X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 29 czerwca, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariete

    U mnie dalej brak wzrostu, 36.6..🤷 chyba to u mnie szykuje się bezowulacyjny..
    U Ciebie widzę temperatura stabilnie i dalej wysoko 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 29 czerwca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ariete

    U mnie dalej brak wzrostu, 36.6..🤷 chyba to u mnie szykuje się bezowulacyjny..
    U Ciebie widzę temperatura stabilnie i dalej wysoko 😊

    Może Ci się przesunie jak u mnie przez wyjazd. Widzisz ile u mnie później jakikolwiek wzrost był a i tak do końca nie wiem kiedy ta owulka była 🤔 teraz by Ci pasowało zatestować 🤣

    No jest wysoko ale u mnie to norma, spada dopiero w 1 dniu okresu albo nawet dzień później 😊

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 29 czerwca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Może Ci się przesunie jak u mnie przez wyjazd. Widzisz ile u mnie później jakikolwiek wzrost był a i tak do końca nie wiem kiedy ta owulka była 🤔 teraz by Ci pasowało zatestować 🤣

    No jest wysoko ale u mnie to norma, spada dopiero w 1 dniu okresu albo nawet dzień później 😊


    Patrząc na Twój wykres myślę ,że była na bank tylko wątpliwość czy dopiero wtedy kiedy temperatura poszła mocno do góry czy jednak wczesniej, zgodnie z wykresem.

    Wczoraj miałam mega skurcze podbrzusza na wieczór ale takie bardziej okresowe niż owulacyjne...😅 Może dopiero coś zaczyna się dziać ...nie wiem już sama 😊
    Coś czuję że tak się skończy ,że dziś pojadę do Rossmana i kupię owulaki 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 29 czerwca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Patrząc na Twój wykres myślę ,że była na bank tylko wątpliwość czy dopiero wtedy kiedy temperatura poszła mocno do góry czy jednak wczesniej, zgodnie z wykresem.

    Wczoraj miałam mega skurcze podbrzusza na wieczór ale takie bardziej okresowe niż owulacyjne...😅 Może dopiero coś zaczyna się dziać ...nie wiem już sama 😊
    Coś czuję że tak się skończy ,że dziś pojadę do Rossmana i kupię owulaki 🤣

    No ja też myślę że raczej była tylko właśnie niewiadomo czy jestem już na końcówce cyklu czy to dopiero 9 dpo 🤣 no nic, okaże się w poniedziałek czy przyjdzie okres 😛

    Ja miałam takie same skurcze właśnie tuz przed, i w tych dniach okolowulacyjnych, a że taki długi cykl wyszedl to się zastanawiałam co jest grane 🤔 więc całkiem możliwe że dopiero ta owulka będzie. Nie jest powiedziane ze zawsze będzie w tym samym dniu, może się coś przesunąć także myślę że może dobrze byłoby żebyś miała te testy żeby jej nie przegapić 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 29 czerwca, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No ja też myślę że raczej była tylko właśnie niewiadomo czy jestem już na końcówce cyklu czy to dopiero 9 dpo 🤣 no nic, okaże się w poniedziałek czy przyjdzie okres 😛

    Ja miałam takie same skurcze właśnie tuz przed, i w tych dniach okolowulacyjnych, a że taki długi cykl wyszedl to się zastanawiałam co jest grane 🤔 więc całkiem możliwe że dopiero ta owulka będzie. Nie jest powiedziane ze zawsze będzie w tym samym dniu, może się coś przesunąć także myślę że może dobrze byłoby żebyś miała te testy żeby jej nie przegapić 😁


    Zazwyczaj to bolą mnie tylko jajniki , takich skurczy raczej nie miewam no ale cóż pewnie coś się poprzestawiały przez te wyjazdy.

    Do poniedziałku już blisko , ciekawa jestem rozwoju sytuacji. A jak nie przyjdzie w poniedziałek to testujesz ?

    No nic będę jechała na zakupy to wstępie do Rossmana bo dziwne to ,wolę wiedzieć na czym stoję ,żeby nie zaprzepaścić szansy 😁

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 29 czerwca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Zazwyczaj to bolą mnie tylko jajniki , takich skurczy raczej nie miewam no ale cóż pewnie coś się poprzestawiały przez te wyjazdy.

    Do poniedziałku już blisko , ciekawa jestem rozwoju sytuacji. A jak nie przyjdzie w poniedziałek to testujesz ?

    No nic będę jechała na zakupy to wstępie do Rossmana bo dziwne to ,wolę wiedzieć na czym stoję ,żeby nie zaprzepaścić szansy 😁

    No ja też myślę że to jest wynik wyjazdu, jednak zmiana klimatu mocno wpływa na organizm. Ja te takie skurcze na zmianę z pobolewaniem jajników to miałam do tej środy/czwartku. Potem jak ta temperatura skoczyła to się uspokoiło 🤷‍♀️ testy facelle są spoko, dobrze się wybarwiają 🤣

    Mam ten płytkowy jeszcze to zrobię ale czuję że okres blisko bo pms wjechał na całej linii. Mam takie nerwy że samej ze sobą mi ciężko a co dopiero Staremu 🤣🤣🤣 już nie mówiąc o tym że mnie wkur*** na całego 🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 29 czerwca, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No ja też myślę że to jest wynik wyjazdu, jednak zmiana klimatu mocno wpływa na organizm. Ja te takie skurcze na zmianę z pobolewaniem jajników to miałam do tej środy/czwartku. Potem jak ta temperatura skoczyła to się uspokoiło 🤷‍♀️ testy facelle są spoko, dobrze się wybarwiają 🤣

    Mam ten płytkowy jeszcze to zrobię ale czuję że okres blisko bo pms wjechał na całej linii. Mam takie nerwy że samej ze sobą mi ciężko a co dopiero Staremu 🤣🤣🤣 już nie mówiąc o tym że mnie wkur*** na całego 🤣

    Oby to była burza hormonów ale ciążowych a nie okresowych 🤣wierzę w to mocno 🤞🍀

    Ja to w ogóle dziś się tak faktalnie czuje ,że gdyby nie fakt ,że jestem w okresie owulacji to pomyślałabym,że jestem w ciąży 🤣 jestem tak dziś wykończona , męczy mnie to ,że stoję 🤣w głowie mi się kręci , totalnie nie mam energii , jadalnym ciągle coś słodkiego , piersi mnie bolą i mam zgagę, masakra 🤣

    A te facelle też są pakowane po 5 sztuk tak jak Domowe laboratorium ? Nigdy ich jeszcze chyba nie kupowałam.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 29 czerwca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Oby to była burza hormonów ale ciążowych a nie okresowych 🤣wierzę w to mocno 🤞🍀

    Ja to w ogóle dziś się tak faktalnie czuje ,że gdyby nie fakt ,że jestem w okresie owulacji to pomyślałabym,że jestem w ciąży 🤣 jestem tak dziś wykończona , męczy mnie to ,że stoję 🤣w głowie mi się kręci , totalnie nie mam energii , jadalnym ciągle coś słodkiego , piersi mnie bolą i mam zgagę, masakra 🤣

    A te facelle też są pakowane po 5 sztuk tak jak Domowe laboratorium ? Nigdy ich jeszcze chyba nie kupowałam.

    Dzisiaj chyba ten upał tak wpływa bo ja tak samo się czuje 🫠🥵 ale jak piersi bolą to by powiedzial ze już po owu 🤣 może będziesz miała później skok temperatury jak u mnie 😅 mnie piersi bolą, tak dziwnie dookoła sutków, od dnia pozytywnego testu owu także w ogóle super 😅

    Tak samo pakowane tylko to strumieniowe, podobne do ciążowych, chociaż ja i tak zawsze daje mocz do kubeczka i dopiero testuje bo przeważnie robie dwa naraz, te facelle i horien 😅 jedynie minus to dość drogie są, tak w porównaniu z ceną innych na allegro.

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 231 47

    Wysłany: 29 czerwca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam horien medical zamawiam na allegro. Skanuje sobie do aplikacji prenom i tam mi się wyświetla stężenie i kiedy peak

  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 196 99

    Wysłany: 29 czerwca, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    O losie z takim zapasem robiłabym pewnie że 3 dziennie 🤣🤣 ja na ten cyklam 2 albo 3 i kupię dopiero jeżeli faktycznie będzie taka potrzeba bo to się źle kończy jak mam ich za dużo...😅

    No właśnie tak miałam w poprzednim cyklu, robiłam wszystkie ciągle, objawów ciążowych miałam tyle że 5raczki bym musiała mieć, nawet mdłości 🤣🤣
    Ot psychika 😅
    W tym zobaczymy, póki co 4dpo i jestem spokojna, narazie na olewce ale nie wiem czy od pon nie włączy mi się „może sprawdzę” 🤣
    Na starość już wariuje 🤷🏻‍♀️🤣

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 29 czerwca, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Dzisiaj chyba ten upał tak wpływa bo ja tak samo się czuje 🫠🥵 ale jak piersi bolą to by powiedzial ze już po owu 🤣 może będziesz miała później skok temperatury jak u mnie 😅 mnie piersi bolą, tak dziwnie dookoła sutków, od dnia pozytywnego testu owu także w ogóle super 😅

    Tak samo pakowane tylko to strumieniowe, podobne do ciążowych, chociaż ja i tak zawsze daje mocz do kubeczka i dopiero testuje bo przeważnie robie dwa naraz, te facelle i horien 😅 jedynie minus to dość drogie są, tak w porównaniu z ceną innych na allegro.

    No to fakt pewnie to ten upał..😅
    Ja też zawsze strumieniowe moczę w kubeczku ,nie lubię inaczej 🤣

    No niestety nie było mi pisane testowanie, zajechałam do Rossmana i pocałowałam klamkę, spóźniłam się 5 minut... 🤣 Tak wiec zobaczymy, może jutro w końcu odbije ta temperatura do góry. Śluz już jest kremowy ale jajniki ćmią co jakiś czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca, 22:16

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 29 czerwca, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Ja używam horien medical zamawiam na allegro. Skanuje sobie do aplikacji prenom i tam mi się wyświetla stężenie i kiedy peak

    No te horien wychodzą ekonomicznie , duża paczka w fajnej cenie , też je często kupuje 😊
    Ale nie wiedziałam o takich bajerach jak skan testów do apki , ciekawe rozwiązanie..😁

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 30 czerwca, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No to fakt pewnie to ten upał..😅
    Ja też zawsze strumieniowe moczę w kubeczku ,nie lubię inaczej 🤣

    No niestety nie było mi pisane testowanie, zajechałam do Rossmana i pocałowałam klamkę, spóźniłam się 5 minut... 🤣 Tak wiec zobaczymy, może jutro w końcu odbije ta temperatura do góry. Śluz już jest kremowy ale jajniki ćmią co jakiś czas.

    To dawaj znać jak dziś temperatura 🥰
    U mnie w teorii dziś ostatni dzień cyklu, temperatura dalej w górze ale jak pisałam wcześniej tak jest zawsze więc to żaden wyznacznik 😅 mam ochotę już nie mierzyć temperatury w nowym cyklu, jedynie potwierdzić owulacje 😄

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 30 czerwca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    To dawaj znać jak dziś temperatura 🥰
    U mnie w teorii dziś ostatni dzień cyklu, temperatura dalej w górze ale jak pisałam wcześniej tak jest zawsze więc to żaden wyznacznik 😅 mam ochotę już nie mierzyć temperatury w nowym cyklu, jedynie potwierdzić owulacje 😄

    No i nie odbiła... , 36.55... mam nadzieję ,że to nie bezowulacyjny i ta temperatura odbije tak jak i u Ciebie 🙆 kurde dziś handlowa ,nie wiem czy nie skoczę po te testy bo już nie wiem co jest grane.

    No u Ciebie ładnie, stabilna ta temperatura tak więc myślę że to dobry znak 🍀
    A u Ciebie zazwyczaj spada gwałtownie jak już okres przyjdzie czy przed okresem już się obniża powoli ?
    Ja też mam taką ochotę ale to już się taki rytuał zrobił i jakoś tak ciężko no 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 30 czerwca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No i nie odbiła... , 36.55... mam nadzieję ,że to nie bezowulacyjny i ta temperatura odbije tak jak i u Ciebie 🙆 kurde dziś handlowa ,nie wiem czy nie skoczę po te testy bo już nie wiem co jest grane.

    No u Ciebie ładnie, stabilna ta temperatura tak więc myślę że to dobry znak 🍀
    A u Ciebie zazwyczaj spada gwałtownie jak już okres przyjdzie czy przed okresem już się obniża powoli ?
    Ja też mam taką ochotę ale to już się taki rytuał zrobił i jakoś tak ciężko no 😅

    Nie skreślaj jeszcze tego cyklu, widocznie się poprzesuwało. Popatrz ile u mnie była owulka później, minimum 10 dni więc masz jeszcze czas 🤣🤣 pewnie śluz wróci tuz przed owulką i potem temperatura skoczy. A jakbyś miała testy to skontrolowałabyś czy jest w ogóle jakaś kreska czy kompletnie nie 🤷‍♀️

    Zazwyczaj obniża się w dniu okresu więc jutro powinna spaść rano ale chyba ze dwa razy było że spadła dopiero w 2 dc 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 30 czerwca, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Nie skreślaj jeszcze tego cyklu, widocznie się poprzesuwało. Popatrz ile u mnie była owulka później, minimum 10 dni więc masz jeszcze czas 🤣🤣 pewnie śluz wróci tuz przed owulką i potem temperatura skoczy. A jakbyś miała testy to skontrolowałabyś czy jest w ogóle jakaś kreska czy kompletnie nie 🤷‍♀️

    Zazwyczaj obniża się w dniu okresu więc jutro powinna spaść rano ale chyba ze dwa razy było że spadła dopiero w 2 dc 😁

    No nic niedługo się zbiore i skoczę do tego roska bo już mnie zaczyna denerwować ta sytuacja 😅
    Dziś już 15 DC , na przestrzeni całych starań tylko raz mi się zdarzyło ,że owulka była koło 15 dnia i to po chorobie , tak to zawsze max do 13 DC. No ale cóż ważne żeby w ogóle się pojawiła.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 30 czerwca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No nic niedługo się zbiore i skoczę do tego roska bo już mnie zaczyna denerwować ta sytuacja 😅
    Dziś już 15 DC , na przestrzeni całych starań tylko raz mi się zdarzyło ,że owulka była koło 15 dnia i to po chorobie , tak to zawsze max do 13 DC. No ale cóż ważne żeby w ogóle się pojawiła.

    Ale znowu ostatnia owulke miałaś duzo wcześniej więc może się wyrównuje 😅 ja ten grudniowy cykl co też się wydłużył to styczniowy był znowu dużo krótszy, dosłownie tak jakby to się chciało wyrównać... i bądź tu mądry 🤣🤣🤣🤷‍♀️

    Z tymi testami to już tak jest. Niby się mówi że się nie kupi a i tak koniec końców leci się awaryjnie do rossmanna 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 30 czerwca, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ale znowu ostatnia owulke miałaś duzo wcześniej więc może się wyrównuje 😅 ja ten grudniowy cykl co też się wydłużył to styczniowy był znowu dużo krótszy, dosłownie tak jakby to się chciało wyrównać... i bądź tu mądry 🤣🤣🤣🤷‍♀️

    Z tymi testami to już tak jest. Niby się mówi że się nie kupi a i tak koniec końców leci się awaryjnie do rossmanna 😅

    No i pojechałam , później zrobiłam sobie kilka godzin relaksu na leżaczku z książką, ładuje baterie przed jutrzejszym powrotem do pracy...😭

    Test wyszedł nijaki, bladzioch ale widoczny, tak więc nic mi to nie mówi... Zobaczymy jak jutro temperatura i czy test będzie bladł czy będzie mocniejszy...🙆

    https://zapodaj.net/plik-UYzrDELQln

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 30 czerwca, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No i pojechałam , później zrobiłam sobie kilka godzin relaksu na leżaczku z książką, ładuje baterie przed jutrzejszym powrotem do pracy...😭

    Test wyszedł nijaki, bladzioch ale widoczny, tak więc nic mi to nie mówi... Zobaczymy jak jutro temperatura i czy test będzie bladł czy będzie mocniejszy...🙆

    https://zapodaj.net/plik-UYzrDELQln

    Współczuję, powrót po urlopie to najgorsze co może być 💔 planujesz jeszcze jakiś urlop w tym roku? 😊 Ja dziś patrzyłam na jakieś wczasy ale chyba tym razem kupimy coś last minute, będzie łatwiej ominąć okres 😅

    Ja takie bladziochy mam przed owulka, potem zaczyna ciemnieć. Po owulce już blednie tak ze praktycznie jej nie widac. Zobaczysz jutro jak temperatura.. jak nie wzrośnie to może warto zaczekać aż się jakiś śluz znowu pojawi i dopiero testować 🤔

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 48

    Wysłany: 30 czerwca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Współczuję, powrót po urlopie to najgorsze co może być 💔 planujesz jeszcze jakiś urlop w tym roku? 😊 Ja dziś patrzyłam na jakieś wczasy ale chyba tym razem kupimy coś last minute, będzie łatwiej ominąć okres 😅

    Ja takie bladziochy mam przed owulka, potem zaczyna ciemnieć. Po owulce już blednie tak ze praktycznie jej nie widac. Zobaczysz jutro jak temperatura.. jak nie wzrośnie to może warto zaczekać aż się jakiś śluz znowu pojawi i dopiero testować 🤔

    No ja też właśnie mam tak samo dlatego coś czuje że może być jeszcze przed. W rzeczywistości kreska jest bardziej widoczna niż na zdjęciu. No ale objawów owulacyjnych żadnych nie mam..🤷

    No może w wrześniu jeszcze jakoś tydzień urlopu ale to się jeszcze zobaczy 😊 a od jutra czeka mnie armagedon... Aż się boje 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ