X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 1 lipca, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i odbiła w końcu, dziś 36.86 😁
    Aktualnie mój wykres wygląda bardzo podobnienie jak Twój na początku.
    Szczerze nie wiem kiedy ta owulka mogła być... 😅

    A jak u Ciebie , jak temperatura ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 1 lipca, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No i odbiła w końcu, dziś 36.86 😁
    Aktualnie mój wykres wygląda bardzo podobnienie jak Twój na początku.
    Szczerze nie wiem kiedy ta owulka mogła być... 😅

    A jak u Ciebie , jak temperatura ?

    U mnie temperatura spadła praktycznie do linii podstawowej tak więc dziś dostanę okres. Owulka musiała jednak być w niedzielę, zgodnie z objawami i testem owu. Nie mam pojęcia dlaczego tak późno był skok temperatury, pierwszy raz tak miałam 🤷‍♀️

    Twój wykres wygląda identycznie jak mój 😅 i objawy miałaś podobne jak ja więc całkiem możliwe że owulka też była wtedy jak wyznaczyła to apka 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 1 lipca, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie temperatura spadła praktycznie do linii podstawowej tak więc dziś dostanę okres. Owulka musiała jednak być w niedzielę, zgodnie z objawami i testem owu. Nie mam pojęcia dlaczego tak późno był skok temperatury, pierwszy raz tak miałam 🤷‍♀️

    Twój wykres wygląda identycznie jak mój 😅 i objawy miałaś podobne jak ja więc całkiem możliwe że owulka też była wtedy jak wyznaczyła to apka 😁

    Ehh kurcze.. 😔 a już coś zaczęło się dziać czy na razie cisza ? Test robiłaś ?

    Dziwny ten brak wzrostu, też pierwszy raz tak mam , ciekawe właśnie czy owulka była wcześniej czy dopiero jestem po...🤷 generalnie jestem sceptycznie nastawiona do tego cyklu, nie sądzę żeby mógł się pozytywnie zakończyć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 17:20

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 1 lipca, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ehh kurcze.. 😔 a już coś zaczęło się dziać czy na razie cisza ? Test robiłaś ?

    Dziwny ten brak wzrostu, też pierwszy raz tak mam , ciekawe właśnie czy owulka była wcześniej czy dopiero jestem po...🤷 generalnie jestem sceptycznie nastawiona do tego cyklu, nie sądzę żeby mógł się pozytywnie zakończyć...

    Tak, dostałam okres już tak koło południa eh. Jeszcze dziwnie, nie dość że boli brzuch to do tego kłuje prawy jajnik masakra.

    No powiem Ci, że i ja zaczynam wątpić czy miałam owulke w tym cyklu czy zrobił się np LUF, do tego nie miałam w ogóle typowo płodnego śluzu. Był co prawda rozciągliwy ale taki mętny, w niedużej ilości więc całkiem możliwe że ten cykl i tak był stracony. Miejmy nadzieję że u Ciebie jest normalnie.. pamiętaj że akurat Ty mogłaś mieć później owulacje i dlatego też skok później. Trzymam kciuki za Ciebie 🥰 a ja zaczynam nowy cykl i mam nadzieję że będzie normalny 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 17:48

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 1 lipca, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Tak, dostałam okres już tak koło południa eh. Jeszcze dziwnie, nie dość że boli brzuch to do tego kłuje prawy jajnik masakra.

    No powiem Ci, że i ja zaczynam wątpić czy miałam owulke w tym cyklu czy zrobił się np LUF, do tego nie miałam w ogóle typowo płodnego śluzu. Był co prawda rozciągliwy ale taki mętny, w niedużej ilości więc całkiem możliwe że ten cykl i tak był stracony. Miejmy nadzieję że u Ciebie jest normalnie.. pamiętaj że akurat Ty mogłaś mieć później owulacje i dlatego też skok później. Trzymam kciuki za Ciebie 🥰 a ja zaczynam nowy cykl i mam nadzieję że będzie normalny 🤣


    Ehh bardzo mi przykro 😔💔 no ale nowy cykl i nowa szansa na sukces ❤️

    Istnieje taka możliwość z tym LUF no ale to można byłoby tylko potwierdzić monitoringiem , ciężko powiedzieć. Myślisz coś żeby w najbliższym czasie pojsc z ciekawości na jakiś monitoring żeby zobaczyć jak to tam u Ciebie wygląda ? Bo Ty chyba jeszcze nie sprawdzałaś ?

    No u mnie też jest jedną wielką niewiadomą, nie wiem totalnie który dzień przyjąć za dzień owulacji...🤷🙆 Nie napawam się optymizmem po tym jednodniowym skoku i do tego tak późno, pewnie to jakiej zawirowania w tym cyklu..
    Z ciekawości zrobiłam po powrocie z pracy owulka czy już błędnie i nie , nie blednie. Ciągle jest wyraźny , nawet ciut bardziej niż wczoraj...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 2 lipca, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ehh bardzo mi przykro 😔💔 no ale nowy cykl i nowa szansa na sukces ❤️

    Istnieje taka możliwość z tym LUF no ale to można byłoby tylko potwierdzić monitoringiem , ciężko powiedzieć. Myślisz coś żeby w najbliższym czasie pojsc z ciekawości na jakiś monitoring żeby zobaczyć jak to tam u Ciebie wygląda ? Bo Ty chyba jeszcze nie sprawdzałaś ?

    No u mnie też jest jedną wielką niewiadomą, nie wiem totalnie który dzień przyjąć za dzień owulacji...🤷🙆 Nie napawam się optymizmem po tym jednodniowym skoku i do tego tak późno, pewnie to jakiej zawirowania w tym cyklu..
    Z ciekawości zrobiłam po powrocie z pracy owulka czy już błędnie i nie , nie blednie. Ciągle jest wyraźny , nawet ciut bardziej niż wczoraj...

    Co za chiński spam. Ledwo odkopałam ten wątek 😒

    Wiesz co byłam kiedyś na monitoringu, co prawda w tamtym roku ale było wszystko w porządku. Owulacja była potwierdzona. U nas to te starania są takie raczej na luzie. Tak jak Ci pisałam kiedyś nie zabezpieczamy się już rok ale z tego może połowa cykli była taka w których ❤️ było w dni płodne więc ciężko to nazwać jakimiś regularnymi staraniami. Mamy taki charakter pracy że aktualnie nie jesteśmy w stanie inaczej tego rozwiązać. 😊 No ale mam nadzieje ze w lipcu uda się coś podziałać 😅

    Musisz po prostu mierzyć temperaturę, jak będą 3 wyższe to można przypuszczać ze owu była. Zobaczymy jak się dalej wykres potoczy. Z tym owulakiem to dziwne 🤔 ja raz tak miałam właśnie z tym cyklem w grudniu co też było z nim coś nie tak że skoczyła temperatura na jeden dzień i potem lipa spadła. Owu koniec końców była tydzień później 🤣 nie pozostaje nic innego jak obserwacja 🤷‍♀️ w ciągu roku zawsze musi się trafić jakiś taki cykl do niczego 😒

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 2 lipca, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz patrzę że masz już druga wyższa, to chyba jest dobrze 🥰 owulakow już raczej nie ma co robić, bo stężenie lh może się jeszcze utrzymywać a w zależności ile był rozcieńczony mocz to tak będą wychodzić kreski bledsze lub mocniejsze 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 2 lipca, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Co za chiński spam. Ledwo odkopałam ten wątek 😒

    Wiesz co byłam kiedyś na monitoringu, co prawda w tamtym roku ale było wszystko w porządku. Owulacja była potwierdzona. U nas to te starania są takie raczej na luzie. Tak jak Ci pisałam kiedyś nie zabezpieczamy się już rok ale z tego może połowa cykli była taka w których ❤️ było w dni płodne więc ciężko to nazwać jakimiś regularnymi staraniami. Mamy taki charakter pracy że aktualnie nie jesteśmy w stanie inaczej tego rozwiązać. 😊 No ale mam nadzieje ze w lipcu uda się coś podziałać 😅

    Musisz po prostu mierzyć temperaturę, jak będą 3 wyższe to można przypuszczać ze owu była. Zobaczymy jak się dalej wykres potoczy. Z tym owulakiem to dziwne 🤔 ja raz tak miałam właśnie z tym cyklem w grudniu co też było z nim coś nie tak że skoczyła temperatura na jeden dzień i potem lipa spadła. Owu koniec końców była tydzień później 🤣 nie pozostaje nic innego jak obserwacja 🤷‍♀️ w ciągu roku zawsze musi się trafić jakiś taki cykl do niczego 😒

    No mam nadzieję ,że lipiec będzie dla Was przychylny 😊

    No niby temperatura jest w górze ale jak widać jakoś nie pnie się do góry i ten wykres nie wygląda obiecująco...😅 Nawet aplikacja zaczęła wątpić w moją wcześniejszą owulację bo poinformowała mnie o skoku temperatury i żeby kontynuować pomiar do czasu potwierdzenia owulacji🤣

    Owulka robiłam z czystej ciekawości choć dobrze wiem ,że poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, to już chyba jakiś rodzaj sportu z tymi testami..🙆🤣

    No dokładnie ,pozostaje obserwacja i cierpliwe czekać, choć czekanie z takim wykresem nie napawa optymizmem..😅
    W ogóle od pierwszych dni płodnych ciągle mam pobolewania podbrzusza , ciągle coś mnie ćmi.. wszystko w tym cyklu jest dziwne...🙆
    Żałuję tylko ,że nie miałam możliwości robienia jednak tych testów owu , gdybym miała ładny pik może byłabym trochę spokojniejsza i wiedziała coś więcej no ale cóż..🤷

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 2 lipca, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No mam nadzieję ,że lipiec będzie dla Was przychylny 😊

    No niby temperatura jest w górze ale jak widać jakoś nie pnie się do góry i ten wykres nie wygląda obiecująco...😅 Nawet aplikacja zaczęła wątpić w moją wcześniejszą owulację bo poinformowała mnie o skoku temperatury i żeby kontynuować pomiar do czasu potwierdzenia owulacji🤣

    Owulka robiłam z czystej ciekawości choć dobrze wiem ,że poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, to już chyba jakiś rodzaj sportu z tymi testami..🙆🤣

    No dokładnie ,pozostaje obserwacja i cierpliwe czekać, choć czekanie z takim wykresem nie napawa optymizmem..😅
    W ogóle od pierwszych dni płodnych ciągle mam pobolewania podbrzusza , ciągle coś mnie ćmi.. wszystko w tym cyklu jest dziwne...🙆
    Żałuję tylko ,że nie miałam możliwości robienia jednak tych testów owu , gdybym miała ładny pik może byłabym trochę spokojniejsza i wiedziała coś więcej no ale cóż..🤷


    Myślałam ,że tylko mi się wyświetla ten spam ale widzę jednak że się myliłam..🙆🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 2 lipca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No mam nadzieję ,że lipiec będzie dla Was przychylny 😊

    No niby temperatura jest w górze ale jak widać jakoś nie pnie się do góry i ten wykres nie wygląda obiecująco...😅 Nawet aplikacja zaczęła wątpić w moją wcześniejszą owulację bo poinformowała mnie o skoku temperatury i żeby kontynuować pomiar do czasu potwierdzenia owulacji🤣

    Owulka robiłam z czystej ciekawości choć dobrze wiem ,że poziom lh może się utrzymywać jakiś czas, to już chyba jakiś rodzaj sportu z tymi testami..🙆🤣

    No dokładnie ,pozostaje obserwacja i cierpliwe czekać, choć czekanie z takim wykresem nie napawa optymizmem..😅
    W ogóle od pierwszych dni płodnych ciągle mam pobolewania podbrzusza , ciągle coś mnie ćmi.. wszystko w tym cyklu jest dziwne...🙆
    Żałuję tylko ,że nie miałam możliwości robienia jednak tych testów owu , gdybym miała ładny pik może byłabym trochę spokojniejsza i wiedziała coś więcej no ale cóż..🤷

    Sama dobrze wiesz, że wartość temperatury o niczym nie świadczy, miałaś już ładne skoki i coraz wyższe temperatury i nic z tego, najważniejsze że trzyma się ponad linią podstawową. Jeszcze jedna wyższa i można uznać, że owu była 😅 ja ten komunikat o skoku temperatury mam zawsze więc wychodzi na to że apka wątpi w moją owulacje za każdym razem 🤣🤣

    Może te wakacje zagraniczne wpłynęły na cały cykl bo ja miałam tak samo z tymi bólami, i to takie dziwne były jak przedokresowe. Do tego ta temperatura tak długo nie odbijała więc zawirowania niezłe. Owulaki jednak zawsze warto mieć, choćby dla swojego spokoju żeby wiedzieć kiedy był pik i kiedy się okresu spodziewać 😅 ja w tamtym cyklu zużyłam ich bardzo dużo. W tym musze ograniczyć się do kilku bo pójdę z torbami 😅😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 2 lipca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Sama dobrze wiesz, że wartość temperatury o niczym nie świadczy, miałaś już ładne skoki i coraz wyższe temperatury i nic z tego, najważniejsze że trzyma się ponad linią podstawową. Jeszcze jedna wyższa i można uznać, że owu była 😅 ja ten komunikat o skoku temperatury mam zawsze więc wychodzi na to że apka wątpi w moją owulacje za każdym razem 🤣🤣

    Może te wakacje zagraniczne wpłynęły na cały cykl bo ja miałam tak samo z tymi bólami, i to takie dziwne były jak przedokresowe. Do tego ta temperatura tak długo nie odbijała więc zawirowania niezłe. Owulaki jednak zawsze warto mieć, choćby dla swojego spokoju żeby wiedzieć kiedy był pik i kiedy się okresu spodziewać 😅 ja w tamtym cyklu zużyłam ich bardzo dużo. W tym musze ograniczyć się do kilku bo pójdę z torbami 😅😅

    Tak wiem wiem , wszystko wiem 🤣 a pomimo wszystko analizuje jakby to był mój pierwszy cykl staran 🤣 no ale po prostu zawsze przychodzi ten moment frustracji ... Co zrobić ...🙆

    Być moze winowajcą jest wyjazd faktycznie , wszystko się okaże kiedy okres przyjdzie ,czy w terminie czy później i jednak owulka była jednak wtedy gdy skok.

    No dokładnie te testowanie pości nas z torbami ... Maskara 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 2 lipca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Tak wiem wiem , wszystko wiem 🤣 a pomimo wszystko analizuje jakby to był mój pierwszy cykl staran 🤣 no ale po prostu zawsze przychodzi ten moment frustracji ... Co zrobić ...🙆

    Być moze winowajcą jest wyjazd faktycznie , wszystko się okaże kiedy okres przyjdzie ,czy w terminie czy później i jednak owulka była jednak wtedy gdy skok.

    No dokładnie te testowanie pości nas z torbami ... Maskara 😅

    Powiem Ci, że logiczne myślenie kończy się z momentem owulacji i wraca zaraz jak się okres zaczyna 🤣🤣 i tak co cykl. Może wcale okres nie przyjdzie więc nie dowiesz się kiedy była owu 😅 ważne że było podziałane regularnie w dniach płodnych więc jeżeli ma zaskoczyć to zaskoczy 🥰

    Masakra u mnie dopiero 2 dzień okresu, jeszcze z 3-4 dni i potem kolejne ponad dwa tygodnie oczekiwania na owulacje eh masakra te dlugie cykle 😛 a i tak niewiadomo czy uda się wstrzelić w termin 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 2 lipca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Powiem Ci, że logiczne myślenie kończy się z momentem owulacji i wraca zaraz jak się okres zaczyna 🤣🤣 i tak co cykl. Może wcale okres nie przyjdzie więc nie dowiesz się kiedy była owu 😅 ważne że było podziałane regularnie w dniach płodnych więc jeżeli ma zaskoczyć to zaskoczy 🥰

    Masakra u mnie dopiero 2 dzień okresu, jeszcze z 3-4 dni i potem kolejne ponad dwa tygodnie oczekiwania na owulacje eh masakra te dlugie cykle 😛 a i tak niewiadomo czy uda się wstrzelić w termin 😁

    Ojj tak tak, zgadzam się w 100 procentach 🤣
    U mnie w głowie już głośne odliczanie do końca cyklu 🤣najgorsze jest to że ciągle sugeruje się tym terminem owulacji, który wylicza mi apka czyli jutro już niby 7 dzień po a gorzej jak ta owulka była później... Zapewne zatestuje w sobotę czyli niby 10 dpo.

    No nie zazdroszcze... Akurat w momencie starań doceniam długość swoich cykli choć wcześniej narzekałam że chwila moment i kolejny okres..😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 3 lipca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ojj tak tak, zgadzam się w 100 procentach 🤣
    U mnie w głowie już głośne odliczanie do końca cyklu 🤣najgorsze jest to że ciągle sugeruje się tym terminem owulacji, który wylicza mi apka czyli jutro już niby 7 dzień po a gorzej jak ta owulka była później... Zapewne zatestuje w sobotę czyli niby 10 dpo.

    No nie zazdroszcze... Akurat w momencie starań doceniam długość swoich cykli choć wcześniej narzekałam że chwila moment i kolejny okres..😅

    Pewnie dobrze wylicza, wez jeszcze pod uwagę swoje objawy to mniej więcej określisz dzień owulki. Temperatura dziś znowu ładnie wysoko więc wszystko gra 🥰 to zapas testów jest? 😁

    No widzisz a ja się znów dawniej cieszyłam że okres nie jest tak często 🤣 to teraz mam 🙈 najlepszy mój Stary, pytam się go ostatnio czy wie kiedy mam owulacje a on: no wiem, w 14 dniu 🤣🤣🤣🤣 był pewny że każda kobieta ma cykl trwający 28 dni 🤣🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 08:37

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 3 lipca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Pewnie dobrze wylicza, wez jeszcze pod uwagę swoje objawy to mniej więcej określisz dzień owulki. Temperatura dziś znowu ładnie wysoko więc wszystko gra 🥰 to zapas testów jest? 😁

    No widzisz a ja się znów dawniej cieszyłam że okres nie jest tak często 🤣 to teraz mam 🙈 najlepszy mój Stary, pytam się go ostatnio czy wie kiedy mam dni płodne a on: no wiem, w 14 dniu 🤣🤣🤣🤣 był pewny że każda kobieta ma cykl trwający 28 dni 🤣🙈

    No objawy zgadzają się z tym co wskazuje apka więc liczę że była jednak w terminie 😁
    Zapasu testów nie mam, mam chyba 2 na pokładzie i na razie tak zostaje 😁 pierwszy zrobię pewnie w weekend.. a później zobaczymy 😅

    Nie przejmuj się ,mój żył z tą samą świadomością że owulacja jest zawsze 14 dnia i że 28 dni trwa cykl 😁 dopiero później go uświadomilam, że nie zawsze to tak wygląda no ale cóż.. chłopy 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 263 63

    Wysłany: 3 lipca, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo,mi lekarz przepisal luteine 16-25dc .
    A oprócz tego,kupiłam sobie ten test owu clearblue elektroniczny.
    Zobaczymy co z tego będzie...

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 3 lipca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Hejo,mi lekarz przepisal luteine 16-25dc .
    A oprócz tego,kupiłam sobie ten test owu clearblue elektroniczny.
    Zobaczymy co z tego będzie...

    A to masz problem z progesteronem ? Czy tak zapobiegawczo przepisał ? Kiedy spodziewasz się owulacji ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 3 lipca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No objawy zgadzają się z tym co wskazuje apka więc liczę że była jednak w terminie 😁
    Zapasu testów nie mam, mam chyba 2 na pokładzie i na razie tak zostaje 😁 pierwszy zrobię pewnie w weekend.. a później zobaczymy 😅

    Nie przejmuj się ,mój żył z tą samą świadomością że owulacja jest zawsze 14 dnia i że 28 dni trwa cykl 😁 dopiero później go uświadomilam, że nie zawsze to tak wygląda no ale cóż.. chłopy 🤣

    To czekamy na teścik w weekend, oby było zielono 🥰

    Ja w tym cyklu postanowiłam spróbować postymulowac troche jajniki i dziś zaczęłam stosować miovelia nac, od 3-7 dc po 3x tabletki dziennie. Dużo dziewczyn skróciło to cykl więc może akurat, no gorzej niż w poprzednim cyklu być nie może 🤣🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 3 lipca, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    To czekamy na teścik w weekend, oby było zielono 🥰

    Ja w tym cyklu postanowiłam spróbować postymulowac troche jajniki i dziś zaczęłam stosować miovelia nac, od 3-7 dc po 3x tabletki dziennie. Dużo dziewczyn skróciło to cykl więc może akurat, no gorzej niż w poprzednim cyklu być nie może 🤣🤣🤣

    Oby oby 😊
    Oo nie słyszałam o tym suplemencie, warto spróbować ,skoro ma dobre opinie 😊 na pewno nie pogorszy ,jedynie moze być jakaś poprawa 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 lipca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Oby oby 😊
    Oo nie słyszałam o tym suplemencie, warto spróbować ,skoro ma dobre opinie 😊 na pewno nie pogorszy ,jedynie moze być jakaś poprawa 😊

    Zawsze warto spróbować, może akurat, nie mam nic do stracenia 😅
    U mnie dziś 4 dzień okresu a już mam mało co, ciekawe czy ten cykl poprzedni to nie byl jednak bezowulacyjny 😅

    A u Ciebie temperatura dalej ponad linie ale skacze tak góra-dół 🤔 ja podobnie miałam w grudniu przy tym długim cyklu.. ciekawe o co to chodzi 🤔🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 15:07

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ