X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że bardzo często się spotykam z tym tekstem żeby odpuścić? Ale jak można odpuścić skoro lekarz nawet mówi żeby działać póki jajowody drożne, albo jak o tym nie myśleć skoro codziennie bierzesz te wszystkie tabletki? Też myślę, ze takie odpuszczenie by pomogło. Ale ja po prostu nie potrafię.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    W czwartek pójdę na betę raz jeszcze. Mam nadzieję że przyrośnie. Dam znać :)

    Powodzenia :)

    Modle sie o Michasie
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chodziło mi o to żeby poprostu nie myśleć obsesyjnie:) wiem że jak się bierze leki to trzeba tego pilnować.. Ale nie można pozwolić żeby nasze życie kręcił się tylko wokół starań o dziecko.. Trzeba myśleć też o innych rzeczach:) Mi lekarz dał 3msc na starania a przy tym wyluzowac.. Od razu po dniach płodnych do @myslalam czy się udało czy nie.. I tylko na tym się skupialam.. Teraz poprostu nie chce się nad tym zastanawiać.. Niechce myśleć czy już jest czas na test czy nie.. I jak wyjdzie 1 kreska że to za wcześnie i robić sobie nadzieję..

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja starałam się trzymać męża trochę z dystansem i udawać, że jest ok. Poza wizytami u lekarza na które chodził ze mną starałam się nie mówić o tym, ale on i tak widział. Jak w nocy płakałam to nie pytał tylko tulił aż zasnęłam. My kobiety chyba nie umiemy się całkiem wyłączyć. Trochę odżyłam jak wróciliśmy z Holandii i znalazłam pracę, mimo wszystko biorąc leki i chodząc do lekarza. Zaczęliśmy się cieszyć i urządzać mieszkanie i wtedy się udało, ale niepokój że coś się stanie maleństwu zawsze gdzieś tam jest.
    Myślę, że leczenie powinniście kontynuować, tylko dorzućcie do tego jakieś wakacje, wyjście na spacer czy do kina. Trzeba się cieszyć życiem :*.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    Powiem Wam że bardzo często się spotykam z tym tekstem żeby odpuścić? Ale jak można odpuścić skoro lekarz nawet mówi żeby działać póki jajowody drożne, albo jak o tym nie myśleć skoro codziennie bierzesz te wszystkie tabletki? Też myślę, ze takie odpuszczenie by pomogło. Ale ja po prostu nie potrafię.

    Moni.. Każda z nas wie o co chodzi, każda o tym myśli, no niestety, planujesz to myślisz, proste, chociaż wiadomo fajnie by było o tym nie myśleć, a tu się człowiek objawów doszukuje, o ile prostsze byłoby życie bez spinek :)

    Modle sie o Michasie
  • PaulinaOstrow Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza, stwierdził, że mam słabe endometrium i że nie powinnam brać luteiny przed owulacją, przepisał mi Estrofem przez 7 dni po jednej tab i w 5 dniu estrofenu włączyć duphaston 3x1 tab przez 7 dni i po zakończeniu leków powinnam dostać w ciągu 5 dni @ zobaczymy, otwieram ten Estrofem i jakieś dziwne pudełeczko widzę jak się do tego dostać dziewczyny ?

    Paulina
  • PaulinaOstrow Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zepsułam to pudełko od tego leku i jak to teraz brać o matulo :/

    Paulina
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika.klos88 wrote:
    Moni.. Każda z nas wie o co chodzi, każda o tym myśli, no niestety, planujesz to myślisz, proste, chociaż wiadomo fajnie by było o tym nie myśleć, a tu się człowiek objawów doszukuje, o ile prostsze byłoby życie bez spinek :)

    Życzę, każdemu właśnie takiego życia bez spinek, ja po prostu jestem trochę rozżalona po kolejnym negatywnym teście. Ale już przechodzi ;)
    Może ten pomysł z wakacjami nie jest zły.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na negatywny reagowałam w miarę, to co mnie dobijało to bladoniebieskie kreski. Wtedy sobie wkrecałam, że może jednak... Ułożyło mi jak lekarze stwierdzili brak owulacji. Zaczęłam testować w odpowiednim momencie i mimo negatywów wiedziałam, że biorę leki i może się kiedyś uda.
    Wakacje to świetny pomysł. Pewnie mnie znienawidzicie, ale trochę mi szkoda że tego lata nigdzie nie pojadę i trochę wam zazdroszczę tej wolności. To nie tak, że nie kocham dziecka, trochę się tylko boję jak to będzie jak już się urodzi. Pewnie po siedzeniu w domu przez kilka miesięcy pewnie każdy by się trochę mentalnie zmęczył.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass właśnie o to mi chodziło żeby zyc:**jest czas na łzy ale musi być też czas na te dobre rzeczy :*
    Ja to marze żeby nie wracać do pustego domu:( żeby w biegały po nim 2 małe stópki :** Dużo płakałam przez to.. Ale teraz muszę uzbroić się w cierpliwość a kiedyś ujrze ten widok 2stopek:**

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wątpię, że wszystkie ujrzycie dwie kreski. Bardzo mało jest medycznie beznadziejnych przypadków :). A w domu masz jeszcze męża i musisz o tym pamiętać. To takie nieporadne stworzenia, potrzebują bardzo dużo uwagi.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass wrote:
    Pewnie mnie znienawidzicie, ale trochę mi szkoda że tego lata nigdzie nie pojadę i trochę wam zazdroszczę tej wolności. To nie tak, że nie kocham dziecka, trochę się tylko boję jak to będzie jak już się urodzi. Pewnie po siedzeniu w domu przez kilka miesięcy pewnie każdy by się trochę mentalnie zmęczył.

    Każdy każdemu czegoś tam zazdrości także żadna nowość :) osoby z kręconymi włosami zazdroszczą tym co mają proste, chude osoby zazdroszczą tym co mają trochę ciałka, a te co je mają chciałyby być chude jak pająki :D Boisz się i to jest zupełnie zupełnie normalne, ciąża bardzo męczy kobietę, a przez następny rok będziesz musiała skupić się tylko na dzieciątku, słuchać go, obserwować. Każde dziecko jest inne, są dzieci które można zabrać na wakacje i wszędzie, a są dzieci takie jak mój W. który darł się wniebogłosy przez prawie rok i byłam z nim w domu bo bałam się gdzieś wyjść :D ale za to ma teraz 3,5 roku i jest cudowny :)

    Glass lubi tę wiadomość

    Modle sie o Michasie
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    Glass właśnie o to mi chodziło żeby zyc:**jest czas na łzy ale musi być też czas na te dobre rzeczy :*
    Ja to marze żeby nie wracać do pustego domu:( żeby w biegały po nim 2 małe stópki :** Dużo płakałam przez to.. Ale teraz muszę uzbroić się w cierpliwość a kiedyś ujrze ten widok 2stopek:**

    Skupcie się może z mężem na sobie, wyjdźcie na kolację, zrób sobie wieczór spa i od razu będzie lepiej :)

    Słuchajcie do miesiączki zostało mi 3 dni a dzisiaj temp 36,9, co myślicie? ale to dziwne, wczoraj i przedwczoraj miałam 36,8 a wcześniej 36,2 nie powinna być ciągle podwyższona?

    Ile Wam zostało do miesiączki?

    Modle sie o Michasie
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DominikaKlos ja nie mierze temp.. Więc Ci nie pomogę.. Ale myślę że jak dziewczyny się obudzi to udziela Ci tu informacji:)

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia powtarzałas betę??

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dominika za wyrozumiałość. Czuję się jak tykająca bomba, a bóle sprawiają że chodzę jak na szpilkach.
    Ja niestety niewiele wiem o prawidłowych wykresach temperatury, bo przy cyklach bezowulacyjnych zawsze były jakieś wariactwa, ale z tego co pamiętam pomiar może być zakłócony chociażby przez spanie w chłodniejszej temperaturze. A na wykres trzeba patrzeć całościowo. :)
    I jak tam testowanie? Trzymamy kciuki <3.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny:* u mnie narazie po odstawieniu luteiny okresu brak, ale temp spadla z 37 na 36.9. Wiec chyba nici z tego cyklu. Glass to zrozumiale ze masz obawy stresujesz sie, jestes zmeczona ale pamietaj aby zawsze choc na chwilke wygospodarowac moment dla siebie. Pozdrawiam Wszystkie Kolezanki

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass jutro mam impreze to zatestuję jutro z rana, bedzie to 28 dc, wolalabym wiedziec zeby w razie W nie pic alko :)

    Mimika 36,9 to i tak podwyższona :) a kiedy testujesz?

    Glass miałaś cykle bezowulacyjne? IO jak to się zadziało, że w ciąży jesteś :)

    Modle sie o Michasie
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka, najbardziej wiarygodne bedzie niedostanie miesiaczki, temperature tez mam taka rozna ze sie nie nastawiam :) chociaz nie powiem, Michalika to moje marzenie :))

    Modle sie o Michasie
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 31dc a testowac chyba bede w niedziele jeszcze poczekam;)

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ