Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 24 lipca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Wiesz zawsze może tak być że na zewnątrz już tak go nie widać a wewnątrz jest go dużo.
    U mnie mam nadzieję że była wtedy kiedy myślę bo później nie było już ❤️ ...😅

    A u Ciebie w ogóle nie wzrosła ? Na jakim poziomie masz teraz ?

    No to ja właśnie patrzę tam wewnatrz i wiem że od poniedziałku śluzu już nie było ☺️

    Dziś mam pierwszy raz wyższa- 36.77, zobaczymy co dalej 🤔 u Ciebie też widzę poszła dalej w górę więc tutaj można byz już pewnym że jest już po ☺️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 24 lipca, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No to ja właśnie patrzę tam wewnatrz i wiem że od poniedziałku śluzu już nie było ☺️

    Dziś mam pierwszy raz wyższa- 36.77, zobaczymy co dalej 🤔 u Ciebie też widzę poszła dalej w górę więc tutaj można byz już pewnym że jest już po ☺️


    No to już ładny wzrost także też myślę że już po u Ciebie 😊

    Ja to zawsze mam dużo na zewnątrz tak więc nigdy tam nie zaglądam 😅 tak samo nigdy nie badałam szyjki i nawet nie wiedziałabym jak się do tego zabrać 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 24 lipca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No to już ładny wzrost także też myślę że już po u Ciebie 😊

    Ja to zawsze mam dużo na zewnątrz tak więc nigdy tam nie zaglądam 😅 tak samo nigdy nie badałam szyjki i nawet nie wiedziałabym jak się do tego zabrać 🤣

    Jak się utrzyma ta temperatura to kompletnie nie wiem w który dzień była owulka 🤣🙈

    No to ja generalnie też tak mam no ale jak już w poniedziałek bylo na zewnątrz sucho to chciałam sprawdzic jak tam w środku no i był właśnie taki kremowy, typowy jak po owulce 😅 szyjkę coś tam badam ale czy robie to dobrze to tez nie wiem, ciężko samemu coś takiego ogarnąć 🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 24 lipca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładając ,ze temperatura nie musi wzrosnąć tak od razu myślę że możesz przyjąć jakiś 2-3 dzień po😅

    Dla mnie to już totalna czarna magia,nawet się nie podejmuje takich rzeczy...😅 Już i tak głowa mi pęka od tych testów i tperatur 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 24 lipca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Zakładając ,ze temperatura nie musi wzrosnąć tak od razu myślę że możesz przyjąć jakiś 2-3 dzień po😅

    Dla mnie to już totalna czarna magia,nawet się nie podejmuje takich rzeczy...😅 Już i tak głowa mi pęka od tych testów i tperatur 🤣

    Też tak myślę że może to być 2-3 dpo więc czas na zakupy na allegro żeby zdążyła paczka przyjść na czas 🤣🤣🤣

    Ty masz w miarę regularne cykle więc nie musisz takich rzeczy nawet analizować 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 24 lipca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Też tak myślę że może to być 2-3 dpo więc czas na zakupy na allegro żeby zdążyła paczka przyjść na czas 🤣🤣🤣

    Ty masz w miarę regularne cykle więc nie musisz takich rzeczy nawet analizować 😅

    U mnie w szufladzie czekają 4 pinki w zapasie 😅
    To w tym cyklu będziemy razem testować bo u mnie wstępnie 4 dzień po.

    No to fakt regularne ale ostatnio też mnie coraz bardziej zaskakują... Poprzedni musiałbyc chyba bezowulacyjny dlatego okres przyszedł aż tak wcześnie bo po czasie zdałam sobie sprawę że cykl trwał 23 dni...🙆 Nigdy w życiu nie miałam tak krótkiego... Że 2 czy 3 razu zdarzył się 24 dni a tak to 25-26 dni to norma.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 24 lipca, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    U mnie w szufladzie czekają 4 pinki w zapasie 😅
    To w tym cyklu będziemy razem testować bo u mnie wstępnie 4 dzień po.

    No to fakt regularne ale ostatnio też mnie coraz bardziej zaskakują... Poprzedni musiałbyc chyba bezowulacyjny dlatego okres przyszedł aż tak wcześnie bo po czasie zdałam sobie sprawę że cykl trwał 23 dni...🙆 Nigdy w życiu nie miałam tak krótkiego... Że 2 czy 3 razu zdarzył się 24 dni a tak to 25-26 dni to norma.

    Ja nie mam żadnego, myślę że zamówię dziś wieczorem 🙈 fatalnie się dziś czuje, kłują mnie jajniki i jakieś takie bóle lekkie okresowe, do tego żołądek też dziwnie pobolewa, normalnie mam dość 🤣

    Wiesz, póki faza lutealna jest odpowiednio długa to chyba wszystko jest ok, pęcherzyk ma turbo przyspieszenie w dojrzewaniu i owulka jest wczesniej 🤣🤣 gorzej jakby faza lutealna była krótka to wtedy byłby problem ale u Ciebie tego nie ma. Wydaje się że wszystko jest ok w Twoim cyklu, nawet jeżeli jest krótszy nie oznacza od razu że bezowulacyjny, po prostu czasami coś się skraca/wydłuża z różnych powodów i taki odchył 2-3 dni to moim zdaniem nie ma co sie w ogóle martwic ☺️

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 24 lipca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja nie mam żadnego, myślę że zamówię dziś wieczorem 🙈 fatalnie się dziś czuje, kłują mnie jajniki i jakieś takie bóle lekkie okresowe, do tego żołądek też dziwnie pobolewa, normalnie mam dość 🤣

    Wiesz, póki faza lutealna jest odpowiednio długa to chyba wszystko jest ok, pęcherzyk ma turbo przyspieszenie w dojrzewaniu i owulka jest wczesniej 🤣🤣 gorzej jakby faza lutealna była krótka to wtedy byłby problem ale u Ciebie tego nie ma. Wydaje się że wszystko jest ok w Twoim cyklu, nawet jeżeli jest krótszy nie oznacza od razu że bezowulacyjny, po prostu czasami coś się skraca/wydłuża z różnych powodów i taki odchył 2-3 dni to moim zdaniem nie ma co sie w ogóle martwic ☺️

    To ja mam podobnie 🤣 i też mam dość 🤣

    No pewnie masz rację a ja już pewnie fiksuje i wmawiam sobie różne głupie rzeczy no ale co poradzę 😅

    No nic musimy czekać cierpliwie...a z tym wiadomo jest ciężko...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Basiakla Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 25 lipca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dopiero zaczynam przygodę z testami, z instrukcji oraz z tego wątku wiem, że owulacja jest jak obie kreski są mocno widoczne, ale czy jeśli pojawia się ta jaśniejsza to znaczy, że owulacja się zbliża, czy to nie znaczy zupełnie nic? 🙃 Zrobiłam już kilka testów, ale jestem po odstawieniu tabletek anty od kwietnia i te moje cykle mają swoje humorki, dlatego ciężko mi ocenić sytuację co do dnia owulacji 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 10:26

  • Nitka96 Ekspertka
    Postów: 174 134

    Wysłany: 25 lipca, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Mam pytanie od czterech cykli jestem na stymulacji Aromkiem 4-9 dc., pierwsze 2 cykle owulacja koło 14 dc niestety nie udało się w trzecim cyklu bez owulacji. Lekarz przepisał w tym cyklu 2x1 tabletka 4-9 dc. Dzisiaj 7 dzień cyklu i zrobiłam testy owulacyjne - clearblue stała buźka czyli owulacja w ciągu 48 h, pink minimalnie jaśniejsza kreska od testowej. Czy to możliwe że w 9 dc będzie owulacja? 🫣😔

    👩🏻 28 lat - celiakia, niedoczynność tarczycy, mutacja PAI-1 👦🏻 27lat 🦊 4 lata
    25.05.23 👩🏻‍❤️‍👨🏻
    21.10.23 💍
    01.01.24 początek starań
    22.02.24 ciąża biochemiczna
    24.04.24 👰🏻‍♀️🤵🏻‍♂️💒
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 25 lipca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    To ja mam podobnie 🤣 i też mam dość 🤣

    No pewnie masz rację a ja już pewnie fiksuje i wmawiam sobie różne głupie rzeczy no ale co poradzę 😅

    No nic musimy czekać cierpliwie...a z tym wiadomo jest ciężko...

    U mnie dziś tylko 36.70 to już sama nie wiem, co prawda czekałam do późna w nocy na mojego i potem pobudka o 7 rano więc taka trochę noc zarwana ale nie wiem czy to mialo wpływ czy po prostu temperatura niska 🤨 liczyłam ze juz pójdzie w górę.. więc muszę dalej czekać 🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Laura25 Ekspertka
    Postów: 223 124

    Wysłany: 25 lipca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to pozytywny test ?

    https://zapodaj.net/plik-h3K4Ic4nNC

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca, 13:16

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 25 lipca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie dziś tylko 36.70 to już sama nie wiem, co prawda czekałam do późna w nocy na mojego i potem pobudka o 7 rano więc taka trochę noc zarwana ale nie wiem czy to mialo wpływ czy po prostu temperatura niska 🤨 liczyłam ze juz pójdzie w górę.. więc muszę dalej czekać 🤣


    Hmm ciezko powiedzieć, może tak być ,że niższa przez krótszy sen.
    U mnie też dziś taka sama 36.70 czyli nawet niższa niż wczoraj... Czyli znowu zapowiada sie cykl pełen wątpliwości chyba ...😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 167 76

    Wysłany: 25 lipca, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj działamy na zwiększonych obrotach ❤️😂
    Dziś już urlop zaczynamy, może tym razem zaskoczy 😜🤞🏻

    https://zapodaj.net/plik-I80PBeB5nE

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 25 lipca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura25 wrote:
    Czy to pozytywny test ?

    https://zapodaj.net/plik-h3K4Ic4nNC

    Jak dla mnie to już pozytyw 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 25 lipca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia1987 wrote:
    Od wczoraj działamy na zwiększonych obrotach ❤️😂
    Dziś już urlop zaczynamy, może tym razem zaskoczy 😜🤞🏻

    https://zapodaj.net/plik-I80PBeB5nE

    Pozytyw, działaj działaj 😅😊

    Olcia1987 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 26 lipca, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Hmm ciezko powiedzieć, może tak być ,że niższa przez krótszy sen.
    U mnie też dziś taka sama 36.70 czyli nawet niższa niż wczoraj... Czyli znowu zapowiada sie cykl pełen wątpliwości chyba ...😅

    U mnie dziś spadek do 36.59 więc mniemam ze owulki nie było. Do tego owulak zaczyna ciemnieć, parę dni był bladzioch a od wczoraj wieczorem coraz ciemniejszy.. pomyślałabym że owulka za rogiem ale u mnie zawsze ten owulak ciemniał tak gwałtownie a tutaj tak pomału, do tego nie mam ani grama śluzu płodnego (tam w środku też nie), totalnie sucho jak po owulce 😅 a szyjka tak wysoko że ledwo ja można dotknąć. Nie wiem co jest grane, pierwszy raz tak mam 🤷‍♀️
    Owszem, owulki się u mnie przesuwały ale zawsze objawy/temperatura/testy się ze sobą pokrywały a tutaj co, nie mam kompletnie punktu zaczepienia co może się dziać.. 😅
    Normalnie mnie to wykończy, póki nie było tematu dziecka to jak w zegarku owulki w 22 dc z całym pakietem objawów a teraz wszystko rozjechane, jak na złość 🙄

    Widzę, że przynajmniej u Ciebie stabilnie i temperatura pnie się do góry. Mam nadzieję że odczarujesz szczęśliwie w tym miesiącu ten wątek 🥰

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 26 lipca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    U mnie dziś spadek do 36.59 więc mniemam ze owulki nie było. Do tego owulak zaczyna ciemnieć, parę dni był bladzioch a od wczoraj wieczorem coraz ciemniejszy.. pomyślałabym że owulka za rogiem ale u mnie zawsze ten owulak ciemniał tak gwałtownie a tutaj tak pomału, do tego nie mam ani grama śluzu płodnego (tam w środku też nie), totalnie sucho jak po owulce 😅 a szyjka tak wysoko że ledwo ja można dotknąć. Nie wiem co jest grane, pierwszy raz tak mam 🤷‍♀️
    Owszem, owulki się u mnie przesuwały ale zawsze objawy/temperatura/testy się ze sobą pokrywały a tutaj co, nie mam kompletnie punktu zaczepienia co może się dziać.. 😅
    Normalnie mnie to wykończy, póki nie było tematu dziecka to jak w zegarku owulki w 22 dc z całym pakietem objawów a teraz wszystko rozjechane, jak na złość 🙄

    Widzę, że przynajmniej u Ciebie stabilnie i temperatura pnie się do góry. Mam nadzieję że odczarujesz szczęśliwie w tym miesiącu ten wątek 🥰

    A który dzień cyklu dziś masz ? I w którym dniu miałaś ostanie objawy owulacyjne tzn śluz itp ?
    Może ten spadek i ciemniejące testy to oznaka że coś się tam dzieje "ciążowego ? 🤔😅

    No temperatura u mnie podskoczyła i dziś zalewa mnie biało kremowy gęsty jak balsam śluz.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 410 29

    Wysłany: 27 lipca, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    A który dzień cyklu dziś masz ? I w którym dniu miałaś ostanie objawy owulacyjne tzn śluz itp ?
    Może ten spadek i ciemniejące testy to oznaka że coś się tam dzieje "ciążowego ? 🤔😅

    No temperatura u mnie podskoczyła i dziś zalewa mnie biało kremowy gęsty jak balsam śluz.

    No u mnie już 27 dc, po prostu nie było owulacji, ostatnio miałam mega późno i może teraz będzie podobnie lub w ogóle bezowulacyjny, zdarza się. Nie pozostaje mi nic innego jak testować, może też być owulacja bez widocznego śluzu płodnego albo będzie tylko już przy samej owulce, czytałam wczoraj parę wątków tutaj na forum i tak się zdarzało dziewczynom nawet dość często więc wszystko jest możliwe 🤷‍♀️

    Ooo, to taki śluz typowy jak na początku ciąży 😅 miałaś już tak kiedyś? U mnie zawsze po okresie sucho 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 27 lipca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No u mnie już 27 dc, po prostu nie było owulacji, ostatnio miałam mega późno i może teraz będzie podobnie lub w ogóle bezowulacyjny, zdarza się. Nie pozostaje mi nic innego jak testować, może też być owulacja bez widocznego śluzu płodnego albo będzie tylko już przy samej owulce, czytałam wczoraj parę wątków tutaj na forum i tak się zdarzało dziewczynom nawet dość często więc wszystko jest możliwe 🤷‍♀️

    Ooo, to taki śluz typowy jak na początku ciąży 😅 miałaś już tak kiedyś? U mnie zawsze po okresie sucho 😅


    Hmm no ciekawe 🤔 no dla bezpieczeństwa na Twoim miejscu też bym pewnie testowała owaulakami. A dziś dalej niska temperatura?

    No właśnie nie wiem czy miałam taki... Jeżeli już to zaraz po owulce i nie aż taki... Dziś u mnie temperatura znowu niższa, jakoś tak mało stabilna tak więc na nic się nie nastawiam.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ