X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zioła ojca Sroki
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki

Oceń ten wątek:
  • Rita_ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, może jak masz możliwość to pójdź na monitoring? Wtedy będzie wiadomo. Dziwnie podobna Twoja sytuacja do mojej, mam nadzieję,że Tobie też zioła nie namieszały :(

  • Milcia2397 Ekspertka
    Postów: 187 239

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zapisałam na przyszły tydzień i zobaczę 😊

    20.11. Beta 280
    22.11 Beta 711
    4.12 Dwa serduszka na USG ❤️❤️
    Termin: 29.07.2024
  • Rita_ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak poszło :)

    Milcia2397 lubi tę wiadomość

  • Milcia2397 Ekspertka
    Postów: 187 239

    Wysłany: 20 kwietnia 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety też cykl bezowulacyjny... A wziązałam duże nadzieje z tymi ziołami 😓 lekarz po USG powiedział że może być ciężko z owulacjami bo jajniki mocno policystyczne. Załamka 😞

    20.11. Beta 280
    22.11 Beta 711
    4.12 Dwa serduszka na USG ❤️❤️
    Termin: 29.07.2024
  • Yasuole Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia2397 wrote:
    U mnie niestety też cykl bezowulacyjny... A wziązałam duże nadzieje z tymi ziołami 😓 lekarz po USG powiedział że może być ciężko z owulacjami bo jajniki mocno policystyczne. Załamka 😞
    Już kiedyś były policystyczne czy to tak dopiero po ziołach o. Sroki się stało?

  • Milcia2397 Ekspertka
    Postów: 187 239

    Wysłany: 21 kwietnia 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasuole wrote:
    Już kiedyś były policystyczne czy to tak dopiero po ziołach o. Sroki się stało?

    Były ale można powiedzieć że PCOS było wyciszone po kilku latach brania hormonów i Glucophage. Teraz znowu na jajnikach dużo pęcherzyków ale 100% pewności czy to przez zioła nie mam 🙁

    20.11. Beta 280
    22.11 Beta 711
    4.12 Dwa serduszka na USG ❤️❤️
    Termin: 29.07.2024
  • Yasuole Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 22 kwietnia 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia2397 wrote:
    Były ale można powiedzieć że PCOS było wyciszone po kilku latach brania hormonów i Glucophage. Teraz znowu na jajnikach dużo pęcherzyków ale 100% pewności czy to przez zioła nie mam 🙁
    Rozumiem.. życzę Ci, aby wszystko się szybko unormowało 🌸

  • Rita_ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 22 kwietnia 2023, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia2397 wrote:
    U mnie niestety też cykl bezowulacyjny... A wziązałam duże nadzieje z tymi ziołami 😓 lekarz po USG powiedział że może być ciężko z owulacjami bo jajniki mocno policystyczne. Załamka 😞

    O kurczę przykro mi 😔 widzisz ja też nie mam pewności czy pcos przez zioła,ale intuicyjnie czuję,że coś namieszały... Jakieś leczenie Ci lekarz teraz wdrożył? Ja mam wizytę za 2 dni w 11dc, więc coś już będzie wiadomo. Ciekawa jestem co wyjdzie, bo w tym miesiącu już jestem bez ziół.

  • Milcia2397 Ekspertka
    Postów: 187 239

    Wysłany: 22 kwietnia 2023, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasuole dziękuję ❤️

    Rita_ nie, zlecił jedynie znowu badania hormonów i dopiero później ewentualna stymulacja. Daj znać jak po Twojej wizycie, trzymam kciuki 😊✊

    Rita_ lubi tę wiadomość

    20.11. Beta 280
    22.11 Beta 711
    4.12 Dwa serduszka na USG ❤️❤️
    Termin: 29.07.2024
  • Rita_ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 24 kwietnia 2023, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia2397 byłam dziś na wizycie, jest owulacja 🥳 pęcherzyk 18mm, w środę następne USG żeby zobaczyć czy pęknął :) dostałam jeszcze skierowanie na milion różnych badań.. i pobrał wymaz na ureaplasme, chlamydie itp. Tego się obawiam, mam nadzieję,że jest czysto.
    Trzymam kciuki,żeby i u Ciebie wróciła owulacja 😊

  • Milcia2397 Ekspertka
    Postów: 187 239

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita_ wrote:
    Milcia2397 byłam dziś na wizycie, jest owulacja 🥳 pęcherzyk 18mm, w środę następne USG żeby zobaczyć czy pęknął :) dostałam jeszcze skierowanie na milion różnych badań.. i pobrał wymaz na ureaplasme, chlamydie itp. Tego się obawiam, mam nadzieję,że jest czysto.
    Trzymam kciuki,żeby i u Ciebie wróciła owulacja 😊

    Super! To teraz ja z niecierpliwością czekam do kolejnego cyklu. Oby było lepiej 😊 Dałaś mi dużo nadziei bo już miałam lekką załamkę. Bierzesz teraz jakieś suplementy albo leki?

    20.11. Beta 280
    22.11 Beta 711
    4.12 Dwa serduszka na USG ❤️❤️
    Termin: 29.07.2024
  • Rita_ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, teraz biorę tylko Prenacaps zestaw Multi 1, witaminy plus DHA 😊 ale wdrożyliśmy z mężem dietę z Akademii Płodności, dużo płodnych produktów, przypraw na pcos itd i myślę,że to też ma bardzo dobry wpływ na owulację. Dziś byłam znów na monitoringu i pęcherzyk ma 21mm, lada dzień pęknie 🤞

  • Milcia2397 Ekspertka
    Postów: 187 239

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zostało Wam teraz tylko działać i dbać o siebie 😊 mam nadzieję, że uda Wam się tym razem ✊❤️

    Rita_ lubi tę wiadomość

    20.11. Beta 280
    22.11 Beta 711
    4.12 Dwa serduszka na USG ❤️❤️
    Termin: 29.07.2024
  • Rita_ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 26 kwietnia 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia2397 wrote:
    To zostało Wam teraz tylko działać i dbać o siebie 😊 mam nadzieję, że uda Wam się tym razem ✊❤️

    Dziękuję bardzo za wsparcie ❤️

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ