X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Zły cykl :(
Odpowiedz

Zły cykl :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mam problem gdyż postanowiliśmy z mężem starać się o dzidziusia;) Właściwie od polowy stycznia.
    Tylko właśnie dzięki tym staraniom uświadomiłam sobie że od dwóch miesięcy mam bardzo długie cykle i za bardzo nie wiem czy jest to powód do niepokoju.
    Moja ostatnia miesiączka była 26 grudnia z tym, że przed nią miałam 16 listopada.
    a w styczniu no cóż do dziś jeszcze nie dostałam. I wychodzi na to że mój ostatni cykl trwał 40 dni, a w tym miesiącu już mija 35 dzień.
    Zrobiłam dwa testy ciążowe i wyszły negatywne. Możecie mi podpowiedzieć o co może chodzić. I czy sa powody do nie pokoju?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:44

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dodać że od paru lat nie biorę żadnych tabletek anty.
    Martwi mnie to gdyż chciałabym jak najszybciej zajść w ciążę:) Już umówiłam sie do ginekologa.
    Myślicie ze wydłużony cykl utrudnia zapłodnieniu?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:45

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ