X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 208 42

    Wysłany: 10 września, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Miałam robiony tylko wymaz na posiew , badanie miałam robione metoda sono hsg z użyciem pianki kontrastującej ,nie były konieczne badania krwi ani antybiotyk po badaniu
    To całkiem spoko. Jak do grudnia nie klapnie tez pujde na taki zabieg.

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 10 września, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie? Z góry testy rano a teraz robilamnte trzy z dołu? Śluz dosyć rozciągliwy i nawet przezroczysty i ból jajników jest... teraz nie wiem czy dzis odpuścić bo wczoraj działaliśmy i jutro działać czy 3 dni pod rząd...
    https://zapodaj.net/plik-Ha4GDN8yPu

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 10 września, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    Co myślicie? Z góry testy rano a teraz robilamnte trzy z dołu? Śluz dosyć rozciągliwy i nawet przezroczysty i ból jajników jest... teraz nie wiem czy dzis odpuścić bo wczoraj działaliśmy i jutro działać czy 3 dni pod rząd...
    https://zapodaj.net/plik-Ha4GDN8yPu

    Testy negatywne. Ten od góry z domowego laboratorium one mają to do siebie że pokazują dość wyraźna kreskę pomimo że do owulki jeszcze daleko. Ja używam tych na samym dole z Horien i je lubię. One nigdy nie oszukują ,pokazuja wyraźna kreskę jak jest faktycznie pik. Nie wiem na ile znasz sowij cykl i jak regularne masz te cykle. Ja mam regularne i praktycznie zawsze owulke mam 11-12 DC i dla mnie testy to formalność , robię je z przyzwyczajenia 😅 zawsze test pokrywa mi się że sztytem śluzu i innymi objawami.

    Skoro wczoraj działaliscie to możesz odpuścić , pik może być jutro więc jutro poprawcie.

    Ja działałam codziennie bo przez badaniem nie mogłam współżyć a w dniu badania HSG miałam już spory pęcherzyk i następnego dnia pik na teście więc stąd te ❤️ codziennie bo owulka mogła być w każdej chwili

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 10 września, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziękuję. Raczej powinnam mieć jutro właśnie pik .. z obserwacji. I też ten ślub jest dopiero lekko przezroczysty .... testy jeszcze właśnie negatywne tam mi się wydaje . Dziś chyba przerwę robimy bo wydaje mi się właśnie ze to jeszcze nie to .. ten ból nieduży jajników i mała ilość śluzu jeszcze .. jutro mam 14 dzień i ostatnio tak mam że 14 dzień miałam pik a 15 owulację.. to czekamy hehe .
    Aaa Oki Oki.... już po płodnych u ciebie ?
    No horieny właśnie pokazują mocną kreskę a tu jeszcze brakuje

  • Lola_a Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 września, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jeden lekarz u mnie podejrzewa pcos, drugi mówi że USG jest ok. Jestem przed zrobieniem hormonów. A jak to jest z testami owulacyjny mi? Przy pco są one pozytywne przez cały cykl? Od dwóch dni robię testy, druga kreska jest jansiejsza od testowej, objawy były podobne do owulacji ale pozytywa nie było. Nie wiem czy jest sens się testować 😔

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 10 września, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    Super dziękuję. Raczej powinnam mieć jutro właśnie pik .. z obserwacji. I też ten ślub jest dopiero lekko przezroczysty .... testy jeszcze właśnie negatywne tam mi się wydaje . Dziś chyba przerwę robimy bo wydaje mi się właśnie ze to jeszcze nie to .. ten ból nieduży jajników i mała ilość śluzu jeszcze .. jutro mam 14 dzień i ostatnio tak mam że 14 dzień miałam pik a 15 owulację.. to czekamy hehe .
    Aaa Oki Oki.... już po płodnych u ciebie ?
    No horieny właśnie pokazują mocną kreskę a tu jeszcze brakuje

    No testy już są ładne więc myślę że pik może być u Ciebie jutro 😊
    Ale zobacz jaka jest różnica w barwie pomiędzy domowym laboratorium a Horien 😅 ja już przerabiałam kilka różnych testów i uważam że Horien są najbardziej wiarygodne , testy trzeba dopasować do siebie ,mi odpowiadają najbardziej właśnie one.

    No wydaje mi się ,że już po. Od dwóch dni nie mam już ani grama śluzu ale czekam aż temperatura ruszy do góry. Dziś w ❤️ przerwa, dam trochę odpocząć staremu😅 , jeżeli temperatura nie ruszy do góry to jeszcze może jutro podziałamy tak dla pewności. U mnie często ta temperatura rusza koło 3 dnia więc zobaczymy jutro.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 10 września, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_a wrote:
    Hej dziewczyny, jeden lekarz u mnie podejrzewa pcos, drugi mówi że USG jest ok. Jestem przed zrobieniem hormonów. A jak to jest z testami owulacyjny mi? Przy pco są one pozytywne przez cały cykl? Od dwóch dni robię testy, druga kreska jest jansiejsza od testowej, objawy były podobne do owulacji ale pozytywa nie było. Nie wiem czy jest sens się testować 😔

    Podobno przy pco mogą ale nie muszą wychodzić ciągle pozytywne. Testuj dalej , może owulacja jeszcze przed Tobą. U mnie często tak jest ,że rano test potrafi być negatywny, totalnie ledwo widoczny cień kreski a wieczorem po kilku godzinach mega mocny pozytyw tak więc spokojnie czekaj cierpliwie 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 10 września, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No testy już są ładne więc myślę że pik może być u Ciebie jutro 😊
    Ale zobacz jaka jest różnica w barwie pomiędzy domowym laboratorium a Horien 😅 ja już przerabiałam kilka różnych testów i uważam że Horien są najbardziej wiarygodne , testy trzeba dopasować do siebie ,mi odpowiadają najbardziej właśnie one.

    No wydaje mi się ,że już po. Od dwóch dni nie mam już ani grama śluzu ale czekam aż temperatura ruszy do góry. Dziś w ❤️ przerwa, dam trochę odpocząć staremu😅 , jeżeli temperatura nie ruszy do góry to jeszcze może jutro podziałamy tak dla pewności. U mnie często ta temperatura rusza koło 3 dnia więc zobaczymy jutro.
    No co jak coś horieny pokazują dosłownie rano negatyw a wieczorem już pozytyw , a domowe laboratorium już 3 dni są mocne i można pomylić z negatywnym .. dokładnie trzeba dobrać ją dopiero 2 cykl więc narazie robie trzy testy każdy z innej firmy i jeszcze facelle z rosmana w tym cyklu... zobaczymy jak wyjdzie .

    Hahah dokładnie daj chłopowi odpocząć bo nie wydoli hehhehe . Trzymam kciuki oby się udało 🦠🦠🤎🤎🤎

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 10 września, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    No co jak coś horieny pokazują dosłownie rano negatyw a wieczorem już pozytyw , a domowe laboratorium już 3 dni są mocne i można pomylić z negatywnym .. dokładnie trzeba dobrać ją dopiero 2 cykl więc narazie robie trzy testy każdy z innej firmy i jeszcze facelle z rosmana w tym cyklu... zobaczymy jak wyjdzie .

    Hahah dokładnie daj chłopowi odpocząć bo nie wydoli hehhehe . Trzymam kciuki oby się udało 🦠🦠🤎🤎🤎

    Powodzenia , trzymam kciuki za Twój jutrzejszy pik i za mój wzrost temperatury 😅🤞

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 10 września, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Powodzenia , trzymam kciuki za Twój jutrzejszy pik i za mój wzrost temperatury 😅🤞
    A lepiej robić myślisz test z drugiego moczu nis ? Nie z pierwszego po nocy ? Kiedyś wyczytałam że jest za bardzo "zageszczony" i może fałszywie pokazywać dodatnio ? Co myślisz?

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 10 września, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    A lepiej robić myślisz test z drugiego moczu nis ? Nie z pierwszego po nocy ? Kiedyś wyczytałam że jest za bardzo "zageszczony" i może fałszywie pokazywać dodatnio ? Co myślisz?

    Ja robię zawsze z drugiego , po nocy od razu się załatwiam i jeszcze przed wyjściem do pracy idę siknac i robię z tego drugiego. Nie jest tego dużo ale do testowania wystarcza 🤣 ale kiedyś robiłam i z pierwszego i pomimo to kreski zawsze były blade tak więc sama nie wiem czy z pierwszego moczyu był by fałszywie dodatni.. 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 11 września, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mamy to , mamy pik !
    https://zapodaj.net/plik-XW5couADPQ
    Dobrze ze wczoraj się wstrzymaliśmy, dzis będą mocne 🦠🦠🦠
    Sluz jeszcze leciutko mętny ale już duuuzo więc trzeba działać dzisiaj wieczorkiem i jutro doprawić ❤️❤️❤️

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 11 września, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    No mamy to , mamy pik !
    https://zapodaj.net/plik-XW5couADPQ
    Dobrze ze wczoraj się wstrzymaliśmy, dzis będą mocne 🦠🦠🦠
    Sluz jeszcze leciutko mętny ale już duuuzo więc trzeba działać dzisiaj wieczorkiem i jutro doprawić ❤️❤️❤️

    No tak, ewidentnie pik także działać 😁 owocnych starań zycze😁
    U mnie dziś temperatura w końcu poszła trochę do góry więc mam nadzieję ,że będzie już tylko rosła 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 11 września, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No tak, ewidentnie pik także działać 😁 owocnych starań zycze😁
    U mnie dziś temperatura w końcu poszła trochę do góry więc mam nadzieję ,że będzie już tylko rosła 😊
    Ooo super ze rośnie!!! Oby było wszystko w tym cyklu okej ❤️❤️❤️🦠🦠🦠 to teraz czekamy hehe .

    Misiula lubi tę wiadomość

  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 11 września, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj chyba jeszcze wieczorem zrobię testy, ale myślę że już mocniej nie pokażą . To i tak działania muszą być już dzisiaj żeby nie przeoczyć:)

  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 208 42

    Wysłany: 11 września, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    No mamy to , mamy pik !
    https://zapodaj.net/plik-XW5couADPQ
    Dobrze ze wczoraj się wstrzymaliśmy, dzis będą mocne 🦠🦠🦠
    Sluz jeszcze leciutko mętny ale już duuuzo więc trzeba działać dzisiaj wieczorkiem i jutro doprawić ❤️❤️❤️
    to ewidenty pik . do dziela.

    Najlepiej z 2 siku robic test i po 2 godzinach bez picia plynow. Bynajmniej tak jest na ulotce w moich testach .

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 82 12

    Wysłany: 11 września, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak właśnie robiłam z drugiego moczu. Sluz trochę mętny le rozciagliwy więc jeszcze owulację nie było myślę że pewnie jutro ale dziś już trzeba działać żeby zolniezyki czekamy dzielnie na jejeczkoa 🦠🦠😀😁🤣🤣

  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 208 42

    Wysłany: 11 września, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    No tak właśnie robiłam z drugiego moczu. Sluz trochę mętny le rozciagliwy więc jeszcze owulację nie było myślę że pewnie jutro ale dziś już trzeba działać żeby zolniezyki czekamy dzielnie na jejeczkoa 🦠🦠😀😁🤣🤣
    a no jasne ze tak.

    U mnie owulka dopiero niedziela poniedzialke i mam na poniedzialek usg oby doczekac i zobaczyc czy faktycznie jest pecherzyk.
    Niestety w piatek moja ginka ma szkolenie i nie mam jak isc wczesniej .... trudno.

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Plapart Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 11 września, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , robiłam dziś progesteron (17dc), 7 dni przed okresem , wyszedł 17,30
    Z tego co czytam , oznacza to że owulacja była ? Czy tak ?

    👩 28 | 🧔32

    👼 💔 Aniołek, 05.2024, ciąża zatrzymana 11+1dc
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 11 września, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plapart wrote:
    Cześć dziewczyny , robiłam dziś progesteron (17dc), 7 dni przed okresem , wyszedł 17,30
    Z tego co czytam , oznacza to że owulacja była ? Czy tak ?

    Dokładnie tak, owulka była i bardzo ładny prog 😊

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ