X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 9 lutego, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Potrzebuję zrobić test owulacyjny rano ale muszę wyjść z domu chwilę po 6:00 a później nie mam możliwości zrobienia. Tak myślę, że jak wstanę o 4:00 tylko na siku i kilka łyków wody a potem położę się jeszcze do tej 6:00 to już nie będzie mocz poranny, z którego owulek nie powinno się robić?

    Ja wstaję codziennie o 6.30 , idę na pierwszą toaletę i potem robię jeszcze małe siku parę po 7. I u mnie zawsze testy wychodzą ok. Najważniejsze jest żeby nie robić testu z pierwszego moczu.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 9 lutego, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No nie lubią mnie te testy bardzo 🤣🤣
    Horien była wczoraj najmocniejsza i te domowe też więc może ta owulka dziś biorąc też pod uwagę te bóle.. 😅 No nie wiem trzeba próbować do końca 😅😅 wiem na pewno ze takie bóle miałam tylko podczas owulki w tamtym cyklu, takie ciągnące nieprzyjemne.


    Wdze, że temperatura poszla do góry 🔥😁😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 424 48

    Wysłany: 9 lutego, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Wdze, że temperatura poszla do góry 🔥😁😊

    Coś tam poszło choć szału nie ma 😅 jeszcze dwie wyższe i można domniemać ze owulacja była.. Mam nadzieję że wzrośnie 🥰
    Wieczorem znów miałam klucie jajnika i bol podbrzusza, i potem to samo nad ranem aż się przebudziłam i wtedy też było trochę śluzu takiego ciągnącego przezroczystego. No mam wielką nadzieję że owulka się odbyła 🔥
    Chociaż mam zamiar zatestowac jeszcze dziś 🤣

    A jak u Ciebie z testowaniem? Widziałam że dziś też wyższa temperatura 🔥

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 9 lutego, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Coś tam poszło choć szału nie ma 😅 jeszcze dwie wyższe i można domniemać ze owulacja była.. Mam nadzieję że wzrośnie 🥰
    Wieczorem znów miałam klucie jajnika i bol podbrzusza, i potem to samo nad ranem aż się przebudziłam i wtedy też było trochę śluzu takiego ciągnącego przezroczystego. No mam wielką nadzieję że owulka się odbyła 🔥
    Chociaż mam zamiar zatestowac jeszcze dziś 🤣

    A jak u Ciebie z testowaniem? Widziałam że dziś też wyższa temperatura 🔥

    No lepiej zatestuj i się upewnij bo dobrze wiemy ,że to różnie bywa 🤣 ale myślę ,że to już po i teraz będzie już szła wyżej 😊

    U mnie testowo bez zmian.. dziś oczywiście też robiłam i biel.. myślę że już nic z tego nie będzie ,pewnie temperatura jutro lub w niedzielę spadnie bo okres powinien przyjść w weekend.
    Czuje się okresowo , podbrzusze boli, jestem mega rozdrazniona , generalnie czuje się słabo , fizycznie i psychicznie...🫣😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 424 48

    Wysłany: 9 lutego, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No lepiej zatestuj i się upewnij bo dobrze wiemy ,że to różnie bywa 🤣 ale myślę ,że to już po i teraz będzie już szła wyżej 😊

    U mnie testowo bez zmian.. dziś oczywiście też robiłam i biel.. myślę że już nic z tego nie będzie ,pewnie temperatura jutro lub w niedzielę spadnie bo okres powinien przyjść w weekend.
    Czuje się okresowo , podbrzusze boli, jestem mega rozdrazniona , generalnie czuje się słabo , fizycznie i psychicznie...🫣😅

    Zatestowane, test negatywny jeden i drugi 😀

    Może z tymi testami horien jest coś nie tak. Widzisz jak u mnie owulaki wychodziły to ciekawe jak działa ciążowy 😊 póki nie ma okresu to piłka w grze! A który to jest już Wasz cykl starań?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 9 lutego, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Zatestowane, test negatywny jeden i drugi 😀

    Może z tymi testami horien jest coś nie tak. Widzisz jak u mnie owulaki wychodziły to ciekawe jak działa ciążowy 😊 póki nie ma okresu to piłka w grze! A który to jest już Wasz cykl starań?

    No to dobra wiadomość 😁

    No właśnie tak się zastanawiam nad tymi testami i ich jakością . Niby owulaka pokazał mi pik ,kreska była ciemna a nawet mocniejsza więc tutaj niby ok. No na pewno nie ułatwia to ,że mają czułość 25.. myślę że na takim etapie jeżeli już powinnam testować czymś czulszym no ale szkoda kasy mi na testy skoro mam zapas tych 🤣
    Wiem ,że jeszcze nadzieja jest ale jak na razie to mam więcej za ,że okres się zbliża niż miało by go nie być. Zobaczymy jak jutro temperatura, jeżeli okres się zbliża to jutro już może spaść bo najprawdopodobniej okres w niedzielę ale plamienie może być już nawet jutro. Ten weekend będzie decydujący tak na prawdę 😅

    Świadome starania zaczęliśmy od marca zeszeszłego roku ,później z małą przerwa ale łącznie będzie to jakiś 9 cykl starań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 17:28

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny mam pytanie może jesteście bardziej doświadczone. Wczoraj test z clear blue pozytywny, z horien nie do końca, kreska była ciut jaśniejsza. Objawy jak na owulację mocny ból brzucha po lewej stronie, ale śluzu raczej mało. Dzisiaj testy negatywne, kreseczki prawie nie widać, czy to jest normalne że tak szybko spadło?

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 10 lutego, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolik wrote:
    Czesc dziewczyny mam pytanie może jesteście bardziej doświadczone. Wczoraj test z clear blue pozytywny, z horien nie do końca, kreska była ciut jaśniejsza. Objawy jak na owulację mocny ból brzucha po lewej stronie, ale śluzu raczej mało. Dzisiaj testy negatywne, kreseczki prawie nie widać, czy to jest normalne że tak szybko spadło?

    Może tak się zdarzyć, pozytywny test mówi o gwałtownym wzroście poziomu lh , u niektórych osób wysoki poziom utrzymuje się przez kilka godzin a u innych może nawet przez kilka dni

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 10 lutego, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Zatestowane, test negatywny jeden i drugi 😀

    Może z tymi testami horien jest coś nie tak. Widzisz jak u mnie owulaki wychodziły to ciekawe jak działa ciążowy 😊 póki nie ma okresu to piłka w grze! A który to jest już Wasz cykl starań?


    Tak jak przewidziałam u mnie dziś temperatura poleciała książkowo w dół..😭 tak więc czekam na okres.
    Widziałam ,że u Ciebie też dziś jakiś spadek..🫣 może zatestuj dziś jeszcze ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 424 48

    Wysłany: 10 lutego, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No to dobra wiadomość 😁

    No właśnie tak się zastanawiam nad tymi testami i ich jakością . Niby owulaka pokazał mi pik ,kreska była ciemna a nawet mocniejsza więc tutaj niby ok. No na pewno nie ułatwia to ,że mają czułość 25.. myślę że na takim etapie jeżeli już powinnam testować czymś czulszym no ale szkoda kasy mi na testy skoro mam zapas tych 🤣
    Wiem ,że jeszcze nadzieja jest ale jak na razie to mam więcej za ,że okres się zbliża niż miało by go nie być. Zobaczymy jak jutro temperatura, jeżeli okres się zbliża to jutro już może spaść bo najprawdopodobniej okres w niedzielę ale plamienie może być już nawet jutro. Ten weekend będzie decydujący tak na prawdę 😅

    Świadome starania zaczęliśmy od marca zeszeszłego roku ,później z małą przerwa ale łącznie będzie to jakiś 9 cykl starań.

    Widziałam właśnie ze spadek temperatury u Ciebie 💔 eh a niby się wydawało że z ❤️ idealnie trafiliście i coś znowu nie zaskoczyło. Okropne jest to czekanie ciągle i nadzieja a potem rozczarowanie. U Ciebie badania pokazały ze wszystko ok to może też ta presja tak wpływać ze się bardzo chce i nie wychodzi, często tak jest.
    Ja juz nieraz jak dostawałam okres to sobie mówiłam ze koniec z testowaniem, mierzeniem temperatury, nakręcaniem się a potem i tak wracałam do tego samego, nie da się odpuścić..

    U mnie też lipa, temperatura nie wzrosła owulacji nie było, znów się coś przesuwa. W sumie nie byłam przekonana do tej owulki bo nie miałam na teście piku który praktycznie od jakiegoś czasu zawsze wyłapuje.
    Test u góry wczoraj wieczorem i na dole z dziś rano. Powtórzę potem jeszcze raz ale już sama nie wiem czy w tym cyklu w ogóle dojdzie do tej owulacji. Mam ochotę walnąć tymi testami i termometrem w kosz 😅😅😅

    https://zapodaj.net/plik-FVav1jYkEl

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 10 lutego, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Widziałam właśnie ze spadek temperatury u Ciebie 💔 eh a niby się wydawało że z ❤️ idealnie trafiliście i coś znowu nie zaskoczyło. Okropne jest to czekanie ciągle i nadzieja a potem rozczarowanie. U Ciebie badania pokazały ze wszystko ok to może też ta presja tak wpływać ze się bardzo chce i nie wychodzi, często tak jest.
    Ja juz nieraz jak dostawałam okres to sobie mówiłam ze koniec z testowaniem, mierzeniem temperatury, nakręcaniem się a potem i tak wracałam do tego samego, nie da się odpuścić..

    U mnie też lipa, temperatura nie wzrosła owulacji nie było, znów się coś przesuwa. W sumie nie byłam przekonana do tej owulki bo nie miałam na teście piku który praktycznie od jakiegoś czasu zawsze wyłapuje.
    Test u góry wczoraj wieczorem i na dole z dziś rano. Powtórzę potem jeszcze raz ale już sama nie wiem czy w tym cyklu w ogóle dojdzie do tej owulacji. Mam ochotę walnąć tymi testami i termometrem w kosz 😅😅😅

    https://zapodaj.net/plik-FVav1jYkEl


    No faktycznie dziwna sprawa u Ciebie z tymi testami 🫣 kuercze dlaczego tak się dzieje..?🫣 Te u góry całkowite bladziochy a tu znowu taki skok...

    Ja właśnie tak myślę,że muszę odpuścić z tym testowaniem i mierzeniem bo fiksuje się na tym strasznie niepotrzebnie...😔

    Dziś testu nie robiłam jak zobaczyłam temperature ale od kilku dni robiłam owulaki i dziwi mnie że test znowu ciemnieje...🫣 Kilka razy już robiłam w dniu okresu i na teście praktycznie nie było widać kreski ,był biały albo jakiś cień cienia przebijał... A dziś mocniejszy niż wczoraj.. zglupiec można od tego..

    https://zapodaj.net/plik-0GvyQ4sXcv

    Nie no w przyszłym cyklu chyba odstawiam to wszystko ,żeby odblokować głowę,może to pomoże...🤔😔

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 424 48

    Wysłany: 10 lutego, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No faktycznie dziwna sprawa u Ciebie z tymi testami 🫣 kuercze dlaczego tak się dzieje..?🫣 Te u góry całkowite bladziochy a tu znowu taki skok...

    Ja właśnie tak myślę,że muszę odpuścić z tym testowaniem i mierzeniem bo fiksuje się na tym strasznie niepotrzebnie...😔

    Dziś testu nie robiłam jak zobaczyłam temperature ale od kilku dni robiłam owulaki i dziwi mnie że test znowu ciemnieje...🫣 Kilka razy już robiłam w dniu okresu i na teście praktycznie nie było widać kreski ,był biały albo jakiś cień cienia przebijał... A dziś mocniejszy niż wczoraj.. zglupiec można od tego..

    https://zapodaj.net/plik-0GvyQ4sXcv

    Nie no w przyszłym cyklu chyba odstawiam to wszystko ,żeby odblokować głowę,może to pomoże...🤔😔

    Teraz już czekaj może do dnia okresu , jeżeli nie będzie to wtedy testuj. U mnie też nigdy te owulaki nie wychodzą od owulacji do okresu, czasami właśnie jakiś cień. A ten Twój to tak jakby owulacja się zbliżała 😅😅

    Ja nie wiem te testy są irytyjące. U mnie to ta owulka tak jakby miała być a nie może do niej dojść, tak jakby coś blokowało. Może moja głowa 🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 10 lutego, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Teraz już czekaj może do dnia okresu , jeżeli nie będzie to wtedy testuj. U mnie też nigdy te owulaki nie wychodzą od owulacji do okresu, czasami właśnie jakiś cień. A ten Twój to tak jakby owulacja się zbliżała 😅😅

    Ja nie wiem te testy są irytyjące. U mnie to ta owulka tak jakby miała być a nie może do niej dojść, tak jakby coś blokowało. Może moja głowa 🤣🤣

    No głowa tu na pewno ma duże znaczenie ale jak tu nie myśleć o tym wszystkim jak tak zależy ?? 😅
    Ciężko się tak odciąć od tego.. ja nie potrafię..

    No nic czekamy dalej na rozwój sytuacji..😉

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Miki22052205 Koleżanka
    Postów: 70 4

    Wysłany: 10 lutego, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 7 dzień cyklo,2 dni brałam clostilbegyt (od 5 do 9 dnia cyklu mam brac), bola jajniki. Zrobiłam test owulacyjny, mam dalej brać clostilbegyt? Czy owulacja może być podczas brania clostilbegyt?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 12:47

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 424 48

    Wysłany: 10 lutego, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No głowa tu na pewno ma duże znaczenie ale jak tu nie myśleć o tym wszystkim jak tak zależy ?? 😅
    Ciężko się tak odciąć od tego.. ja nie potrafię..

    No nic czekamy dalej na rozwój sytuacji..😉

    Ja dawniej przed staraniami miałam idealne owulki, dokładnie wiedziałam który to dzień, duża ilość śluzu płodnego itd. Odkąd zaczęłam starania ciągle coś nie tak 🤣 więc to tylko w głowie siedzi. Jakby się trochę spróbowało zluzować to by może pomogło tylko jak to zrobić 🫣

    Teraz test zrobiony popołudniu negatywny 🤣 dramat. W sumie rano zrobilam z drugiego moczu przed 10 rano więc może zbyt zagęszczony. Niby jest napisane na ulotce żeby nie robić przed 10. Pozostaje czekać bo co innego 🤷‍♀️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 10 lutego, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-leA3lDX5Pr

    U mnie taki test, jeśli ktoś się zna na testsch horien, proszę o opinię;) chyba jeszcze nie pozytyw?
    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki:)

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 10 lutego, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-leA3lDX5Pr

    U mnie taki test, jeśli ktoś się zna na testsch horien, proszę o opinię;) chyba jeszcze nie pozytyw?
    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki:)

    Jeszcze nie pozytyw ale już blisko 😉

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 518 49

    Wysłany: 10 lutego, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja dawniej przed staraniami miałam idealne owulki, dokładnie wiedziałam który to dzień, duża ilość śluzu płodnego itd. Odkąd zaczęłam starania ciągle coś nie tak 🤣 więc to tylko w głowie siedzi. Jakby się trochę spróbowało zluzować to by może pomogło tylko jak to zrobić 🫣

    Teraz test zrobiony popołudniu negatywny 🤣 dramat. W sumie rano zrobilam z drugiego moczu przed 10 rano więc może zbyt zagęszczony. Niby jest napisane na ulotce żeby nie robić przed 10. Pozostaje czekać bo co innego 🤷‍♀️

    Eh ogłupiec można z tymi testami..🫣 no dokładnie chyba pozostaje czekać.. wszystkie objawy i wcześniejsze testy wskazują ,że ta owulka już była , może to jednorazowy wybryk temperatury.. oby już szła tylko do góry 😉

    U mnie w ciągu dnia zaczęło się plamienie a wieczorem już powoli zaczął rozkręcać się okres tak więc ostatecznie cykl zakończony niepowodzeniem...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 10 lutego, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-leA3lDX5Pr

    U mnie taki test, jeśli ktoś się zna na testsch horien, proszę o opinię;) chyba jeszcze nie pozytyw?
    Trzymam kciuki za wszystkie staraczki:)
    Dwa razy udało mi się zajść z nimi w ciążę, gdy taki miałam to dla mnie pozytyw i serduszkowalismy w dniu takiej krechy i na drugi dzień. Ja to myślę że za bardzo nie ma co brać do serca że krecha ma być ciemniejsza lub taka sama, jest wyraźnie krecha to trzeba działać a nie czekać aż będzie ciemna, super ciemne to mi tylko w ciąży wychodzą z tej firmy. Co ciekawe domowe lab. ujemne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 20:58

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 10 lutego, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Dwa razy udało mi się zajść z nimi w ciążę, gdy taki miałam to dla mnie pozytyw i serduszkowalismy w dniu takiej krechy i na drugi dzień. Ja to myślę że za bardzo nie ma co brać do serca że krecha ma być ciemniejsza lub taka sama, jest wyraźnie krecha to trzeba działać a nie czekać aż będzie ciemna, super ciemne to mi tylko w ciąży wychodzą z tej firmy. Co ciekawe domowe lab. ujemne

    Dziękuję za odpowiedź! Dla mnie na oko też pozytyw. Staramy się codziennie i mam ogromne nadzieje, ale z testami tej firmy i ogólnie testami mam przygodę pierwszy raz. Stąd wątpliwości czy krecha powinna być ciemniejsza, taka sama. Wcześniej jednak byla biel, dziś dopiero kreska się ujawniła

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ