X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 28 września, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    Robiłam wczoraj rano w alab i do tej pory nie mam wyniku kurde... jestem trochę poddenerwowana .... no nic czekam ciekawe czy dziś będzie wynik.... ogólnie odbija mi się mega heheh .. I senność o 20 padam z moim synkiem już spać hehe .

    Ja to juz bym była rano w labie z pytaniem gdzie moje wyniki 🤣🤣

    Senność to chyba taki pierwszy objaw u większości a później się rozkręca cala lista 😅🙄

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • Misiula Ekspertka
    Postów: 564 69

    Wysłany: 28 września, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    To dziś test https://zapodaj.net/plik-Xcld0Q9EMJ


    Tempka spadła

    Piękna kreska , gratulacje 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Fertisim, Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 28 września, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula jak po wizycie? 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • Pszczola28 Przyjaciółka
    Postów: 113 33

    Wysłany: 28 września, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja to juz bym była rano w labie z pytaniem gdzie moje wyniki 🤣🤣

    Senność to chyba taki pierwszy objaw u większości a później się rozkręca cala lista 😅🙄
    Już zamknięte a z rana nawet nie miałam.glowy do tego .. kreska mega ciemna bo robiłam test więc jestem dobrej myśli 🥰😅

  • Misiula Ekspertka
    Postów: 564 69

    Wysłany: 28 września, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Misiula jak po wizycie? 😁


    Mocno się stresowałam ale już trochę ciśnienie zeszlo ze mnie. Trafiliśmy na bardzo miła panią doktor choć byłam przekonana ,że idziemy do innej lekarki a w rejestracji okazało się że wizytę mamy z kim innym i byłam zła bo tamtą doktor wygooglowakam wzdłuż i wszerz 😅 a ostatecznie jestem zadowolona z wizyty. Przeanalizowała nasze wszystkie dotychczasowe badania i generalnie co do męża nie miała żadnych zastrzeżeń a u mnie wszystko ok poza uwaga... Zbyt niskim testosteronem. Bardzo mnie to zdziwiło , wynik mam w dolnej granicy normy natomiast zawsze myślałam ,że zbyt wysoki poziom testosteronu u kobiet może przyczyniać się do niepłodności a okazuje się że zbyt niski też nie jest korzystny. Dostałam leki na wyregulowanie testosteronu i sporo różnych innych na poprawę jakości komórek jajowych itp ogólnie sporo suplementów. W tym cyklu już za wiele nie możemy zdziałać bo dziś mam 7dc ale mam przepisany zastrzyk Ovitrelle. W środę mam iść na monitoring i zrobić badania lh, estriadol, progesteron i wysłać wyniki do pani doktor i da mi znać czy mam podać zastrzyk. Jeżeli w tym cyklu się nie uda będziemy robić pełna stymulację Lametta + Ovitrelle. Jeżeli stymulacja nie przyniesie efektu będziemy myśleć dalej.

    Pszczola28, ariete lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Fertisim, Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Przyjaciółka
    Postów: 113 33

    Wysłany: 28 września, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Mocno się stresowałam ale już trochę ciśnienie zeszlo ze mnie. Trafiliśmy na bardzo miła panią doktor choć byłam przekonana ,że idziemy do innej lekarki a w rejestracji okazało się że wizytę mamy z kim innym i byłam zła bo tamtą doktor wygooglowakam wzdłuż i wszerz 😅 a ostatecznie jestem zadowolona z wizyty. Przeanalizowała nasze wszystkie dotychczasowe badania i generalnie co do męża nie miała żadnych zastrzeżeń a u mnie wszystko ok poza uwaga... Zbyt niskim testosteronem. Bardzo mnie to zdziwiło , wynik mam w dolnej granicy normy natomiast zawsze myślałam ,że zbyt wysoki poziom testosteronu u kobiet może przyczyniać się do niepłodności a okazuje się że zbyt niski też nie jest korzystny. Dostałam leki na wyregulowanie testosteronu i sporo różnych innych na poprawę jakości komórek jajowych itp ogólnie sporo suplementów. W tym cyklu już za wiele nie możemy zdziałać bo dziś mam 7dc ale mam przepisany zastrzyk Ovitrelle. W środę mam iść na monitoring i zrobić badania lh, estriadol, progesteron i wysłać wyniki do pani doktor i da mi znać czy mam podać zastrzyk. Jeżeli w tym cyklu się nie uda będziemy robić pełna stymulację Lametta + Ovitrelle. Jeżeli stymulacja nie przyniesie efektu będziemy myśleć dalej.
    Super , dobrze że trafiłaś na dzetelna Pani doktor . Teraz pewnie jesteś już spokojniejsza z powodu znanej przyczyny . :)

  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 28 września, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Mocno się stresowałam ale już trochę ciśnienie zeszlo ze mnie. Trafiliśmy na bardzo miła panią doktor choć byłam przekonana ,że idziemy do innej lekarki a w rejestracji okazało się że wizytę mamy z kim innym i byłam zła bo tamtą doktor wygooglowakam wzdłuż i wszerz 😅 a ostatecznie jestem zadowolona z wizyty. Przeanalizowała nasze wszystkie dotychczasowe badania i generalnie co do męża nie miała żadnych zastrzeżeń a u mnie wszystko ok poza uwaga... Zbyt niskim testosteronem. Bardzo mnie to zdziwiło , wynik mam w dolnej granicy normy natomiast zawsze myślałam ,że zbyt wysoki poziom testosteronu u kobiet może przyczyniać się do niepłodności a okazuje się że zbyt niski też nie jest korzystny. Dostałam leki na wyregulowanie testosteronu i sporo różnych innych na poprawę jakości komórek jajowych itp ogólnie sporo suplementów. W tym cyklu już za wiele nie możemy zdziałać bo dziś mam 7dc ale mam przepisany zastrzyk Ovitrelle. W środę mam iść na monitoring i zrobić badania lh, estriadol, progesteron i wysłać wyniki do pani doktor i da mi znać czy mam podać zastrzyk. Jeżeli w tym cyklu się nie uda będziemy robić pełna stymulację Lametta + Ovitrelle. Jeżeli stymulacja nie przyniesie efektu będziemy myśleć dalej.

    Ja też jak zapisuje się do konkretnej osoby to oczekuje ze ona mnie przyjmie bo też zawsze analizuje najpierw w internecie i czytam opinie 🙈
    No szok z tym testosteronem. Wiem właśnie że wysoki poziom powoduje problemy ale że niski też to nie pomyślałabym. A ta stymulacja to z jakiego powodu, lekarka coś podejrzewa? Że możesz np mieć komórki słabej jakości? Bo generalnie stymuluje się raczej osoby które mają problem z naturalną owulacją a ovitrelle jest na pęknięcie pęcherzyka który też w wielu przypadkach nie pęka naturalnie. U Ciebie to się wydaje że te owulacje że wzorowe włącznie z pękaniem 🙈 chyba że jeszcze problem leży z przerastaniem pęcherzyka bo pamiętam że jeden cykl monitorowany miałaś naprawdę duży, czytałam że najlepiej jak pęka jak ma 20-22mm.
    No ale mam nadzieje ze stymulacja zadziała w końcu odpowiednio 😍🤞
    A na proga po owulce dostałaś coś czy nie? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września, 17:25

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 28 września, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    Już zamknięte a z rana nawet nie miałam.glowy do tego .. kreska mega ciemna bo robiłam test więc jestem dobrej myśli 🥰😅


    Tzn ze beta rośnie 😍 super!
    Pewnie wyniki przyjdą w poniedziałek 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • Misiula Ekspertka
    Postów: 564 69

    Wysłany: 28 września, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja też jak zapisuje się do konkretnej osoby to oczekuje ze ona mnie przyjmie bo też zawsze analizuje najpierw w internecie i czytam opinie 🙈
    No szok z tym testosteronem. Wiem właśnie że wysoki poziom powoduje problemy ale że niski też to nie pomyślałabym. A ta stymulacja to z jakiego powodu, lekarka coś podejrzewa? Że możesz np mieć komórki słabej jakości? Bo generalnie stymuluje się raczej osoby które mają problem z naturalną owulacją a ovitrelle jest na pęknięcie pęcherzyka który też w wielu przypadkach nie pęka naturalnie. U Ciebie to się wydaje że te owulacje że wzorowe włącznie z pękaniem 🙈 chyba że jeszcze problem leży z przerastaniem pęcherzyka bo pamiętam że jeden cykl monitorowany miałaś naprawdę duży, czytałam że najlepiej jak pęka jak ma 20-22mm.
    No ale mam nadzieje ze stymulacja zadziała w końcu odpowiednio 😍🤞
    A na proga po owulce dostałaś coś czy nie? 🙂

    Z tego co zrozumiałam to przy stymulacji owulację są lepszej jakosci, rośnie też więcej pęcherzyków co daje większe szanse na powodzenie a odnośnie zastrzyku to poza samą funkcja ,że ma spowodować pęknięcie pęcherzyka to doprowadza do tego że ten pęcherzyk jest odpowiednio dojrzaly co potem przekłada się na odpowiednią produkcję progesteronu i ewentualne zagnieżdżenie.
    Nie znam się na tym więc muszę zaufać lekarzom w tej kwestii, nic innego mi nie pozostaje. Czytalam na forum ,że wiele dziewczyn ,które mają własne owulację są stymulowane, zawsze daje to większą szansę na powodzenie. Myślę ,że większość kobiet na pewnym etapie diagnozy przechodzi przez stymulacje. Jak na razie wstępna diagnoza u nas to niepłodność idiopatyczna. Chyba najgorsza z możliwych opcji. Wolałabym mieć zamieszane w hormonach i wiedzieć co trzeba uregulować niż mieć diagnozę ,że "wiadomo,że nic nie wiadomo" 😅
    No nic pozostaje mi czekać na środę ,na USG i badania a potem decyzję o zastrzyku. Później umówiłam się na poniedziałek żeby zobaczyć czy jest ciałko żółte i czy owulka była na pewno. Lekarka powiedziała ,że trzeba kilka razy posprawdzac te owulacje przed ewentualnymi kolejnymi krokami w leczeniu.
    Na progesteron nic nie dostałam.

    Dziś spłukalam się na ponad 500 zł na leki i suple...🤦 Dobrze ,że chociaż na monitoring mogę iść z pakietu ,który mam za free z pracy bo inaczej bym zbankrutowała...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Fertisim, Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 28 września, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Z tego co zrozumiałam to przy stymulacji owulację są lepszej jakosci, rośnie też więcej pęcherzyków co daje większe szanse na powodzenie a odnośnie zastrzyku to poza samą funkcja ,że ma spowodować pęknięcie pęcherzyka to doprowadza do tego że ten pęcherzyk jest odpowiednio dojrzaly co potem przekłada się na odpowiednią produkcję progesteronu i ewentualne zagnieżdżenie.
    Nie znam się na tym więc muszę zaufać lekarzom w tej kwestii, nic innego mi nie pozostaje. Czytalam na forum ,że wiele dziewczyn ,które mają własne owulację są stymulowane, zawsze daje to większą szansę na powodzenie. Myślę ,że większość kobiet na pewnym etapie diagnozy przechodzi przez stymulacje. Jak na razie wstępna diagnoza u nas to niepłodność idiopatyczna. Chyba najgorsza z możliwych opcji. Wolałabym mieć zamieszane w hormonach i wiedzieć co trzeba uregulować niż mieć diagnozę ,że "wiadomo,że nic nie wiadomo" 😅
    No nic pozostaje mi czekać na środę ,na USG i badania a potem decyzję o zastrzyku. Później umówiłam się na poniedziałek żeby zobaczyć czy jest ciałko żółte i czy owulka była na pewno. Lekarka powiedziała ,że trzeba kilka razy posprawdzac te owulacje przed ewentualnymi kolejnymi krokami w leczeniu.
    Na progesteron nic nie dostałam.

    Dziś spłukalam się na ponad 500 zł na leki i suple...🤦 Dobrze ,że chociaż na monitoring mogę iść z pakietu ,który mam za free z pracy bo inaczej bym zbankrutowała...

    Teraz rozumiem. Czyli zaczynacie od stymulacji bo w sumie jest najmniej inwazyjna, dalej masz swoje owulacje tylko odpowiednimi lekami ją stymulujesz co pozwoli uzyskać lepszej jakości owulacje i prawdopodobieństwo że w końcu zaskoczy. Pewnie gdyby to nie przyniosło skutku to nastepna będzie inseminacja.
    Masz rację lepiej wiedzieć z czym walczysz, gdzie leży problem a u Was nie ma takiego jasnego powodu niepowodzeń. Trzeba wierzyć że stymulacja pomoże, tym bardziej że w nasieniu męża nie ma problemu. Jak widzisz tutaj klątwa dopada teraz po kolei dziewczyny więc nastepna w kolejce jesteś Ty 🤣🤣

    Wiesz takie rzeczy jak leki nigdy nie były tanie a teraz to już w ogóle kosmos. Natomiast wydatki w ciąży to też niekoncząca się historia 🤷‍♀️
    Także to dopiero poczatek wydatków niestety..
    Ten zastrzyk ovitrelle to chyba też mega drogi?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • Misiula Ekspertka
    Postów: 564 69

    Wysłany: 28 września, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Teraz rozumiem. Czyli zaczynacie od stymulacji bo w sumie jest najmniej inwazyjna, dalej masz swoje owulacje tylko odpowiednimi lekami ją stymulujesz co pozwoli uzyskać lepszej jakości owulacje i prawdopodobieństwo że w końcu zaskoczy. Pewnie gdyby to nie przyniosło skutku to nastepna będzie inseminacja.
    Masz rację lepiej wiedzieć z czym walczysz, gdzie leży problem a u Was nie ma takiego jasnego powodu niepowodzeń. Trzeba wierzyć że stymulacja pomoże, tym bardziej że w nasieniu męża nie ma problemu. Jak widzisz tutaj klątwa dopada teraz po kolei dziewczyny więc nastepna w kolejce jesteś Ty 🤣🤣

    Wiesz takie rzeczy jak leki nigdy nie były tanie a teraz to już w ogóle kosmos. Natomiast wydatki w ciąży to też niekoncząca się historia 🤷‍♀️
    Także to dopiero poczatek wydatków niestety..
    Ten zastrzyk ovitrelle to chyba też mega drogi?

    Dokładnie tak.
    No liczę na tą klątwie ,że dopadnie i mnie w tym cyklu 😅

    Sam zastrzyk to 170 zł.. przejechałam dziś całe miasto żeby go w ogóle zdobyć.. chyba dopiero w 5 aptece udało mi się go kupić...

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Fertisim, Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertisim Men, Omega 3
  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 244 48

    Wysłany: 29 września, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja to juz bym była rano w labie z pytaniem gdzie moje wyniki 🤣🤣

    Senność to chyba taki pierwszy objaw u większości a później się rozkręca cala lista 😅🙄
    Ja jestem już po mocnej imprezie.
    Cierpię na bezsenność.
    Do 3 sie bawiliśmy a ja już spać nie mogę.

    Nie mam żadnych objawów poki co. Jak bym test nie zrobiła myślała bym cykl stracony.

    W kwietniu mialam więcej objawów. Typu bol piersi, zmęczenie itd
    Jutro zrobię badania krwi. Czy do progesteron musze być na czczo, chyba nie?

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc
    28.09.2024 II
    30.09.2024 Beta 150, Prog 15
    02.10.2024 Beta 375 Prog 31

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 244 48

    Wysłany: 29 września, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Dokładnie tak.
    No liczę na tą klątwie ,że dopadnie i mnie w tym cyklu 😅

    Sam zastrzyk to 170 zł.. przejechałam dziś całe miasto żeby go w ogóle zdobyć.. chyba dopiero w 5 aptece udało mi się go kupić...
    Haha mamy wątek prawie gwarantujący ciaze wiec zapraszamy inne kobitki.


    Doktor z gyncentrum mowila o suplementach z Choliną
    I o selenie dla mnie i meza.
    Może warto nie wiem.



    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc
    28.09.2024 II
    30.09.2024 Beta 150, Prog 15
    02.10.2024 Beta 375 Prog 31

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 29 września, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Dokładnie tak.
    No liczę na tą klątwie ,że dopadnie i mnie w tym cyklu 😅

    Sam zastrzyk to 170 zł.. przejechałam dziś całe miasto żeby go w ogóle zdobyć.. chyba dopiero w 5 aptece udało mi się go kupić...

    Masakra co za cena.. za jeden zastrzyk kosmos 🙈
    Tabletki na mdlosci jak patrzyłam na necie to kosztują ok. 80 zł a jest ich w opakowaniu 20 szt, z czego maksymalna dzienna dawka to 4 sztuki to już serio gruba przesada 🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 29 września, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    Ja jestem już po mocnej imprezie.
    Cierpię na bezsenność.
    Do 3 sie bawiliśmy a ja już spać nie mogę.

    Nie mam żadnych objawów poki co. Jak bym test nie zrobiła myślała bym cykl stracony.

    W kwietniu mialam więcej objawów. Typu bol piersi, zmęczenie itd
    Jutro zrobię badania krwi. Czy do progesteron musze być na czczo, chyba nie?

    Bo tak naprawdę przed dniem spodziewanego okresu nie ma żadnych objawów 🙈 one zaczynaja się dopiero ok. 5tc.
    Ja gdyby nie test to to samo nie pomyślałabym że to ciąża tym bardziej że brzuch bolał jak na okres.

    Nie trzeba na czczo, możesz iść wtedy kiedy Ci pasuje 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • Misiula Ekspertka
    Postów: 564 69

    Wysłany: 29 września, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Masakra co za cena.. za jeden zastrzyk kosmos 🙈
    Tabletki na mdlosci jak patrzyłam na necie to kosztują ok. 80 zł a jest ich w opakowaniu 20 szt, z czego maksymalna dzienna dawka to 4 sztuki to już serio gruba przesada 🤣🤣

    Ojej no to tez kosmiczna cena 🫣
    No nic ja muszę przełknąć jakoś te ceny , oby tylko przyniosło to jakiś skutek...🙆

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92✅
    Cykle owulacyjne ✅
    badania hormonalne ✅ za niski testosteron❌włączona suplementacja💊
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✅
    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, wstępna diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    10/2024 pierwszy cykl z Ovitrelle💉 kolejny Lametta + Ovitrelle

    Suplementacja💊: Fertisim, Koenzym Q10, Biosteron, Melatonina, Resweratrol, Zioła Ojca Sroki, ADEK

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia ✅
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✅

    Suplementacja 💊: Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Przyjaciółka
    Postów: 113 33

    Wysłany: 30 września, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyka wyniki przyszły z bety . 121 miałam a za 48h 434 . Czy to nie za duzo ? Czy jest okej ? To chyba jest 300procent aż

  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 30 września, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola28 wrote:
    Heyka wyniki przyszły z bety . 121 miałam a za 48h 434 . Czy to nie za duzo ? Czy jest okej ? To chyba jest 300procent aż

    Super przyrost. Na początku często są tak duże, dopiero później beta zwalnia 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 244 48

    Wysłany: 30 września, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na wyniki progesteronu i Beta. Ma być po południu niby powinnam ponowić badanie krwi po 48 h??

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc
    28.09.2024 II
    30.09.2024 Beta 150, Prog 15
    02.10.2024 Beta 375 Prog 31

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • ariete Ekspertka
    Postów: 472 76

    Wysłany: 30 września, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    Ja czekam na wyniki progesteronu i Beta. Ma być po południu niby powinnam ponowić badanie krwi po 48 h??

    Tak, powinnaś sprawdzic przyrost po 48h w tym samym labie i o tej samej godzinie mniej więcej 🙂 powinien wynosić min. 66%.

    Dawaj znać potem jak wyniki 🤞

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 5+2 - 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️
    24.09.2024 🥰 7+2 - 1,39 cm Kropka 😍 serduszko 160 ❤️

    preg.png
‹‹ 232 233 234 235 236
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ