X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 4 lipca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Zawsze warto spróbować, może akurat, nie mam nic do stracenia 😅
    U mnie dziś 4 dzień okresu a już mam mało co, ciekawe czy ten cykl poprzedni to nie byl jednak bezowulacyjny 😅

    A u Ciebie temperatura dalej ponad linie ale skacze tak góra-dół 🤔 ja podobnie miałam w grudniu przy tym długim cyklu.. ciekawe o co to chodzi 🤔🤔

    Dobrze że przynajmniej skąpy okres , jakiś jeden plus przynajmniej z tego wszystkiego 😅

    No skacze.. od początku mi się ten wykres nie podobał .. tak więc wielkich nadziei mnie mam.
    Zawsze mam stabilne wykresy ,ładny wzrost i temperatura spadła w dniu okresu. W sumie pierwszy taki dziwny więc może to u mnie bezowulacyjny😅

    Chociaż ostatnio natknęłam się na wykres gdzie przy skoku o 0,2 stopnia i temperaturze 36.6 wykres zakończył się ciąża więc w sumie wszystko jest możliwe 🤣

    Żałuję tylko że mam Pinki strumieniowe, strasznie nie lubię tych testów , jakoś jestem do nich zrażona no ale cóż .. czekają na weekendowe testowanie 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 16:57

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 lipca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Dobrze że przynajmniej skąpy okres , jakiś jeden plus przynajmniej z tego wszystkiego 😅

    No skacze.. od początku mi się ten wykres nie podobał .. tak więc wielkich nadziei mnie mam.
    Zawsze mam stabilne wykresy ,ładny wzrost i temperatura spadła w dniu okresu. W sumie pierwszy taki dziwny więc może to u mnie bezowulacyjny😅

    Chociaż ostatnio natknęłam się na wykres gdzie przy skoku o 0,2 stopnia i temperaturze 36.6 wykres zakończył się ciąża więc w sumie wszystko jest możliwe 🤣

    Żałuję tylko że mam Pinki strumieniowe, strasznie nie lubię tych testów , jakoś jestem do nich zrażona no ale cóż .. czekają na weekendowe testowanie 😁

    Faktycznie to chyba pierwszy raz taki wykres u Ciebie ale może to o czymś właśnie świadczy. Jak zawsze był ładny a tutaj takie cuda to może to właśnie to 😅 w sumie ja tez tylko raz taki miałam z wahaniami temperatur, ten ostatni mimo że skok późno to potem było ładnie. W sumie taka prawda że skok temperatury może być nawet 4 dni po owulce i to jest ok, to że nigdy tak nie było nie świadczy o tym że tak się nie może wydarzyć 😁 A co do pinkow to są ok tylko najlepiej od razu wyrzucić a nie szukać cieni po paru godzinach 🤣🤣

    No skok o 0,2 stopnia jest książkowy a u niektórych kobiet 36,6 to już wyższa temperatura jak w 1 fazie trzymają się na poziomie np. 36.3-36.4 😛 także jak najbardziej taki wykres może okazać się ciążowy. Ja np widziałam takie wykresy że temperatury się za bardzo nie różniły albo ledwo odbijały od linii podstawowej a okazało się że to ciąża, to dopiero szok. Także wszystko może się zdarzyć. A mnie już najbardziej dziwią np podwójne owulacje w jednym cyklu i to np w odstępie 2-3 dni 😮

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 4 lipca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Faktycznie to chyba pierwszy raz taki wykres u Ciebie ale może to o czymś właśnie świadczy. Jak zawsze był ładny a tutaj takie cuda to może to właśnie to 😅 w sumie ja tez tylko raz taki miałam z wahaniami temperatur, ten ostatni mimo że skok późno to potem było ładnie. W sumie taka prawda że skok temperatury może być nawet 4 dni po owulce i to jest ok, to że nigdy tak nie było nie świadczy o tym że tak się nie może wydarzyć 😁 A co do pinkow to są ok tylko najlepiej od razu wyrzucić a nie szukać cieni po paru godzinach 🤣🤣

    No skok o 0,2 stopnia jest książkowy a u niektórych kobiet 36,6 to już wyższa temperatura jak w 1 fazie trzymają się na poziomie np. 36.3-36.4 😛 także jak najbardziej taki wykres może okazać się ciążowy. Ja np widziałam takie wykresy że temperatury się za bardzo nie różniły albo ledwo odbijały od linii podstawowej a okazało się że to ciąża, to dopiero szok. Także wszystko może się zdarzyć. A mnie już najbardziej dziwią np podwójne owulacje w jednym cyklu i to np w odstępie 2-3 dni 😮

    No właśnie też mi dziś przez myśl przeszło ,że może taki dziwny i właśnie okaze się szczęśliwym 😅 kto wie , modlę się żeby tak było 🤞

    No niby jest to już skok ale zawsze raczej czytałam o skoku o 0,5 stopnia tak więc dla mnie toaly skok 😅 no ale jak widać wszytko jest możliwe dlatego zawsze cień szansy trzeba mieć 😊

    Mnie w ogóle jakoś dziś naszy takie rozkminy i myślałam nad tym jak ten czas leci i ile my już razem tkwimy na tym wątku , sporo czasu już minęło.. 😅😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 4 lipca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No właśnie też mi dziś przez myśl przeszło ,że może taki dziwny i właśnie okaze się szczęśliwym 😅 kto wie , modlę się żeby tak było 🤞

    No niby jest to już skok ale zawsze raczej czytałam o skoku o 0,5 stopnia tak więc dla mnie toaly skok 😅 no ale jak widać wszytko jest możliwe dlatego zawsze cień szansy trzeba mieć 😊

    Mnie w ogóle jakoś dziś naszy takie rozkminy i myślałam nad tym jak ten czas leci i ile my już razem tkwimy na tym wątku , sporo czasu już minęło.. 😅😊

    Skok powyżej 0,2-0,5 jest prawidłowy więc nawet jak jest w dolnej granicy to jest ok, ważne żeby był 😁 ja to mam tak zazwyczaj 0,3 ale tak równo w 6-8 dpo wzrasta o 0,4 😊

    Noo, my to chyba od początku grudnia już tu tkwimy i dalej bez efektów 🤣🤣 miejmy nadzieję że lipiec będzie łaskawy 🥰 chociaż ja to przy tym cyklu długim to testować będę dopiero w sierpniu 🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 5 lipca, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Skok powyżej 0,2-0,5 jest prawidłowy więc nawet jak jest w dolnej granicy to jest ok, ważne żeby był 😁 ja to mam tak zazwyczaj 0,3 ale tak równo w 6-8 dpo wzrasta o 0,4 😊

    Noo, my to chyba od początku grudnia już tu tkwimy i dalej bez efektów 🤣🤣 miejmy nadzieję że lipiec będzie łaskawy 🥰 chociaż ja to przy tym cyklu długim to testować będę dopiero w sierpniu 🤣🤣

    To ja jeszcze w lipcu będę miała kolejną owulke i będę testować po raz kolejny z poczatkiem sierpnia 🤣🤣🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 5 lipca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    To ja jeszcze w lipcu będę miała kolejną owulke i będę testować po raz kolejny z poczatkiem sierpnia 🤣🤣🤣

    Takiej to dobrze 🤣🤣
    Ale skok dzisiaj 😮 chyba coś z tego będzie 🥰🥰🥰

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 5 lipca, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Takiej to dobrze 🤣🤣
    Ale skok dzisiaj 😮 chyba coś z tego będzie 🥰🥰🥰

    No w szoku jestem właśnie.. jakoś tak chyba przez ten skok jestem pozytywnie nastawiona 😊 pewnie do pierwszego negatywa no ale ..🤣 jak na tą chwilę jestem dobrej myśli i czekam niecierpliwie na testowanie 🤞😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 5 lipca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No w szoku jestem właśnie.. jakoś tak chyba przez ten skok jestem pozytywnie nastawiona 😊 pewnie do pierwszego negatywa no ale ..🤣 jak na tą chwilę jestem dobrej myśli i czekam niecierpliwie na testowanie 🤞😅

    A może się właśnie miło zaskoczysz 🥰 jutro test?
    Ja tez mam lepszy humor jak się nowy cykl zaczął 🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 5 lipca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    A może się właśnie miło zaskoczysz 🥰 jutro test?
    Ja tez mam lepszy humor jak się nowy cykl zaczął 🤣


    No jutro pierwsza próba ,trzymaj kciuki 🤞😅

    Dziś wróciłam z pracy tak wykończona ,że padłam na łóżko i tak lenie się do teraz.. 😅 jakaś totalna niemoc mnie dziś złapała...

    A u Ciebie już małpa się skończyła ?😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca, 20:41

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 6 lipca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No jutro pierwsza próba ,trzymaj kciuki 🤞😅

    Dziś wróciłam z pracy tak wykończona ,że padłam na łóżko i tak lenie się do teraz.. 😅 jakaś totalna niemoc mnie dziś złapała...

    A u Ciebie już małpa się skończyła ?😊

    Widzę że testowalas ale negatyw, może jest za wcześnie 🤔 równie dobrze może to być dopiero 6-7 dpo patrząc na skok temperatury więc trzeba się uzbroic w cierpliwość bo temperatura dalej wysoko 🥰

    U mnie od dwóch dni to takie hmm troszkę większe plamienie i to raczej do południa, potem już nic a dziś od rana to już kompletnie czysto wiec nie wiem czy to już koniec czy co, to mój 6 dc 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 09:05

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 6 lipca, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Widzę że testowalas ale negatyw, może jest za wcześnie 🤔 równie dobrze może to być dopiero 6-7 dpo patrząc na skok temperatury więc trzeba się uzbroic w cierpliwość bo temperatura dalej wysoko 🥰

    U mnie od dwóch dni to takie hmm troszkę większe plamienie i to raczej do południa, potem już nic a dziś od rana to już kompletnie czysto wiec nie wiem czy to już koniec czy co, to mój 6 dc 😊

    No wiem właśnie , że może być jeszcze za wcześnie , pewności nie mam co do dnia owulacji ale zatestowalam dla sportu 😅

    O no to skromny ten okres 😊 i dobrze niech się kończy i oby owulacja przyszła jak najwcześniej 😊 ciekawe czy te suple zadziałają już od razu i będą jakieś efekty.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 6 lipca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No wiem właśnie , że może być jeszcze za wcześnie , pewności nie mam co do dnia owulacji ale zatestowalam dla sportu 😅

    O no to skromny ten okres 😊 i dobrze niech się kończy i oby owulacja przyszła jak najwcześniej 😊 ciekawe czy te suple zadziałają już od razu i będą jakieś efekty.

    To kiedy planujesz kolejny test? Teraz to by chyba trzeba było odczekać ze 2-3 dni jakby się okazało że jednak ta owulka była później 🙈

    Dziś jeszcze mam takie plamienie minimalne. Eh irytuje mnie ten okres, niby jest skąpy ale trwa i trwa 🤣 ale jak na tak długi cykl to mega skąpy okres mam. Chyba jednak było coś z nim nie tak skoro nie ma co się złuszczać 🤷‍♀️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 6 lipca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    To kiedy planujesz kolejny test? Teraz to by chyba trzeba było odczekać ze 2-3 dni jakby się okazało że jednak ta owulka była później 🙈

    Dziś jeszcze mam takie plamienie minimalne. Eh irytuje mnie ten okres, niby jest skąpy ale trwa i trwa 🤣 ale jak na tak długi cykl to mega skąpy okres mam. Chyba jednak było coś z nim nie tak skoro nie ma co się złuszczać 🤷‍♀️


    Pewnie by trzeba było ale czy tak zrobię nie wiem...🤣 Może uda mi się powstrzymać do poniedziałku choć mam ochotę jutro zatestowac oczywiście ale wiem że to be sensu... I bądź tu mądry 😅 mam tylko jeden test i nie wiem co zrobić z tym fantem 🤣

    No właśnie ciekawe czy jak jest skąpa miesiączka to oznacza że endometrium było cienkie i to dlatego tak ? Nie wiem właśnie nie zastanawiałam się nad tym nigdy a faktycznie tak jest , ja też czasem mam mega skąpy okres a czasem mocne i długie krwawienia 🤔

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 7 lipca, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Pewnie by trzeba było ale czy tak zrobię nie wiem...🤣 Może uda mi się powstrzymać do poniedziałku choć mam ochotę jutro zatestowac oczywiście ale wiem że to be sensu... I bądź tu mądry 😅 mam tylko jeden test i nie wiem co zrobić z tym fantem 🤣

    No właśnie ciekawe czy jak jest skąpa miesiączka to oznacza że endometrium było cienkie i to dlatego tak ? Nie wiem właśnie nie zastanawiałam się nad tym nigdy a faktycznie tak jest , ja też czasem mam mega skąpy okres a czasem mocne i długie krwawienia 🤔

    Jak tylko jeden test masz to ja bym czekała nawet minimum do wtorku 😅 chyba że sobie dokupisz zapas to możesz nawet codziennie 🤣🤣🤣 ja czasami jak nie miałam testów to próbowałam owulacyjnym bo podobno potrafi wyłapac ciąże wczesniej ale nie wiem czy to prawda 😅😅

    Chyba opinie są różne co do tego ale tak na logikę biorąc to powiedziałby ze endometrium było cienkie i okres automatycznie też jest słaby. Generalnie zawsze jak mam taki zawirowany cykl, jak coś z nim jest nie tak, to potem mam słaby okres. A jak owulka jest w terminie, cykl jest taki jak zawsze to i okres jest zawsze taki sam 🙈🤷‍♀️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Laura2 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 7 lipca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dziewczyny powiedzcie mi czy to możliwe że w ciągu miesiąca jest dwa razy owulka? Obecnie jestem według kalendarzyka dwa dni przed 🙈szyjka macicy wysoko, zamknięta i trochę rozpulchniona, śluz rzadki i rozciąga się między palcami. Dodam jeszcze że ból piersi tylko w okolicach brodawek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca, 10:41

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 7 lipca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura2 wrote:
    Witam
    Dziewczyny powiedzcie mi czy to możliwe że w ciągu miesiąca jest dwa razy owulka? Obecnie jestem według kalendarzyka dwa dni przed 🙈szyjka macicy wysoko, zamknięta i trochę rozpulchniona, śluz rzadki i rozciąga się między palcami. Dodam jeszcze że ból piersi tylko w okolicach brodawek

    Możliwa jest podwójna owulacja ale jest to raczej rzadki przypadek i do tego jedna od drugiej jest w krótkim odstępie czasowym 😊
    Mnie w poprzednim cyklu też piersi bolały tylko w okolicach brodawek od dnia owulacji do 1 dnia okresu 🤷‍♀️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 7 lipca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Jak tylko jeden test masz to ja bym czekała nawet minimum do wtorku 😅 chyba że sobie dokupisz zapas to możesz nawet codziennie 🤣🤣🤣 ja czasami jak nie miałam testów to próbowałam owulacyjnym bo podobno potrafi wyłapac ciąże wczesniej ale nie wiem czy to prawda 😅😅

    Chyba opinie są różne co do tego ale tak na logikę biorąc to powiedziałby ze endometrium było cienkie i okres automatycznie też jest słaby. Generalnie zawsze jak mam taki zawirowany cykl, jak coś z nim jest nie tak, to potem mam słaby okres. A jak owulka jest w terminie, cykl jest taki jak zawsze to i okres jest zawsze taki sam 🙈🤷‍♀️

    Nie mam owulaków, ostatecznie zużyłam te 5 które kupiłam 🤣 zawsze mnie ciekawi ta teoria ,jak tylko będzie mi kiedyś dane być w ciąży na pewno sprawdzę to czy faktycznie tak jest że wychodzą pozytywnie w ciąży 😅

    Dziś temperatura znowu poleciała w dół.. i bądź tu mądry 😅 ciekawe czy już zaczyna spadać na okres..🤔
    zatestuje pewnie jutro

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Laura2 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 7 lipca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Możliwa jest podwójna owulacja ale jest to raczej rzadki przypadek i do tego jedna od drugiej jest w krótkim odstępie czasowym 😊
    Mnie w poprzednim cyklu też piersi bolały tylko w okolicach brodawek od dnia owulacji do 1 dnia okresu 🤷‍♀️

    Cały sęk w tym że wcale nie czuję się okresowo, zobaczymy dziękuję za odpowiedź

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 8 lipca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Nie mam owulaków, ostatecznie zużyłam te 5 które kupiłam 🤣 zawsze mnie ciekawi ta teoria ,jak tylko będzie mi kiedyś dane być w ciąży na pewno sprawdzę to czy faktycznie tak jest że wychodzą pozytywnie w ciąży 😅

    Dziś temperatura znowu poleciała w dół.. i bądź tu mądry 😅 ciekawe czy już zaczyna spadać na okres..🤔
    zatestuje pewnie jutro

    Na okres to by za wcześnie było. Widzę że apka przesuwa dzień owulacji także sama się chyba gubi w tym wszystkim 🤣 najlepiej chyba czekać czy okres przyjdzie czy nie i ewentualnie testować ale nie wiem czy wytrzymasz tyle 😅

    U mnie okres się skończył. Ewidentnie czułam dość mocno jajniki wczoraj, nie wiem czy to zasługa mioveli czy co innego 🤷‍♀️ teraz znów trzeba czekać, tym razem na owulke 🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 8 lipca, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Na okres to by za wcześnie było. Widzę że apka przesuwa dzień owulacji także sama się chyba gubi w tym wszystkim 🤣 najlepiej chyba czekać czy okres przyjdzie czy nie i ewentualnie testować ale nie wiem czy wytrzymasz tyle 😅

    U mnie okres się skończył. Ewidentnie czułam dość mocno jajniki wczoraj, nie wiem czy to zasługa mioveli czy co innego 🤷‍♀️ teraz znów trzeba czekać, tym razem na owulke 🤣🤣


    No zaczela znowu wariować.. ale może i ma rację.
    No nic pozostaje czekać. Zapewne nie wytrzymam i będę sobie testować w międzyczasie 😅

    Oo no to wcześnie coś zaczynają się odzywać, może to dobry znak i owulka będzie wcześniej... Oby 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ