X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • ariete Koleżanka
    Postów: 185 10

    Wysłany: 13 lutego, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No tutaj to ewidentny pozytyw ,super wiadomość 😍
    Ale widzę ,że wleciał dodatkowo test Facelle 😅😁

    Fakt nie trzeba dumać nad tym czy to już 🔥
    Hehe no tak jakoś przy okazji wleciał 😅 bo już zwątpiłam w te horieny a jednak też się bardzo dobrze spisały, podobnie jak u Ciebie kreska pojawiła się już przy zamoczeniu 🥰 w dodatku śluz mam idealny, rozciągliwy i przejrzysty więc warunki są, oby zaskoczyło 😀

    Zrobiłam jeszcze raz popołudniu, jeden horien i jeden z domowego laboratorium bo miałam ostatni , tak dla potwierdzenia 🥰

    https://zapodaj.net/plik-8Smgb5jPmN

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego, 15:46

    Misiula lubi tę wiadomość

    💔 03.2024 cb
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 226 25

    Wysłany: 13 lutego, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Fakt nie trzeba dumać nad tym czy to już 🔥
    Hehe no tak jakoś przy okazji wleciał 😅 bo już zwątpiłam w te horieny a jednak też się bardzo dobrze spisały, podobnie jak u Ciebie kreska pojawiła się już przy zamoczeniu 🥰 w dodatku śluz mam idealny, rozciągliwy i przejrzysty więc warunki są, oby zaskoczyło 😀

    Zrobiłam jeszcze raz popołudniu, jeden horien i jeden z domowego laboratorium bo miałam ostatni , tak dla potwierdzenia 🥰

    https://zapodaj.net/plik-8Smgb5jPmN


    No to już wątpliwości żadnych nie ma skoro wszystkie trzy dają tak mocny wynik i jest ładny śluz. Super , trzymam kciuki za owocne efekty 🥰

    U mnie już końcówka okresu. Od przyszłego tygodnia zabieram się do działania 🔥 owulka powinna być w przyszłą środę 😁😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego, 20:02

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 224 209

    Wysłany: 13 lutego, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pięknych pików:) I powodzenia🤞u mnie wczoraj dzień po pik, test owulacyjny negatywy i ostatnia próba, oby owocna... brzuch boli od dni piku czyli już 3ci dzień :/

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 13 lutego, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę was o pomoc bo nie mam za dużego doświadczenia z testami owu.. jest 10 dc i kreska wyraźnie ściemniala od wczoraj ale nadal nie jest tak ciemna chyba jak ta kontrolna? Proszę poradzicie coś 🙏 https://zapodaj.net/plik-OY2sZBA598

  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2247 3581

    Wysłany: 14 lutego, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Proszę was o pomoc bo nie mam za dużego doświadczenia z testami owu.. jest 10 dc i kreska wyraźnie ściemniala od wczoraj ale nadal nie jest tak ciemna chyba jak ta kontrolna? Proszę poradzicie coś 🙏 https://zapodaj.net/plik-OY2sZBA598

    pik nadchodzi, nie jest to 100% takie 90% ;) Możecie zaczynać się starać

    KasiaKP lubi tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️

    preg.png
  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 133 161

    Wysłany: 14 lutego, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, robię testy od niedzieli. Z moim mężem kochałam się ostatnio w niedzielę i wczoraj wieczorem. Dziś jest chyba pik? Ostatni test robiłam dziś rano, jak wrócę z pracy po 17 to zrobię następny 🤭 Jak myślicie kochać się jeszcze dziś czy poczekać do jutra i do pojutrza? Bo codziennie przez 3 dni to może już być trochę ciężko z plemnikami 🤔
    https://zapodaj.net/plik-LgDf4f2gfA

    Zaczynamy starania od Stycznia 2024! 🏁
    Suplementacja witamin:ADEK, Omega-3, magnez,kwas foliowy, Fertisim
    20.01.2024r.
    Progesteron 9dpo- 23,41💪
    Anty-tpo 90.79 ❗
    Anty - tg 72,81❗
    TSH-2,09
    Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    Długie cykle 📅
    Niedowaga ⚖️
    Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II, Arytmia od 2021r.
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 14 lutego, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Hej, robię testy od niedzieli. Z moim mężem kochałam się ostatnio w niedzielę i wczoraj wieczorem. Dziś jest chyba pik? Ostatni test robiłam dziś rano, jak wrócę z pracy po 17 to zrobię następny 🤭 Jak myślicie kochać się jeszcze dziś czy poczekać do jutra i do pojutrza? Bo codziennie przez 3 dni to może już być trochę ciężko z plemnikami 🤔
    https://zapodaj.net/plik-LgDf4f2gfA
    Według mnie jest pik 🤔 Są badania naukowe w których codzienny seks obniża lekko ilość plemników, w innych z kolei nie ma wpływu jeszcze w innych niby przyspiesza plemniki wiec ciężko na 100% doradzić. Jak macie ochotę to czemu nie? 😝

    Nieprzejrzysta, damrade lubią tę wiadomość

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 14 lutego, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    pik nadchodzi, nie jest to 100% takie 90% ;) Możecie zaczynać się starać
    Tak myslalam, pik pewnie prawdziwy dzisiaj ale już mi się testy skończyły 😅

  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 224 209

    Wysłany: 14 lutego, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam, czy jeśli jest pik, to znaczy że do owulacji dochodzi po 24 godzinach? czyli teoretycznie dnia następnego po piku dopiero? Myślałam, że dzień pozytywnego testu to dzień owulacji, teraz doczytałam, że jednak to jest przeddzień... mam nadzieję, że i tak się powiedzie u nas w tym cyklu

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 14 lutego, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w sumie nie wiem na 100% kiedy nadejdzie bo w niektórych źródłach mówią o przedziale 12-48 godzin po piku, a w takich innych ze już nawet 8 godzin po piku https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6821195/#:~:text=hour%20preovulatory%20period.-,Ovulation%20is%20considered%20to%20occur%2028%2D36%20hours%20after%20the,marked%20day%20to%20day%20fluctuations.

  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 14 lutego, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym artykule naukowym jest w skrócie napisane ze 8-20 po piku 🤔

  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 133 161

    Wysłany: 14 lutego, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Według mnie jest pik 🤔 Są badania naukowe w których codzienny seks obniża lekko ilość plemników, w innych z kolei nie ma wpływu jeszcze w innych niby przyspiesza plemniki wiec ciężko na 100% doradzić. Jak macie ochotę to czemu nie? 😝

    W sumie masz rację, lepiej żeby było więcej razy niż mniej 😜

    Zaczynamy starania od Stycznia 2024! 🏁
    Suplementacja witamin:ADEK, Omega-3, magnez,kwas foliowy, Fertisim
    20.01.2024r.
    Progesteron 9dpo- 23,41💪
    Anty-tpo 90.79 ❗
    Anty - tg 72,81❗
    TSH-2,09
    Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    Długie cykle 📅
    Niedowaga ⚖️
    Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II, Arytmia od 2021r.
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 14 lutego, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    W sumie masz rację, lepiej żeby było więcej razy niż mniej 😜
    Z tym tez jedne dane mówią ze średnio plemniki żyją 1.4 dnia w ciele kobiety inne badania ze 3 dni.. wiec ja tam wolę częściej, zwłaszcza, że właśnie wiem kiedy mam te dni płodne po tym, że sama mam ochotę na seks wtedy właśnie każdego dnia 😜

    Kreska41 lubi tę wiadomość

  • Nieprzejrzysta Ekspertka
    Postów: 133 161

    Wysłany: 14 lutego, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Z tym tez jedne dane mówią ze średnio plemniki żyją 1.4 dnia w ciele kobiety inne badania ze 3 dni.. wiec ja tam wolę częściej, zwłaszcza, że właśnie wiem kiedy mam te dni płodne po tym, że sama mam ochotę na seks wtedy właśnie każdego dnia 😜

    Ja też czytałam, że mogą być do 5-6 dni w kobiecie...
    Ja właśnie po samym libido bym sie nie skapnęła, bo mam chcice przez cały cykl 🤭 Jedynie po śluzie, ale to i tak średnio go ogarniam 😅

    KasiaKP, damrade lubią tę wiadomość

    Zaczynamy starania od Stycznia 2024! 🏁
    Suplementacja witamin:ADEK, Omega-3, magnez,kwas foliowy, Fertisim
    20.01.2024r.
    Progesteron 9dpo- 23,41💪
    Anty-tpo 90.79 ❗
    Anty - tg 72,81❗
    TSH-2,09
    Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy.
    Długie cykle 📅
    Niedowaga ⚖️
    Od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II, Arytmia od 2021r.
    Z mężem mamy po 28 lat
    💒26.09.2020r.
  • Malina1111 Ekspertka
    Postów: 224 209

    Wysłany: 14 lutego, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie wiem wiem co wierzyć , mi się wydaje, że dluzej niż 3 dni plemniki nie pożyją. Te 5 dni to chyba w perfekcyjnych warunkach. Czytałam też gdzieś, że aby dotrzeć do jajeczka muszą dojrzeć w śluzie szyjkowym. Wg artykułu od rozpoczęcia wzrostu lh jest 28-48h, a od piku już 8-20h. Lubię takie źródła, bardziej naukowe, medyczne, bo tak to na każdej stronce są różne info.

    Kreska41, Marta.R. lubią tę wiadomość

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 14 lutego, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie niby te plemniki mogą pożyć do tych 5 dni ale ilość procentowa która rzeczywiście tego dokona to mniej niż 5%.. A ze stronami tez się zgodzę bo nie raz jest napisane właśnie, że mogą przeżyć do tych 5 dni ale czasem może to być bardziej dla ostrzeżenia tych co nieplanują, że może się zdążyć a u młodych nieplanujacych to jest dużo dużo większa szansa nie oszukujmy się 😆 Ja czytałam o różnych metodach - seks co dwa dni albo właśnie każdego dnia przed owu i w owu i dzień po ale wszystko to kwestie indywidualne. Bo nieraz to nie jest się na 100% pewnym tego dnia jak u mnie 😜

  • ariete Koleżanka
    Postów: 185 10

    Wysłany: 14 lutego, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w poniedziałek o 21 test negatywny, wczoraj o 12 w południe był mega pik (wstawiałam tu zdjecie na poprzedniej stronie) a dziś o 11 zaczął kluc jajnik lewy i kłuje mocno do tej pory więc nie wiem czy to ma coś wspólnego czy nie ale można domniemać ze prawie te 24h po piku zaczęły się jakieś dolegliwości które mogą być związane z owulacja 😀

    KasiaKP lubi tę wiadomość

    💔 03.2024 cb
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 14 lutego, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie w poniedziałek o 21 test negatywny, wczoraj o 12 w południe był mega pik (wstawiałam tu zdjecie na poprzedniej stronie) a dziś o 11 zaczął kluc jajnik lewy i kłuje mocno do tej pory więc nie wiem czy to ma coś wspólnego czy nie ale można domniemać ze prawie te 24h po piku zaczęły się jakieś dolegliwości które mogą być związane z owulacja 😀
    To działaj! 😆

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 547 438

    Wysłany: 14 lutego, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprzejrzysta wrote:
    Hej, robię testy od niedzieli. Z moim mężem kochałam się ostatnio w niedzielę i wczoraj wieczorem. Dziś jest chyba pik? Ostatni test robiłam dziś rano, jak wrócę z pracy po 17 to zrobię następny 🤭 Jak myślicie kochać się jeszcze dziś czy poczekać do jutra i do pojutrza? Bo codziennie przez 3 dni to może już być trochę ciężko z plemnikami 🤔
    https://zapodaj.net/plik-LgDf4f2gfA
    Stanowczo dziś i jutro 😉 zwłaszcza że dziś walentynki. Będzie dobrze

    Kreska41, Nieprzejrzysta lubią tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 547 438

    Wysłany: 14 lutego, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Proszę was o pomoc bo nie mam za dużego doświadczenia z testami owu.. jest 10 dc i kreska wyraźnie ściemniala od wczoraj ale nadal nie jest tak ciemna chyba jak ta kontrolna? Proszę poradzicie coś 🙏 https://zapodaj.net/plik-OY2sZBA598
    Dla mnie już ładna krecha, ja bym przy takiej działała obowiązkowo 🙂

    KasiaKP lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ