X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Hej dziewczyny ,jak tam u Was sytuacja? Jak się czujecie ,ile pozostało Was do okresu?
    U mnie pozostało 3 dni, Wczoraj negatywny. Przez 2 dni biegunka skurcze brzucha,kucie jajnika i ciągnięcie do pachwin, piersi wcale nie bola jedynie są delikatnie większe. Dzisiaj cala noc nie mogłam spac. A u Ciebie jak tam sytuacja?

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    U mnie pozostało 3 dni, Wczoraj negatywny. Przez 2 dni biegunka skurcze brzucha,kucie jajnika i ciągnięcie do pachwin, piersi wcale nie bola jedynie są delikatnie większe. Dzisiaj cala noc nie mogłam spac. A u Ciebie jak tam sytuacja?

    Ja też mam problemy ze spaniem, skurcze brzucha tez mam , jajniki w sumie nie bolą , piersi trochę bolą ,co jakiś czas takie jakby kłucia, czasami bo bokach od pach, czasem w sutkach... Wczoraj robiłam test, miałam tylko żółty bobo czułość 25 , po kilku minutach miałam wrażenie że jest jakiś zarys ale spieszyłam się , zostawiłam i poszłam do pracy, jak wróciłam i spojrzałam to jest widoczny zarys na całą szerokość kreski no ale wiem ,że po czasie się nie liczy ale nadzieję pozostawił...😁 Okres powinien przyjść jutro... To czekanie mnie wykończy...🙃 Z ciekawości zrobiłam dziś owulaka, kreska mega widoczna ,choć nie pozytyw ale taki jak dzień przed pikiem

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ja też mam problemy ze spaniem, skurcze brzucha tez mam , jajniki w sumie nie bolą , piersi trochę bolą ,co jakiś czas takie jakby kłucia, czasami bo bokach od pach, czasem w sutkach... Wczoraj robiłam test, miałam tylko żółty bobo czułość 25 , po kilku minutach miałam wrażenie że jest jakiś zarys ale spieszyłam się , zostawiłam i poszłam do pracy, jak wróciłam i spojrzałam to jest widoczny zarys na całą szerokość kreski no ale wiem ,że po czasie się nie liczy ale nadzieję pozostawił...😁 Okres powinien przyjść jutro... To czekanie mnie wykończy...🙃 Z ciekawości zrobiłam dziś owulaka, kreska mega widoczna ,choć nie pozytyw ale taki jak dzień przed pikiem
    Zrób jutro rano test ciazowy! Myślę że gdyby nie było nic na rzeczy to nie pojawiła by się kreska po czasie. Ja się zastanawiam czy dostanę na czas miesiaczki, może ta druga owulacja to jednak była owulacja a od niej minęło 7 dni, myślę że może wydłużyć mi się cykl. Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na wiadomość z pozytywnymi wieściami

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już raczej powoli zaczynam nastawiać się na okres , choć robilam już wiele testów i jak był negatyw to negatyw ,żadnych cieni po czasie... ale ten cykl mi płata takie figle ,że sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć ...ale nadzieja umiera ostatnia 😊 dam znać na pewno 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2023, 13:48

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Zrób jutro rano test ciazowy! Myślę że gdyby nie było nic na rzeczy to nie pojawiła by się kreska po czasie. Ja się zastanawiam czy dostanę na czas miesiaczki, może ta druga owulacja to jednak była owulacja a od niej minęło 7 dni, myślę że może wydłużyć mi się cykl. Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na wiadomość z pozytywnymi wieściami

    Dziś dzień spodziewanego okresu, test Facelle paskowy biel wizira, oglądałam go pod każdym kątem poszukując cienia no i niestety się nie dopatrzyłam..😔 tak więc czekam już na 🙉

    Olaxxk lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Dziś dzień spodziewanego okresu, test Facelle paskowy biel wizira, oglądałam go pod każdym kątem poszukując cienia no i niestety się nie dopatrzyłam..😔 tak więc czekam już na 🙉
    Następnym razem się uda!

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na dobre wieści od Ciebie 🥰

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Czekam na dobre wieści od Ciebie 🥰
    Narazie negatywny, tak myślę że ten drugi raz pozytywny test owulacyjny to była opóźniona owulacja. Czyli raczej Teraz była bym 8dpo, a cykl będzie wydłużony. Chociaż różnie bywa, patrząc na 1 owulacje to za 2 dni miesiączką. Też już nastawiam się na miesiączką. Humor odrazu gorszy 🙄

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem doskonale , mam tak samo 😔 ale nadzieja u Ciebie jeszcze jest ,generalnie w sumie dopóki okres nie przyjdzie to zawsze jest cień szansy...
    U mnie jeżeli ten "drugi pik " na testach oznaczałby jednak owulację to do okresu miałabym jeszcze jakieś 2-3 dni pewnie ale zato raczej szanse małe bo ostatni stosunek był jakieś 3 dni przed tą ewentualną druga owulacja tak więc szansę że plemniki przeżyły tyle czasu są niewielkie... Niestety mąż wyjeżdżał w delegację i wtedy kiedy miałam ponownie pozytywny test już nie było jak podziałać...😔

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zgodnie z moimi przypuszczeniami owulacja przesunęła się o tydzień. Bordowa kreska na teście owu wskazywała na pik i była równo dwa tygodnie temu w piątek.
    Dziś pierwszy dzień okresu.. ☹️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie zgodnie z moimi przypuszczeniami owulacja przesunęła się o tydzień. Bordowa kreska na teście owu wskazywała na pik i była równo dwa tygodnie temu w piątek.
    Dziś pierwszy dzień okresu.. ☹️


    Ehh no niestety jak widać organizm czasem lubi płatać figle... 😔W takim razie u mnie prawdopodobnie też tak mogło być , jeżeli tak to okres dostanę pewnie za jakieś 2 dni

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 16 grudnia 2023, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Wiem doskonale , mam tak samo 😔 ale nadzieja u Ciebie jeszcze jest ,generalnie w sumie dopóki okres nie przyjdzie to zawsze jest cień szansy...
    U mnie jeżeli ten "drugi pik " na testach oznaczałby jednak owulację to do okresu miałabym jeszcze jakieś 2-3 dni pewnie ale zato raczej szanse małe bo ostatni stosunek był jakieś 3 dni przed tą ewentualną druga owulacja tak więc szansę że plemniki przeżyły tyle czasu są niewielkie... Niestety mąż wyjeżdżał w delegację i wtedy kiedy miałam ponownie pozytywny test już nie było jak podziałać...😔
    Ja właśnie wtedy pomyślałam głową że może być to owulacja więc miałam ❤ ze 3 razy, 2 dni temu czułam kucie w jajniku, może... ale to może to było jednak zaplodnienie. Idąc takim tokiem myślenia to jeszcze 6 dni do 🩸Chociaż ja już nie wierzę, że się uda w tym cyklu. Człowiek który bardzo pragnie dziecka zazwyczaj dlugo na to czeka a Ci co nie chcą dostają odrazu. Troszkę nie sprawiedliwe i dobija.
    Jeżeli w tym cyklu się nie uda, to kupuje termometr i dodatkowo oprócz testów zacznę mierzyć sobie temperaturę, może wtedy nie będzie takich psikusów z owulacją. Życzę kochane samych wspaniałości i aby szczęście dopisało i w nowym roku 2 kreski pokazało.

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Ja właśnie wtedy pomyślałam głową że może być to owulacja więc miałam ❤ ze 3 razy, 2 dni temu czułam kucie w jajniku, może... ale to może to było jednak zaplodnienie. Idąc takim tokiem myślenia to jeszcze 6 dni do 🩸Chociaż ja już nie wierzę, że się uda w tym cyklu. Człowiek który bardzo pragnie dziecka zazwyczaj dlugo na to czeka a Ci co nie chcą dostają odrazu. Troszkę nie sprawiedliwe i dobija.
    Jeżeli w tym cyklu się nie uda, to kupuje termometr i dodatkowo oprócz testów zacznę mierzyć sobie temperaturę, może wtedy nie będzie takich psikusów z owulacją. Życzę kochane samych wspaniałości i aby szczęście dopisało i w nowym roku 2 kreski pokazało.


    No niestety to prawda jest to niesprawiedliwe..
    Ja chyba na prezent świąteczny zrobię sobie badania hormonalne bo do tej pory jeszcze się nie diagnowalam poza USG i cytologia.
    U mnie 28 dzień cyklu ,planowo okres powinien być 2 dni temu a tu dalej cisza , mam wrażenie że wszystkie objawy okresowe ustały a przez ostatnie kilka dni mocno dawały o sobie znać.. jedynie co mi towarzyszy to okropny rozpierający ból w klatce piersiowej i zgaga , myślałam że kiedyś już doświadczyłam zgagi ale to co obecnie mi towarzyszy to jakiś hardcore...Temperatury nie mierze rano ale w ciągu dnia od tygodnia tempka 37.3-37.5.
    A bebech mam wywalony jak bym co najmniej w 3mcu ciazy była, maskara...🤣
    Już bym chciała żeby ten okres przyszedł i zacząć cykl od nowa..🫣🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2023, 20:05

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 18 grudnia 2023, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No niestety to prawda jest to niesprawiedliwe..
    Ja chyba na prezent świąteczny zrobię sobie badania hormonalne bo do tej pory jeszcze się nie diagnowalam poza USG i cytologia.
    U mnie 28 dzień cyklu ,planowo okres powinien być 2 dni temu a tu dalej cisza , mam wrażenie że wszystkie objawy okresowe ustały a przez ostatnie kilka dni mocno dawały o sobie znać.. jedynie co mi towarzyszy to okropny rozpierający ból w klatce piersiowej i zgaga , myślałam że kiedyś już doświadczyłam zgagi ale to co obecnie mi towarzyszy to jakiś hardcore...Temperatury nie mierze rano ale w ciągu dnia od tygodnia tempka 37.3-37.5.
    A bebech mam wywalony jak bym co najmniej w 3mcu ciazy była, maskara...🤣
    Już bym chciała żeby ten okres przyszedł i zacząć cykl od nowa..🫣🙃
    A może jednak to jest ciąża? Wieloktornie czytałam na różnych grupach, że testy nie pokazywały kreski a jednak była to ciąża. Jakiej firmy używasz? Myślę, że powinnaś powtórzyc test innej firmy, a gdyby miesiaczka jeszcze ze 2 dni się nie pojawiała to najlepszym pomysłem jest pójść zrobienie bety. Ona przynajmniej pokaze w 100% na czym stoisz a tak czlowiek niby czeka na okres a jednak się łudzi że może wkoncu się udało. Ja też mam tylko zrobiona cytologię, badania podstawowe u ginekologa i usg, jak tym razem się nie uda to na pewno tsh będzie trzeba wykonać. Ja aktualnie jeden dzień opóźnienia, delikatny ból od czasu do czasu podbrzusza do tego kucie jajnika. U mnie znając zycie opóźniona owulacja i miesiączką za 5 dni najpóźniej. Z tyłu głowy jest ta nadzieja, ale powiedzialam sobie ze nie robię testów, bo znowu się rozczaruje jak 3 dni temu. U mnie jeżeli nie przyjdzie w ciągu 5 dni, to już coś znaczy. Moje cykle to zazwyczaj 28/29 dni, w tym roku raz się zdążyło że wydłużył mi się do 31 i szczerze mówiąc nigdy w życiu nie miałam dłuższego. Aktualnie 19 grudnia wypada 30.

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    A może jednak to jest ciąża? Wieloktornie czytałam na różnych grupach, że testy nie pokazywały kreski a jednak była to ciąża. Jakiej firmy używasz? Myślę, że powinnaś powtórzyc test innej firmy, a gdyby miesiaczka jeszcze ze 2 dni się nie pojawiała to najlepszym pomysłem jest pójść zrobienie bety. Ona przynajmniej pokaze w 100% na czym stoisz a tak czlowiek niby czeka na okres a jednak się łudzi że może wkoncu się udało. Ja też mam tylko zrobiona cytologię, badania podstawowe u ginekologa i usg, jak tym razem się nie uda to na pewno tsh będzie trzeba wykonać. Ja aktualnie jeden dzień opóźnienia, delikatny ból od czasu do czasu podbrzusza do tego kucie jajnika. U mnie znając zycie opóźniona owulacja i miesiączką za 5 dni najpóźniej. Z tyłu głowy jest ta nadzieja, ale powiedzialam sobie ze nie robię testów, bo znowu się rozczaruje jak 3 dni temu. U mnie jeżeli nie przyjdzie w ciągu 5 dni, to już coś znaczy. Moje cykle to zazwyczaj 28/29 dni, w tym roku raz się zdążyło że wydłużył mi się do 31 i szczerze mówiąc nigdy w życiu nie miałam dłuższego. Aktualnie 19 grudnia wypada 30.

    Czyli Ty generalnie do weekendu max powinna dostać ? Trzymam kciuki żeby się nie pojawiła 😁
    Ja też odczytałam się tylu różnych historii dziewczyn i może dlatego jeszcze jakaś mała iskierka nadziei we mnie została...😊
    Zazwyczaj robię PINK czuły lub Facelle paskowy, w tym cyklu robiłam też pierwszy raz bobo test żółty ale on ma czułość chyba 25.
    Jeżeli do jutra rana nic się u mnie nie rozwinie to jutro rano zrobię test a ewentualnie czwartek/piątek pójdę na betę faktycznie.

    U mnie ta sama sytuacja cykle zawsze jak w zegarku 25-26 dni , raz zdarzyło mi się że miałam 27 a dziś już 29 dzień i cisza...
    To czekanie w niepewności wykańcza, co chwilę latam do łazienki sprawdzić co tam słychać..🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2023, 08:18

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Czyli Ty generalnie do weekendu max powinna dostać ? Trzymam kciuki żeby się nie pojawiła 😁
    Ja też odczytałam się tylu różnych historii dziewczyn i może dlatego jeszcze jakaś mała iskierka nadziei we mnie została...😊
    Zazwyczaj robię PINK czuły lub Facelle paskowy, w tym cyklu robiłam też pierwszy raz bobo test żółty ale on ma czułość chyba 25.
    Jeżeli do jutra rana nic się u mnie nie rozwinie to jutro rano zrobię test a ewentualnie czwartek/piątek pójdę na betę faktycznie.

    U mnie ta sama sytuacja cykle zawsze jak w zegarku 25-26 dni , raz zdarzyło mi się że miałam 27 a dziś już 29 dzień i cisza...
    To czekanie w niepewności wykańcza, co chwilę latam do łazienki sprawdzić co tam słychać..🙃
    Albo ciąża albo jakiś wirus opóźnia cykl? Nie byłaś przypadkiem chora w tym cyklu? Ja brałam antybiotyk 3 dniowy

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam chora..no nic zobaczymy, mam nadzieję ,że sytuacja się jak najszybciej wyjaśni... 🙃😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 dc a mnie nadal nie bolą piersi i cera jest idealna. Lekki ból podbrzusza jakby zaraz miala dostac 🩸ból krzyża i szczerze mówiąc wszystko mnie irytuje a tak to nie mam żadnych objawów. Chyba na prawdę w tym cyklu jakieś zawirowania

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ten cykl będzie na pewno zapamiętamy jako szczególnie dziwny i u mnie 😁

    Ja te mam co jakiś czas delikatne skorcze brzucha... I wrażenie ,że to już 🩸 zwariować idzie..🙃

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając z pracy wpadłam do Rossman po testy ,żeby mieć na ewentualne poranne testowanie ale raczej już w tym cyklu się nie przydadzą... Idąc do kąpieli na wkładce zauważyłam brązowe zabrudzenie, tak więc jutro mnie zaleje 🩸🩸🩸 ehh 😔

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ