X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Bez zmian.. oczywiście jak się bardzo przyglądałam to miałam wrażenie ,że coś widzę ale podejrzewam ,że to wymyślony w głowie cień...🤣
    Może faktycznie jeszcze za wcześnie, nie wiem czy jest sens jutro testować czy już poczekc może chociaż do piątku 😅 zobaczę...
    Dziś już trochę zaczyna boleć mnie trochę podbrzusze więc nie wiem czy to już powoli zwiastun okresu..

    A jak u Ciebie temperatura i testy ? 😊

    Może lepiej zaczekać bo to bardzo wcześnie, najlepiej byłoby dopiero koło piątku właśnie zrobić no ale nie wiem czy wytrzymasz tyle 😅 podobno nawet w ciąży brzuch boli jak na okres więc się nie załamuj 🤗

    No u mnie masakra, temperatura bez zmian a testy negatywne. Niestety obawiam się że cykl się wydłuży, ciekawe czy to nie zasługa tych suplementów 😅 nie wydaje mi się żeby owulacja miała być jutro czy pojutrze. Nie mam w ogóle śluzu. Powtórzę test dziś ale nie mam nadziei 😕

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 7 lutego, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Może lepiej zaczekać bo to bardzo wcześnie, najlepiej byłoby dopiero koło piątku właśnie zrobić no ale nie wiem czy wytrzymasz tyle 😅 podobno nawet w ciąży brzuch boli jak na okres więc się nie załamuj 🤗

    No u mnie masakra, temperatura bez zmian a testy negatywne. Niestety obawiam się że cykl się wydłuży, ciekawe czy to nie zasługa tych suplementów 😅 nie wydaje mi się żeby owulacja miała być jutro czy pojutrze. Nie mam w ogóle śluzu. Powtórzę test dziś ale nie mam nadziei 😕


    No właśnie nie wiem czy wytrzymam ...🤣

    Wiesz sytuacja może się zmienić w przeciągu kilku godzin tak na prawdę. Pozostaje testować i czekać wytrwale.
    Raczej suple mnie powinny wydłużyć a wręcz odwrotnie ewentualnie. Według Ovu owulacja wyznaczona na jutro ? Może wieczorem test już coś pokaże 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No właśnie nie wiem czy wytrzymam ...🤣

    Wiesz sytuacja może się zmienić w przeciągu kilku godzin tak na prawdę. Pozostaje testować i czekać wytrwale.
    Raczej suple mnie powinny wydłużyć a wręcz odwrotnie ewentualnie. Według Ovu owulacja wyznaczona na jutro ? Może wieczorem test już coś pokaże 😊

    Według aplikacji jutro więc dziś powinien wyjść już pozytywny. W sumie teraz rano mam śluz taki kremowy rozciągliwy, no zobaczymy 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 7 lutego, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Według aplikacji jutro więc dziś powinien wyjść już pozytywny. W sumie teraz rano mam śluz taki kremowy rozciągliwy, no zobaczymy 😅


    No to już jakiś znak ,że coś się dzieje 😊 może późniejszy test będzie już pozytywny ,trzymam kciuki 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 7 lutego, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wróciłam...
    Coś się dziwnego wydarzyło bo przy 32dc dostałam.okres w 26dc.
    Owu miałam, ponieważ miałam objawy i test +

    Więc...Oto jestem!spowrotem,niestety. 🫣

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    No wróciłam...
    Coś się dziwnego wydarzyło bo przy 32dc dostałam.okres w 26dc.
    Owu miałam, ponieważ miałam objawy i test +

    Więc...Oto jestem!spowrotem,niestety. 🫣

    W którym dniu cyklu była u Ciebie owulacja? 🙂

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No to już jakiś znak ,że coś się dzieje 😊 może późniejszy test będzie już pozytywny ,trzymam kciuki 😊

    Test negatywny, powtórzę wieczorem 😅 dobrze że mam dużo testów 🤣🤣
    Ale wydaje mi się że póki nie ma tego typowego rozciągliwego przezroczystego śluzu to jeszcze nie czas na owulke. Trzeba dalej czekać 🤗

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Ewaaaaaa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 7 lutego, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a dlaczego testy wykonuje się do pierwszego pozytywnego ? Pozytywne wychodziły mi od 9 do 13 dnia cyklu z czego 13 najmocniej. 14 i 15 dnia czułam ból jajników i podbrzusza miałam też jakiś tam śluz delikatnie rozciągliwy. Teraz mega dużo ale kremowego. Robiłam testy żeby sprawdzić czy spada LH i 14,15 dnia były negatywne i to tak widać że słaba kreska a tu nagle dzisiaj pozytywny i to tak mocniej niż 13 dnia (jeszcze wrzuciłam go do aplikacji to pokazuje że dzisiaj jest największy poziom) Nie ogarniam już 🙈

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaaaaa wrote:
    Dziewczyny a dlaczego testy wykonuje się do pierwszego pozytywnego ? Pozytywne wychodziły mi od 9 do 13 dnia cyklu z czego 13 najmocniej. 14 i 15 dnia czułam ból jajników i podbrzusza miałam też jakiś tam śluz delikatnie rozciągliwy. Teraz mega dużo ale kremowego. Robiłam testy żeby sprawdzić czy spada LH i 14,15 dnia były negatywne i to tak widać że słaba kreska a tu nagle dzisiaj pozytywny i to tak mocniej niż 13 dnia (jeszcze wrzuciłam go do aplikacji to pokazuje że dzisiaj jest największy poziom) Nie ogarniam już 🙈

    Który to Twój dzień cyklu?
    Robisz testy z domowego laboratorium? ☺️
    I o której godzinie robisz te testy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 12:53

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Ewaaaaaa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 7 lutego, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Który to Twój dzień cyklu?
    Robisz testy z domowego laboratorium? ☺️
    I o której godzinie robisz te testy?
    Dzisiaj 17 dc. Tak z domowego laboratorium. Robię „rano” tj koło 10-11 i wieczorem 19-20.

    Ogólnie to robiłam te z domowego laboratorium już w innych cyklach ale nigdy nie były pozytywne (bo i owulacji nie mam wcale bez pomocy leków) a w tym miesiącu jestem na lamettcie i nie wiem co odwala mój organizm

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaaaaa wrote:
    Dzisiaj 17 dc. Tak z domowego laboratorium. Robię „rano” tj koło 10-11 i wieczorem 19-20.

    Ogólnie to robiłam te z domowego laboratorium już w innych cyklach ale nigdy nie były pozytywne (bo i owulacji nie mam wcale bez pomocy leków) a w tym miesiącu jestem na lamettcie i nie wiem co odwala mój organizm

    Generalnie to te domowe laboratorium to lubią tak wychodzić pozytywne nawet kilka dni z rzędu, nawet długo przed owulką dlatego my w tym cyklu mamy z innej firmy - horien medical.

    U mnie te domowe laboratorium to pik jest w momencie jak kreska testowa jest bardzo bordowa, dużo mocniejsza od kontrolnej.

    Raz też miałam taką sytuację że testy wychodziły pozytywnie, potem negatywne a parę dni później znowu mega pozytyw - okazało się za pierwszym razem organizm podchodził do owulki ale coś poszło nie tak i do niej nie doszło, dopiero to drugie podejście okazało się skuteczne co potwierdził skok temperatury i faza wyższych temperatur w drugiej fazie. Dobrze jest mierzyć temperaturę wtedy będziesz wiedzieć czy do owulacji doszło czy nie 😊

    Testy owulacyjne wykonuje się do pierwszego pozytywnego bo po owulacji hormon lh różnie zanika - u niektórych to będzie w ten sam dzień, u drugiej dzień po a jeszcze inna będzie miała wysoki poziom jeszcze parę dni po owu. Moim zdaniem testy owu + mierzenie temperatury i wtedy możesz przypuszczać ze do owulacji rzeczywiście doszło, chociaż nie na 100% bo stuprocentową pewnośc da monitoring lub... ciąża 🫢😅😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 14:00

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Ewaaaaaa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 7 lutego, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Generalnie to te domowe laboratorium to lubią tak wychodzić pozytywne nawet kilka dni z rzędu, nawet długo przed owulką dlatego my w tym cyklu mamy z innej firmy - horien medical.

    U mnie te domowe laboratorium to pik jest w momencie jak kreska testowa jest bardzo bordowa, dużo mocniejsza od kontrolnej.

    Raz też miałam taką sytuację że testy wychodziły pozytywnie, potem negatywne a parę dni później znowu mega pozytyw - okazało się za pierwszym razem organizm podchodził do owulki ale coś poszło nie tak i do niej nie doszło, dopiero to drugie podejście okazało się skuteczne co potwierdził skok temperatury i faza wyższych temperatur w drugiej fazie. Dobrze jest mierzyć temperaturę wtedy będziesz wiedzieć czy do owulacji doszło czy nie 😊

    Testy owulacyjne wykonuje się do pierwszego pozytywnego bo po owulacji hormon lh różnie zanika - u niektórych to będzie w ten sam dzień, u drugiej dzień po a jeszcze inna będzie miała wysoki poziom jeszcze parę dni po owu. Moim zdaniem testy owu + mierzenie temperatury i wtedy możesz przypuszczać ze do owulacji rzeczywiście doszło, chociaż nie na 100% bo stuprocentową pewnośc da monitoring lub... ciąża 🫢😅😅

    Dziękuję ♥️

    Dziwne już było dla mnie że pozytywny test w 9 dniu cyklu gdzie jeśli już udało się wywołać u mnie owulację to była właśnie pomiędzy 17 a 21 dniem więc będę żyła nadzieją że owulacja będzie teraz na dniach 🙏🏻🙏🏻 z pomiarem temperatury jest ciężko bo czas zrobienia zależy od wstania mojego pierwszego dziecka plus czasem wstaje do niej w nocy i ciężko stwierdzić kiedy powinnam zmierzyć temperaturę i czy to właściwy wynik :/

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaaaaa wrote:
    Dziękuję ♥️

    Dziwne już było dla mnie że pozytywny test w 9 dniu cyklu gdzie jeśli już udało się wywołać u mnie owulację to była właśnie pomiędzy 17 a 21 dniem więc będę żyła nadzieją że owulacja będzie teraz na dniach 🙏🏻🙏🏻 z pomiarem temperatury jest ciężko bo czas zrobienia zależy od wstania mojego pierwszego dziecka plus czasem wstaje do niej w nocy i ciężko stwierdzić kiedy powinnam zmierzyć temperaturę i czy to właściwy wynik :/

    Rozumiem. Ja mam taką możliwość żeby codziennie mierzyć o tej samej godzinie więc sobie notuje. Ale dawniej jak nie mierzyłam regularnie tylko wyrywkowo to i tak wiedziałam że jestem w drugiej fazie bo u mnie temperatura wtedy zawsze rano była wyższa. Może sobie spróbuj w następnym cyklu mierzyć od początku cyklu co jakiś dzień, w który będzie Ci łatwiej, i będziesz wiedziała jakie masz mniej więcej temperatury w pierwszej fazie a potem jak skoczy do góry to będziesz widziała ile w drugiej. Przynajmniej będziesz wiedziała że już jest po owulce ☺️ bo tak to nie wiesz czy już jest po czy dalej przed 😉

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 8 lutego, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    W którym dniu cyklu była u Ciebie owulacja? 🙂

    Ariete, wg testów z domowego lab. w 15dc miałam ow.
    Bolały mnie też lewy jajnik( co by się zgadzało,bo to byłaby "jego kolej") ba,nawet wyszedł mi pik!
    W tym miesiącu kupiłam testy strumieniowe na allegro i mam zamiar mierzyć temperaturę.
    Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie.

    Ps. I generalnie mam długie cykle,32dni.
    Owulacja wyszła w sumie w 15dc
    ALE!: w.poprzednim cyklu,tak się złożyło że byłam u ginekologa i był to 18dc i twierdził że dziś będzie owu-ale my wtedy nie podjęliśmy staran.

    Więc albo te testy były ..oszukane...bo druga faza cyklu wyszla 14dni tak? Dobrze liczę? A w wypadku tego dziwnie krótkiego cyklu, zaledwie 10.

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 8 lutego, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Ariete, wg testów z domowego lab. w 15dc miałam ow.
    Bolały mnie też lewy jajnik( co by się zgadzało,bo to byłaby "jego kolej") ba,nawet wyszedł mi pik!
    W tym miesiącu kupiłam testy strumieniowe na allegro i mam zamiar mierzyć temperaturę.
    Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie.

    Ps. I generalnie mam długie cykle,32dni.
    Owulacja wyszła w sumie w 15dc
    ALE!: w.poprzednim cyklu,tak się złożyło że byłam u ginekologa i był to 18dc i twierdził że dziś będzie owu-ale my wtedy nie podjęliśmy staran.

    Więc albo te testy były ..oszukane...bo druga faza cyklu wyszla 14dni tak? Dobrze liczę? A w wypadku tego dziwnie krótkiego cyklu, zaledwie 10.

    To wtedy jak miałaś w 18 dc przy cyklu 32-dniowym jest ok, faza lutealna miała 14 dni. Natomiast ten teraz cykl to 10 dni to trochę za krótko, ewentualny zarodek nie zdąży się zagnieździć a przyjdzie okres. No ale może to jednorazowy taki cykl.. albo miałaś jednak owulacje wcześniej a testy coś źle pokazywały. 😊

    Kreska41 lubi tę wiadomość

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 8 lutego, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu też cuda na kiju.

    Testuje dwa razy dziennie 😅 testami z domowego laboratorium i horien medical. Te z domowego pokazują pozytyw od 4 dni, chociaż wczoraj kreska była nieco ciemniejsza. Natomiast horien cały czas blada kreska a wczoraj pokazała się mocniejsza ale na pewno nie taka sama jak kontrolna. Dziś w południe domowe laboratorium jeszcze pozytywne a horien już znowu mega blada kreska. Dziś wieczorem oba testy mega blade kreski - negatyw 😅😅

    Z objawów- od wczoraj w nocy bol podbrzusza i ciągnięcie jajników identyczne jak w tamtym cyklu w dniu owulacji. Jajniki ciągną cały dzień do teraz. Do tego mdlosci i zmęczenie, tak samo jak miesiąc temu. Za to śluzu prawie nie ma - trochę mlecznego/rozciągliwego i szyjka wysoko ale wydaje mi się twarda 😅😅

    Podziałamy jeszcze dziś ❤️ i będę liczyć na wzrost temperatury. Chyba że jednak nie doszło do owulki no to trzeba będzie dalej czekać 💔😅😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 8 lutego, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie w tym cyklu też cuda na kiju.

    Testuje dwa razy dziennie 😅 testami z domowego laboratorium i horien medical. Te z domowego pokazują pozytyw od 4 dni, chociaż wczoraj kreska była nieco ciemniejsza. Natomiast horien cały czas blada kreska a wczoraj pokazała się mocniejsza ale na pewno nie taka sama jak kontrolna. Dziś w południe domowe laboratorium jeszcze pozytywne a horien już znowu mega blada kreska. Dziś wieczorem oba testy mega blade kreski - negatyw 😅😅

    Z objawów- od wczoraj w nocy bol podbrzusza i ciągnięcie jajników identyczne jak w tamtym cyklu w dniu owulacji. Jajniki ciągną cały dzień do teraz. Do tego mdlosci i zmęczenie, tak samo jak miesiąc temu. Za to śluzu prawie nie ma - trochę mlecznego/rozciągliwego i szyjka wysoko ale wydaje mi się twarda 😅😅

    Podziałamy jeszcze dziś ❤️ i będę liczyć na wzrost temperatury. Chyba że jednak nie doszło do owulki no to trzeba będzie dalej czekać 💔😅😅


    O losie 🫣🤣
    Widocznie te horien się z Tobą nie polubiły 😅 skoro domowe laboratorium od 4 dni były pozytywne a dziś już blade to raczej już po piku no bo nie wiem jak to tłumaczyć ...oby było po i żeby temperatura poszla do góry 😊 może dziś właśnie była ta owulka biorąc pod uwagę te bóle 🤔

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 8 lutego, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    O losie 🫣🤣
    Widocznie te horien się z Tobą nie polubiły 😅 skoro domowe laboratorium od 4 dni były pozytywne a dziś już blade to raczej już po piku no bo nie wiem jak to tłumaczyć ...oby było po i żeby temperatura poszla do góry 😊 może dziś właśnie była ta owulka biorąc pod uwagę te bóle 🤔

    No nie lubią mnie te testy bardzo 🤣🤣
    Horien była wczoraj najmocniejsza i te domowe też więc może ta owulka dziś biorąc też pod uwagę te bóle.. 😅 No nie wiem trzeba próbować do końca 😅😅 wiem na pewno ze takie bóle miałam tylko podczas owulki w tamtym cyklu, takie ciągnące nieprzyjemne.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 8 lutego, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No nie lubią mnie te testy bardzo 🤣🤣
    Horien była wczoraj najmocniejsza i te domowe też więc może ta owulka dziś biorąc też pod uwagę te bóle.. 😅 No nie wiem trzeba próbować do końca 😅😅 wiem na pewno ze takie bóle miałam tylko podczas owulki w tamtym cyklu, takie ciągnące nieprzyjemne.

    Tak właśnie myślę ,tak więc trzeba działać i czekać aż temperatura w końcu skoczy 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 517 784

    Wysłany: 9 lutego, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję zrobić test owulacyjny rano ale muszę wyjść z domu chwilę po 6:00 a później nie mam możliwości zrobienia. Tak myślę, że jak wstanę o 4:00 tylko na siku i kilka łyków wody a potem położę się jeszcze do tej 6:00 to już nie będzie mocz poranny, z którego owulek nie powinno się robić?

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ