X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 
Odpowiedz

And the Oscar goes to… - czyli lutowe testowanie 

Oceń ten wątek:
  • Fiore Autorytet
    Postów: 870 1742

    Wysłany: 22 lutego 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja tez dziś się zastanawiałam co tu taka cisza jak makiem zasiał 😃 ja chora, dziś był kolejny monit w klinice, punkcja najprawdopodobniej czwartek/ piątek.

    szona, MonikA_89!, Daniela, Mildred, aeiouy, Mlodamezatka, Izape_91, Salome lubią tę wiadomość

    Starania od 04.2018.
    Hiperinsulinemia, Endometrioza. Lekka adenomioza.
    AMH 4,4.
    03.2019- Poronienie samoistne 7tc. [*]
    07.2019- HyCosy- oba drożne.
    02.2020 1 ICSI krótki- punkcja. Transfer odroczony- ryzyko hiperstymulacji. Mamy ❄️❄️❄️❄️
    03.2020- 1 transfer 5.3.1 🙏🏻🙏🏻 7dpt- II ; 24dpt- <3
    f2wl2n0a4zf2jm0h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Nawet sobie radzę. Ale chyba tylko dlatego, że jeszcze 🍷 nie przyszła. Jak mnie dojedzie to wtedy się okaże 😂

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 22 lutego 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Alez tu sie ostatnio malo dzieje... Mam nadzieje, ze Dinusie vol.2 (jak to okreslila ostatnio Szonka) nie uciekly gdzies na tajny watek :(

    Ja cały czas tu 💪 Cały dzień łaziłam po sklepach. Jestem trochę smutna, że nie wyszło w lutym, ale i trochę szczesliwa bo dziś 14 dpo i okresu nie ma = progesteron nie poleciał na pysk, bo plamień też nie ma. W sumie ustało absolutnie wszystko :) okres przyjdzie pewnie jutro. Także odstawienie duphastonu w tym cyklu nie zrobiło mi nic złego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2020, 22:22

    Fiore lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 22 lutego 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja cały czas tu 💪 Cały dzień łaziłam po sklepach. Jestem trochę smutna, że nie wyszło w lutym, ale i trochę szczesliwa bo dziś 14 dpo i okresu nie ma = progesteron nie poleciał na pysk, bo plamień też nie ma. W sumie ustało absolutnie wszystko :) okres przyjdzie pewnie jutro. Także odstawienie duphastonu w tym cyklu nie zrobiło mi nic złego :)
    Kochana a na test sikałaś? :D

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 22 lutego 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Kochana a na test sikałaś? :D

    Siknę, jak przez tydzień nie będzie okresu :p

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 22 lutego 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Siknę, jak przez tydzień nie będzie okresu :p
    Eeeee ja bym już dawno oszczała wszystkie 😅 podziwiam za cierpliwość ;)

    szona lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja cały czas tu 💪 Cały dzień łaziłam po sklepach. Jestem trochę smutna, że nie wyszło w lutym, ale i trochę szczesliwa bo dziś 14 dpo i okresu nie ma = progesteron nie poleciał na pysk, bo plamień też nie ma. W sumie ustało absolutnie wszystko :) okres przyjdzie pewnie jutro. Także odstawienie duphastonu w tym cyklu nie zrobiło mi nic złego :)

    A skąd wiadomo, że nie wyszło? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 00:01

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 23 lutego 2020, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już z Wami tutaj tylko dlatego że serce mi rośnie gdy widzę pozytywną bętę którejś z Was...a prawda jest taka że jestem wymemłana jak stara szmata...wierzę..szczerze wierzę że Pan mimo wszystko się zlituje i ześle nam nasz mały cud lecz...no właśnie jest to lecz... ktòre nie ma już sił..mimo wszystko na mszy modliłam się dzisiaj za nas wszystkie bo wszystkie zasługujemy na to aby być najlepszymi mamami na świecie! I wiecie co? W tym roku tak będzie! Każda z nas będzie miała małego ludzika w brzuchu, zobaczycie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 02:36

    Anka 37, szona, Judit, Iseko lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 23 lutego 2020, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia, Misia... serce pęka jak czytam o Waszych smutkach 💔 tak bardzo trzymam kciuki i wierze, że macierzyństwo przyjdzie do Was najszybciej i pięknie ubarwi resztę życia, wynagradzając te zle chwile... ☹️😘✊🏻✊🏻

    W weekendy zawsze tu była cisza. Ja zawsze w weekendy robię wszystko, czego w tygodniu nie jestem w stanie. Wczoraj dodatkowo impreza urodzinowa Ali 😊 padam na pysk nawet teraz... oby niedziela dała ciut luzu...

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Agunia19814 Znajoma
    Postów: 17 10

    Wysłany: 23 lutego 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Zrobiłam test w 10 dpo... (Czułość od 10) nie mogłam wytrzymać-teraz żałuję bo widzę że to może za wcześnie....Mam rację?(wynik oczywiście ujemny)

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 23 lutego 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agunia19814 wrote:
    Witam
    Zrobiłam test w 10 dpo... (Czułość od 10) nie mogłam wytrzymać-teraz żałuję bo widzę że to może za wcześnie....Mam rację?(wynik oczywiście ujemny)

    jak to pink superczuly to one podobno są klamczuszki. Najlepiej czekaj do terminu 🍷

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błogosławionej Niedzieli dziewczyny ❤️

    Madziandzia, moyeu, kittinka, Anka 37, Misiaa, Daniela, szona, Pati96, MonikA_89!, Mildred, Syllwia91, Malinowa91, Magddullina2, agge, Iseko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia świetnie Cię rozumiem. Popadam ze skrajności w skrajność. Skończyłam NP 18.02. Myślałam, że będę po niej czuła większy spokój. Codziennie od grudnia modlimy się z mężem modlitwą dla rodzin bezdzietnych o cud. Próbuję na wszystkich frontach. Walczę na ziemi i w niebie. I czuję się tym zmęczona. Śniło mi się, że jechałam z mężem po test, bo pojawiła się blada kreska dzień wcześniej. Śniło mi się, że bawiłam dzieci lasek, które w tym roku w mojej rodzinie powiadomily o ciąży. Chciałabym być w ciąży tak bardzo, że nawet mi się to śni.

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 23 lutego 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko melduję się, na żadnym tajnym wątku się nie zadekowałam😁. Czytam na bierząco! Mało się odzywam bo niewiele się u mnie staraniowo dzieje 😉 mąż remontuje łazienkę a ja sprzątam albo się uczę 😉 a no i na diecie jestem, 4,5 kg mniej 😎 myślę że wystartuję z suplami, monitoringami itd w kwietniu. Zastanawiam się nawet czy nie poprowadzić wątku kwietniowego, będę po laparo więc szanse większe 😁

    Sasanka55., Daniela, szona, Pati96, GrubAsia, Iseko lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu, gratuluke zrzucenia wagi :o U mnie spada baaaardzo wolno, a jem jak wrobelek i sporo cwicze. Meta wcale mi nie pomaga, wrrr, glupia suka. Pojde do endo, zeby wymyslil cos innego :) Mam nadzieje, ze do watku kwietniowego nie dotrwasz w 1paku, krolewno :* <3

    Misiaa, dziekujemy za modlitwe :* <3 Wyrzucaj z glowy chwile zwatpienia, bo te sa zupelnie bez sensu. Mamy macice, wiec i dzieci urodzic mozemy! Wszystko inne da sie doklepac medycyna :*

    Ktora chetna na watek marcowy? :)

    moyeu lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu, gratuluje! 💪🏻 Muszę sobie strzelić homę, bo miałam hiperinsulinizm, a dieta na niedoczynnosc średnio mi służy. Waga tez leci mi okropnie wolno mimo starań (jak u Sasanki :()

    Ale pochwale się tez, ze u mnie od porodu -8kg, mniej o 5 niż przed ciąża, no ale jeszcze z 8-10 mi brakuje... 🙄

    moyeu lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, a może Ty poprowadzisz tę wiosenną imprezę, gdzie będziemy marcować jak koty :) w myśl zasady - zakładasz wątek, wysikujesz 2 krechy 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 14:31

    Sasanka55., Mlodamezatka, GrubAsia, Madziandzia, moyeu, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Sasanko, a może Ty poprowadzisz tę wiosenną imprezę, gdzie będziemy marnować jak koty :) w myśl zasady - zakładasz wątek, wysikujesz 2 krechy 💪

    Szoneczko, dziekuje za wiare we mnie, ale chyba nie nadaje sie do prowadzenia watku :) :* Na pewno znajda sie chetne, a ja moze na doczepke cos wysikam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Moyeu, gratuluje! 💪🏻 Muszę sobie strzelić homę, bo miałam hiperinsulinizm, a dieta na niedoczynnosc średnio mi służy. Waga tez leci mi okropnie wolno mimo starań (jak u Sasanki :()

    Ale pochwale się tez, ze u mnie od porodu -8kg, mniej o 5 niż przed ciąża, no ale jeszcze z 8-10 mi brakuje... 🙄

    Jak to 8-10?! Chyba zostana wtedy z Ciebie tylko kostki

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio pink super czuły jest kiepski???

    age.png

    age.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ