ja jeszcze póki co testuje owulaki do oporu 🤣

    A ile dni już masz te pozytywy ? Od kiedy ta kreska jest mocno widoczna ?
    Mi w poprzednim cyklu przez minimum 4/5 dni miałam mega pozytywa a w tym cyklu tylko wieczorem jednego dnia i rano kolejnego a później już blade... Co cykl to inaczej ... Albo to że użyłam innych testów🤷😅

    Heh ja też zawsze nie mogę się doczekać tego dnia pierwszego testowania ale myślę że te 10 dni to takie minimum żeby mogło coś wyjść więc muszę być cierpliwa 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 stycznia, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    A ile dni już masz te pozytywy ? Od kiedy ta kreska jest mocno widoczna ?
    Mi w poprzednim cyklu przez minimum 4/5 dni miałam mega pozytywa a w tym cyklu tylko wieczorem jednego dnia i rano kolejnego a później już blade... Co cykl to inaczej ... Albo to że użyłam innych testów🤷😅

    Heh ja też zawsze nie mogę się doczekać tego dnia pierwszego testowania ale myślę że te 10 dni to takie minimum żeby mogło coś wyjść więc muszę być cierpliwa 🤣

    Wczoraj był pierwszy pozytyw. Dzis też wychodzą pozytywne ale w sumie mogą nawet po owulacji wychodzić parę dni 🤷‍♀️ chociaż zastanawia mnie bo w tamtym cyklu przed samą owulacja miałam bordową kreskę a teraz wychodzi mocno czerwona (takiego samego koloru obie) i już sama nie wiem 😅

    Od góry 2.01, 3.01, 4.01
    https://zapodaj.net/plik-WDJVXR4lUQ
    https://zapodaj.net/plik-Ebh2euasqZ

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 4 stycznia, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Wczoraj był pierwszy pozytyw. Dzis też wychodzą pozytywne ale w sumie mogą nawet po owulacji wychodzić parę dni 🤷‍♀️ chociaż zastanawia mnie bo w tamtym cyklu przed samą owulacja miałam bordową kreskę a teraz wychodzi mocno czerwona (takiego samego koloru obie) i już sama nie wiem 😅

    Od góry 2.01, 3.01, 4.01
    https://zapodaj.net/plik-WDJVXR4lUQ
    https://zapodaj.net/plik-Ebh2euasqZ

    U mnie testy identyczne jak u ciebie i dnie także się zgadzają. Moja ovu jest dziś - może już była a może będzie w nocy, ale pierwszy test pozytywny był 3.01 i to znaczy że po 24 a nawet i po 36 godzinach może być ovu. To że po 24 wyszedł ci kolejny pozytyw jest normalne bo hormony dalej się otrzymują :)

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 stycznia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    U mnie testy identyczne jak u ciebie i dnie także się zgadzają. Moja ovu jest dziś - może już była a może będzie w nocy, ale pierwszy test pozytywny był 3.01 i to znaczy że po 24 a nawet i po 36 godzinach może być ovu. To że po 24 wyszedł ci kolejny pozytyw jest normalne bo hormony dalej się otrzymują :)

    Ja to wszystko wiem 🙂 tylko w poprzednim cyklu miałam podobna sytuacje i testy wychodziły tak samo, potem coś nie pykło i do owulki nie doszło. Parę dni później testy znowu zaczęły ciemnieć aż do bordowej kreski i owulka w końcu się odbyła, cykl wydłużył się o ok. 10 dni.
    Dlatego w tym cyklu wolę dłużej potestować 😊 może w tym cyklu po prostu nie doczekam się takiego piku jak w tamtym

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 740 837

    Wysłany: 4 stycznia, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy wybierasz się na monit?

    Baby #1 Wrzesień 2024
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ