X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zioła ojca Sroki
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki

Oceń ten wątek:
  • grotka Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 14 września 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny chciałam opisać moje wrażenia co do picia ziół ojca Sroki na płodność. Pije już 3 cykl. Wcześniej nie miałam w ogóle śluzu płodnego. To była dla mnie abstrakcja opisana przez innych :)
    W pierwszym cyklu z piciem ziół miałam przez dwa dni takie "glutki" Tak z dwa razy dziennie.
    W drugim cyklu miałam już przez dwa dni typowy płodny śluz, ale w ilości średniej.
    Teraz w trzecim cyklu miałam przez 4 dni książkowy płodny śluz przez całe dnie!
    Wierzę, że ten śluz to zasluga ziół, bo żadnych innych leków nie biorę (poza kwasem folkowym). Także warto może spróbować (albo chociaż wierzyć w efekt placebo :)

    Bridgett lubi tę wiadomość

  • Vaiana Autorytet
    Postów: 364 721

    Wysłany: 14 września 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że Ci ziółka pomogły 😊 mam nadzieję, że to zaowocuje 🤰🍀pamiętaj, że jeśli pijesz przez cały cykl, to po 3 miesiącach trzeba zrobić przerwę chociaż na 1 cykl 😊
    Ja kiedyś piłam też przez 3 cykle, ale nie widziałam żadnej różnicy, przy czym ja nigdy nie miałam problemu ze śluzem. Ale czego się nie próbuje, byle tylko się udało 🤣

    age.png

    Starania od 06.2019
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2022-ivf
    30.04 - 1 transfer
    9dpt beta 127
    11dpt beta 343
    13dpt beta 741
    16dpt beta 2226
    27dpt mamy ❤️
    11.01.2023 -52cm, 3100g 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 13:12

    Bridgett, Sarenka lubią tę wiadomość

  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 19 września 2021, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się 10 Msc 1 września była @ i od pierwszego dnia cyklu pije zioła ojca sroki nr3 na noc. Rano pije pokrzywa niepokalanek I wiesiołek Witaminy to C,K,D3, A,E, Jod , B12, olej z czarnuszki, magnez, kwas foliowy I powiem wam ,że 10 lat męczyłam się z bolesnymi miesiaxzkami lekarz mowik taki urok , ze duzo kobiet boli. A od momentu picia ziół nie wzięłam ani jednego proszka przeciwbolowego czułam się normalnie jak w każdy dzień. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Najlepsza poprawa w życiu. Śluz też się poprawił U mnie był brak owulacji i nieregularne miesiączki Niskie FSH Dostałam duphaston w miarę wyregolowal ale ciąży brak. Mam nadzieję, że ten cykl okaże się łaskawy bo widzę poprawę zdrowia

    Obecnie 19 dzień cyklu nie biorę w tym miesiącu duphastonu bo prawdopodobnie blokował mi owulację bo bralam go za wcześnie
    1 cykl z ziołami zaliczony
    staramy się co 2 dni po piciu ziół
    Zobaczymy jaki efekt będzie 😁
    Jeśli nic to w następnym znów ziółka
    Liczę, że pomogą
    Akurat jestem zwolenniczką picia ziół na wiele dolegliwości
    Także jestem dobrej myśli
    Zioła ojca sroki nr 3 na noc
    I niepokalanek i wiesiołek w ciągu dnia
    Oczywiście do 14 dnia cyklu Bo nie wiem kiedy owulka u mnie 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2021, 17:13

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 718 1113

    Wysłany: 25 września 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także zaczęłam pić od tego cyklu. Na razie nie widzę żadnych zmian ale mam nadzieje, że będzie jakaś poprawa. Mam długie i bardzo nieregularce cykle, prawdopodobnie bez owulacji a lekarze nie potrafia ocenić dlaczego tak sie dzieje.

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 25 września 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Ja także zaczęłam pić od tego cyklu. Na razie nie widzę żadnych zmian ale mam nadzieje, że będzie jakaś poprawa. Mam długie i bardzo nieregularce cykle, prawdopodobnie bez owulacji a lekarze nie potrafia ocenić dlaczego tak sie dzieje.


    Właśnie u mnie też nie było owulacji
    W pierwszym cyklu picia ziół pojawiała się i nie dało się tego nie zauważyć, oba jajniki pracują na najlepszych obrotach
    Niekoteym zioła pomagają 1 ,2, lub 3 cyklu
    Także spokojnie
    Jeśli nie masz owulacji na pewno pomogą bo nie tylko mi pomogły
    Owulka była w 22 dniu cyklu i od 24 biorę duphaston przez 10 dni i zobaczymy czy będzie z tego ciąża czy @
    Jeśli będzie @ to i tak będę pić zioła dalej
    Po owulce kilka dni jem też ananasa świeżego bo pomaga w zagniezdzeniu

    Sarenka lubi tę wiadomość

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 718 1113

    Wysłany: 26 września 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridgett wrote:
    Właśnie u mnie też nie było owulacji
    W pierwszym cyklu picia ziół pojawiała się i nie dało się tego nie zauważyć, oba jajniki pracują na najlepszych obrotach
    Niekoteym zioła pomagają 1 ,2, lub 3 cyklu
    Także spokojnie
    Jeśli nie masz owulacji na pewno pomogą bo nie tylko mi pomogły
    Owulka była w 22 dniu cyklu i od 24 biorę duphaston przez 10 dni i zobaczymy czy będzie z tego ciąża czy @
    Jeśli będzie @ to i tak będę pić zioła dalej
    Po owulce kilka dni jem też ananasa świeżego bo pomaga w zagniezdzeniu

    Zawsze miałaś problemy z brakiem owulacji? Ja dziś jestem w 21 dc i na razie owulacji ani widać ani słychać. Zastanawiam się czemu tak jest bo jak już jestem po @ to kilka dni później zaczyna odzywać się lewy jajnik i ciągle ćmi. Wcześniej myślałam, że to owulka ale testy tego nie potwierdzają. Jak człowiek boryka się całe zycie z nieregularnymi @ to mozna oszaleć. Nie mniej jednak nie tracę nadziei choć jestem nieco niecierpliwa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2021, 15:56

    Bridgett lubi tę wiadomość

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 28 września 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Zawsze miałaś problemy z brakiem owulacji? Ja dziś jestem w 21 dc i na razie owulacji ani widać ani słychać. Zastanawiam się czemu tak jest bo jak już jestem po @ to kilka dni później zaczyna odzywać się lewy jajnik i ciągle ćmi. Wcześniej myślałam, że to owulka ale testy tego nie potwierdzają. Jak człowiek boryka się całe zycie z nieregularnymi @ to mozna oszaleć. Nie mniej jednak nie tracę nadziei choć jestem nieco niecierpliwa :)


    Tak zawsze miałam problemy z brakiem owulacji i nieregularnymi @ aż doszło do tego, że był całkowity brak @ i owulki tak ginekolog stwierdził
    Dostałam duphaston na wywołanie
    Udało się wywołać ale ciąży brak przez wiele miesięcy
    Aż zdecydowałam się na zioła ojca sroki i przyniosły ulgę w bolesnym miesiączkowaniu
    Zero bólu zero dolegliwości i czułam się dobrze podczas @
    I przeczekalam z duphastonem aż zauważę owulację i pojawiła się 22
    I biorę po owulce duphaston czytałam że kobieta zrezygnowała z dupka w 2 fazie cyklu przy piciu ziół i nic i potem spróbowała z ziołami i dupkiem i udało się jej zajść
    Nie wiem jak to będzie u mnie do niedzieli biorę dupka zrobię test jak pozytyw to dalej będę brała dupka na podtrzymanie
    A jeśli negatyw to czekam na @ i kontynuuje picie ziółek
    Nie w tym to w następnym cyklu będę próbować
    Kiedyś piłam zioła na torbiel na jajniku trochę inny skład od tej mieszanki i zniknęła bezpowrotnie A minęło już 3 lata
    Więc wierzę, że to jedyny ratunek na ten moment który trzeba wykorzystać
    Jeśli nic to nie da to rzeczywiście oboje zgłosimy się do kliniki
    Jeśli sami z ziolkami nie poradzimy sobie
    Biorę jeszcze inne witaminy
    Jod i b12 bardzo korzystny wpływ ma na jajniki
    Rozmawiałam ze znajomą zielarką i opowiadała że była na szkoleniu na którym mówili o tym
    Pokazała mi notatki
    Pozostawienie jajników w tak złym stanie przez długi czas prowadzi do bardzo poważnych problemów zdrowotnych
    Także zależy mi aby doprowadzić je do zdrowia
    Działamy mam nadzieję, że będzie dobrze 🤗💜
    3 cykle na pewno będę pić zioła no chyba, że uda się wcześniej 😁🥰

    Marcia 30 lubi tę wiadomość

  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 28 września 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Zawsze miałaś problemy z brakiem owulacji? Ja dziś jestem w 21 dc i na razie owulacji ani widać ani słychać. Zastanawiam się czemu tak jest bo jak już jestem po @ to kilka dni później zaczyna odzywać się lewy jajnik i ciągle ćmi. Wcześniej myślałam, że to owulka ale testy tego nie potwierdzają. Jak człowiek boryka się całe zycie z nieregularnymi @ to mozna oszaleć. Nie mniej jednak nie tracę nadziei choć jestem nieco niecierpliwa :)

    Jeśli u Ciebie zaczęły się odzywać jajniki to bardzo dobry znak znaczy ,że ruszyły z miejsca
    To, że nie ma w tym czasie owulki to nic złego ważne że coś zaczęło się dziać
    Zioła musiały je pobudzić
    Myślę , że stopniowo będzie wracać do zdrowia
    Wiesz jeśli problem był wiele lat to od jednego łyka zioła nie wróci od razu wszystko do zdrowia
    Organizm potrzebuje czasu, jeśli jest stan zapalny to też potrwa chwilę zanim się zagoi wszystko
    Ale fakt, że ją też zaczęłam czuć jajniki szczególnie prawy , którego tak na prawdę nigdy nie czułam
    A to już jest mega sukces 😁
    Cierpliwości zioła potrzebują czasu A szczególnie organizm
    Ja cieszę się z najmniejszego postępu 💙

    Piorky lubi tę wiadomość

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 718 1113

    Wysłany: 28 września 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridgett wrote:
    Jeśli u Ciebie zaczęły się odzywać jajniki to bardzo dobry znak znaczy ,że ruszyły z miejsca
    To, że nie ma w tym czasie owulki to nic złego ważne że coś zaczęło się dziać
    Zioła musiały je pobudzić
    Myślę , że stopniowo będzie wracać do zdrowia
    Wiesz jeśli problem był wiele lat to od jednego łyka zioła nie wróci od razu wszystko do zdrowia
    Organizm potrzebuje czasu, jeśli jest stan zapalny to też potrwa chwilę zanim się zagoi wszystko
    Ale fakt, że ją też zaczęłam czuć jajniki szczególnie prawy , którego tak na prawdę nigdy nie czułam
    A to już jest mega sukces 😁
    Cierpliwości zioła potrzebują czasu A szczególnie organizm
    Ja cieszę się z najmniejszego postępu 💙

    Tzn te ćmienie w jajniku miałam zawsze. To nie zaczęło się od ziół. Od około 2 tygodni go czuje bo bólem tego nawet nazwać nie mozna. Na razie nie ma zadnej zmiany po piciu ziół ale tak jak wspominałaś do tego trzeba czasu. A jakiej firmy bierzesz wit b12 i jod? Ja jedyne co teraz biorę to tylko zioła + ogólny zestaw witamin w 1 tabletce

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 29 września 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Tzn te ćmienie w jajniku miałam zawsze. To nie zaczęło się od ziół. Od około 2 tygodni go czuje bo bólem tego nawet nazwać nie mozna. Na razie nie ma zadnej zmiany po piciu ziół ale tak jak wspominałaś do tego trzeba czasu. A jakiej firmy bierzesz wit b12 i jod? Ja jedyne co teraz biorę to tylko zioła + ogólny zestaw witamin w 1 tabletce


    Ah rozumiem ale grunt, że coś tam się dzieje
    Dokładnie tylko czas.. mimo, że najlepiej byłoby już wszystko wiedzieć i tylko czekać na termin porodu 🙉
    Jod + selen algi bogate w jod i selen, witamina B12 oraz bakterie probiotyczne Lacto Bifido
    To jest wszystko razem w jedym opakowaniu w kazdej tabletce Dr.Jacobs
    Dużo mi pomógł ananas polecam poczytać o jego właściwościach tylko musi być świeży bo ma dużo bromaliny i mocno dojrzały
    Co ważne leczy stany zapalne w całym organizmie i dodaje witamin
    Kilka dni po owulce Max 2 plastry dziennie

  • Bridgett Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 29 września 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im więcej różnych witamin tym lepiej
    Bo jednak organizm większości ludzi jest niedowitaminowany. Ciezko w posiłkach wszystko uzyskać
    Myślę jeszcze nad inozytolem podobno pomaga przy problemach z jajnikami i braku owulacji tak samo jak jod i b12

  • Kulka Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 21 października 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was mimo pięknych swoich owulacji, pękajacych pęcherzyków piła zioła?
    Nic nie przynosi nam pozytywnych efektów od ponad 2 lat i zastanawiam się czy może by nie spróbować?
    Nie mamy też innych medycznych ciekawostek - wszystko jest ok.

    Starania od 09.2019 ⏱
    👩🏼 28 lat
    🧑🏻 30 lat

    Ona:
    cykle ok. 28-30 dni
    w każdym cyklu dojrzały pękający pęcherzyk (przy cyklu stymulowanym Lamettą 2 pęcherzyki pękające), Clo też działa.

    drożność 🟢
    „niewielka” dwurożność macicy, lekkie tyłozgięcie❓
    io - wykluczone
    ▫️TSH - obniżone euthyroxem 36,5 -> Letrox 50
    ▫️ AMH - 4,8 ng/ml
    Aldosteron 184,93 ng/ml
    Kortyzol 7,13 ug/dl
    SHBG 84,31 nmol/l
    DHEA-SO4 260,00 ug/dl
    Prolaktyna 12,40 ng/ml
    Estradiol 49,60 po/ml
    ▫️05.2021 - IUI ❌
    ▫️08.2021 - IUI ❌

    On:
    mały żylak powrózka - nie powodujący problemów
    05.2020 - nasienie idealne
    04.2021 - nasienie idealne

    HBA - 96% prawidłowych wiążących
    SCD - 90% prawidłowa budowa
    10% nieprawidłowa budowa
  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 października 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka wrote:
    Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was mimo pięknych swoich owulacji, pękajacych pęcherzyków piła zioła?
    Nic nie przynosi nam pozytywnych efektów od ponad 2 lat i zastanawiam się czy może by nie spróbować?
    Nie mamy też innych medycznych ciekawostek - wszystko jest ok.
    Tak, ja pije do owulacji na noc. Mam swoje owulacje. Do owulacji też dużo witamin, omega 3, itp. Po owulacji trochę zwalniam z suplementacją, zostając z kwasem foliowym i racjonalnym żywieniem. A i po owulacji jem przez 3 dni ananasa:) na ewentualne zagniezdzenie. I w drugiej fazie suplementuje więcej magnezu (Ale jako lek A nie suplement). W pierwszej fazie też czasami oklady borowinowe, ale z tym też nie wolno przesadzać. Do owulacji też ćwiczę, po już niestety nie. No i zrezygnowałam z kawy (Ponoć kofeina utrudnia ruch rzęsek w jajowodzie). Mam problemy z immuno więc łykam też acard itp.

  • Wixa32 Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 18 listopada 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli to naprawdę działa? Ktoś jeszcze ma pozytywne doświadczenia?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 18 listopada 2021, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak nazywają się te zioła ojca sroki? Mam PCOS, hashimoto, IO.. Za mną 4 poronienia.. Teraz było podejście na ovitrelle i nie udało się mimo iż pęcherzyk pękł.. Jestem też po histeroskopi i szczepieniach limfocytami męża.. Czy to mogło wpłynąć na to że teraz się nie udało? Zawsze gdy się staraliśmy to zapłodnienie było od razu..

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 24 listopada 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Moze ktos mi moze pomoc. Zamowilam ziolka ale przyjda mi dopiero w 5 dniu cyklu. Czy moge zaczac je wtedy pic? Nigdzie nie moge znalesc info.

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 24 listopada 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Witam.
    Moze ktos mi moze pomoc. Zamowilam ziolka ale przyjda mi dopiero w 5 dniu cyklu. Czy moge zaczac je wtedy pic? Nigdzie nie moge znalesc info.
    Ja bym piła:) ziola i tak ponoć dają efekt przy dłuższym stosowaniu.

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 718 1113

    Wysłany: 24 listopada 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Witam.
    Moze ktos mi moze pomoc. Zamowilam ziolka ale przyjda mi dopiero w 5 dniu cyklu. Czy moge zaczac je wtedy pic? Nigdzie nie moge znalesc info.
    Tak, możesz. Nic się nie stanie. Ja czasem piję dopiero od 5-6 dc.

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021

    👱‍♀️ 34 lata
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️
    AMH- 12,79 (03.22)🤯
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Homocysteina- 18.87 umol/l (01.24) 🤯
    10.07 umol/l (02.24) 😒 11.12 umol/l (03.24)🤬
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫

    👦 32 lat
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔
    Kariotyp✅️

    Marzec 2022 1 wizyta w klinice
    19/07/22 start stymulacji
    30/07/22 punkcja
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 02/09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 22/12/22cb 😭
    3.FET ❓️

    Walczę o obniżenie homocysteiny💊💊💊
  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 24 listopada 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za informacje 😀

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ