X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wodnisty śluz a owulacja...
Odpowiedz

Wodnisty śluz a owulacja...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. A więc okres dostałam 19 ( powinien być 24) i od 1 marca powinnam mieć dni plodne tak przewiduje mój kalendarzyk. Ale w dni płodne mam wodnisty śluz czemu nie mam rozciagliwego i czy mając ten wodnisty może być owulacja? W styczniowym cyklu z 6 dni miałam wodnisty ( w dniu przewidywanej owulacji wodnisty z lekką domieszka galarety dziwnej) nie kochałam się niestety wtedy z partnerem bo był w delegacji ale gdy nie miałam dni płodnych tak jak wyznaczył to mój kalendarzyk była to Niedziela pojawił się śluz książkowy idealny jak mogę go tak nazwać i nie ufam juz kalenarzykowi miałam Nadzieję że to dzień owulacji lecz nie czułam bólu owulacyjnego.19 przyszła @... Pomóżcie mi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 22:43

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a sprawdzasz szyjkę?
    ja też myślałam, że mam tylko śluż wodnisty, a wczoraj jak sprawdzałam to śluz który pozostał mi na palcu mogłam rozciągnąć na kilkanaście centymetrów. A tak to na majtkach wyglądał jak sama woda...

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • bejka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wkładać paluchy i sprawdzać tam? Ja dopiero się uczę obserwacji śluzu, nigdy w życiu nie zaobserwowałam u siebie rozciagliwego przrzroczystego śluzu jak w książce.trochę mnie to martwi.. Jeśli juz to woda lub lepki lub kremowy lekko rozciągnięty.

    1000 lubi tę wiadomość

    21 tydzień ciąży
  • bejka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. mam moze glupie pytanie ale nie wiem jak to jest. Czy w sam dzien owulacji robi sie usg dopochwowe? Czy to zle nie wplywa na przemieszcxajaca sie komorke?

    21 tydzień ciąży
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam wczoraj USG, co prawda był jeszcze pęcherzyk 21 mm, ale nie sądzę, że usg źle wpływa :)
    tak samo jak w ciąży też przecież nie szkodzi na dzidzię :)

    ja nie lubię tej szyjki sprawdzać, nigdy nie wiem jaka ona jest, ale dzięki temu widzę mniej więcej jaki mam śluz chociaż i to czasem ciężko określić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 20:40

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem to usg nie wpływa na proces owulacji :) sama się dowiadywałam przed badaniem :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ