X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 5-6 dpo pozytywny test ???
Odpowiedz

5-6 dpo pozytywny test ???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nocka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 lipca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie! Może ktoś wie jak to możliwe? Okres miałam 12 lipca. W niedzielę dopiero wrócilam z wakacji na których byłam bez drugiej połówki i nie kontrolowalam temp, ani nic. Zaczęłam od pn 22 lipca. Stosunek miałam 22 i 23 lipca. W śr dopiero test owulacyjny wyszedł pozytywny i był lekki skok temp. Na wykresie mimo skoku, śluzu, testu nie wykryta została owulacja. Dziś rano pomyliłam się i zrobiłam test ciążowy. Zorientowałam się dopiero zanurzajac go. Odlozylam na bok. Zrobiłam z tej samej próbki moczu owulacyjny. Po paru minutach wracając do łazienki zdebialam. Test owulacyjny pozytywny ale i ciążowy gruba druga krecha!!!???!!! 😲 Stwierdzilam że trafiłam na lipny. Mimo wszystko nie dało mi to spokoju i mimo wypicia 4 kaw, zrobiłam teraz drugi test. I wyszła blada b blada druga kreska. I teraz po moich długich wywodach, za które przepraszam, pytanie: Jak to jest możliwe??

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 778 665

    Wysłany: 28 lipca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może owu szybciej?

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Nocka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 lipca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszkowalismy się 29 czerwca wcześniej i dopiero w ten pn i wt, więc raptem 6 dni po stosunku pozytyw? 11 lipca robiłam test ciążowy negatywny, 12 okres.

  • Nocka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 29 lipca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wpisaniu rano temp, ovu, wyznaczył mi owulacje. Zrobiłam test, po ok 10min pojawiła się druga wyraźna kreska. Jestem zszokowana. Takie kreski to miałam po spoznionym okresie...

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 29 lipca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka wrote:
    Serduszkowalismy się 29 czerwca wcześniej i dopiero w ten pn i wt, więc raptem 6 dni po stosunku pozytyw? 11 lipca robiłam test ciążowy negatywny, 12 okres.
    A normalny miałaś okres? Może w poprzednim cyklu owulacja się przesuneła i to było plamienie implantacyjne... I stąd te grube krechy

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • Nocka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, raczej normalny. Nie wzbudził mojego podejrzenia. Postaram się iść jutro na betę z krwi. Może to naświetli coś więcej. Mam nadzieje że to nie żadna choroba, zdążyłam się naczytac 🤔

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka wrote:
    Tak, raczej normalny. Nie wzbudził mojego podejrzenia. Postaram się iść jutro na betę z krwi. Może to naświetli coś więcej. Mam nadzieje że to nie żadna choroba, zdążyłam się naczytac 🤔
    Oj w internetach tyle tego że lepiej nie czytac. Daj znać jak beta:)

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 30 lipca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś betę?

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 581 249

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka wrote:
    Tak, raczej normalny. Nie wzbudził mojego podejrzenia. Postaram się iść jutro na betę z krwi. Może to naświetli coś więcej. Mam nadzieje że to nie żadna choroba, zdążyłam się naczytac 🤔

    Też jestem ciekawa. Jak beta?

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • Nocka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za milczenie. Okazało się że ciąża biochemiczna z poprzedniego cyklu..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ