X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam Misiula sytuacja rano?
    Dziewczyny polecam Wam mierzenie temperatury. Będziecie miały pewność kiedy ta owulacja rzeczywiście wystąpiła. Jedyna wada tej metody to trzeba być systematycznym żeby codziennie rano o tej samej godzinie mierzyć 😊
    U mnie też cykle regularne a w tym się owulacja przesunęła o ponad tydzień. Całe szczęście że mierzyłam temperaturę i wiedziałam kiedy rzeczywiście mogę się tego okresu spodziewać bo chyba oszalałabym nie dostając okresu w terminie i robiąc codziennie testy ciążowe 😅😅

    U mnie już końcówka okresu, temperatura spadła do temperatur z 1 fazy czyli u mnie to ok. 36.6 no i zaczynam nowy cykl 🥰

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    I jak tam Misiula sytuacja rano?
    Dziewczyny polecam Wam mierzenie temperatury. Będziecie miały pewność kiedy ta owulacja rzeczywiście wystąpiła. Jedyna wada tej metody to trzeba być systematycznym żeby codziennie rano o tej samej godzinie mierzyć 😊
    U mnie też cykle regularne a w tym się owulacja przesunęła o ponad tydzień. Całe szczęście że mierzyłam temperaturę i wiedziałam kiedy rzeczywiście mogę się tego okresu spodziewać bo chyba oszalałabym nie dostając okresu w terminie i robiąc codziennie testy ciążowe 😅😅

    U mnie już końcówka okresu, temperatura spadła do temperatur z 1 fazy czyli u mnie to ok. 36.6 no i zaczynam nowy cykl 🥰

    Tak jak przeczuwałam dziś rano pojawił się okres... U mnie zawsze kilka godzin przed krwawieniem pojawia się delikatne plamienie tak więc nie miałam wątpliwości.
    A od którego dnia cyklu mierzysz ? I gdzie ? W pochwie ? Masz termometr owulacyjny?
    Może faktycznie jest to dobry pomysł.
    Ja zastanawiam się czy w sobotę nie zrobic sobie badań hormonalnych ,takich przynajmniej podstawowych jak TSH, FSH, lh , prolaktyna i czy nie pójść pierwszy raz na monitoring w tym cyklu.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Paulaw89 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiem, że trochę zboczyłam z tematu, ale szukam odpowiedzi już wszędzie… Mam zapytanie co do dni płodnych i występującym przy nich śluzu owulacyjnego. Wg kalendarzyka owulacyjnego dzień owulacji przypadł mi na piątek, natomiast bardzo obfity śluz owulacyjny miałam przez dwa dni w poniedziałek i wtorek, a teraz już z dnia na dzień mam go coraz mniej, wręcz mogę stwierdzić, że w dniu planowej owulacji już go nie będzie, bo w poprzednich miesiącach też taka sama sytuacja. Co mogę z tego wywnioskować? Czy jeżeli mam już dużo mniejszy śluz owulacyjny, wręcz znikomy w dniu owulacji to nie uda mi się zajść w ciąże czy może jednak mam owulację wcześniej niż kalendarzyk liczy i przypada w te dni jak mam obfity śluz...? Dodam, że miesiączki mam regularne cykl 28/29 dni, tylko raz na rok mam opóźnienie.
    Szukam w internecie na ten temat informacji i nic..
    Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. :)

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaw89 wrote:
    Hej, wiem, że trochę zboczyłam z tematu, ale szukam odpowiedzi już wszędzie… Mam zapytanie co do dni płodnych i występującym przy nich śluzu owulacyjnego. Wg kalendarzyka owulacyjnego dzień owulacji przypadł mi na piątek, natomiast bardzo obfity śluz owulacyjny miałam przez dwa dni w poniedziałek i wtorek, a teraz już z dnia na dzień mam go coraz mniej, wręcz mogę stwierdzić, że w dniu planowej owulacji już go nie będzie, bo w poprzednich miesiącach też taka sama sytuacja. Co mogę z tego wywnioskować? Czy jeżeli mam już dużo mniejszy śluz owulacyjny, wręcz znikomy w dniu owulacji to nie uda mi się zajść w ciąże czy może jednak mam owulację wcześniej niż kalendarzyk liczy i przypada w te dni jak mam obfity śluz...? Dodam, że miesiączki mam regularne cykl 28/29 dni, tylko raz na rok mam opóźnienie.
    Szukam w internecie na ten temat informacji i nic..
    Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. :)

    Ciezko powiedzieć taki śluz oznacza dni płodne , zazwyczaj pojawia się na kilka dni przed owulacja przynajmniej u mnie tak jest ,że mam taki śluz na 2-4 dni przed owulacja , zazwyczaj w dniu planowanej owulacji jest już go zdecydowanie mniej ale jeszcze trochę go zostaje.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Tak jak przeczuwałam dziś rano pojawił się okres... U mnie zawsze kilka godzin przed krwawieniem pojawia się delikatne plamienie tak więc nie miałam wątpliwości.
    A od którego dnia cyklu mierzysz ? I gdzie ? W pochwie ? Masz termometr owulacyjny?
    Może faktycznie jest to dobry pomysł.
    Ja zastanawiam się czy w sobotę nie zrobic sobie badań hormonalnych ,takich przynajmniej podstawowych jak TSH, FSH, lh , prolaktyna i czy nie pójść pierwszy raz na monitoring w tym cyklu.

    Mam termometr microlife kupiony na allegro, mogę polecić. Mierze codziennie o 7 rano w pochwie od 1 dc. W dniu okresu temperatura zawsze spada do 36.6 i już wtedy wiem że się na pewno nie udało. Temperatura to bardzo dobry wyznacznik. Dzięki mierzeniu sprawdzisz też czy masz dwufazowość w cyklu. U mnie w 1 fazie temperatura jest w granicy 36.5-36.6 a w drugiej 36.9-37.1

    Badania zawsze możesz wykonać, przynajmniej będziesz pewna czy jest wszystko ok.

    Ja zastanawiam się jakie kupić testy owulacyjne w tym cyklu. Wydaje mi się że domowe laboratorium nie są do końca dla mnie.. Myślę o clearblue chociaż są trochę drogie 🙄

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Mam termometr microlife kupiony na allegro, mogę polecić. Mierze codziennie o 7 rano w pochwie od 1 dc. W dniu okresu temperatura zawsze spada do 36.6 i już wtedy wiem że się na pewno nie udało. Temperatura to bardzo dobry wyznacznik. Dzięki mierzeniu sprawdzisz też czy masz dwufazowość w cyklu. U mnie w 1 fazie temperatura jest w granicy 36.5-36.6 a w drugiej 36.9-37.1

    Badania zawsze możesz wykonać, przynajmniej będziesz pewna czy jest wszystko ok.

    Ja zastanawiam się jakie kupić testy owulacyjne w tym cyklu. Wydaje mi się że domowe laboratorium nie są do końca dla mnie.. Myślę o clearblue chociaż są trochę drogie 🙄


    O to właśnie taki dziś zamówiłam na allegro 😁 mam nadzieję że dojdzie do piątku to najszybciej zacznę mierzyć.
    Co do testów to ja właśnie dziś zamówiłam na allegro Testeo, jedne z tańszych 50 sztuk za 34 zł. Do tej pory używałam właśnie domowego laboratorium ale stwierdziłam ,że spróbuję czegoś innego.

    A Ty od kiedy zaczęłaś starania ? Ile to już cykli będzie ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 31 dc, brzuch nadal boli od czasu do czasu , delikatne mdłości, zawroty glowy. Co chwilę latam do kibelka zobaczyć czy nie leci krew. Wczoraj silny bol krzyża. Szczerze zrobiłabym test ale boję się że się rozczaruje więc zwlekam. Uczucie jakbym miała dostać a jednak nic i sluzu też bardzo mało.

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    U mnie 31 dc, brzuch nadal boli od czasu do czasu , delikatne mdłości, zawroty glowy. Co chwilę latam do kibelka zobaczyć czy nie leci krew. Wczoraj silny bol krzyża. Szczerze zrobiłabym test ale boję się że się rozczaruje więc zwlekam. Uczucie jakbym miała dostać a jednak nic i sluzu też bardzo mało.

    Ehh wiem doskonale co czujesz... Jak dasz radę to wstrzymaj się jeszcze z testem. Choć ja sama pewnie bym testowała, mnie jakoś tak bardzo te testy nie zrażają, jestem z tych niecierpliwych..😅
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki , czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń 🥰

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ehh wiem doskonale co czujesz... Jak dasz radę to wstrzymaj się jeszcze z testem. Choć ja sama pewnie bym testowała, mnie jakoś tak bardzo te testy nie zrażają, jestem z tych niecierpliwych..😅
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki , czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń 🥰
    A ile Tobie się spóźniał? U mnie liczyć cykl 28 to jutro 5 dzień. Nie powiem ze kusi robienie testu, ale zawsze jak robiłam to negatywny i tak przykro. Mówię od 2 dni że zrobię rano. Ale tak czuje jakbym miała zaraz dostać więc się powstrzymuje. Chociaż ja już sama nie wiem czy to bol miesiaczkowy czy ciaza. Zawsze mam pms i to okropny a teraz może delikatnie coś tam poboli w piersi, trochę brzuch. Już nie wiem sama czy sobie nie wkręcam, może to chora tarczyca bo u mnie w rodzinie genetycznie chorują. Od ilu miesięcy już się starasz? Bo ja z miesiąca nie miesiąc już wątpię, jestem młoda każdy w wokoło zachodzi odrazu.

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 20 grudnia 2023, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    A ile Tobie się spóźniał? U mnie liczyć cykl 28 to jutro 5 dzień. Nie powiem ze kusi robienie testu, ale zawsze jak robiłam to negatywny i tak przykro. Mówię od 2 dni że zrobię rano. Ale tak czuje jakbym miała zaraz dostać więc się powstrzymuje. Chociaż ja już sama nie wiem czy to bol miesiaczkowy czy ciaza. Zawsze mam pms i to okropny a teraz może delikatnie coś tam poboli w piersi, trochę brzuch. Już nie wiem sama czy sobie nie wkręcam, może to chora tarczyca bo u mnie w rodzinie genetycznie chorują. Od ilu miesięcy już się starasz? Bo ja z miesiąca nie miesiąc już wątpię, jestem młoda każdy w wokoło zachodzi odrazu.

    Spóźnił mi się 3 dni , pokrywało by się to z tym drugim pozytywnym testem owu ,który był 14 DC czyli oulka pewnie była 15 dnia i 2 tygodnie po tym przyszedł okres... Mnie wczoraj wieczorem złapały okropne skurcze okresowe... Później zobaczyłam brązowe plamienie na wkładce a rano już 🩸...

    A badalas kiedyś TSH ? Ja staram się badać raz do roku bo u mnie też problemy tarczycowe są w rodzinie i staram się to kontrolować , ostatnie wyniki miałam dobre. Pierwsze świadome starania zaczęłam od marca , później maj , czerwiec odpuściłam bo miałam niepewna sytuację w pracy i ruszyłam ponownie od lipca czyli będzie już 8 miesiąc. Myślałam ,że będzie to zdecydowanie prostsze.. ja też niestety ostatnio doświadczam ,że każdemu w okolo udaje się do 3 cyklu max a tylko mi nie..😔 u mnie już 30 na karku a tu dalej nieudane starania o pierwsze 👶...dlatego postanowiłam ,że troszkę skontroluje swoje zdrowie ,zrobię jakieś podstawowe badania hormonalne i pójdę w tym cyklu na pierwszy monitoring sprawdzić czy wszystko jest tak jak powinno. Moja siostra starała się 4 lata o dziecko , miała duże problemy z hormonami , wiele lat leczenia farmakologicznego i udało jej się zajść ale dopiero po drugiej inseminacji...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się chyba udało, 5 dni spóźnienia. Kreska może nie ciemna jak kontrolna ale test robiony wieczorem. Jutro z rana idę na betę

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    U mnie się chyba udało, 5 dni spóźnienia. Kreska może nie ciemna jak kontrolna ale test robiony wieczorem. Jutro z rana idę na betę

    Cudowne wieści , gratuluję 🥰 daj znać jak odbierzesz już wyniki bety.
    Cudowny prezent na święta!

    Olaxxk lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie totalne rozjechanie... 3 dni spóźniony okres ,który trwał 1,5 dnia i się skończył a normalnie okres mam 6-7 dni... Dwa cykle temu miałam 7 dni a do 9 dnia plamilam... Nie ogarniam 🫣😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    A u mnie totalne rozjechanie... 3 dni spóźniony okres ,który trwał 1,5 dnia i się skończył a normalnie okres mam 6-7 dni... Dwa cykle temu miałam 7 dni a do 9 dnia plamilam... Nie ogarniam 🫣😅
    A to przypadkiem nie było plamienie? Zrob test jeszcze raz

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    A to przypadkiem nie było plamienie? Zrob test jeszcze raz

    Nie ,było to normalne krwawienie, pierwszego dnia normalna krew z tym że trochę miej niż zwykle bo zawsze mnie zalewa , drugi dzień już zdecydowanie bardziej skąpo ale krew też była, normalnie podpaska była potrzebna , od połowy dnia dużo śluzu o roznowym zabarwieniu , i tylko różowo przy pocieraniu... Dzis 3 dzień i totalnie nic ,nawet żadnych smug, plamienien...🙆🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2023, 15:52

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Nie było to normalne krwawienie, pierwszego dnia normalna krew z tym że trochę miej niż zwykle bo zawsze mnie zalewa , drugi dzień już zdecydowanie bardziej skąpo ale krew też była, normalnie podpaska była potrzebna , od połowy dnia dużo śluzu o roznowym zabarwieniu , i tylko różowo przy pocieraniu... Dzis 3 dzień i totalnie nic ,nawet żadnych smug, plamienien...🙆🤷

    Zrób test. Czasami przy implantacji tak się dzieje. Może akurat 😊 trzymam kciuki
    U mnie za to okres intensywniejszy niż normalnie. Dziś 7 dzień a jeszcze mam plamienie 😒
    Ostatnie miesiące cykle regularne a okres trwał ok. 5 dni z czego pierwszy dzień było takie średnie krwawienie a pozostałe większe plamienie, eh.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Zrób test. Czasami przy implantacji tak się dzieje. Może akurat 😊 trzymam kciuki
    U mnie za to okres intensywniejszy niż normalnie. Dziś 7 dzień a jeszcze mam plamienie 😒
    Ostatnie miesiące cykle regularne a okres trwał ok. 5 dni z czego pierwszy dzień było takie średnie krwawienie a pozostałe większe plamienie, eh.

    Wiem , odczytałam się tyle różnych przypadków na forach ,że dla świętego spokoju pewnie zrobię jutro rano test , choć na nic nie licze. Ten cykl mnie tak "przeczołgał" ,że mam już dość 😅
    Bardziej czuje że to jakieś anomalia w organizmie i to dlatego.. tak jak wspomniałam wcześniej ja ostatnio też miałam taki cykl ,że 7 dni krwawienia a plamilam chyba do 9 czy 10 dnia....te nasze organizmy potrafią nieźle płatać na figle ..🫣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Domiiiiii Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam pałeczki testowe clearblue do monitora płodności 19 szt + 4 testy ciążowe
    Kupione na Amazon

    [email protected]

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Wiem , odczytałam się tyle różnych przypadków na forach ,że dla świętego spokoju pewnie zrobię jutro rano test , choć na nic nie licze. Ten cykl mnie tak "przeczołgał" ,że mam już dość 😅
    Bardziej czuje że to jakieś anomalia w organizmie i to dlatego.. tak jak wspomniałam wcześniej ja ostatnio też miałam taki cykl ,że 7 dni krwawienia a plamilam chyba do 9 czy 10 dnia....te nasze organizmy potrafią nieźle płatać na figle ..🫣

    Misiula i jak po testowaniu? 😊

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 23 grudnia 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Misiula i jak po testowaniu? 😊

    Biało tak jak myślałam... Widocznie tym razem 🩸jest poprostu dla mnie łaskawy 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ