Forum W oczekiwaniu na testowanie beznadzieja - @ NIE MA , TEST NEGATYWNY - O CO CHODZI ?
Odpowiedz

beznadzieja - @ NIE MA , TEST NEGATYWNY - O CO CHODZI ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • merry Debiutantka
  Postów: 8 2

  Wysłany: 2 marca 2015, 20:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Powiedzcie o co chodzi. @ nie ma , przed chwilą robiłam test -negatywny. Objawów na okres brak, jedynie czasem pokują mnie jajniki. Poczekać na testowanie , czy to jednak ciąża ?

 • Morwa Autorytet
  Postów: 14612 19834

  Wysłany: 2 marca 2015, 20:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:49

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego