Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 19 lipca, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    Heyka . Gdy test owulacyjny wyjdzie pozytywny tzw"pik" najlepiej współżyć w ten sam dzień czy w następny? ;)

    Ciężko powiedzieć, owulka może być tego samego dnia co pik a może i dzień po lub dwa to bardzo indywidualna sprawa..😊 najlepiej w dniach płodnych regularnie co drugi dzień współżyć tak żeby był "świeży towar " 😁

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 20 lipca, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecacie jakieś testy owulacyjne ? Robiłam z one step i wyszła lekka kreska a z Rossmana mocna a dziś właśnie wychodzi mi owulacja .. więc tamte słabo się barwią . Któraś ma może sprawdzone ?

  • Ana29 Przyjaciółka
    Postów: 103 48

    Wysłany: 20 lipca, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam pink -domowe laboratorium z rossmanna , jestem zadowolona z wybarwiania 😊

    Pcos-ka też ma fajnie barwiące się , zapytaj o opinie ;)

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 22 lipca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie podobnie jak u Ciebie, z tym że mam właśnie takie uczucie wilgotności cały czas ale nie jest to jakiś śluz rozciągliwy czy taki typowo płodny tylko po prostu taki wilgotny, nie wiem jak to okreslic inaczej 😅🤷‍♀️
    No i test dziś bladzioch tak jak u Ciebie 😊 pewnie nie będzie nic szybciej.. ale w sumie mi to nie przeszkadza, jakoś tak trochę się wyluzowałam w tym cyklu. Ja idę zgodnie z miesiącem bo zaczęłam cykl 1 lipca więc dziś mój 15 dc 😅

    Ariete, co tam u Ciebie ? 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 22 lipca, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam testów horien medical z allegro. U mnie się sprawdzają.

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 23 lipca, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    Polecacie jakieś testy owulacyjne ? Robiłam z one step i wyszła lekka kreska a z Rossmana mocna a dziś właśnie wychodzi mi owulacja .. więc tamte słabo się barwią . Któraś ma może sprawdzone ?

    Owulacja z monitoringu?

    preg.png
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 23 lipca, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie chcę też tak mocno nastawić się, chcemy zacząć starania tylko testami bez większego parcia i stresu :) . Zamówiłam te zobaczymy jak w tym miesiącu pokazą :) Spróbujemy ❤️ co drugi dzień , a po piku codziennie . :)

  • Annandzia Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 23 lipca, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annandzia wrote:
    Hejka dziewczyny,
    od jakiegoś czasu lubię tu do Was zaglądać aż przyszedł moment że sama postanowiłam się udzielić 😜
    Od zeszłego cyklu zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi. W zeszłym miesiącu dwie grube krechy przypadły na 14 dc i faktycznie okres przyszedł po 27 dniach, niestety 😩 W tym cyklu, miałam bardzo bolesną miesiaczke jednak trwała trzy dni a z reguły jest to około 5 dni. Zaraz po zakończonym okresie zaczęłam robić testy owulacyjne. Ku mojemu zdziwieniu w 8 dniu cyklu wyszła wyraźna druga kreska, więc zaczęliśmy działać, na drugi dzień to samo, a później już z każdym była blada. Chciałam zapytać Was czy jest możliwe że owulacja przypadła na 8 dc? Co o tym myślicie? Mam szanse zajść w ciążę?
    Życzę Wam miłego wieczorku


    Hej dziewczęta, chciałam Wam się pochwalić, przedwczoraj test owulacyjny robiony każdego dnia o tej samej porze wskazał dwie grube krechy dało mi to światełko nadziei że może to ciąża, dziś rano zrobiłam ciążowy wyszły dwie piękne kreski 🤩
    Trzymam za Was kciuki, i nie traćcie nadziei, prędzej czy później napewno się uda 🤗🤗🤗

    Pcos-ka, Olcia1987 lubią tę wiadomość

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 23 lipca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annandzia wrote:
    Hej dziewczęta, chciałam Wam się pochwalić, przedwczoraj test owulacyjny robiony każdego dnia o tej samej porze wskazał dwie grube krechy dało mi to światełko nadziei że może to ciąża, dziś rano zrobiłam ciążowy wyszły dwie piękne kreski 🤩
    Trzymam za Was kciuki, i nie traćcie nadziei, prędzej czy później napewno się uda 🤗🤗🤗

    Super , gratulacje 😍
    Czyli jednak ta teoria z testami owu w ciąży się sprawdza 😊
    Ile dni po owulacji wyszedł Ci ten owulacyjny a ile po ciążowy ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 23 lipca, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje wielkie !! ❤️❤️

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 23 lipca, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ariete, co tam u Ciebie ? 😊

    Byliśmy na dłuższym weekendzie nad jeziorem 🙂 nie miałam ze sobą testów a jak wracaliśmy to cały dzien czułam ze mam mokro i śluz był taki wodnisty więc jak byłam już w domu to pod wieczór zrobiłam test i wyszla testowa troche jaśniejsza jak kontrolna więc uznałam że może zbliża się pik ale jak powtórzyłam przed spaniem to już kreska zbladła i do dzisiaj jest już totalnie blada , śluz zanikł. Wczoraj był tylko kremowy jeszcze. Temperatura narazie nie drgnęła więc nie wiem 🤷‍♀️ chyba muszę czekać na rozwój sytuacji, jak będzie z temperaturą.. czy to fałszywy alarm czy już po 🤣🤣
    Tutaj zestawienie testów, ten z 17 dc robiony negatyw, potem przerwa i ten z 21 dc prawie pozytywny i potem znów dwa dni bladej kreski. Mogłam przegapić pik i zatestowałam dopiero jak już lh spadało a może się coś zbierało i coś nie pykło, znowu wielka niewiadoma 😅😅
    https://zapodaj.net/plik-EoZf6E4VW3

    A u Ciebie jak? 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca, 14:24

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 23 lipca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Byliśmy na dłuższym weekendzie nad jeziorem 🙂 nie miałam ze sobą testów a jak wracaliśmy to cały dzien czułam ze mam mokro i śluz był taki wodnisty więc jak byłam już w domu to pod wieczór zrobiłam test i wyszla testowa troche jaśniejsza jak kontrolna więc uznałam że może zbliża się pik ale jak powtórzyłam przed spaniem to już kreska zbladła i do dzisiaj jest już totalnie blada , śluz zanikł. Wczoraj był tylko kremowy jeszcze. Temperatura narazie nie drgnęła więc nie wiem 🤷‍♀️ chyba muszę czekać na rozwój sytuacji, jak będzie z temperaturą.. czy to fałszywy alarm czy już po 🤣🤣
    Tutaj zestawienie testów, ten z 17 dc robiony negatyw, potem przerwa i ten z 21 dc prawie pozytywny i potem znów dwa dni bladej kreski. Mogłam przegapić pik i zatestowałam dopiero jak już lh spadało a może się coś zbierało i coś nie pykło, znowu wielka niewiadoma 😅😅
    https://zapodaj.net/plik-EoZf6E4VW3

    A u Ciebie jak? 😁


    O no to super, trochę luzu się przydało 😊

    Patrząc na te testy i objawy myślę ,że po prostu pik był wtedy kiedy nie testowałas 😊

    U mnie też totalna niewiadoma... Pozytywny test 10dc wieczorem i jeszcze 11 DC rano ,później już kreska bladła i do tej pory jest blada. Dziś 15 dc a temperatura niska, niewiele podskoczyła tak więc sama nie wiem...😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 23 lipca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    O no to super, trochę luzu się przydało 😊

    Patrząc na te testy i objawy myślę ,że po prostu pik był wtedy kiedy nie testowałas 😊

    U mnie też totalna niewiadoma... Pozytywny test 10dc wieczorem i jeszcze 11 DC rano ,później już kreska bladła i do tej pory jest blada. Dziś 15 dc a temperatura niska, niewiele podskoczyła tak więc sama nie wiem...😅

    Może tak, może nie, nie jestem do końca przekonana bo ostatnio było podobnie więc zostało mi mierzenie temperatury teraz żeby mieć pewność 🤷‍♀️

    Widziałam na wykresie u Ciebie że dzisiaj jakby temperatury już idzie nieco do góry więc może owulka była. Ostatnio też miałaś tak że temperatura skoczyła dużo później po owulce, chyba dopiero 4 dpo więc duza szansa że jednak jest już po 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca, 15:00

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 23 lipca, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Może tak, może nie, nie jestem do końca przekonana bo ostatnio było podobnie więc zostało mi mierzenie temperatury teraz żeby mieć pewność 🤷‍♀️

    Widziałam na wykresie u Ciebie że dzisiaj jakby temperatury już idzie nieco do góry więc może owulka była. Ostatnio też miałaś tak że temperatura skoczyła dużo później po owulce, chyba dopiero 4 dpo więc duza szansa że jednak jest już po 🤗


    No tak więc jesteśmy w tej samej sytuacji ,że nic nie wiadomo 🤣
    Czyli obstawiasz, że który dzień po jesteś ?
    U mnie według apki 3 dzień po i myślę że może tak być.

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 23 lipca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No tak więc jesteśmy w tej samej sytuacji ,że nic nie wiadomo 🤣
    Czyli obstawiasz, że który dzień po jesteś ?
    U mnie według apki 3 dzień po i myślę że może tak być.

    Kompletnie nie mam pojęcia, przez to że mam lukę w testowaniu i nie wiem co było w tych dniach 🤷‍♀️
    Dziś mnie jeszcze ciągnie tak w podbrzuszu jak przed okresem i pomyślałam że to może dziś no ale ja już śluz typowo niepłodny mam 2 dzień więc nie wiem czy to realne 🤷‍♀️😅

    A Ty miałaś jakieś objawy w tym dniu domniemanej owulki? 🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 23 lipca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Kompletnie nie mam pojęcia, przez to że mam lukę w testowaniu i nie wiem co było w tych dniach 🤷‍♀️
    Dziś mnie jeszcze ciągnie tak w podbrzuszu jak przed okresem i pomyślałam że to może dziś no ale ja już śluz typowo niepłodny mam 2 dzień więc nie wiem czy to realne 🤷‍♀️😅

    A Ty miałaś jakieś objawy w tym dniu domniemanej owulki? 🤣

    To takie bol to ja też ciągle mam do dziś...
    Myślę że u Ciebie też już po,na bank 😊

    Śluz płodny miałam jakoś od 8 do 10 dnia , bolały jajniki , piersi tak więc wszystko składało się na owulke w tym terminie . Od 11 dnia śluzu już nie było w ogóle, jajniki coś tam cmiły czasem ale później właśnie zaczął się bardziej bol podbrzusza.
    A dziś już pojawił się typowo kremowy śluz więc no nie ma opcji już musi być po.😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • MamaOlka2021 Ekspertka
    Postów: 129 97

    Wysłany: 23 lipca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, za tydzień minie pół roku od poronienia moich bliźniąt myślimy już o powrocie do starań ale tak na luzie co będzie to będzie okres miałam 13 lipca a wczoraj 22 lipca się przytulalismy czyli 10 dzień czy możliwe by to było że zajadę w ciążę moje cykle to 27 dni a z bliźniakami jak zaszłam kochaliśmy się w 8,9 i 11 dzień. Robić sobie nadzieję że coś z tego będzie czy raczej nie ? Bo na teście owulacyjnym nie było drugiej mocnej kreski ale bolał mnie wczoraj lewy jajnik

    👩 28 👱‍♂️28

    2018-👼💔 (9tydz)
    2019-👼💔 (11tydz)
    2021- 👶🏼 synek
    2024- 👼👼💔 (16tydz)
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 23 lipca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaOlka2021 wrote:
    Hej dziewczyny, za tydzień minie pół roku od poronienia moich bliźniąt myślimy już o powrocie do starań ale tak na luzie co będzie to będzie okres miałam 13 lipca a wczoraj 22 lipca się przytulalismy czyli 10 dzień czy możliwe by to było że zajadę w ciążę moje cykle to 27 dni a z bliźniakami jak zaszłam kochaliśmy się w 8,9 i 11 dzień. Robić sobie nadzieję że coś z tego będzie czy raczej nie ? Bo na teście owulacyjnym nie było drugiej mocnej kreski ale bolał mnie wczoraj lewy jajnik
    Zawsze jest taka możliwość. Testy owulacyjne czasem nie wykrywają piku LH

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 23 lipca, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    To takie bol to ja też ciągle mam do dziś...
    Myślę że u Ciebie też już po,na bank 😊

    Śluz płodny miałam jakoś od 8 do 10 dnia , bolały jajniki , piersi tak więc wszystko składało się na owulke w tym terminie . Od 11 dnia śluzu już nie było w ogóle, jajniki coś tam cmiły czasem ale później właśnie zaczął się bardziej bol podbrzusza.
    A dziś już pojawił się typowo kremowy śluz więc no nie ma opcji już musi być po.😅

    To ostatni raz śluz płodny miałaś w 10 dc a owulka dopiero 2 dni później? To mogłam i ja tak mieć, jakby tak było to lipa. Mam jednak nadzieję że była wcześniej. Nie pozostaje nic innego jak czekać i patrzeć na temperaturę 🤷‍♀️
    To mierzenie temperatury to dobry wyznacznik, już tyle razy by mnie inne objawy zmyliły a temperatura zawsze pokaże jak jest naprawdę 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 23 lipca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    To ostatni raz śluz płodny miałaś w 10 dc a owulka dopiero 2 dni później? To mogłam i ja tak mieć, jakby tak było to lipa. Mam jednak nadzieję że była wcześniej. Nie pozostaje nic innego jak czekać i patrzeć na temperaturę 🤷‍♀️
    To mierzenie temperatury to dobry wyznacznik, już tyle razy by mnie inne objawy zmyliły a temperatura zawsze pokaże jak jest naprawdę 😁


    Wiesz zawsze może tak być że na zewnątrz już tak go nie widać a wewnątrz jest go dużo.
    U mnie mam nadzieję że była wtedy kiedy myślę bo później nie było już ❤️ ...😅

    A u Ciebie w ogóle nie wzrosła ? Na jakim poziomie masz teraz ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ