X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Autorytet
    Postów: 635 112

    Wysłany: 11 lipca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Właśnie dużo testowałam bo i na wakacjach i długo po 🤣 ale jakoś tyle nakupiłam że jeszcze dużo zostało. Serio w tym cyklu planuje się ograniczyć tylko do kilku 🤣🤣

    Dziś dla odmiany od południa deszcz 😅 ja już myślami na naszym drugim urlopie. Planuje na drugą połowę sierpnia. To już za nieco ponad miesiąc 🥰

    Ja za to planuje rozpocząć testowanie od razu jak skończy się krwawienie skoro ostatnio takie krótkie te cykle...🤣

    U nas dziś też wieczorem porządna wichura przyszła ...ale dobrze , w końcu jest czym odetchnąć.
    A co tym razem w planach ? 😊
    Ja najwcześniej dopiero we wrześniu coś będę mogła pomyśleć nad urlopem...😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK, magnez ,kwas foliowy

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertistim Men, Omega 3
  • ariete Ekspertka
    Postów: 515 81

    Wysłany: 12 lipca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ja za to planuje rozpocząć testowanie od razu jak skończy się krwawienie skoro ostatnio takie krótkie te cykle...🤣

    U nas dziś też wieczorem porządna wichura przyszła ...ale dobrze , w końcu jest czym odetchnąć.
    A co tym razem w planach ? 😊
    Ja najwcześniej dopiero we wrześniu coś będę mogła pomyśleć nad urlopem...😅

    Chyba też do Egiptu tylko w inny rejon 🙈 mam nawet wypatrzony hotel i mam nadzieję że cena spadnie 😅
    Tym razem kupujemy lasta bo poprzednie wakacje rezerwowaliśmy wcześniej i finalnie cena dużo spadła przed wylotem także nie opłaca się rezerwować dużo wcześniej 😅

    U mnie dziś 12 dc i cisza 😛 no ale czego się spodziewałam.. 🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️
    08.10.2024 🥰 9+2 - 3,03 cm małego człowieka ❤️ według usg 10+0 🫢

    preg.png
  • Misiula Autorytet
    Postów: 635 112

    Wysłany: 13 lipca, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Chyba też do Egiptu tylko w inny rejon 🙈 mam nawet wypatrzony hotel i mam nadzieję że cena spadnie 😅
    Tym razem kupujemy lasta bo poprzednie wakacje rezerwowaliśmy wcześniej i finalnie cena dużo spadła przed wylotem także nie opłaca się rezerwować dużo wcześniej 😅

    U mnie dziś 12 dc i cisza 😛 no ale czego się spodziewałam.. 🤣🤣


    Oo to chyba wam się spodobało ,że chcecie wracać kolejny raz 😅 fajnie , zazdroszczę.
    Polecam też Turcję ,jeżeli chodzi o bardziej budżetowe wakacje a równie ładnie i gorąco 😊

    Spokojnie ,cisza przed burzą 🤣
    U mnie już końcówka okresu i oczywiście był dosyć skąpy jak na mnie tak więc ewidentnie jakiś dziwny ten cykl był. 3 dni krwawienia , 4 to już delikatnie a dziś 5 i ja już mam wrażenie że śluz płodny mi się powoli zaczyna tylko że jeszcze jest zabrudzony ...i już jajniki się odzywają 🙆🤣 Losie ja nie wiem co się u mnie ostatnio wyprawia .

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK, magnez ,kwas foliowy

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertistim Men, Omega 3
  • ariete Ekspertka
    Postów: 515 81

    Wysłany: 13 lipca, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Oo to chyba wam się spodobało ,że chcecie wracać kolejny raz 😅 fajnie , zazdroszczę.
    Polecam też Turcję ,jeżeli chodzi o bardziej budżetowe wakacje a równie ładnie i gorąco 😊

    Spokojnie ,cisza przed burzą 🤣
    U mnie już końcówka okresu i oczywiście był dosyć skąpy jak na mnie tak więc ewidentnie jakiś dziwny ten cykl był. 3 dni krwawienia , 4 to już delikatnie a dziś 5 i ja już mam wrażenie że śluz płodny mi się powoli zaczyna tylko że jeszcze jest zabrudzony ...i już jajniki się odzywają 🙆🤣 Losie ja nie wiem co się u mnie ostatnio wyprawia .

    Generalnie my już w Egipcie byliśmy kilka razy, odwiedziliśmy też Turcję i Tunezję, Wyspy Kanaryjskie i Chorwację ale jakoś najbardziej nam przypadł ten Egipt do gustu, jest tak bardziej "egzotycznie" za niewielkie pieniądze więc jak mam do wyboru lecieć raz np na Kanary i wydać przykładowo 4tys/osobę a leciec dwa razy za tą samą cenę to wiadomo co wybiorę 🤣 chciałabym kiedyś też zwiedzić Grecję (najlepiej ktorąś z wysp) bo nie byłam 😊

    To okres podobny jak u mnie 😅 to szykuj się na 10 dc na owulacje 😅 coraz wcześniej masz te owulki 😛
    U mnie też się ruszyło, od wczoraj ciągnie jajnik i to prawy co jest rzadkością. Dobrze że coś się dzieje bo w tamtym cyklu kompletnie nic nie odczuwałam. 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️
    08.10.2024 🥰 9+2 - 3,03 cm małego człowieka ❤️ według usg 10+0 🫢

    preg.png
  • Wicia🙂🙂 Znajoma
    Postów: 19 23

    Wysłany: 13 lipca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny jak myślicie była owulacja wydaje mi się że testy ja pokazały link do zdjęcia

    https://zapodaj.net/plik-
    ie7k1Za2O0

  • Misiula Autorytet
    Postów: 635 112

    Wysłany: 13 lipca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Generalnie my już w Egipcie byliśmy kilka razy, odwiedziliśmy też Turcję i Tunezję, Wyspy Kanaryjskie i Chorwację ale jakoś najbardziej nam przypadł ten Egipt do gustu, jest tak bardziej "egzotycznie" za niewielkie pieniądze więc jak mam do wyboru lecieć raz np na Kanary i wydać przykładowo 4tys/osobę a leciec dwa razy za tą samą cenę to wiadomo co wybiorę 🤣 chciałabym kiedyś też zwiedzić Grecję (najlepiej ktorąś z wysp) bo nie byłam 😊

    To okres podobny jak u mnie 😅 to szykuj się na 10 dc na owulacje 😅 coraz wcześniej masz te owulki 😛
    U mnie też się ruszyło, od wczoraj ciągnie jajnik i to prawy co jest rzadkością. Dobrze że coś się dzieje bo w tamtym cyklu kompletnie nic nie odczuwałam. 😅

    Co do Grecji byłam na Zakynthos ,polecam 😊
    W przyszłości w planach mam Kręte, kiedyś czytałam książkę w której akcja działa się właśnie na Krecie , zakochałam się w niej po samych opisach..😍 tak więc czas zrealizować te marzenie.

    No tak myślę ,że znowu może być wcześnie..😅
    A Ty już testujesz czy jeszcze czekasz? 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK, magnez ,kwas foliowy

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertistim Men, Omega 3
  • ariete Ekspertka
    Postów: 515 81

    Wysłany: 13 lipca, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Co do Grecji byłam na Zakynthos ,polecam 😊
    W przyszłości w planach mam Kręte, kiedyś czytałam książkę w której akcja działa się właśnie na Krecie , zakochałam się w niej po samych opisach..😍 tak więc czas zrealizować te marzenie.

    No tak myślę ,że znowu może być wcześnie..😅
    A Ty już testujesz czy jeszcze czekasz? 😅

    Fakt, Zakynthos i Kreta to chyba najładniejsze greckie wyspy i mają wiele pięknych miejsc do odwiedzenia 🥰 mnie chyba nawet bardziej ciągnie na Zakynthos i do zatoki wraku 😍 To może uda Wam się upolować jakie wakacje na Krecie jak będziesz miała urlop we wrześniu, na pewno będzie coś taniej po sezonie 😊

    No ja nie testuje bo czekam aż się jakiś śluz pojawi.. chociaż ogólnie mam pewną zmianę w tym cyklu bo u mnie zawsze raczej sucho do dni płodnych a tutaj codziennie mam jakiś śluz. Na początku był taki kremowy a teraz już się robi coraz bardziej rozciągliwy i nawet mam wrażenie czasami że zaczyna przypominać płodny ale to raczej niemożliwe zważywszy na to że to dopiero 13 dc 😅 u Ciebie to już w tym dniu będzie po owulce.. 😜 podobno niektóre kobiety miewały owulki zaraz po okresie tak więc testuj testuj bo nigdy niewiadomo 😅😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️
    08.10.2024 🥰 9+2 - 3,03 cm małego człowieka ❤️ według usg 10+0 🫢

    preg.png
  • wiktoria2637373773 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 lipca, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    zrobiłam dziś test z firmy pepino i wyszedł taki cień. Co myślicie? Za 3 dni termin miesiączki 🙃

    https://zapodaj.net/plik-hzq2RrLKSQ

  • Uszatka Koleżanka
    Postów: 35 120

    Wysłany: 14 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo jestem zielona.. w tym cyklu stwierdziłam że zrobię testy owulacyjne wiem że powinnam wcześniej zacząć ale ogarnęłam temat dopiero 14 dc i test wyszedł ciemny, później robiłam 15 i 16dc i dalej był ciemny. Wytłumaczycie jak to dokładnie dziala
    Poniżej link że zdjęciem testów

    https://zapodaj.net/plik-L6OzdxsRFA

    👧🏼 - 24.06.2022

    Starania o drugiego bobaska od 04.2024

    05.2024 - ciąża biochemiczna

    23.07 - ß-HCG 24,9 mIU/ml , prog 32,0 ng/ml
    25.07 - ß-HCG 89,9 mIU/ml , prog 24,4 ng/ml
    29.07 - ß-HCG 621,6 mIU/ml , prog 32,4 ng/ml
    21.08 -> zarodek z bijącym serduszkiem
    11.09 -> wizyta
    30.09 -> USG prenatalne

    Termin: 05.04.2025
  • ariete Ekspertka
    Postów: 515 81

    Wysłany: 14 lipca, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszatka wrote:
    Dziewczyny pomóżcie bo jestem zielona.. w tym cyklu stwierdziłam że zrobię testy owulacyjne wiem że powinnam wcześniej zacząć ale ogarnęłam temat dopiero 14 dc i test wyszedł ciemny, później robiłam 15 i 16dc i dalej był ciemny. Wytłumaczycie jak to dokładnie dziala
    Poniżej link że zdjęciem testów

    https://zapodaj.net/plik-L6OzdxsRFA

    Tutaj pik jest w 14 dc (testowa mocniejsza od kontrolnej). Ewentualnie pik mógł być jeszcze wcześniej i utrzymywał się aż do 14 dc. U mnie przykładowo taki pik utrzymuje się przez 24h, u niektórych kobiet będzie to krócej lub dłużej, lh różnie słabnie w zależności od organizmu. Test w 15 dc i16 dc jest już negatywny, ewidentnie kreska już słabnie. A jak długie masz na ogół cykle?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️
    08.10.2024 🥰 9+2 - 3,03 cm małego człowieka ❤️ według usg 10+0 🫢

    preg.png
  • Olcia1987 Autorytet
    Postów: 328 245

    Wysłany: 14 lipca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszatka wrote:
    Dziewczyny pomóżcie bo jestem zielona.. w tym cyklu stwierdziłam że zrobię testy owulacyjne wiem że powinnam wcześniej zacząć ale ogarnęłam temat dopiero 14 dc i test wyszedł ciemny, później robiłam 15 i 16dc i dalej był ciemny. Wytłumaczycie jak to dokładnie dziala
    Poniżej link że zdjęciem testów

    https://zapodaj.net/plik-L6OzdxsRFA

    Pik byl 14 albo i wcześniej bo może pokazywać dłużej niż 1 dzień. Następne są już słabsze

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Starania od 04.2024
    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Olcia1987 Autorytet
    Postów: 328 245

    Wysłany: 14 lipca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoria2637373773 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    zrobiłam dziś test z firmy pepino i wyszedł taki cień. Co myślicie? Za 3 dni termin miesiączki 🙃

    https://zapodaj.net/plik-hzq2RrLKSQ

    Pięknie 🤩 gratulacje ❤️

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013

    Starania od 04.2024
    Myo inostol + wiesiołek + Wit E + omega
  • Misiula Autorytet
    Postów: 635 112

    Wysłany: 15 lipca, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Fakt, Zakynthos i Kreta to chyba najładniejsze greckie wyspy i mają wiele pięknych miejsc do odwiedzenia 🥰 mnie chyba nawet bardziej ciągnie na Zakynthos i do zatoki wraku 😍 To może uda Wam się upolować jakie wakacje na Krecie jak będziesz miała urlop we wrześniu, na pewno będzie coś taniej po sezonie 😊

    No ja nie testuje bo czekam aż się jakiś śluz pojawi.. chociaż ogólnie mam pewną zmianę w tym cyklu bo u mnie zawsze raczej sucho do dni płodnych a tutaj codziennie mam jakiś śluz. Na początku był taki kremowy a teraz już się robi coraz bardziej rozciągliwy i nawet mam wrażenie czasami że zaczyna przypominać płodny ale to raczej niemożliwe zważywszy na to że to dopiero 13 dc 😅 u Ciebie to już w tym dniu będzie po owulce.. 😜 podobno niektóre kobiety miewały owulki zaraz po okresie tak więc testuj testuj bo nigdy niewiadomo 😅😅

    No to fakt , zatoka wraku robi wrażenie 😊

    U mnie jak na razie śluzu specjalnie jakoś nie ma , jajniki trochę pracują no ale jakoś nic specjalnego się nie dzieje. Robiłam wczoraj jeden test ale bladzioch totalny więc czekamy 😁
    A u Ciebie jak tam ? Może jednak te suplementy działają ekspresowo i owulka będzie wcześniej ? 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK, magnez ,kwas foliowy

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertistim Men, Omega 3
  • ariete Ekspertka
    Postów: 515 81

    Wysłany: 15 lipca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No to fakt , zatoka wraku robi wrażenie 😊

    U mnie jak na razie śluzu specjalnie jakoś nie ma , jajniki trochę pracują no ale jakoś nic specjalnego się nie dzieje. Robiłam wczoraj jeden test ale bladzioch totalny więc czekamy 😁
    A u Ciebie jak tam ? Może jednak te suplementy działają ekspresowo i owulka będzie wcześniej ? 😊

    U mnie podobnie jak u Ciebie, z tym że mam właśnie takie uczucie wilgotności cały czas ale nie jest to jakiś śluz rozciągliwy czy taki typowo płodny tylko po prostu taki wilgotny, nie wiem jak to okreslic inaczej 😅🤷‍♀️
    No i test dziś bladzioch tak jak u Ciebie 😊 pewnie nie będzie nic szybciej.. ale w sumie mi to nie przeszkadza, jakoś tak trochę się wyluzowałam w tym cyklu. Ja idę zgodnie z miesiącem bo zaczęłam cykl 1 lipca więc dziś mój 15 dc 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️
    08.10.2024 🥰 9+2 - 3,03 cm małego człowieka ❤️ według usg 10+0 🫢

    preg.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 15 lipca, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoria2637373773 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    zrobiłam dziś test z firmy pepino i wyszedł taki cień. Co myślicie? Za 3 dni termin miesiączki 🙃

    https://zapodaj.net/plik-hzq2RrLKSQ

    Jest i ona! Gratulacje ❤️ leć na betę!

    preg.png
  • Annandzia Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 15 lipca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny,
    od jakiegoś czasu lubię tu do Was zaglądać aż przyszedł moment że sama postanowiłam się udzielić 😜
    Od zeszłego cyklu zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi. W zeszłym miesiącu dwie grube krechy przypadły na 14 dc i faktycznie okres przyszedł po 27 dniach, niestety 😩 W tym cyklu, miałam bardzo bolesną miesiaczke jednak trwała trzy dni a z reguły jest to około 5 dni. Zaraz po zakończonym okresie zaczęłam robić testy owulacyjne. Ku mojemu zdziwieniu w 8 dniu cyklu wyszła wyraźna druga kreska, więc zaczęliśmy działać, na drugi dzień to samo, a później już z każdym była blada. Chciałam zapytać Was czy jest możliwe że owulacja przypadła na 8 dc? Co o tym myślicie? Mam szanse zajść w ciążę?
    Życzę Wam miłego wieczorku

  • Misiula Autorytet
    Postów: 635 112

    Wysłany: 15 lipca, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annandzia wrote:
    Hejka dziewczyny,
    od jakiegoś czasu lubię tu do Was zaglądać aż przyszedł moment że sama postanowiłam się udzielić 😜
    Od zeszłego cyklu zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi. W zeszłym miesiącu dwie grube krechy przypadły na 14 dc i faktycznie okres przyszedł po 27 dniach, niestety 😩 W tym cyklu, miałam bardzo bolesną miesiaczke jednak trwała trzy dni a z reguły jest to około 5 dni. Zaraz po zakończonym okresie zaczęłam robić testy owulacyjne. Ku mojemu zdziwieniu w 8 dniu cyklu wyszła wyraźna druga kreska, więc zaczęliśmy działać, na drugi dzień to samo, a później już z każdym była blada. Chciałam zapytać Was czy jest możliwe że owulacja przypadła na 8 dc? Co o tym myślicie? Mam szanse zajść w ciążę?
    Życzę Wam miłego wieczorku

    Owulacja z reguły jest w przeciągu 24 godzin od piku na teście tak więc o ile owulka była to najprawdopodobniej kolejnego dnia czyli 9 dc i jest to możliwe. Ale pozytywny test nie potwierdza wystąpienia owulacji , istotne jest też to czy miałaś tez inne objawy tj ból jajników, śluz płodny , mierzysz temperature ?
    Ja sama mam dosyć krótkie cykle 25-26 dni i ostatnio pozytywny test miałam 9dc.

    Annandzia lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK, magnez ,kwas foliowy

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertistim Men, Omega 3
  • Misiula Autorytet
    Postów: 635 112

    Wysłany: 15 lipca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie podobnie jak u Ciebie, z tym że mam właśnie takie uczucie wilgotności cały czas ale nie jest to jakiś śluz rozciągliwy czy taki typowo płodny tylko po prostu taki wilgotny, nie wiem jak to okreslic inaczej 😅🤷‍♀️
    No i test dziś bladzioch tak jak u Ciebie 😊 pewnie nie będzie nic szybciej.. ale w sumie mi to nie przeszkadza, jakoś tak trochę się wyluzowałam w tym cyklu. Ja idę zgodnie z miesiącem bo zaczęłam cykl 1 lipca więc dziś mój 15 dc 😅

    Coś czuję że będziemy mieć w tym samym czasie owulke 😅 a później razem testować 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK, magnez ,kwas foliowy

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertistim Men, Omega 3
  • Annandzia Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 15 lipca, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Owulacja z reguły jest w przeciągu 24 godzin od piku na teście tak więc o ile owulka była to najprawdopodobniej kolejnego dnia czyli 9 dc i jest to możliwe. Ale pozytywny test nie potwierdza wystąpienia owulacji , istotne jest też to czy miałaś tez inne objawy tj ból jajników, śluz płodny , mierzysz temperature ?
    Ja sama mam dosyć krótkie cykle 25-26 dni i ostatnio pozytywny test miałam 9dc.

    Tak właśnie, ból prawego jajnika (gdzie naprawdę rzadko się to zdarza bo z reguły przy owulacji czuję lewy), śluz też zdecydowanie płodny przezroczysty i w mega ilości. Jest to dla mnie całkiem nowa sytuacja dlatego pozwoliłam sobie zapytać Was co o tym sądzicie. Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :)

  • Pszczola28 Przyjaciółka
    Postów: 121 35

    Wysłany: 19 lipca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyka . Gdy test owulacyjny wyjdzie pozytywny tzw"pik" najlepiej współżyć w ten sam dzień czy w następny? ;)

‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ