X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne negatywne
Odpowiedz

Testy owulacyjne negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 8 listopada 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Uf, jak dobrze wiedziec, ze testy owulacyjne nie zawsze sa wyrocznia :)

    dokładnie o tym samym pomyślałam :)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka_Kulka, walic te testy... Mialam nawet plamienie okoloowulacyjne, a testy negatywne, no chyba ze to inna dolegliwosc, choc watpie, bo dopiero co robilam solidny przeglad ;) Pozdrawiam, trzymaj sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy owulacyjne nie działają. Raz wychodzą tylko dodatnie, raz wogóle nie ma tego piku lh..i to w momencie gdy temperatura pokazywała mi owulację lub nawet lekarz mówił że była, po ciału żółtym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno nie są wyrocznią, ale rzadko zdarzają się takie egzemplarze jak ja :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, oby jednak te egzemplarze nie byly tak rzadkie... Pozdrawiam :)

  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 15 listopada 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie od 9 dc testy ciągle negatywne. Dziś 15dc i nadal nic. Wczoraj się poirytowałam tym faktem i postanowiłam zrobić badanie LH z krwi. Ku mojemu zaskoczeniu wynik 138 mIU/ml przy normie dla fazy owulacyjnej 14-98 mIU/ml. I teraz już całkowicie zgłupiałam. Nie dość że testy owulacyjne negatywne ( tu zakładam, że mogą być wadliwe) to skąd wynik LH ponad normę? Czy jest to także stan niepokojący?

    zem3i09k945lhtw9.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiej firmy testy robiłaś, że tak negatywne wychodziły?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Justi8611 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Ja robię testy te z allegro i przedwczoraj był pozytywny bo kreska testowa była znacznie ciemniejsza od kontrolnej i tego samego dnia pożnym wieczorem było przytulanko.. dziś już kreska kontrolna mocniejsza od testowej więc lh spadł.Zobaczymy za 2 tyg czy się udało...

    Justi8611
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! Staramy sie od dwoch cykli o bobaska! Cykle dlugie 28-36 w pierwszym myslalam ze owu mam w 16dc no i niestety nie udalo sie! w obecnym cyklu zastosowalam elektroniczny clear blue i paskowe testy jednoczesnie. Mierzylam codziennie rano dwoma testami. Paskowy pokazywal mi owulacje dosc czesto z tym ze kreska testowa nigdy nie byla tak wyrazna jak kontrolna generalnie to strasznie przy tych paskowych glupialam bo nie wiedzialam juz co widze i jaka jest intensywnosc kreski. Elektroniczny test pokazywal mi pusty okrag az do 23dc kiedy praktycznie sie poddalam bo myslalam ze nie mam owulacji i wtedy zobaczylam usmiechnieta buźke! na paskowym znowu to samo dwie kreski jedna mniej intensywna. @ za 2 dni o ile nic sie nie przesunelo a moglo przy tak poznej owulacji... OBY NIE PRZYSZLA!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLA SZ wrote:
    hej dziewczyny! Staramy sie od dwoch cykli o bobaska! Cykle dlugie 28-36 w pierwszym myslalam ze owu mam w 16dc no i niestety nie udalo sie! w obecnym cyklu zastosowalam elektroniczny clear blue i paskowe testy jednoczesnie. Mierzylam codziennie rano dwoma testami. Paskowy pokazywal mi owulacje dosc czesto z tym ze kreska testowa nigdy nie byla tak wyrazna jak kontrolna generalnie to strasznie przy tych paskowych glupialam bo nie wiedzialam juz co widze i jaka jest intensywnosc kreski. Elektroniczny test pokazywal mi pusty okrag az do 23dc kiedy praktycznie sie poddalam bo myslalam ze nie mam owulacji i wtedy zobaczylam usmiechnieta buźke! na paskowym znowu to samo dwie kreski jedna mniej intensywna. @ za 2 dni o ile nic sie nie przesunelo a moglo przy tak poznej owulacji... OBY NIE PRZYSZLA!

    Trzymam kciuki, by @ sie nie pojawila! Ja juz nie wiem, czy ufac bardziej testom, czy dolegliwosciom okoloowulacyjnym i swojej intuicji :)

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jednak wolę ufac dolegliwościom i sygnałom jakie wysyła mi moje ciało :)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpewniejszym sposobem jest monitoring cyklu.
    Ja tez robiłam testy, mierzylam temperaturę i wszystko wskazywało na owulacje, a okazało się,że jest problem.
    No i oczywiście drożność jajowodow. Bez tego badania nie ma sensu ani stymulowac cykl ani męczyć się z testami i pomiarami.
    Jeśli jajowody sa niedrozne to można tak w nieskończoność.

    mkwia
  • Justi8611 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja wam powiem dziewczyny,że po mimo kochania się 12h po pozytywnym teście owulacyjnym i 2 dni poźniej też to niestety nie zaszłam w ciążę...Niestety n ie jest tak łatwo a jest ze mną wszystko w porządku bo owulacje miałam 3 miesiące temu potwierdzoną monitoringiem i badania hormonalne też wyszły ok.Cykle mam różnie bo wahają się od 28 dni do nawet 32 ale z przewagą tych 28dniowych. Podejrzewam,że może mąż ma słabe żołnierzyki ale podaje mu witaminy już od 2 miesięcy ponad...

    Justi8611
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ