X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Uczucie pulsowania jajnika
Odpowiedz

Uczucie pulsowania jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często tak mam. Od ok.12dc ćmi i regularnie 14dc mam największy ból. Chodzę wtedy i mówię, że jajko się wykluło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 14:04

  • MyszkaMałaSp.zoo Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałyście bóle w jajnikach po owulacji? Mnie pobolewają już 3 dzień i się zastanawiam czy to jakieś zapalenie czy może jajeczko wędruje:-) dodam że nigdy wcześniej tak nie miałam.

    starania od wrzesień 2016 r.
    Aniołek maj 2017 r. (8t2dz)
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. W poprzednim cyklu. Generalnie po ovu co miesiąc mnie boli. Albo w trakcie starań próbujemy sobie wkręcić wszystkie bóle i zwalić na jajko :)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . Może trochę głupie pytanie,ale o nie takich cudach się słyszało . Mam nieregularne. Cykle ,załóżmy ze ten będzie trwał 30 czy owulacja mogła nastąpić 10-11 dnia cyklu do zbliżenia doszło 3 i 1 dni przed owulacja temperatura skoczyła do 37.5 przy owulacji dzisiaj rano zaobserwowaliśmy spadek do 37.2 co. O tym sądzicie czy jest jakaś szansa ? Czy i Ew. Kiedy mogę zrobić test dodam ze od 9 dnia cyklu mam uczucie gorąca w prawym jajniku promieniuje aż do pachwiny ,codziennie boli mnie głowa jest to lekki ból . Wesprzecie odpowiedzią ?

    Justek
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznijmy od tego, że zakładasz, że cykl będzie trwał 30 dni.
    A kiedy się zaczął?

    Orientacyjnie można policzyć kiedy przypadnie owulacja.
    Bez testów, mierzenia temperatury i generalniej obserwacji siebie- tutaj nikt Ci nie wywróży ;)

    To jak to było?
    Przy założeniu, że przy 30 dniowych cyklach wystąpienie owu w 10-11 byłoby średnio realne.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ