Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne, czy moje wskazują owulację?
Odpowiedz

Testy owulacyjne, czy moje wskazują owulację?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julka_kulka Przyjaciółka

Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też nie działa

km5sgu9r4z5eztia.png

Czekamy na Ciebie <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie coś z tego dziewczyny???zerknijcie proszę
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c4c0464339d.jpg
    Nie mialam okazji wcześniej robic bo kurier dal dupy z dostawa mialy być w pt a byly w pon.

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory za ten balagan na kartce ;D ale nie mialam przezroczystej tasmy ;D

• Lami Autorytet

Wysłany: 30 stycznia 2019, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli już, to wg mnie po, pozytywne mogły być 12 i 13 DC, 14dc rano pozostałość po piku. Więc stawiam owulację między 13 a 14 dniem cyklu. Teraz trzeba czekać :)

Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Olympionica Znajoma

Wysłany: 4 lutego 2019, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam dopiero zaczelam i juz stwierdzam że można oszalec z tymi testami ;) kupilam na Allegro Horien Medical mam cykle 34 dni testuje od 14 dnia. Najpierw prawie ciagle widzialam od 16 dnia druga blada kreskę. Ale poczytalam ze te z allegro moga byc dk tarcia chrzanu to poszlam do Rossmana po domowe labolatorium. Dziś widze juz jedna kreskę na Horien A piękni wynik pozytywny na domowym lab. Tedtowa mocniejsza od konyrolnej. Jest 22 dziać cyklu i to by mialo sens ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2019, 20:58

• Sabina89 Nowa

Wysłany: 7 lutego 2019, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co myślicie o tym teście. Czy to już można uważać za pozytyw. To początek mojej,, kariery"z testami ovu :)

https://zapodaj.net/ad95d01a0a65a.jpg.html

• julka_kulka Przyjaciółka

Wysłany: 8 lutego 2019, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba bym nie uznała tego za pozytyw

km5sgu9r4z5eztia.png

Czekamy na Ciebie <3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.