X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 
Odpowiedz

And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 lutego 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykładowo znalazłam na jakiejś stronie labo z Bydgoszczy, że cena za komórki NK to 90 zł. Wiec może można znaleźć taniej niż kilka stow - szukam dalej :)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0.10 😔

  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka 37 wrote:
    Beta 0.10 😔

    Ata tak mi przykro :( ale trzeba sie trzymac na kolejny cykl 💪🏻 Musi sie udac, trzymam kciuki 💕

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja bralam nospei Ala ma zwiekszone napiecie.. wiec jak to jest nie wiem. Nie bralam konskich dawek ale co najmniej jedna dziennie. Oczywiscie nikogo nie zachecam, ale widac nie jest to jednoznaczne.

    Ja po wizycie. Ogolnie Ala karmi sie super,ssie pieknie aja mleka mam pod dostatkiem. Mam zadbac o swoj komfort (dostawiac dziecko do piersi a nie piers do dziecka) izagonic meza by samodzielnie kapal Ale zebym wtym kilkugodzinnym maratonie mislatepop godziny przerwy chocby na zrobienie porzadkow. I mam zaczac wychodzic z domu bez dziecka na pol godziny dziennie ;)
    Tak wiec ogolnie to nic nowego, ale troszke mi pokazalajaksiedziec zeby bylo mi wygodniej ijakkarmic na lezaco.
    Skrzyczala mnie ze nie wierze w siebie i ze superma jedt zadbana i ze nosze ja prawidlowo i jesli nawet ma troszke napiecia to nie jakos bardzo duzo i na pewno fizjoterapia pomoze. Tak wiec ogolnie to pozytywnie :)
    Az mnie glowaz tych emocji boli ;)

    Lola ja chodzilam do idealista, choc to chyba bez znaczenia. Tu mialam najblizej i najszybcuej byl termin napieresza wizyte.a potem juz tak zostalo bo tu byla dokumentacja.
    Co do andrologowosci to jajestem zadowolona. Efekt byl to najwazniejsze ai pogadac umial z moim mezem i mu do rozumu przemowic. To tez bardzo wazne bo u nas proboem byl nie tylko z pkemnikami ale z sama czestotliwoscia i zaangazowaniem mojego meza w starania. Wrona to taki spec id wszystkiego. Ogarnia pare calosciowo. Ginekolog, psychoterapeyta i spowiednik. Serio chyba odaluje te 300 zo i jeszcze sie przrjde do niego jak mi @ wroci ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2020, 14:41

    szona, Madziandzia, aeiouy, Pati96, Lola*, MamaStasia :), Salome, nowa na dzielni, frezyjciada, Syllwia91, moni05, agge, Ania_85_, Mama_Zuzia lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodamezatka wrote:
    Ata tak mi przykro :( ale trzeba sie trzymac na kolejny cykl 💪🏻 Musi sie udac, trzymam kciuki 💕
    Dziękuję ❤️

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki. I MUCHA spoko, ale w wymazie wyszły liczne paciorkowce i grzyby drozdzopodobne... Co jest dziwne bo na nie mam objawów infekcji, zero pieczenia, swędzenia czy dziwnej wydzieliny :/ więc nie wiem o co chodzi. A w cytologii podejrzenie infekcji wirusowej, liczbe leukocyty w kanale szyjki ale grupa II czyli niby spoko. Do wizyty jeszcze tydzień 🙈 sama nie wiem co myśleć...

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Przykładowo znalazłam na jakiejś stronie labo z Bydgoszczy, że cena za komórki NK to 90 zł. Wiec może można znaleźć taniej niż kilka stow - szukam dalej :)


    Chyba faktycznie tak jest, to jakiś rozbudowany pakiet.
    Dziewczyny, które już to ogarniają. Czy jest sens robić tylko te same komórki NK? Czy należy wykonać to całe badanie immunofenotypu?

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 21 lutego 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Odebrałam wyniki. I MUCHA spoko, ale w wymazie wyszły liczne paciorkowce i grzyby drozdzopodobne... Co jest dziwne bo na nie mam objawów infekcji, zero pieczenia, swędzenia czy dziwnej wydzieliny :/ więc nie wiem o co chodzi. A w cytologii podejrzenie infekcji wirusowej, liczbe leukocyty w kanale szyjki ale grupa II czyli niby spoko. Do wizyty jeszcze tydzień 🙈 sama nie wiem co myśleć...
    Pewnie dostaniesz jakiś antybiotyk. Może spróbuj zadzwonić do gina, żeby chociaż receptę przepisał. Przez tydzień to już się wyleczysz ;)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 21 lutego 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia cudownie ze po wizycie tak pozytywnie :). Dobrze, ze piszecie o tych swoich problemach tez po porodzie, to na pewno pomoże wielu z nas. Pewnie u nas, staraczek które musiały się na te dzieci narzekać często po kilka lat jest jeszcze trudniej, bo wydaje nam się ze po takim darze od losu powinnismy być już w ogóle jakimiś najlepszymi matkami na świecie, perfekcyjnymi ;).

    Za sciana mam sąsiadkę i czasami (nie za często) slysze jak się tam wydrze z taka bezsilnością w głosie :D. Ma dwoje małych dzieci i tak ja usłyszę to sobie myśle waśnie o tej roli młodej matki :D

    A co do leków ja jestem dumna bo nie brałam właściwie nic poza tym co już niezbędnie musiałam - acard, heparyna i żelazo teraz. Kilka razy tez magnez, tak serio nospy, paracetamolu ani nic. No ale pewnie te przeciwzakrzepowe tez maja jakieś tam swoje konsekwencje, jak wszystko. Swoją droga mój lekarz zalecił mi nawet odstawienie witamin w 3 trymestrze i zostawić tylko dha, bo niby już niektóre witaminy i kwas foliowy mogą szkodzić a nie pomagać

    szona, Malgonia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 lutego 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam zrobić ANA ASA i AOA ale kazali przyjść w pon, bo ma być rano po odpoczynku i na czczo :/

    Beta lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tylko na chwilke :) Nasze wspaniale Ciezaroweczki wysylaja wirusy, a ja przesylam Wam solidna dawke usmiechu i wspanialego samopoczucia

    & : ) : ) & : ) : ) : ) *** : ) : D : x : * & : ) : ) < 3 < 3 @ & : ) : ) & : ) : ) : ) *** : ) : D : x : * & : ) : ) < 3 < 3 @ & : ) : ) & : ) : ) : ) *** : ) : D : x : * & : ) : ) < 3 < 3 @ & : ) : )

    Obudzilam sie dzis w zajebistym humorze i chcialabym podzielic sie nim rowniez z Wami :) Wszystko sie wszystkim ulozy, jestem tego pewna!

    Syllwia91, Judit, Anka 37, Suszarka, agge, Malgonia, MonikA_89!, Irvine90, Misiaa, aeiouy, frezyjciada, Gosiek1993, Madziandzia, moni05, Izape_91, szona, Magddullina2, Ania_85_, Iseko, Daniela, kittinka, Mama_Zuzia, Mildred, moyeu, Salome lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 lutego 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze nie wiem jak bedzie, ale to byl najpiekniejszy wieczor mojego macierzynstwa. Prosta zmiana, karmienie w przytuleniu a Ala milion razy spokojniejsza a ja zalana lzami szczecia i morzem hormonow. Pierwszy raz poczulam jak moja bliskosc i spokoj wplywa na tego malutkiego czlowieka.

    Suszarka, nowa na dzielni, szona, Magddullina2, frezyjciada, aeiouy, Ania_85_, agge, Iseko, Syllwia91, Daniela, kittinka, Rucola, Sasanka55., Madziandzia, Mama_Zuzia, Mildred, moni05, moyeu, Salome, Mlodamezatka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 21 lutego 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziemy jutro z M na mszę za pary które starają się o maleństwo...pomodlę się za nas wszystkie :)
    A teraz czas na winko ;)

    Sasanko cieszę się że humor masz dobry oby taki został jak najdłużej ;)

    szona, MonikA_89!, aeiouy, Anka 37, Judit, Iseko, Syllwia91, Daniela, kittinka, Pauliśka, Sasanka55., Irvine90, Madziandzia, Mama_Zuzia, Suszarka, Mildred, Fiore, moni05, moyeu, Salome, DzulkaJ lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 21 lutego 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Powiem Wam, ze nie wiem jak bedzie, ale to byl najpiekniejszy wieczor mojego macierzynstwa. Prosta zmiana, karmienie w przytuleniu a Ala milion razy spokojniejsza a ja zalana lzami szczecia i morzem hormonow. Pierwszy raz poczulam jak moja bliskosc i spokoj wplywa na tego malutkiego czlowieka.
    Teraz będzie tak zawsze 😘

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia ❤️ czasem wystarczy niewielka zmiana, na pierwszy rzut oka, taka co "a tam bzdety co to ma do rzeczy" a WSZYSTKO się zmienia :) cieszę się Twoim szczęściem!!! Oby teraz były same takie piękne chwile❤️

    Misiaa Ty to jesteś taki dobry duszek... ❤️ Niech to dobro wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą 🌬️❤️
    Ps. Takie mszę są przepiękne, tak samo a jak te z modlitwą uwielbienia i uzdrowienia 😍 żałuję, że nie mam z kim chłopców zostawiać, bo one zazwyczaj wieczorem, a to przepiękne, budujące przeżycie.... Gdyby ktoś był z Otwocka-Góry Kalwarii- to w tych miastach są na pewno ;)

    Magddullina2, Misiaa, Mama_Zuzia, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 21 lutego 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wynik progesteronu. 17.4 ng/ml . Co myślicie? Owulacja była chyba co?
    W tamtym miesiącu miałam wynik 8 i owulacji brak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2020, 21:58

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 21 lutego 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez sił mi coraz mniej do walki ale wiara jest ❤ i wierzę że chwile zwątpienia i bezsilności lada dzień miną i znowu powiem...kolejny miesiąc @ wygrała bitwę i przylazła ale wojnę zwyciężę ja!

    Anka ja niestety nie pomogę bo tego nie ogarniam ale dziewczyny na bank pomogą ;)

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 21 lutego 2020, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka 37 wrote:
    Dziewczyny odebrałam wynik progesteronu. 17.4 ng/ml . Co myślicie? Owulacja była chyba co?
    W tamtym miesiącu miałam wynik 8 i owulacji brak
    Tak, owulacja była, wynik idealny bym powiedziała :)

    Anka 37 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sięgnęłam dna. Leżę i wyję tylko dlatego że cały weekend będę musiała oglądać siostrę eMka z brzuchem. Tą od zajebistych rad. Zamiast się położyć, bo o 7 to ja mam być na dworcu, to wyję... brak mi już sił na to wszystko... W życiu nie będę mamą...

  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 22 lutego 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Sięgnęłam dna. Leżę i wyję tylko dlatego że cały weekend będę musiała oglądać siostrę eMka z brzuchem. Tą od zajebistych rad. Zamiast się położyć, bo o 7 to ja mam być na dworcu, to wyję... brak mi już sił na to wszystko... W życiu nie będę mamą...

    Nie smutaj się maleńka 😘🥰

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ