X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 5 lutego, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę, czyli może być tak, że wieczorem negatyw a rano pozytyw? A myślałam ze ta kreska powoli ciemnieje, uwidacznia się dzień po dniu a nie tak "nagle". Ja mam z horien medical, tutaj zebrane z polecenia. Śluzu brak, owulacje przeważnie mega późne a jest dopiero 17 dc ale zaczęłam już testować. Chyba za Waszą radą będę i wieczorem i rano, byle nie z porannego moczu. Ale byłam przekonana że druga kreska się pojawia i tak sobie dzień po dniu ciemnieje, a skoro test wyraźnie nie wykazuje tej drugiej, jest prawie niewidoczna, to owulacja jeszcze się nie zbliża.

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 5 lutego, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Powtórzę jeszcze dziś wieczorem 😅 U mnie pozytyw w domowym jest wtedy jak kreska jest bordowa, ale fakt że są już dwie mocne więc może jest blisko. Przeważnie właśnie u mnie ta temperatura zaczyna lecieć do dołu przed owu więc by się sprawdziło. W tamtym cyklu apka dobrze wyznaczyła dzień owu.. a w tym jakieś 5 dni temu ustawiła na 21 dc czyli wypada w czwartek, no zobaczymy. 😁 Raz już miałam tak że śluz pojawił się tylko w dniu owu, chyba to w listopadzie było. Może teraz będzie tak samo. Generalnie raczej się dobrze czuje, kłuło mnie w sobotę wieczorem i niedziele rano. I któryś dzień wcześniej jeszcze a tak to cisza 😅😅

    Testuj testuj 😁😁 testów masz dużo to trzeba korzystać 😅 temperatura u Ciebie całkiem inna jak w tamtym cyklu więc może to dobrze wróży ☺️


    No wieczorem powtórz koniecznie bo sytuacja może zmieniać się diametralnie 😁 ten z domowego laboratorium już coś zwiastuje 😅

    Wiem ,że testów mam pod dostatkiem ale kupiłam te z horien i właśnie zobaczyłam na ulotce ,że mają czułość 25 więc może jeszcze nic nie wyjść nawet... No ale pewnie zatestuje bo już przebieram nogami...🤣
    No ten cykl trochę inaczej wypadł, temperatura inna , zero jakiś dolegliwości. Generalnie zazwyczaj od czasu owulacji do okresu czuje ciągle jajniki , coś tam zakuje ,coś zaboli a teraz spokój. Może to zasługa tych ziółek ,nie wiem 😁

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 5 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No wieczorem powtórz koniecznie bo sytuacja może zmieniać się diametralnie 😁 ten z domowego laboratorium już coś zwiastuje 😅

    Wiem ,że testów mam pod dostatkiem ale kupiłam te z horien i właśnie zobaczyłam na ulotce ,że mają czułość 25 więc może jeszcze nic nie wyjść nawet... No ale pewnie zatestuje bo już przebieram nogami...🤣
    No ten cykl trochę inaczej wypadł, temperatura inna , zero jakiś dolegliwości. Generalnie zazwyczaj od czasu owulacji do okresu czuje ciągle jajniki , coś tam zakuje ,coś zaboli a teraz spokój. Może to zasługa tych ziółek ,nie wiem 😁


    Hej a jakie ziółka pijesz? Bo ja i ojca sroki, i zaczęłam pylek pszczeli, do tego shatavari...nie wiem czy nie przesadzam ale chce żeby było jak najlepiej a mam mega problemy z brakiem śluzu, późnymi owulacjami i w ogóle mam wrażenie że z cyklami nie jest w porządku.

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 5 lutego, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    Hej a jakie ziółka pijesz? Bo ja i ojca sroki, i zaczęłam pylek pszczeli, do tego shatavari...nie wiem czy nie przesadzam ale chce żeby było jak najlepiej a mam mega problemy z brakiem śluzu, późnymi owulacjami i w ogóle mam wrażenie że z cyklami nie jest w porządku.

    Moja Pani ginekolog zaleciła mi picie jasnoty białej i biorę jeszcze niepiepokalanek mnisi one właśnie podobno działają na regulację cyklu .
    Na śluz to podobno olej z wiesiołka pomaga.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 5 lutego, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1111 wrote:
    O proszę, czyli może być tak, że wieczorem negatyw a rano pozytyw? A myślałam ze ta kreska powoli ciemnieje, uwidacznia się dzień po dniu a nie tak "nagle". Ja mam z horien medical, tutaj zebrane z polecenia. Śluzu brak, owulacje przeważnie mega późne a jest dopiero 17 dc ale zaczęłam już testować. Chyba za Waszą radą będę i wieczorem i rano, byle nie z porannego moczu. Ale byłam przekonana że druga kreska się pojawia i tak sobie dzień po dniu ciemnieje, a skoro test wyraźnie nie wykazuje tej drugiej, jest prawie niewidoczna, to owulacja jeszcze się nie zbliża.

    Tuż przed owulacją następuje gwałtowny wzrost hormonu lh i dlatego test owulacyjny może wyjść pozytywny zarówno wieczorem jak i rano, w zależności kiedy w danym cyklu do niego dojdzie. W dni płodne, blisko owulki, najlepiej testować dwa razy dziennie bo nigdy nie wiadomo kiedy do tego skoku dojdzie. U niektórych taki wzrost może być np rano i szybko spadnie stężenie dlatego testując tylko wieczorem można taki skok przegapić. A u niektórych podwyższony poziom będzie się jeszcze utrzymywał po owulacji kilka dni.
    Na pewno nie jest tak że kreska ciemnieje z każdym dniem 😉
    Dobrze też dopasować testy owulacyjne do siebie. Domowe laboratorium są dobre dla osób z niskim stężeniem lh w organizmie, horien medical dla osób z wyższym stężeniem. U mnie te domowe laboratorium się nie sprawdzają dlatego kupiłam horien i póki co dobrze pokazuje.. owulki jeszcze nie było i testy cały czas negatywne więc czekam 😅

    Tutaj moje testy z poprzedniego cyklu. Pierwszy pozytywny test był 3.01 i owulacja prawdopodobnie była 4.01 ale wysokie lh w organizmie utrzymywało się jeszcze tego 4.01 😁

    20240118-193108.jpg

    Mamy chyba podobnie długie cykle. U mnie owulacja jest przeważnie ok. 22 dc, w tamtym cyklu była trochę wcześniej bo w 20 dc. W tym cyklu apka prognozuje mi na 21 dc, no zobaczymy 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 19:54

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 5 lutego, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No wieczorem powtórz koniecznie bo sytuacja może zmieniać się diametralnie 😁 ten z domowego laboratorium już coś zwiastuje 😅

    Wiem ,że testów mam pod dostatkiem ale kupiłam te z horien i właśnie zobaczyłam na ulotce ,że mają czułość 25 więc może jeszcze nic nie wyjść nawet... No ale pewnie zatestuje bo już przebieram nogami...🤣
    No ten cykl trochę inaczej wypadł, temperatura inna , zero jakiś dolegliwości. Generalnie zazwyczaj od czasu owulacji do okresu czuje ciągle jajniki , coś tam zakuje ,coś zaboli a teraz spokój. Może to zasługa tych ziółek ,nie wiem 😁

    No właśnie też widziałam że są mniej czułe no ale przynajmniej tanie, można testować na potęgę 🤣 ja na Twoim miejscu to już od 8 dpo testowalabym z tą ilością testów 😅 pewnie tak będę robić jak przyjdzie moja kolej bo nie opanuje się wiedząc że mam je pod ręką 😅

    Te ziołka i suplementy na pewno pomagają na dolegliwości, bo ja zawsze miałam boleści różne w ciągu całego cyklu a tutaj cisza. A jak Twoje przeczucie, udało się Twoim zdaniem? 😁 bo z ❤️ to się idealnie wstrzeliliście 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 5 lutego, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No właśnie też widziałam że są mniej czułe no ale przynajmniej tanie, można testować na potęgę 🤣 ja na Twoim miejscu to już od 8 dpo testowalabym z tą ilością testów 😅 pewnie tak będę robić jak przyjdzie moja kolej bo nie opanuje się wiedząc że mam je pod ręką 😅

    Te ziołka i suplementy na pewno pomagają na dolegliwości, bo ja zawsze miałam boleści różne w ciągu całego cyklu a tutaj cisza. A jak Twoje przeczucie, udało się Twoim zdaniem? 😁 bo z ❤️ to się idealnie wstrzeliliście 😁


    No właśnie według wykresu wszystko wygląda idealnie ale nie chce się nastawiać 😁 staram się myśleć pozytywnie. Od czasu owulacji starałam się nie nakręcać i nie myśleć za dużo i jakoś zleciało.
    Nie no jutro na pewno zatestuje 🤣 chciałam wytrzymać chociaż do środy ale świadomość szafki wypełnionej testami za bardzo kusi 🫣🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 5 lutego, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to przypadek:
    Mam cykle rowno 32 dni.
    W tym miesiącu, robiłam testy owu. Wyszły piekne w 15dc PIK,bol lewego jajnika,jak zawsze wtedy u mnie.
    Posersuszkowalismy
    A tu okres dokładnie w 26 dc
    Akurat jak była owulacja,jak zaczęliśmy się starać i jeszcze dużo wcześniej niż zwykle. Dodam że po owu miałam ciągle 37°, dostałam dużo wcześniej okres.

    Myślicie że to "przypadek"? Bo mi się wydaje że tak jakby mój organizm, nie dał rady z ciaza...

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 5 lutego, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Tuż przed owulacją następuje gwałtowny wzrost hormonu lh i dlatego test owulacyjny może wyjść pozytywny zarówno wieczorem jak i rano, w zależności kiedy w danym cyklu do niego dojdzie. W dni płodne, blisko owulki, najlepiej testować dwa razy dziennie bo nigdy nie wiadomo kiedy do tego skoku dojdzie. U niektórych taki wzrost może być np rano i szybko spadnie stężenie dlatego testując tylko wieczorem można taki skok przegapić. A u niektórych podwyższony poziom będzie się jeszcze utrzymywał po owulacji kilka dni.
    Na pewno nie jest tak że kreska ciemnieje z każdym dniem 😉
    Dobrze też dopasować testy owulacyjne do siebie. Domowe laboratorium są dobre dla osób z niskim stężeniem lh w organizmie, horien medical dla osób z wyższym stężeniem. U mnie te domowe laboratorium się nie sprawdzają dlatego kupiłam horien i póki co dobrze pokazuje.. owulki jeszcze nie było i testy cały czas negatywne więc czekam 😅

    Tutaj moje testy z poprzedniego cyklu. Pierwszy pozytywny test był 3.01 i owulacja prawdopodobnie była 4.01 ale wysokie lh w organizmie utrzymywało się jeszcze tego 4.01 😁

    20240118-193108.jpg

    Mamy chyba podobnie długie cykle. U mnie owulacja jest przeważnie ok. 22 dc, w tamtym cyklu była trochę wcześniej bo w 20 dc. W tym cyklu apka prognozuje mi na 21 dc, no zobaczymy 😅
    Dziękuję za dużo cennej wiedzy! <3<3<3<3

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Malina1111 Autorytet
    Postów: 282 353

    Wysłany: 5 lutego, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Moja Pani ginekolog zaleciła mi picie jasnoty białej i biorę jeszcze niepiepokalanek mnisi one właśnie podobno działają na regulację cyklu .
    Na śluz to podobno olej z wiesiołka pomaga.
    O jasnocie białej słyszę pierwszy raz, chętnie poczytam. Ja jem olej z wiesiołka, 6 kapsułek codziennie od 3ch miesięcy ale śluzu brak:(

    🧬Pai-1, MTHFR
    08.23r 💔 19 tc, synek
    24.03.24r ⏸
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 6 lutego, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No właśnie też widziałam że są mniej czułe no ale przynajmniej tanie, można testować na potęgę 🤣 ja na Twoim miejscu to już od 8 dpo testowalabym z tą ilością testów 😅 pewnie tak będę robić jak przyjdzie moja kolej bo nie opanuje się wiedząc że mam je pod ręką 😅

    Te ziołka i suplementy na pewno pomagają na dolegliwości, bo ja zawsze miałam boleści różne w ciągu całego cyklu a tutaj cisza. A jak Twoje przeczucie, udało się Twoim zdaniem? 😁 bo z ❤️ to się idealnie wstrzeliliście 😁

    Oczywiście zastosowałam bo jakby inaczej...🤣 Oczywiście biel ale za to dziś temperatura nieco spadła bo na 36.77 🤔 oby to oznaczało coś dobrego bo do okresu jeszcze kilka dni , gdzieś na weekend się spodziewam więc na spadek przed okresowy to raczej jeszcze za wcześnie.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 6 lutego, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Oczywiście zastosowałam bo jakby inaczej...🤣 Oczywiście biel ale za to dziś temperatura nieco spadła bo na 36.77 🤔 oby to oznaczało coś dobrego bo do okresu jeszcze kilka dni , gdzieś na weekend się spodziewam więc na spadek przed okresowy to raczej jeszcze za wcześnie.

    Wygląda to jak spadek implantacyjny, nie chce Cię nakręcać ale widziałam masę takich wykresów ze spadkiem w 10 dpo które kończyły się ciąża 😅 może spróbuj zrobić test owu, czasami szybciej pokazuje jak test ciążowy. Te nasze testy to najwczesniej pokazałaby coś może za 2-3 dni 😆

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 6 lutego, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Wygląda to jak spadek implantacyjny, nie chce Cię nakręcać ale widziałam masę takich wykresów ze spadkiem w 10 dpo które kończyły się ciąża 😅 może spróbuj zrobić test owu, czasami szybciej pokazuje jak test ciążowy. Te nasze testy to najwczesniej pokazałaby coś może za 2-3 dni 😆

    No było by cudownie gdyby tak to się skończylo ale jeszcze staram się nie nakręcać ...😊 Dziś będę w Rossman to może kupię jakiś jeden czulszy żeby mieć na jutro 😅 owulaków mam jeszcze sporo więc moze zrobię wieczorem 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 6 lutego, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No było by cudownie gdyby tak to się skończylo ale jeszcze staram się nie nakręcać ...😊 Dziś będę w Rossman to może kupię jakiś jeden czulszy żeby mieć na jutro 😅 owulaków mam jeszcze sporo więc moze zrobię wieczorem 😅

    Miałam Ci to samo pisać o pinku ale już sobie darowałam żeby nie nakręcać 😅 tym bardziej że mi też chodzi po głowie rossmann i testy owu facelle 🤭 ale jeszcze próbuje sobie przemówić do rozsądku 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 6 lutego, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Miałam Ci to samo pisać o pinku ale już sobie darowałam żeby nie nakręcać 😅 tym bardziej że mi też chodzi po głowie rossmann i testy owu facelle 🤭 ale jeszcze próbuje sobie przemówić do rozsądku 😅

    Haha wiariatki z nas ...🫣😁 No nic kupię ale tylko jeden 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 6 lutego, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam owulaka 🫣🤣
    Nie jest jakiś mocny bladzioch ale kreska dość słaba..
    Na jutro kupiłam jeden czulszy test ,zobaczymy...😅

    https://zapodaj.net/plik-8o4XiznK4Q

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 6 lutego, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Zrobiłam owulaka 🫣🤣
    Nie jest jakiś mocny bladzioch ale kreska dość słaba..
    Na jutro kupiłam jeden czulszy test ,zobaczymy...😅

    https://zapodaj.net/plik-8o4XiznK4Q

    A jak miałaś po owulacji? Znikła kreska całkiem?
    Zobaczymy co pokaże pink jutro chociaż jakby implantacja była dziś to jutro jeszcze może być za wcześnie na test 😆

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 6 lutego, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    A jak miałaś po owulacji? Znikła kreska całkiem?
    Zobaczymy co pokaże pink jutro chociaż jakby implantacja była dziś to jutro jeszcze może być za wcześnie na test 😆


    No właśnie nie pamiętam już bo w sumie testowałam tylko jakoś jeden dzień po pozytywnym teście a później jak już miałam potwierdzone na monitoringu to nie robiłam już testów 😁
    No właśnie tak czuję że to może być jeszcze za wcześnie na ten test.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 423 48

    Wysłany: 7 lutego, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No właśnie nie pamiętam już bo w sumie testowałam tylko jakoś jeden dzień po pozytywnym teście a później jak już miałam potwierdzone na monitoringu to nie robiłam już testów 😁
    No właśnie tak czuję że to może być jeszcze za wcześnie na ten test.

    I jak tam sytuacja dziś z testem? Temperatura super poszła w górę 😀

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 517 49

    Wysłany: 7 lutego, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    I jak tam sytuacja dziś z testem? Temperatura super poszła w górę 😀


    Bez zmian.. oczywiście jak się bardzo przyglądałam to miałam wrażenie ,że coś widzę ale podejrzewam ,że to wymyślony w głowie cień...🤣
    Może faktycznie jeszcze za wcześnie, nie wiem czy jest sens jutro testować czy już poczekc może chociaż do piątku 😅 zobaczę...
    Dziś już trochę zaczyna boleć mnie trochę podbrzusze więc nie wiem czy to już powoli zwiastun okresu..

    A jak u Ciebie temperatura i testy ? 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ