X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację WYNIKI BADAŃ - pomóżcie !!!
Odpowiedz

WYNIKI BADAŃ - pomóżcie !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej, bardzo Was prosze jako te bardziej doświadczone o analizę wyników. Badania robione 2 dnia cyklu:

    FSH - 5,89 mlU/ml bez podanej normy
    LH - 5,38 mlU/ml bez podanej normy
    estradiol - 46 pg/ml bez podanej normy
    prolaktyna 16,24 ng/ml norma 5,18-26,53
    testosteron 68,69 ng/dl norma 7,21 - 79,31

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dobre wyniki :)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaS1234 wrote:
    bardzo dobre wyniki :)
    A ten testosteron nie za wysoki ??

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na testoronie sie nie znam ale mysle ze jest ok :) miesci sie przeciez w normie ;) a to najwazniejsze :)

    Aaeemm lubi tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 9 listopada 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za pomoc :)

    AgnieszkaS1234 lubi tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Pisze tutaj,bo staram się o drugie dziecko,niestety chyba jest problem,gdyż od dłuższego czasu nie moge zajść,niedawno byłam na wizycie u lekarza i apni stwierdziła,że moje jajniki są takie na granicy(cokolwiek to znaczy ?)kazałą zrobić badania w 3dc,czy możecie mniej więcej powiedziec,czy one są dobre te wyniki:
    FSH 6,22
    LH 8,47 .Marwie się tym .dziewczyny czy grozi mi Pcos ?

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może ktoś mi zinterpretować wyniki badań?? Wyszedł mi jakiś masakryczny poziom prolaktyny, przy czym progesteron mam w normnie 14,2. FSH ok 16, LH 9. PRL wyszło 847 mIU/1 przy normie laboratorium 102 - 496. Lab podkreśliło mi wynik na czerwono :/ Nie mam żadnych innych złych objawów tak wysokiej prolaktyny, miesiączki zawsze są i regularne, w tym cyklu wykres pokazał mi owulację, więc jak to jest możliwe? W tym miesiącu kilka dni przed badaniem miałam bardzoi silny stres, czy to mogło jednorazowo wpłynąć na PRL?? Zamierzam powtórzyć badanie w przyszłym miesiącu i chyba muszą zbadać tarczycę... Jak myślicie?

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ