X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Usg 3 dni po owulacji
Odpowiedz

Usg 3 dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mania901 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo jestem totalnie zielona... miałam dzisiaj wizytę u lekarza. Okazało się że owulacja była (bynajmniej tak mi powiedział) i że jest mały pęcherzyk. Nie wiem co to oznacza? dzień przed owulacja, przytulaliśmy się. Z moich obserwacji, pęcherzyk pękł we wtorek. Ale co oznacza to co widział na monitorze? Mogło dojść do zapłodnienia? Czy jeśli by do niego nie doszło, to jajeczko się wchłonie? Proszę o wyrozumiałość, bo jestem nowa w tych sprawach :D
    Wizytę miałam, ponieważ mam nie regularne i długie cykle, oraz obfite miesiączki. Przez 8 lat bez zabezpieczenia, nie ma też dzidzi :( Dostałam receptę na duphaston i inofem, który ma pomóc w owulacji i skrócić cykle.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 2 lutego 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz pewnie widział ciałko żółte :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ