X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Beta 5 dni przed @
Odpowiedz

Beta 5 dni przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malena1980 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po inseminacji, dziś 5 dni przed spodziewaną @ BETA wynosi 1,22. Czy już po wszystkim, czy jest jeszcze nadzieja?

  • Beta04 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po stymulacji owu i jestem 6 dni przed @ niestety moja Beta wyszła 0,1 😞 więc pewnie znowu nic z tego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ