X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 7dpo kto też? :)
Odpowiedz

7dpo kto też? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 6 marca 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto tez 7 dni po owulacji i czeka na testowanie? 🍀🍀

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 7 marca 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 5 dpo i mam dziwny bol pleców i podbrzusza. Nie chce sobie nic skręcać... czekam :)

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 8 marca 2021, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Kto tez 7 dni po owulacji i czeka na testowanie? 🍀🍀
    Ja jestem 8/9 dni . W sobote wieczorem dosc sporo sluzu na papierze przy podcieraniu i troszke krwi. I co jakis czas delikatne skurcze . Testy ciaxowe negatywne. Nawet te super czule .

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teoretycznie 7dpo. Czekam na testowanie.. :)
    Niby kłucie w podbrzuszu i zmęczenie jest ale ostatnio mi się coś pozmieniało i przed okresem miałam bóle i kłucia takie jakich nigdy wcześniej.
    Staram się nie nastawiać :D

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Ja teoretycznie 7dpo. Czekam na testowanie.. :)
    Niby kłucie w podbrzuszu i zmęczenie jest ale ostatnio mi się coś pozmieniało i przed okresem miałam bóle i kłucia takie jakich nigdy wcześniej.
    Staram się nie nastawiać :D
    Pisalam miesiac temu i dostalam @

  • Betty93 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 6 dpo i mam bóle podbrzusza . Zastanawiam się kiedy robić betę hcg z krwi.

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Pisalam miesiac temu i dostalam @

    Tak to jest jak się nawet nie popatrzy na datę 😂

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ