X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 29 stycznia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gregorka wrote:
    Trzymam kciuki za dwie kreski⏸️❤️
    Dziękuję, chętnie zapisze i może od nowego cyklu przetestuje 🤗❤️

    Dzięki ❤️
    Ja dziś zakupilam i wieczorem już przetestowałam, zobaczymy czy coś pomoże 😉

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 30 stycznia, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    W poprzednim cyklu to w ogóle dziwnie bo zaczęła stopniowo rosnąć już przed owu.. a do poziomu 37 skoczyła parę dni po owu.
    Dziś już jestem po wizycie u ginekologa, potwierdziła ,że owulacja była.
    Co do moich wyników badań to wszystko jest w porządku ,nie ma się do czego przyczepić.
    Generalnie zaleciła żeby się nie sterować, żyć aktywnie ,nie myśleć o staraniach ... Wiadomo łatwo się mówi 🤣
    Dziś temperatura poszla lekko do góry na 36.71 no ale spodziewałam się większego skoku. Wzrost jest bo temperatura podstawowa z początku cyklu była w granicach 36.45-36.55. Tak więc pozostaje czekać na efekty🥰

    Ginekolożka poleciła mi też kilka ziół które korzystnie wpływają na poprawę cyklu ,ukrwienie itp. poniżej zapisze Wam ,może któraś też się skusi na stosowanie.

    Jasnota biała
    Niepokalanek mnisi - podobno działa jak naturalny progesteron

    No to super ze wszystko jest dobrze. 🙂 wiesz generalnie temperatura nie musi od razu skoczyć gwałtownie, grunt ze jest wyżej. Pamiętam ze w tamtym cyklu też tak stopniowo u Ciebie rosła.

    Najważniejsze że owulacja wystąpiła a patrząc na Wasze ❤️ to szansa jest ogromna!
    Jak te ziółka trzeba pić? Cały cykl?

    U mnie póki co sporo kremowego śluzu, nigdy takiego nie miałam. Zazwyczaj przy dniach płodnych pojawiał się ten typowo rozciągliwy/wodnisty i tak było do owulacji poza tymi dniami sucho a tutaj znowu nowosc, może zasługa suplementacji 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 30 stycznia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No to super ze wszystko jest dobrze. 🙂 wiesz generalnie temperatura nie musi od razu skoczyć gwałtownie, grunt ze jest wyżej. Pamiętam ze w tamtym cyklu też tak stopniowo u Ciebie rosła.

    Najważniejsze że owulacja wystąpiła a patrząc na Wasze ❤️ to szansa jest ogromna!
    Jak te ziółka trzeba pić? Cały cykl?

    U mnie póki co sporo kremowego śluzu, nigdy takiego nie miałam. Zazwyczaj przy dniach płodnych pojawiał się ten typowo rozciągliwy/wodnisty i tak było do owulacji poza tymi dniami sucho a tutaj znowu nowosc, może zasługa suplementacji 😅


    No myślę ,że suplementy mogą mieć na to wpływ.
    U mnie kremowy często jest po owulacji przez kilka dni ale przed to też mi się nigdy nie zdarzylo 😉
    Kiedy rozpoczynasz testowanie?

    Odnośnie ziół to jasnote biała pijemy 2 razy dziennie a niepokalanek zażywamy 1 dziennie. Ja kupiłam akurat w proszku więc taka malutka łyżeczkę popijamy woda ale z tego co widziałam jest też w tabletkach. Ja akurat byłam w sklepie zielarskiem to był tylko dostępny w proszku.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Ewaaaaaa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 30 stycznia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - mam PCOS i wiem ze testy owulacyjne moga wychodzić przekłamane. Sama z siebie nie mam owulacji - jedyna jaka miałam to po Letrozolu (udana i roczniak na pokładzie) i wtedy wychodziły negatywne a dzień przed owulacja pozytywny. Teraz staramy się drugi miesiąc z Letrozolem w poprzednim owulacji nie było. 9 dni temu dostałam miesiączki i dzisiaj zaczęłam robić testy - pozytywny ?! Czy miałyście tak że przy PCOS jeden miesiąc mogą wychodzić same negatywy a w drugim same pozytywy ? Czy możliwe żeby przy ogólnych cyklach trwających po 29-33 dni owulacja w tym miesiącu była już w okolicach 10-11 dnia cyklu ??

  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 30 stycznia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaaaaa wrote:
    Dziewczyny - mam PCOS i wiem ze testy owulacyjne moga wychodzić przekłamane. Sama z siebie nie mam owulacji - jedyna jaka miałam to po Letrozolu (udana i roczniak na pokładzie) i wtedy wychodziły negatywne a dzień przed owulacja pozytywny. Teraz staramy się drugi miesiąc z Letrozolem w poprzednim owulacji nie było. 9 dni temu dostałam miesiączki i dzisiaj zaczęłam robić testy - pozytywny ?! Czy miałyście tak że przy PCOS jeden miesiąc mogą wychodzić same negatywy a w drugim same pozytywy ? Czy możliwe żeby przy ogólnych cyklach trwających po 29-33 dni owulacja w tym miesiącu była już w okolicach 10-11 dnia cyklu ??

    U mnie wg testów, przy 32 dniowym, pik wyszedł w 15dc.

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 30 stycznia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No myślę ,że suplementy mogą mieć na to wpływ.
    U mnie kremowy często jest po owulacji przez kilka dni ale przed to też mi się nigdy nie zdarzylo 😉
    Kiedy rozpoczynasz testowanie?

    Odnośnie ziół to jasnote biała pijemy 2 razy dziennie a niepokalanek zażywamy 1 dziennie. Ja kupiłam akurat w proszku więc taka malutka łyżeczkę popijamy woda ale z tego co widziałam jest też w tabletkach. Ja akurat byłam w sklepie zielarskiem to był tylko dostępny w proszku.

    Już zaczęłam jakieś 3 dni temu ale codziennie negatywny choć jakaś tam blada kreseczka się dziś pojawiła. Robię jednocześnie te horien i domowe laboratorium. Śmieszne bo domowe laboratorium pokazuje dość wyrazna kreskę ale wiem że u mnie w tych testach pozytyw jest wtedy jak kreska jest mega bordowa.

    https://zapodaj.net/plik-YoUp4k0xCH

    A to zazywac trzeba cały cykl czy do lub po owulacji? Ciekawi mnie ten niepokalanek, na jakiej zasadzie ma on związek z progesteronem, podnosi go w drugiej fazie?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 30 stycznia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Już zaczęłam jakieś 3 dni temu ale codziennie negatywny choć jakaś tam blada kreseczka się dziś pojawiła. Robię jednocześnie te horien i domowe laboratorium. Śmieszne bo domowe laboratorium pokazuje dość wyrazna kreskę ale wiem że u mnie w tych testach pozytyw jest wtedy jak kreska jest mega bordowa.

    https://zapodaj.net/plik-YoUp4k0xCH

    A to zazywac trzeba cały cykl czy do lub po owulacji? Ciekawi mnie ten niepokalanek, na jakiej zasadzie ma on związek z progesteronem, podnosi go w drugiej fazie?


    No faktycznie , różnica w tych testach jest ogromna..🙆😅
    Mi zdecydowanie bardziej przypadły te horien ,przynajmniej nie musiałam się zastanawiać czy to już pik czy nie.

    Nie wiem właśnie jeszcze do końca jak to działa ale wiem że reguluje ogólnie hormony i cały cykl miesiączkowy. Doktor u której byłam tak to określiła ,że ma działanie jak naturalny progesteron. Muszę jeszcze poczytać.
    Wydaje mi się że trzeba stosować to regularnie przez cały cykl.


    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 31 stycznia, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No faktycznie , różnica w tych testach jest ogromna..🙆😅
    Mi zdecydowanie bardziej przypadły te horien ,przynajmniej nie musiałam się zastanawiać czy to już pik czy nie.

    Nie wiem właśnie jeszcze do końca jak to działa ale wiem że reguluje ogólnie hormony i cały cykl miesiączkowy. Doktor u której byłam tak to określiła ,że ma działanie jak naturalny progesteron. Muszę jeszcze poczytać.
    Wydaje mi się że trzeba stosować to regularnie przez cały cykl.

    Dziś znowu negatyw. Nie zapowiada się żeby owulacja była chociaż trochę wcześniej, oby się nie wydłużył cykl jeszcze bardziej 🤨 dziwne bo od okresu mam cały czas szyjkę taka miekka jak podczas owulacji, a powinna być twarda 😅

    Za to u Ciebie widzę że temperatura w górę poszła bardzo wysoko 🔥 pewnie za tydzień testujesz? 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 31 stycznia, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Dziś znowu negatyw. Nie zapowiada się żeby owulacja była chociaż trochę wcześniej, oby się nie wydłużył cykl jeszcze bardziej 🤨 dziwne bo od okresu mam cały czas szyjkę taka miekka jak podczas owulacji, a powinna być twarda 😅

    Za to u Ciebie widzę że temperatura w górę poszła bardzo wysoko 🔥 pewnie za tydzień testujesz? 😅


    U mnie dzień przed pozytywnym testem był totalny negatyw ostatni test robiłam po 21 a następnego dnia z rana po 7 już piękne mocne kreski tak więc tym na razie się nie sugeruj , te testy widocznie tak mają 😊

    No w końcu wyraźniejszy skok.. pewnie zatestuje w przyszłą środę, już nie mogę się doczekać ...🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 31 stycznia, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    U mnie dzień przed pozytywnym testem był totalny negatyw ostatni test robiłam po 21 a następnego dnia z rana po 7 już piękne mocne kreski tak więc tym na razie się nie sugeruj , te testy widocznie tak mają 😊

    No w końcu wyraźniejszy skok.. pewnie zatestuje w przyszłą środę, już nie mogę się doczekać ...🤣

    Nawet śluzu jeszcze nie mam więc nieprędko ta owulka. 😅

    O to za tydzień to mi może prawie wyjdzie pozytywny test owu 😅🫣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 31 stycznia, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Nawet śluzu jeszcze nie mam więc nieprędko ta owulka. 😅

    O to za tydzień to mi może prawie wyjdzie pozytywny test owu 😅🫣

    No ale już bliżej niż dalej , trzeba szukać jakiś pozytywów 🤣
    Eh że to wszystko tak długo musi trwać...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 5 lutego, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde pik był w 15dc cykle regularne 32 fniowe a tu 26dc i okres...🤐

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 5 lutego, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Kurde pik był w 15dc cykle regularne 32 fniowe a tu 26dc i okres...🤐


    A może to plamienie/krwawienie implantacyjne ?
    Jak się nie rozkręci jakiś bardzo to ja bym zatestowala za jakieś 2 dni bo faktycznie na okres trochę za wcześnie jeżeli zawsze masz cykle po 32 dni.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 5 lutego, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.
    Powiedzcie, czy testy owulacyjny naprawdę powinno się robić wieczorem? Ja dużo pije i często chodzę do toalety i mam wrażenie ze ten wieczorny mocz może być zbyt rozwodniony. Wolałabym robić te testy rano. Pytanie, czy rano nie będzie zawsze tak, że wynik nie jest wiarygodny?
    Dziękuję za odpowiedź:)

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 5 lutego, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej wszystkim.
    Powiedzcie, czy testy owulacyjny naprawdę powinno się robić wieczorem? Ja dużo pije i często chodzę do toalety i mam wrażenie ze ten wieczorny mocz może być zbyt rozwodniony. Wolałabym robić te testy rano. Pytanie, czy rano nie będzie zawsze tak, że wynik nie jest wiarygodny?
    Dziękuję za odpowiedź:)

    Ja robię zawsze 2 razy dziennie, rano i po poludniu/wieczorem.
    Ważne ,żeby nie robić z pierwszego porannego moczu a poza tym to godzina nie ma znaczenia.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 5 lutego, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, dziękuję! Zrobilam dziś tak o, w ciągu dnia, i totalnie negatywny:/ stąd zaczęłam się zastanawiać czy porą albo poziom rozwodnienia moczu tutaj wpływa. Może też jeszcze daleka droga do owulacji i negatyw uzasadniony.

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 5 lutego, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Rozumiem, dziękuję! Zrobilam dziś tak o, w ciągu dnia, i totalnie negatywny:/ stąd zaczęłam się zastanawiać czy porą albo poziom rozwodnienia moczu tutaj wpływa. Może też jeszcze daleka droga do owulacji i negatyw uzasadniony.

    Zależy też od czułości testow.
    U mnie w tym cyklu pierwszy raz kupiłam testy horien medical i wieczorem około 21.00 ,dzień przed owulacja miałam total negatywa a następnego dnia rano o 7.00 był już pozytyw.
    A za to jak testowałam domowym laboratorium to już na kilka dni przed owu testy wychodziły mocne i trzeba było się domyślać kiedy był pik.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 5 lutego, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najwczesniej robie po 12 godzinie. Podobno wieczorem jest najwiekszy wyrzut lh dlatego zalecane jest robić je wieczorem. Chociaż u mnie w dniu owulacji zarówno w południe jak i wieczorem wychodzi mocna krecha.

    A teraz hit. Test z dziś. U góry domowe laboratorium a na dole horien medical 😅 ta sama próbka moczu 😅 U mnie niby apka wyznaczyła owulacje na czwartek, śluzu narazie nie ma w ogóle (nawet przy szyjce). Już zaczynam mieć dość tego cyklu 😅

    https://zapodaj.net/plik-7Wrmh9cryH

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 5 lutego, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja najwczesniej robie po 12 godzinie. Podobno wieczorem jest najwiekszy wyrzut lh dlatego zalecane jest robić je wieczorem. Chociaż u mnie w dniu owulacji zarówno w południe jak i wieczorem wychodzi mocna krecha.

    A teraz hit. Test z dziś. U góry domowe laboratorium a na dole horien medical 😅 ta sama próbka moczu 😅 U mnie niby apka wyznaczyła owulacje na czwartek, śluzu narazie nie ma w ogóle (nawet przy szyjce). Już zaczynam mieć dość tego cyklu 😅

    https://zapodaj.net/plik-7Wrmh9cryH


    O losie ale rozbieżność i weź tu bądź mądra... 🤣
    Ale temperatura zaczyna u Ciebie chyba spadać powoli i u Ciebie tak jest przed owu ?
    Te domowe laboratorium już takie mega mocne ,bym powiedziała ,że jak na chwilę przed pikiem. Może już owu tuż tuż,wiesz z tym śluzem to różnie bywa... Ja podobnego bladzioszka miałam dzień przed owu a następnego dnia już piękne kreski. Tak więc może już blisko 😁
    A czujesz jakieś bóle w jajnikach ,coś dają znać o sobie ?


    U mnie jutro 10 dni po i zastanawiam się czy jutro rano testować , jakoś się boje 🫣😁

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 5 lutego, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    O losie ale rozbieżność i weź tu bądź mądra... 🤣
    Ale temperatura zaczyna u Ciebie chyba spadać powoli i u Ciebie tak jest przed owu ?
    Te domowe laboratorium już takie mega mocne ,bym powiedziała ,że jak na chwilę przed pikiem. Może już owu tuż tuż,wiesz z tym śluzem to różnie bywa... Ja podobnego bladzioszka miałam dzień przed owu a następnego dnia już piękne kreski. Tak więc może już blisko 😁
    A czujesz jakieś bóle w jajnikach ,coś dają znać o sobie ?


    U mnie jutro 10 dni po i zastanawiam się czy jutro rano testować , jakoś się boje 🫣😁

    Powtórzę jeszcze dziś wieczorem 😅 U mnie pozytyw w domowym jest wtedy jak kreska jest bordowa, ale fakt że są już dwie mocne więc może jest blisko. Przeważnie właśnie u mnie ta temperatura zaczyna lecieć do dołu przed owu więc by się sprawdziło. W tamtym cyklu apka dobrze wyznaczyła dzień owu.. a w tym jakieś 5 dni temu ustawiła na 21 dc czyli wypada w czwartek, no zobaczymy. 😁 Raz już miałam tak że śluz pojawił się tylko w dniu owu, chyba to w listopadzie było. Może teraz będzie tak samo. Generalnie raczej się dobrze czuje, kłuło mnie w sobotę wieczorem i niedziele rano. I któryś dzień wcześniej jeszcze a tak to cisza 😅😅

    Testuj testuj 😁😁 testów masz dużo to trzeba korzystać 😅 temperatura u Ciebie całkiem inna jak w tamtym cyklu więc może to dobrze wróży ☺️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ