X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Wyrzut LH/owulacja/ clearblue
Odpowiedz

Wyrzut LH/owulacja/ clearblue

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzia91 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 20 października 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 18.10 z rana robiłam test owulacyjny był negatywny ale strasznie bolały mnie jajniki, o 12 zrobiłam jeszcze raz i wyszedł pozytywny, umiechnieta buzka, dzisiaj 19.10 już jest negatywny. Możliwe ze to był jakiś błąd ? Czy którejś z was zdarzyło się ze test owulacyjny pokazywał tylko raz uśmiechnięta buźkę i później nie ? ( test różowy)

    Gosiar1988 lubi tę wiadomość

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 20 października 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasadniczo test owulacyjny powinien wyjść pozytywny 1 raz, kiedy mamy najwyższe stężenie hormonu LH tuż przed owulacją. Później owulaki są negatywne-bladziochy. Oczywiście zdarza się, że wydzie test pozytywny kilka dni z rzędu, ale to wynika tylko z tego że pik hormonu jest dłuższy niż 1 dzień.

    age.png
  • Gosiar1988 Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 30 listopada 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia91 wrote:
    Dziewczyny 18.10 z rana robiłam test owulacyjny był negatywny ale strasznie bolały mnie jajniki, o 12 zrobiłam jeszcze raz i wyszedł pozytywny, umiechnieta buzka, dzisiaj 19.10 już jest negatywny. Możliwe ze to był jakiś błąd ? Czy którejś z was zdarzyło się ze test owulacyjny pokazywał tylko raz uśmiechnięta buźkę i później nie ? ( test różowy)
    To jest normalne , testy te pokazują uśmiechnięta buźkę zazwyczaj 10 godzin ( wtedy jest najwyższe stężenie LH)
    Pozdrawiam
    Wszystko jest ok ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ