X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 
Odpowiedz

And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 

Oceń ten wątek:
  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 22 lutego 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Tak, owulacja była, wynik idealny bym powiedziała :)

    U mnie normy w tej fazie cyklu były 1, 2 - 15.9 ng/ml.
    Jest ponad normę. Boję się tylko że to duphaston mógł sfałszowac wynik 😏

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 22 lutego 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia skarbie, jasne że będziesz mamusią! Sama niedawno nam pisałaś, że masz plan 😘 nie załamuj się, dla mnie to też będzie ciężki weekend pod tym względem, zwłaszcza że test biały. Ale w klinice Wam pomogą, jestem pewna.
    Anka duphaston nie wychodzi we krwi.

    Miłego weekendu wszystkim ❤

    Anka 37, agge, Madziandzia lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 lutego 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia jak sie juz sięgnie dna to latwiej sie odbic, bo jest od czego. Bedzie dobrze :*

    A swoja droga od wczoraj na netflix jest serial niemowleta. Obejrzalam heden odcinek o budowaniu wiezi. Vardzo ciekawe zwlaszcza dla tych , ktorzy wahaja sie czy pokochaliby nie swoje dziecko lub zastanawiaja sie czemu to mama budzi sie w nocy itd.

    Salome, agge, Madziandzia lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 22 lutego 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka 37 wrote:
    Dziewczyny odebrałam wynik progesteronu. 17.4 ng/ml . Co myślicie? Owulacja była chyba co?
    W tamtym miesiącu miałam wynik 8 i owulacji brak
    Ładny progresteron. Wygląda na poowulacyjny :) duphaston jest syntetyczny i on we krwi nie wychodzi, więc się nie martw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2020, 08:46

    Anka 37, Rucola, agge lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 22 lutego 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Sięgnęłam dna. Leżę i wyję tylko dlatego że cały weekend będę musiała oglądać siostrę eMka z brzuchem. Tą od zajebistych rad. Zamiast się położyć, bo o 7 to ja mam być na dworcu, to wyję... brak mi już sił na to wszystko... W życiu nie będę mamą...
    Madziandzia będziesz mamą! Wierzę w to kochana z całego serca! A jak ta panna będzie znowu jakieś banialuki opowiadała to zapytaj się jej czy chce być Waszą kołdrą. Zrób z niej powietrze i w ogóle nie zwracaj na nia ą uwagi!

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia, zdobadz sie na odwage i prosze, wytlumacz tej ciezarowce, ze macie problem, a jej rady nie pomagaja, tylko sprawiaja Ci ogromna przykrosc. Niedlugo i Ty bedziesz nosic dzidziusia pod sercem i tylko o tym staraj sie myslec.

    Ja wczoraj spotkalam sie ze znajomymi, w tym ze swiezym tatusiem- bobo urodzilo sie we wtorek. Maz w pewnym momencie powiedzial mu, ze zazdrosci. Pierwszy raz w zyciu pomyslalam sobie "hej, stary, co ty gadasz? przeciez zaraz i my bedziemy w ciazy". Nie zazdroscilam, nie zrobilo mi sie przykro i tego samego zycze Wam wszystkim, bo przeciez i my sie doczekamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2020, 09:34

    Magddullina2, nowa na dzielni, Salome, agge, Iseko, Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 22 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ładny progresteron. Wygląda na poowulacyjny :) duphaston jest syntetyczny i on we krwi nie wychodzi, więc się nie martw

    Szkoda tylko że beta ujemna 😔

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a progesteronz ktorego dpo? Bo ten progesteron wyglada na taki 7 dpo, masz pewnoac kiedy byla owu?

    szona lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia mów otwarcie, że nie każdy zachodzi na pstryknięcie palcem i macie z tym problem, a jej "rady" choć wiesz, że w dobrej wierze, sprawiają Wam ogromną przykrość. Jak nie będzie się mówić o problemach otwarcie, to cały czas będą docinki ludzi. Wiele osób nie ma pojęcia, jak dużo par ma problemy.

    My dziś robimy parapetówkę zaległą, dla mojej familii. Będę mieć 12 osób na kolację, więc od rana siedzę w garach. Mdłości nie pomagają.... Okna pootwierane,bo wszystko mi śmierdzi, co rusz biegam 🤮, do tego mąż musiał jechać na robotę, więc jestem sama z chłopakami. Dom nieogarnięty ani trochę nawet.... Ciężki dzień przede mną....

    Salome, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez na sile nigdy nie namawiam, ale myśle ze mówienie prosto z mostu o tym, ze ma się problem jest uwalniające. U nas naprawdę ludzie bardzo spoko reagowali kiedy słyszeli ze nam nie idzie od dłuższego czasu i musimy się trochę podleczyć i powalczyć z tematem. Wielu osobom się język rozplątuje kiedy sie powie prosto z mostu co i jak i wychodzi ze sami mieli jakieś problemy. Co więcej, same się właśnie złe czujemy z ta niepłodnością dlatego, ze dużo osób o tym nie mówi, bo im ciężko i się wstydzą. Potem nam się wydaje ze wszystkim innym idzie łatwo, a to nieprawda. Moim zdaniem jest nawet pół na pół z tym zachodzeniem w ciąże. Połowa od razu, druga połowa przeboje i dramaty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2020, 10:19

    frezyjciada, Magddullina2, Fiore, Salome, szona, golonat, Madziandzia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Anka a progesteronz ktorego dpo? Bo ten progesteron wyglada na taki 7 dpo, masz pewnoac kiedy byla owu?
    Owulacja była 13-14dc. A progesteron robiłam w 23 dc, betę też..
    Zawsze owu po stymulacji miałam 11,12 dc. I cykle 26 dni. Teraz letrozol mi wydłużył trochę owu.
    Byłam na monitoringu 9 dc i pecherzyk miał 17mm lekarz powiedział że za dwa trzy dni pęknie. W w 12 dc byłam na kolejnym monitoringu i pecherzyk miał nie całeł 21mm i lekarz powiedział że w 14 dc pęknie. To było na innym usg niż poprzedni monitoring bo mój lekarz nie mógł mnie już przyjąć. Od 13 do 14 dc okropny ból brzucha jak przy owulacji który znikł na drugi dzien jak ręką odjął. Później już nie byłam na monitoringu.. Więc nie wiem jak było z tą owulacją. W 23dc tylko progesteron zrobiłam i betę (ujemna) i tyle. Do jutra mam duphaston i od poniedziałku czekam na @.. Nie łudzę się już nawet bo na pewno @🦍 przyjdzie ..
    Od wczoraj boli jajnik cały czas żeby jeszcze tego było mało...

  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 862 1143

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka 37 wrote:
    Owulacja była 13-14dc. A progesteron robiłam w 23 dc, betę też..
    Zawsze owu po stymulacji miałam 11,12 dc. I cykle 26 dni. Teraz letrozol mi wydłużył trochę owu.
    Byłam na monitoringu 9 dc i pecherzyk miał 17mm lekarz powiedział że za dwa trzy dni pęknie. W w 12 dc byłam na kolejnym monitoringu i pecherzyk miał nie całeł 21mm i lekarz powiedział że w 14 dc pęknie. To było na innym usg niż poprzedni monitoring bo mój lekarz nie mógł mnie już przyjąć. Od 13 do 14 dc okropny ból brzucha jak przy owulacji który znikł na drugi dzien jak ręką odjął. Później już nie byłam na monitoringu.. Więc nie wiem jak było z tą owulacją. W 23dc tylko progesteron zrobiłam i betę (ujemna) i tyle. Do jutra mam duphaston i od poniedziałku czekam na @.. Nie łudzę się już nawet bo na pewno @🦍 przyjdzie ..
    Od wczoraj boli jajnik cały czas żeby jeszcze tego było mało...
    Kochana nie trac nadziei , moglo byc za wczesnie na bete ... To bylo 9dpo do 12-14 dpo moze sie jeszcze zagniezdzac zarodek ✌🤗🙏💕

    Anka 37 lubi tę wiadomość

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmaaanko, a co u Ciebie? <3

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 22 lutego 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia, oczywiście, że będziesz mamą!!

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 22 lutego 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Kochana nie trac nadziei , moglo byc za wczesnie na bete ... To bylo 9dpo do 12-14 dpo moze sie jeszcze zagniezdzac zarodek ✌🤗🙏💕
    Dziękuję ❤️
    Nadzieja umiera ostatnia 😉

    Magddullina2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez tu sie ostatnio malo dzieje... Mam nadzieje, ze Dinusie vol.2 (jak to okreslila ostatnio Szonka) nie uciekly gdzies na tajny watek :(

    Judit, Malgonia, szona lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 22 lutego 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie cisza dzisiaj. Może dziewczyny spędzają romantyczne chwile z mężami, żeby na wiosnę wysikać nam tłuste kreseczki ♥️

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 22 lutego 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, ja po ostatnich problemach wracam pomału do formy. Czas się ogarnąć. Dziś zamierzam nawet wykorzystać męża, choć owulak negatywny.

    Podczytywalam Was, ale miałam mega zjazd psychiczny i byłam zupełnie bez sił.

    Frez, gratulacje serdeczne :)

    Małgoniu, super, że TO poczulas, myślę, że doradczyni pomogła Ci się uwolnić od braku wiary w swoje możliwości. Będzie cudownie, zobaczysz :)

    Szona, świetny awatar :) Mnie awokado kojarzy się z płodnościa, może akurat :) Tego Ci życzę, byś zaskoczyła teraz zaraz :) Bys nie musiała robić już kolejnych badań.

    Madziandzia, też mi się wydaje, że czasem dobrze może zrobić powiedzenie prawdy. Może reakcja tej osoby by Cię pozytywnie zaskoczyła i udałoby się oczyścić atmosferę między Wami.

    Dobrego wieczoru, Kochane :)

    szona lubi tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 22 lutego 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie córka chora, chyba jakaś wirusówka więc pół dnia dezynfekowałam mieszkanie 🙈
    Zaraz zaczynają się dni płodne, więc trzeba być w formie :D

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 lutego 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela, naprawde czuje, ze jestem jej mamusia i ze ona o tym wie i ze nie chcialaby innej. Tak wiec sorry dziewczyny, ale oferta oddania dziecka jest nieaktualna. ;)
    A tak przy okazji dzis Ala miala gorszy dzien, slabo spala wiec i nerw na koniec a mimo to udali sie ja tym przytuleniem wyciszyc wiec chyba cos w tym jest.

    A co do chorob to plusem siedzenia w domu jest to, ze od roku jestem zdrowa jak ryba. Az sie boje pomyslec jak wroce do pracy jak bede znowu chorowala, bo sie organizm odzwyczai od tych wszystkich zarazków.
    Dbajcie o siebie, ale pamietajcie ze podczas infekcjilatwiej oimplantacje wiec nie traccie okazji 🙂

    szona, Daniela, Magddullina2, agge, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ