Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, czy miała z was kiedyś w ciągu jednego cyklu po 1 tygodniu 2 razy pozytywne testy owulacyjny?
    A więc parę dni temu wystąpiła u mnie owulacja( pozytywny test) dużo sluzu, ból jajnika, wszystko było by okej, zaraz po owulacji sluz się na jeden dzień zmienił a potem znowu wrócił tak jak ten płodny, razem z bólami, ciągnięciem w podbrzuszu. Zawsze po dniach plodnych przed miesiaczka mój sluz staje się gesty po czym nie ma go wcale teraz jest inaczej. Wczoraj zrobiłam test owulacyjny z ciekawości i był pozytywny

  • Katie93 Autorytet
    Postów: 382 307

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami zdarza się, że testy owulacyjne są pozytywne, kiedy jesteś w ciąży. Warto sprawdzić testem ciążowym. 🙂

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO, Trombofilia wrodzona, AMH 4.55
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb
    🧍‍♂️33
    Zdrowy, 210mln/ml💪

    Listopad 2023- Czerwiec 2024 stymulacje owulacji
    💉Lametta
    💉Clostilbegyt
    💉Ovitrelle

    Czerwiec '24- kwalifikacja ivf 🥳🎉
    Lipiec '24- stymulacja do ivf, krótki protokół.
    (Bemfola 150, Mensinorm 75, Mensinorm 150, Cetrotide 0.25, Gonapeptyl Daily)

    📆19/07 punkcja- mamy 12🥚, 6x❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    📆13/08 I FET 1❄️ 🥹
    📆16/08 Prog. 23,87
    📆19/08 Beta Hcg 6dpt: 36,9 🥹
    📆21/08 Beta Hcg 8dpt 112.1
    📆23/08 Beta Hcg 10dpt 239.8
    📆26/08 Beta Hcg 13dpt 671.1
    📆29/08 pęcherzyk w macicy ❤️🙏
    📆31/08 Beta Hcg 18dpt 5884.2 ❤️
    📆5/09 usg- 3.3mm 🥹
    (Acard, Encorton, Utrogestan, Neoparin, Besins, Estrofem, Systen 50, Divigel)
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 689 962

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to być po prostu podwójna owulacja w jednym cyklu. Podobno czasem się tak zdarza.

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne
    7.06.2024 2 USG prenatalne

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Dziś kolejny test ,tym razem Facelle paskowy dalej biel...
    Co ciekawsze testy owulacyjne dalej pozytywne , kreska testowa mocniejsza od kontrolnej.. już 6 dzień.. być moze to jeszcze za wcześnie na testowanie... Owulacja prawdopodobnie była między 8 a 10 dniem cyklu, pozytywne testu były od 7-9 dnia cyklu tak więc tak na prawdę może to być dopiero 9- 11dzień po... Nadzieja umiera ostatnia...✊ A co u Ciebie ?

    U mnie to dopiero ok. 9 dpo więc na pewno za wcześnie na testowanie. Nie nastawiam się jakoś specjalnie na ten cykl, temperatura trzyma się ok. 37 stopni więc dość duża jak na mnie ale to w zasadzie też o niczym nie świadczy 🙂
    Dzisiaj czuje się tragicznie, jakbym wypiła wczoraj z dwie butelki wina i dzis była na ogromnym kacu.. ćmienie w głowie i miłości od rana, w ogóle nie chce przejść.. zobaczymy jak będzie jutro.
    Ja poczekam do dnia kiedy powinnam dostać okres i wtedy zatestuje ale tak jak pisałam przez to że się przesunęło o tydzień wszystko to się jakoś nie nastawiam, również dobrze może to być cykl bezowulacyjny.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Hej kochane, czy miała z was kiedyś w ciągu jednego cyklu po 1 tygodniu 2 razy pozytywne testy owulacyjny?
    A więc parę dni temu wystąpiła u mnie owulacja( pozytywny test) dużo sluzu, ból jajnika, wszystko było by okej, zaraz po owulacji sluz się na jeden dzień zmienił a potem znowu wrócił tak jak ten płodny, razem z bólami, ciągnięciem w podbrzuszu. Zawsze po dniach plodnych przed miesiaczka mój sluz staje się gesty po czym nie ma go wcale teraz jest inaczej. Wczoraj zrobiłam test owulacyjny z ciekawości i był pozytywny


    Ja kilka postów wcześniej opisywałam podobna sytuację... Pik na testach miałam od 7-9 dc, później testy już bladły aż w końcu kreski prawie nie było a kolejnego dnia czyli 14dc kreska testowa znowu mocniejsza od kontrolnej i już tak 7 dzień z rzędu...

    Olaxxk lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie to dopiero ok. 9 dpo więc na pewno za wcześnie na testowanie. Nie nastawiam się jakoś specjalnie na ten cykl, temperatura trzyma się ok. 37 stopni więc dość duża jak na mnie ale to w zasadzie też o niczym nie świadczy 🙂
    Dzisiaj czuje się tragicznie, jakbym wypiła wczoraj z dwie butelki wina i dzis była na ogromnym kacu.. ćmienie w głowie i miłości od rana, w ogóle nie chce przejść.. zobaczymy jak będzie jutro.
    Ja poczekam do dnia kiedy powinnam dostać okres i wtedy zatestuje ale tak jak pisałam przez to że się przesunęło o tydzień wszystko to się jakoś nie nastawiam, również dobrze może to być cykl bezowulacyjny.

    Ja też słabo się czuje ,przeziębienie nie odpuszcza a wręcz jest coraz gorzej ,mega mocny kaszel , katar, zatoki... Do tego od wczoraj znowu czuje podbrzusze , jajniki też dają o sobie znać , do tego ból pleców w okolicy lędźwi... Generalnie czuje się jak w pierwszym dniu okresu...no zobaczymy co z tego będzie

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ja kilka postów wcześniej opisywałam podobna sytuację... Pik na testach miałam od 7-9 dc, później testy już bladły aż w końcu kreski prawie nie było a kolejnego dnia czyli 14dc kreska testowa znowu mocniejsza od kontrolnej i już tak 7 dzień z rzędu...
    Ostatnio czytałam że w czasie cyklu może być owulacja podwojna ale zazwyczaj wystepuje w podobnym czasie lub z 3 dni różnicy. Dziwne.. bo moja owulacja po testach występowała 9 dni temu, a teraz od 2 dni mam znowu pozytywny i dużo sluzu.

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Ostatnio czytałam że w czasie cyklu może być owulacja podwojna ale zazwyczaj wystepuje w podobnym czasie lub z 3 dni różnicy. Dziwne.. bo moja owulacja po testach występowała 9 dni temu, a teraz od 2 dni mam znowu pozytywny i dużo sluzu.

    No to u mnie podobnie... Dziwny ten cykl ,nigdy tak nie miałam... Kiedyś już sprawdzałam test owu pod koniec cyklu i zawsze kreski nie było...a tu od 8 dni kreska mocna dalej jest no ale testy negatywne jak na razie , czekam na rozwiązanie tej sytuacji..✊🫣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ja też słabo się czuje ,przeziębienie nie odpuszcza a wręcz jest coraz gorzej ,mega mocny kaszel , katar, zatoki... Do tego od wczoraj znowu czuje podbrzusze , jajniki też dają o sobie znać , do tego ból pleców w okolicy lędźwi... Generalnie czuje się jak w pierwszym dniu okresu...no zobaczymy co z tego będzie

    Misiula a jakie długie masz zazwyczaj cykle?
    Wydaje mi się, że trochę za wcześnie ta owulacja jak na 7-9 dzień cyklu (choć i takie się zdarzają). Może organizm przygotowywał się do owulacji ale coś poszło nie tak, dlatego potem ta kreska zaczęła blednąć i owulacja ostatecznie odbyła się ok. 14 dc? Lub nawet troszkę później a wysoki poziom lh moze się utrzymywać u niektórych jeszcze kilka dni po owualcji.

    Obserwujesz szyjkę lub sluz?
    Testy owulacyjne nie są w 100% wiarygodne dlatego najlepiej połączyć je z obserwajca temperatury i śluzu. Wtedy masz większą ale dalej nie 100% pewnosc że owulacja się odbyła.

    Ja właśnie dzięki mierzeniu temperatury i śluzu zorientowałam się że owulacja się przesunęła. Inaczej byłabym pewna że była w terminie a okres mi się spóźnia. Pewnie zrobiłabym już tysiac testów ciążowych 😅🤭

    I jeszcze jedno pytanie, o której godzinie robisz te testy owulacyjne?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Misiula a jakie długie masz zazwyczaj cykle?
    Wydaje mi się, że trochę za wcześnie ta owulacja jak na 7-9 dzień cyklu (choć i takie się zdarzają). Może organizm przygotowywał się do owulacji ale coś poszło nie tak, dlatego potem ta kreska zaczęła blednąć i owulacja ostatecznie odbyła się ok. 14 dc? Lub nawet troszkę później a wysoki poziom lh moze się utrzymywać u niektórych jeszcze kilka dni po owualcji.

    Obserwujesz szyjkę lub sluz?
    Testy owulacyjne nie są w 100% wiarygodne dlatego najlepiej połączyć je z obserwajca temperatury i śluzu. Wtedy masz większą ale dalej nie 100% pewnosc że owulacja się odbyła.

    Ja właśnie dzięki mierzeniu temperatury i śluzu zorientowałam się że owulacja się przesunęła. Inaczej byłabym pewna że była w terminie a okres mi się spóźnia. Pewnie zrobiłabym już tysiac testów ciążowych 😅🤭

    I jeszcze jedno pytanie, o której godzinie robisz te testy owulacyjne?

    Cykle mam 25 dniowe, regularnie. Między 7-9 dniem miałam pik ,nie pamiętam już teraz do końca ,którego dnia była najciemniejsza kreska , myślę że 8-9, tak więc wiesz owulacja mogłaby być 9-10 dnia tak na prawdę. Śluz obserwuje ,był płodu wtedy kiedy były pierwsze pozytywne testy, szyjki nie badam.
    Testy robię zawsze 2 razy dziennie rano i wieczorem.
    No nic pozostaje czekać do dnia okresu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2023, 11:17

    Olaxxk lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Cykle mam 25 dniowe, regularnie. Między 7-9 dniem miałam pik ,nie pamiętam już teraz do końca ,którego dnia była najciemniejsza kreska , myślę że 8-9, tak więc wiesz owulacja mogłaby być 9-10 dnia tak na prawdę. Śluz obserwuje ,był płodu wtedy kiedy były pierwsze pozytywne testy, szyjki nie badam.
    Testy robię zawsze 2 razy dziennie rano i wieczorem.
    No nic pozostaje czekać do dnia okresu...
    Czytałam na innym forum 2 kobiety miały podobnie I okazało się że była to ciąża, mam przeczucie ze nam się udało

  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Cykle mam 25 dniowe, regularnie. Między 7-9 dniem miałam pik ,nie pamiętam już teraz do końca ,którego dnia była najciemniejsza kreska , myślę że 8-9, tak więc wiesz owulacja mogłaby być 9-10 dnia tak na prawdę. Śluz obserwuje ,był płodu wtedy kiedy były pierwsze pozytywne testy, szyjki nie badam.
    Testy robię zawsze 2 razy dziennie rano i wieczorem.
    No nic pozostaje czekać do dnia okresu...
    Misiula a oprócz sluzu masz jeszcze jakieś inne objawy?
    Mnie ani piersi nie bolą gdzie zazwyczaj od owulacji mam już nabrzmiale, troszkę kręci mi się w głowie i lekko mdli z rana. A tak to wszystko okej, jestem 7/6 dni przed miesiaczka i zazwyczaj w takim czasie dokuczał mnie ciężki pms

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Czytałam na innym forum 2 kobiety miały podobnie I okazało się że była to ciąża, mam przeczucie ze nam się udało

    Też czytałam o takich historiach dlatego mam cichą nadzieje ,że jest jakaś szansa ale próbuje się nie nakręcić...🫣
    Jakoś jeszcze musze wytrzymać te kilka dni co łatwe nie będzie 😅
    A Ty na kiedy masz planowany okres teraz , kiedy ewentualnie testujesz ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Misiula a oprócz sluzu masz jeszcze jakieś inne objawy?
    Mnie ani piersi nie bolą gdzie zazwyczaj od owulacji mam już nabrzmiale, troszkę kręci mi się w głowie i lekko mdli z rana. A tak to wszystko okej, jestem 7/6 dni przed miesiaczka i zazwyczaj w takim czasie dokuczał mnie ciężki pms

    Jakoś od wczoraj jajniki zaczęły dawać o sobie znać , podbrzesze też boli, od kilku dni dokucza mi ból pleców w okolicy lędźwi, do tego jestem ciągle przeziębiona i mic nie przechodzi, generalnie jestem ciągle zmęczona.
    Piersi mnie raczej nie bolą , jednego dnia kilka dni temu miałam taki dziwny ból w piersiach ale następnego dnia wszystko się uspokoilo i do tej pory jest ok , choć piersi standardowo są trochę nabrzmiałe. Do planowanego okresu u mnie jakieś 5 dni.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Też czytałam o takich historiach dlatego mam cichą nadzieje ,że jest jakaś szansa ale próbuje się nie nakręcić...🫣
    Jakoś jeszcze musze wytrzymać te kilka dni co łatwe nie będzie 😅
    A Ty na kiedy masz planowany okres teraz , kiedy ewentualnie testujesz ?
    Ja przypuszczam że 17 grudnia powinnam dostać bo raczej mam regularne miesiaczki. Szczerze mówiąc najchętniej bym teraz zrobiła test ale wiem że jest za wcześnie, też troszkę mam obawę do testów bo 2 miesiace temu testowałam 4 dni przed I była biochemiczna, pewnie i tak skusze się zrobić jutro a jak będzie negatywny to poczekam 3/4dni

  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ja też słabo się czuje ,przeziębienie nie odpuszcza a wręcz jest coraz gorzej ,mega mocny kaszel , katar, zatoki... Do tego od wczoraj znowu czuje podbrzusze , jajniki też dają o sobie znać , do tego ból pleców w okolicy lędźwi... Generalnie czuje się jak w pierwszym dniu okresu...no zobaczymy co z tego będzie
    Staram się od pół roku, nie powiem ze fajny był by prezent na swieta jezeli okazało by się że to ciąża

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Ja przypuszczam że 17 grudnia powinnam dostać bo raczej mam regularne miesiaczki. Szczerze mówiąc najchętniej bym teraz zrobiła test ale wiem że jest za wcześnie, też troszkę mam obawę do testów bo 2 miesiace temu testowałam 4 dni przed I była biochemiczna, pewnie i tak skusze się zrobić jutro a jak będzie negatywny to poczekam 3/4dni

    Ja też nie byłabym sobą jak bym nie zrobiła... Robiłam dziś Oczywiście negatywy 😅 kolejny zrobię pewnie w środę 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ja też nie byłabym sobą jak bym nie zrobiła... Robiłam dziś Oczywiście negatywy 😅 kolejny zrobię pewnie w środę 😅
    Zagniezdzenie zawsze może wystąpić wcześniej więc no czas na testy 😅 trzymam kciuki za nas obie, mam nadzieję że tym razem będzie pozytywnie

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też trzymam kciuki i liczę na pozytywne wieści od Ciebie 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ,jak tam u Was sytuacja? Jak się czujecie ,ile pozostało Was do okresu?

    Olaxxk lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 TOP gadżetów przydatnych w opiece nad noworodkiem

Produkty, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka. Pomagają, wspierają i ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodych rodziców. Sprawdź naszą listę 6 najbardziej przydatnych gadżetów! 

CZYTAJ WIĘCEJ