X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 6 września, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Masakra jakaś. A jak sytuacja dzisiaj? 🙈

    Ten covid to mnie przeraża ile jest zachorowań teraz.. A jednak bywa sie ciągle wokół różnych ludzi i nie potrzeba mi teraz czymkolwiek się zarazić. Oby się udało jakoś uniknąć tego 🙄


    K*rwa... Od rana było czysto , już myślałam ,że jest ok ale nagle poczułam jakoś wilgotno ,myślałam ,że może śluz płodny się zaczął, poszłam do łazienki i znowu brudno na wkładce... Ja już nie wiem o co chodzi...😔

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 6 września, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    K*rwa... Od rana było czysto , już myślałam ,że jest ok ale nagle poczułam jakoś wilgotno ,myślałam ,że może śluz płodny się zaczął, poszłam do łazienki i znowu brudno na wkładce... Ja już nie wiem o co chodzi...😔

    Masakra 🙈 ale temperatura leci Ci w dół jak przed owulką, czasami w dniach okolowulacyjnych zdarza się plamienie a że masz krótkie cykle to może miesza się wszystko na raz? Robiłaś testy owu?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 6 września, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Masakra 🙈 ale temperatura leci Ci w dół jak przed owulką, czasami w dniach okolowulacyjnych zdarza się plamienie a że masz krótkie cykle to może miesza się wszystko na raz? Robiłaś testy owu?

    Testy ledwo cień cienia przebija , śluzu brak , podbrzusze boli.
    Jak na razie to był pojedynczy incydent z tym plamieniem ,później już sucho.
    Czekam właśnie w poczekalni na wizytę 🙈

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 6 września, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Testy ledwo cień cienia przebija , śluzu brak , podbrzusze boli.
    Jak na razie to był pojedynczy incydent z tym plamieniem ,później już sucho.
    Czekam właśnie w poczekalni na wizytę 🙈

    Ale temperatura ewidentnie jakby spadała przed owu więc testuj dalej 🤭

    Dawaj zaraz po znać jak było 🤞😛

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 6 września, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ale temperatura ewidentnie jakby spadała przed owu więc testuj dalej 🤭

    Dawaj zaraz po znać jak było 🤞😛

    Jestem już po, oba jajowody są drożne 💪
    Sam zabieg niezbyt przyjemny ale znośny,natomiast ból już po zabiegu nie do zniesienia , Skórcze chyba jak porodowe..🫣😅
    Całe szczęście nie trwał długo , może jakieś pół godziny. Dalej jestem trochę obolała ale jest już ok , wzięłam paracetamol i odpoczywam.
    Zalecenia lekarki to teraz stosunek codziennie wlacznie z dziś.
    Na USG wszystko wyglądało dobrze tak więc nie wiem skąd te plamienia... widoczny byl ładny pęcherzyk 20,5mm tak więc owulka za rogiem. Nawet trochę śluzu się pojawiło ale test ledwo widoczny😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września, 18:33

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 6 września, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Jestem już po, oba jajowody są drożne 💪
    Sam zabieg niezbyt przyjemny ale znośny,natomiast ból już po zabiegu nie do zniesienia , Skórcze chyba jak porodowe..🫣😅
    Całe szczęście nie trwał długo , może jakieś pół godziny. Dalej jestem trochę obolała ale jest już ok , wzięłam paracetamol i odpoczywam.
    Zalecenia lekarki to teraz stosunek codziennie wlacznie z dziś.
    Na USG wszystko wyglądało dobrze tak więc nie wiem skąd te plamienia... widoczny byl ładny pęcherzyk 20,5mm tak więc owulka za rogiem. Nawet trochę śluzu się pojawiło ale test ledwo widoczny😅

    Brzmi to okropnie. Aż tak bolało? Jak Ty się doturlałaś do domu? 🙈
    No grunt że drożne. A były przytkane czy to się nie da ocenić?

    Jak Ty taka obolała jesteś to ciekawe jak tu współżyć 🤭 pęcherzyk ładny. A pik pewnie będzie tuż przed samą owulką, pewnie za 2 dni max 😛

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 6 września, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Brzmi to okropnie. Aż tak bolało? Jak Ty się doturlałaś do domu? 🙈
    No grunt że drożne. A były przytkane czy to się nie da ocenić?

    Jak Ty taka obolała jesteś to ciekawe jak tu współżyć 🤭 pęcherzyk ładny. A pik pewnie będzie tuż przed samą owulką, pewnie za 2 dni max 😛

    Mąż ze mną pojechał całe szczęście bo nie była bym w stanie prowadzić samochodu ... Serio, okropne to było 🫣😅
    Raczej nie byly przytkane , na pewno jeden był całkowicie drożny a w drugim może i coś mogło być delikatnie bo trochę mnie zabolało raz jak podawała kontrast ale finalnie są oba na pewno drożne bo kontrast wypłynął z obydwu.
    Lekarka mówiła właśnie że czasem mogą być jakieś delikatne zrosty i że ten kontrast je usunie. Może to przyniesie jakiś efekt ,zobaczymy . Tak myślę właśnie czy iść w poniedziałek ,wtorek sprawdzić czy pęcherzyk pękł ale mój lekarz przyjmuje tylko w ciągu dnia i znowu musialabym się zwalniać z pracy...może znajdę jakiś wolny termin do innego na popołudnie.

    Już jest zdecydowanie lepiej tak więc do wieczora dojdę do siebie i do działania 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 6 września, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Mąż ze mną pojechał całe szczęście bo nie była bym w stanie prowadzić samochodu ... Serio, okropne to było 🫣😅
    Raczej nie byly przytkane , na pewno jeden był całkowicie drożny a w drugim może i coś mogło być delikatnie bo trochę mnie zabolało raz jak podawała kontrast ale finalnie są oba na pewno drożne bo kontrast wypłynął z obydwu.
    Lekarka mówiła właśnie że czasem mogą być jakieś delikatne zrosty i że ten kontrast je usunie. Może to przyniesie jakiś efekt ,zobaczymy . Tak myślę właśnie czy iść w poniedziałek ,wtorek sprawdzić czy pęcherzyk pękł ale mój lekarz przyjmuje tylko w ciągu dnia i znowu musialabym się zwalniać z pracy...może znajdę jakiś wolny termin do innego na popołudnie.

    Już jest zdecydowanie lepiej tak więc do wieczora dojdę do siebie i do działania 🤣

    Dobrze że masz to już za sobą. Aż ciężko mi sobie wyobrazić ten ból.. czytałam nieraz o tej drożności ze jest to bolesne ale nie chciałam Cię straszyć to nic nie pisałam że to może boleć 🙈
    Oby w końcu podziałała ta drożność i niech zaskoczy, trzymam kciuki musi się udać 😊
    A miałaś jeszcze plamienia czy już nie? 😅 po tej drożności chyba też możesz trochę dalej plamić, no nie?

    To teraz do dzieła i atakuj Starego 🤞 a jemu lepiej już coś? Bo ma teraz intensywne dni przed sobą 😅

    Ja dziś byłam na ostatniej becie - 4973 dziś było więc znów przyrost o 115% . Więcej nie idę, już ręka mnie boli od kłucia 🙈

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 6 września, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Dobrze że masz to już za sobą. Aż ciężko mi sobie wyobrazić ten ból.. czytałam nieraz o tej drożności ze jest to bolesne ale nie chciałam Cię straszyć to nic nie pisałam że to może boleć 🙈
    Oby w końcu podziałała ta drożność i niech zaskoczy, trzymam kciuki musi się udać 😊
    A miałaś jeszcze plamienia czy już nie? 😅 po tej drożności chyba też możesz trochę dalej plamić, no nie?

    To teraz do dzieła i atakuj Starego 🤞 a jemu lepiej już coś? Bo ma teraz intensywne dni przed sobą 😅

    Ja dziś byłam na ostatniej becie - 4973 dziś było więc znów przyrost o 115% . Więcej nie idę, już ręka mnie boli od kłucia 🙈

    Po tym incydedzie rano już było czysto, po tej drożności jak śluz się rozkręcił to trochę był z domieszką różowej barwy więc pewnie to po tej drożności, delikatnie mogę plamić przez dzień lub dwa ale jest ok.

    Wiesz jak to jest z chorym facecem ,dramatyzuja nad wyraz.. 😅 jest już lepiej choć oczywiście użala się nad sobą ale ja mu jasno zakomuniowalam co zaleciła lekarz więc postawiłam sprawę jasno ,że ma być gotowy przez najbliższe dni ,nie odpuszcze 🤣 ja też musiałam się dziś poświęcić ,przechodzić ból więc niech nie marudzi.

    No piękna ta Twoja beta 😍 pewnie ,że tak, masz rację. Przyrosty są ładne więc nie ma co się katować. Poczekaj w spokoju do wizyty , wszystko na pewno będzie dobrze 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 420 47

    Wysłany: 7 września, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Po tym incydedzie rano już było czysto, po tej drożności jak śluz się rozkręcił to trochę był z domieszką różowej barwy więc pewnie to po tej drożności, delikatnie mogę plamić przez dzień lub dwa ale jest ok.

    Wiesz jak to jest z chorym facecem ,dramatyzuja nad wyraz.. 😅 jest już lepiej choć oczywiście użala się nad sobą ale ja mu jasno zakomuniowalam co zaleciła lekarz więc postawiłam sprawę jasno ,że ma być gotowy przez najbliższe dni ,nie odpuszcze 🤣 ja też musiałam się dziś poświęcić ,przechodzić ból więc niech nie marudzi.

    No piękna ta Twoja beta 😍 pewnie ,że tak, masz rację. Przyrosty są ładne więc nie ma co się katować. Poczekaj w spokoju do wizyty , wszystko na pewno będzie dobrze 😊

    No wiem, mój taki sam. Ledwo podwyższona temperatura i dramatyzuje 😅
    U Was widzę jak w wojsku rygor 🤭😅😅

    Widzę że pik dziś 🔥 wygląda tak jakby ta owulka dziś była bo masz wczoraj spadek temperatury taki typowy przed. Także udało się z drożnością na styk 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 199 38

    Wysłany: 7 września, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Po tym incydedzie rano już było czysto, po tej drożności jak śluz się rozkręcił to trochę był z domieszką różowej barwy więc pewnie to po tej drożności, delikatnie mogę plamić przez dzień lub dwa ale jest ok.

    Wiesz jak to jest z chorym facecem ,dramatyzuja nad wyraz.. 😅 jest już lepiej choć oczywiście użala się nad sobą ale ja mu jasno zakomuniowalam co zaleciła lekarz więc postawiłam sprawę jasno ,że ma być gotowy przez najbliższe dni ,nie odpuszcze 🤣 ja też musiałam się dziś poświęcić ,przechodzić ból więc niech nie marudzi.

    No piękna ta Twoja beta 😍 pewnie ,że tak, masz rację. Przyrosty są ładne więc nie ma co się katować. Poczekaj w spokoju do wizyty , wszystko na pewno będzie dobrze 😊
    A gdzie robiłaś droznosc?
    Musiałaś robić wymaz i morfologia crp przed?
    Ja chce robić w Lublinie jak do grudnia nie uda się po tym poronieniu. Ale tam bez tych badań przed ani rusz .

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 7 września, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    No wiem, mój taki sam. Ledwo podwyższona temperatura i dramatyzuje 😅
    U Was widzę jak w wojsku rygor 🤭😅😅

    Widzę że pik dziś 🔥 wygląda tak jakby ta owulka dziś była bo masz wczoraj spadek temperatury taki typowy przed. Także udało się z drożnością na styk 😅

    Tak dziś soczyste dwie krechy na teście 😊 jajniki też bolą wiec tez sądzę ,że to dziś patrząc na ten wzrost temperatury. Wczoraj udało się z ❤️, dziś też jeszcze poprawimy na pewno i zobaczymy co z tego bedzie 😅

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Nebula Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 września, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    czy pomożecie mi w interpretacji? Dziś zrobiłam test owu. Podpowiecie mi co on oznacza według waszych doświadczeń? Chciałabym tu wrzucić zdjęcie, podpowiecie jak to zrobić? Dziękuję :)

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 7 września, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nebula wrote:
    Hej dziewczyny,
    czy pomożecie mi w interpretacji? Dziś zrobiłam test owu. Podpowiecie mi co on oznacza według waszych doświadczeń? Chciałabym tu wrzucić zdjęcie, podpowiecie jak to zrobić? Dziękuję :)

    Możesz dodać np. przez zapodaj.net 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 7 września, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    A gdzie robiłaś droznosc?
    Musiałaś robić wymaz i morfologia crp przed?
    Ja chce robić w Lublinie jak do grudnia nie uda się po tym poronieniu. Ale tam bez tych badań przed ani rusz .



    Ja jestem z okolic Warszawy więc robiłam właśnie tam ,w prywatnej przychodni Unicare. Koszt takiego badania to 850 zł. Przed badaniem robiłam tylko wymaz na posiew ,u mnie wyszedł dobrze , wynik był ujemny ale co najlepsze nikt tego przed badaniem nie sprawdził, nawet lekarka nie spytała o to 😅 może wynikało to już z tego całego zamieszania z przekładaniem mojej wizyty.. nie wiem 😅 przeprowadziła tylko wywiad lekarski ,zrobiła badanie USG i przystąpiła do zabiegu.

    To jakie badania trzeba wykonać przed zależy jaką metodą jest przeprowadzane badanie ,ja miałam sono HSG( ExEm Foam) i tu zalecany jest posiew i w miarę aktualna cytologia ewentualne. Przy innych metodach jak jest używany klasyczny kontrast i badanie wykonywane jest za pomocą rentgena często są zalecane badania krwi. Ale to fakt ,że posiew to standard bo nie można wykonać badania podczas jakiejś infekcji ,ponieważ bakterie mogą przedostać się dalej do macicy i spowodować jeszcze większe infekcje i zakażenia.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Nebula Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 września, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Możesz dodać np. przez zapodaj.net 😊
    Dziękuję za odp wstawiam linka za zdjęciem, gdybyście mogły to podpowiedzcie mi bo ja nie wiem czy odpowiednio interpretuje te testy.
    https://zapodaj.net/plik-ul4BVdsCyt

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 7 września, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nebula wrote:
    Dziękuję za odp wstawiam linka za zdjęciem, gdybyście mogły to podpowiedzcie mi bo ja nie wiem czy odpowiednio interpretuje te testy.
    https://zapodaj.net/plik-ul4BVdsCyt

    Wygląda na bliski pozytywu ale chyba jeszcze ciut mu brakuje 😊 ale nie czekaj z działaniem , owulacja na pewno będzie lada moment ,nie ma co sugerować się aż tak tymi testami. Istotne też są inne objawy tak jak śluz , temperatura.

    Nebula lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Nebula Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 września, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Wygląda na bliski pozytywu ale chyba jeszcze ciut mu brakuje 😊 ale nie czekaj z działaniem , owulacja na pewno będzie lada moment ,nie ma co sugerować się aż tak tymi testami. Istotne też są inne objawy tak jak śluz , temperatura.
    Dziękuję będę działać 🤞🏻☺️☺️

  • xSmerfetkax Ekspertka
    Postów: 198 114

    Wysłany: 8 września, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja dzisiaj 2dc, będę testować od 11dc, w ostatnim cyklu pik był 13dc. Mam pytanie o suple, czy któraś z was stosuje jednocześnie ovarin i pregna start?

    Nebula lubi tę wiadomość

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 507 45

    Wysłany: 8 września, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Cześć! Ja dzisiaj 2dc, będę testować od 11dc, w ostatnim cyklu pik był 13dc. Mam pytanie o suple, czy któraś z was stosuje jednocześnie ovarin i pregna start?

    Hej,

    Ja nie stosuje ani jednego ani drugiego ,pije Fertisim ale nie wiem czy jest sens stosowania obydwu równocześnie bo skład jest podobny z tym ,że ovarin ma w sobie inozytol więc wybrałabym do stosowania właśnie Ovarin 😊

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ