X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Nocka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 6 maja 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie
    Czy to są kreski czy ślady ich miejsc.
    Im dłużej się przyglądam tym bardziej jestem niepewna.
    Jestem na dwa dni przed @, trudno mi powiedzieć kiedy i czy była owulacja w tym cyklu. Byłam chora i antybiotyk. Wszystko się poprzesuwało.
    Będę wdzięczna za pomocne oko.
    https://zapodaj.net/3649065606c5b.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2020, 11:49

  • Ewelape1504 Ekspertka
    Postów: 145 132

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka wrote:
    Witam serdecznie
    Czy to są kreski czy ślady ich miejsc.
    Im dłużej się przyglądam tym bardziej jestem niepewna.
    Jestem na dwa dni przed @, trudno mi powiedzieć kiedy i czy była owulacja w tym cyklu. Byłam chora i antybiotyk. Wszystko się poprzesuwało.
    Będę wdzięczna za pomocne oko.
    https://zapodaj.net/3649065606c5b.jpg.html


    Myślę ,że ślady miejsc ,bo nic konkretnego nie widać

    18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • Ewelape1504 Ekspertka
    Postów: 145 132

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelape1504 wrote:
    Dziewczyny jak robicie test ciążowy i patrzycie jak to idzie to pierwsza pojawia wam się kreska w polu T a potem idzie ona dalej i pojawia się jednak pojedyncza w polu C ? Tak zaobserwowałam na teście ciążowym .patrzę na niego widzę o jest w Polu T chyba ciąża a za chwilę znika i pojawia się tylko w polu C i tak zostaje

    Jak myślicie ?

    18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelape1504 wrote:
    Jak myślicie ?

    Czasem tak jest zależy jakiej formy test robisz ja miałam tak przy teście pink

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Ewelape1504 Ekspertka
    Postów: 145 132

    Wysłany: 6 maja 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie przy bobo test ,ale potem wyszła niestety tylko jedna przy C

    18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • AbD Koleżanka
    Postów: 36 50

    Wysłany: 7 maja 2020, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może lepiej kupić ten test i nie zastanawiać się czy widać kreskę czy nie. (Tak sobie myśle , bo sama kilka dni ciagle myślałam czy ona jest, czy wynik jest fałszywy, kupiłam 7 testów🤣) I strasznie się tym stresowałam, chodź Wy tutaj pisaliście od razu że pozytywny ❤️ to w moim gronie mówili że ,,może tak” „może nie”

    https://zapodaj.net/7872e5ff79258.jpg.html https://zapodaj.net/55bbc0f76dc07.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie dziewczyny, tu Belladonna z wątku załamanej długotrwałymi staraniami :)

    Zrobiłam już tyle testów ale nigdy żaden nie wyszedł pozytywny, wszystkie zawsze raziły bielą. Nawet następnego dnia po analizie. W tym cyklu zrobiłam w 26 i 27 DC testy różnych firm, PO POŁUDNIU. Z początku negatywne, obydwa następnego dnia pokazują cieniutkie kreseczki. Jeden to nawet trzy pokazuje 😅

    1. https://zapodaj.net/58508df7fadc0.jpg.html (26 DC)
    2. https://zapodaj.net/1aaf710f63941.jpg.html (27 DC)

    Wydaje się, że testy są nieważne i fałszywe. Czuje @ za rogiem. Ale czy jest szansa, że jeśli dostanę @ to czy mogło dojść do zapłodnienia ale doszło do poronienia?
    Próbuje to wszystko zrozumieć.

  • AbD Koleżanka
    Postów: 36 50

    Wysłany: 7 maja 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Belladonna wrote:
    Witam was serdecznie dziewczyny, tu Belladonna z wątku załamanej długotrwałymi staraniami :)

    Zrobiłam już tyle testów ale nigdy żaden nie wyszedł pozytywny, wszystkie zawsze raziły bielą. Nawet następnego dnia po analizie. W tym cyklu zrobiłam w 26 i 27 DC testy różnych firm, PO POŁUDNIU. Z początku negatywne, obydwa następnego dnia pokazują cieniutkie kreseczki. Jeden to nawet trzy pokazuje 😅

    1. https://zapodaj.net/58508df7fadc0.jpg.html (26 DC)
    2. https://zapodaj.net/1aaf710f63941.jpg.html (27 DC)

    Wydaje się, że testy są nieważne i fałszywe. Czuje @ za rogiem. Ale czy jest szansa, że jeśli dostanę @ to czy mogło dojść do zapłodnienia ale doszło do poronienia?
    Próbuje to wszystko zrozumieć.

    Hej, z tego co czytałam to nie powinno się patrzeć na testy po czasie :-( ale mogę się mylić

  • Karla24 Znajoma
    Postów: 19 49

    Wysłany: 8 maja 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mam nadzieje ze mi podpowiecie co myśleć o tych testach ciążowych:) zrobionych 11 i 12 dpo. miesiączkę mam dostać za 3 dni i to wtedy myśle zrobić badanie z krwi ale jestem niecierpliwa, nastawiłam się ze to ciąża 💛 kreseczka pojawia się odrazu, ale jest bardzo jasna. Podpowiecie jakim waszym zdaniem jest wynik?
    I jeszcze pytanie przy jakim poziomie bety testy wychodzą już pozytywne mówię o takich dwóch grubych kresach?

    Zdjęcie testu:
    https://zapodaj.net/a8490312848b3.jpg.html

  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 8 maja 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla24 wrote:
    Hej Dziewczyny, mam nadzieje ze mi podpowiecie co myśleć o tych testach ciążowych:) zrobionych 11 i 12 dpo. miesiączkę mam dostać za 3 dni i to wtedy myśle zrobić badanie z krwi ale jestem niecierpliwa, nastawiłam się ze to ciąża 💛 kreseczka pojawia się odrazu, ale jest bardzo jasna. Podpowiecie jakim waszym zdaniem jest wynik?
    I jeszcze pytanie przy jakim poziomie bety testy wychodzą już pozytywne mówię o takich dwóch grubych kresach?

    Zdjęcie testu:
    https://zapodaj.net/a8490312848b3.jpg.html
    Jak dla mnie kreska jak nic 🙂 leć na betę, skoro na testach są już kreski to beta też wyjdzie 🙂

    Karla24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnia mi się okres, już 3 dzień... Wczorajszy test negatywny, szczerze to nawet nie wiem jakiej firmy, nie pisze na opakowaniu :D

    Wiecie co jest najgorsze? Mam przeokropną chęć na jakieś piwko, winko ale postanowiłam, że dopóki nie będę miała jasnej sytuacji to nic nie wypije- jeśli przyjdzie @ a ja się napiję piwka to będę mieć wyrzuty, ze może to to przez alkohol. A co gorsza, jeśli okaże się, że to ciąża to już w ogóle :D

    Ale ta małpa wredna jest. Nie dość, że się spóźnia i daje nadzieję, to czuję, że pierwszy raz przyjdzie mega spóźniona i dopiero da w kość :/

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 10 maja 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Belladonna wrote:
    Spóźnia mi się okres, już 3 dzień... Wczorajszy test negatywny, szczerze to nawet nie wiem jakiej firmy, nie pisze na opakowaniu :D

    Wiecie co jest najgorsze? Mam przeokropną chęć na jakieś piwko, winko ale postanowiłam, że dopóki nie będę miała jasnej sytuacji to nic nie wypije- jeśli przyjdzie @ a ja się napiję piwka to będę mieć wyrzuty, ze może to to przez alkohol. A co gorsza, jeśli okaże się, że to ciąża to już w ogóle :D

    Ale ta małpa wredna jest. Nie dość, że się spóźnia i daje nadzieję, to czuję, że pierwszy raz przyjdzie mega spóźniona i dopiero da w kość :/

    Ja jestem w tej samej sytuacji tylko że ja plamiłam i kupiłam sobie piwo z myślą że się rozkręci i się napije a tu dupa 2 dni po @ testy negatywne ,plamienie ustalo 3 dni temu i jutro chyba pójdę na bete żeby mieć pewność czy mogę się napić czy nie 😂😂😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leć jak najszybciej na betę! U mnie nigdy plamienia nie było :)

    Dziś mój 31 DC. Od 26 DC czuję w dole brzucha takie lekkie bóle jak na okres, w zasadzie czuję, jakby @ miała przyjść w każdej chwili a tu dupka, od wczoraj czuję się jak po owulacji w ostatnich cyklach. Boje się, że w tym cyklu wszystko mi się rozjechało i opóźniło. Przecież test, nawet słabej firmy chyba by mi pokazał II kreski po terminie miesiączki, nie?

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 10 maja 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Belladonna wrote:
    leć jak najszybciej na betę! U mnie nigdy plamienia nie było :)

    Dziś mój 31 DC. Od 26 DC czuję w dole brzucha takie lekkie bóle jak na okres, w zasadzie czuję, jakby @ miała przyjść w każdej chwili a tu dupka, od wczoraj czuję się jak po owulacji w ostatnich cyklach. Boje się, że w tym cyklu wszystko mi się rozjechało i opóźniło. Przecież test, nawet słabej firmy chyba by mi pokazał II kreski po terminie miesiączki, nie?
    Ja zawsze przed @ plemię i tak się rozkręca coraz mocniej a w tym cyklu plamienia ustały a @ brak. Ja słyszałam historie że testy negatywne a ciaża była. Albo dopiero wychodzily tydzień po terminie @. Do jutra jeszcze żyje nadzieją ale wątpię by to był ten cykl. A Ty na bete się wybierasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u ciebie progesteron? U mnie zawsze 1 DC godzina- dwie plamienia z krwią i jeszcze tego samego dnia mam pełnowymiarowa miesiączkę :Do Nie jest to normalne, żeby plamić i nic. na twoim miejscu już teraz byłabym w kolejce do laboratorium 😂

    Ja miałam w planach pójście na betę ale jeszcze czekam. Jutro dokupię testy. Szczerze to wolę zobaczyć okres i już zacząć żyć kolejnym cyklem niż czekać z drżącym sercem na wynik bety i boleśnie się rozczarować... Już raz miałam "typowe" objawy ciąży i poszłam na betę, rany, jak ja wtedy ryczałam... Nigdy więcej. Poczekam do czwartku i jeśli okres nie przyjdzie to pójdę.

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 10 maja 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie słabo z progesteronem dla tego biorę duphaston. Ja też nie lubię bety robiłam aż 2 razy i się rozczarowalam więc wolę sikańce w zaciszu toalety. Też bym chciała już @ i zacząć nowy cykl .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2020, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka jak twoja beta? Ja dostałam @ nad ranem

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 12 maja 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też dostałam w poniedziałek nawet nie poszłam na bete 🙂 nowy cykl , nowa nadzieja

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 12 maja 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Belladonna wrote:
    Agnieszka jak twoja beta? Ja dostałam @ nad ranem
    Wysłałam zaproszenie do znajomych 😆

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) ja dopiero ogarnęłam, że jest taka funkcja na ovu. Dopiero się zapoznaję z możliwościami tego portalu :)

    Coś czuję, że zagoszczę tu na dłużej... Dziś wracałam z pracy i o ile w ciągu dnia dusze to wszystko w sobie, to w samochodzie polały mi się łzy... Z tygodnia na tydzień ze zdrowej, szczupłej i (jak myślałam płodnej) dziewczyny stałam się niepłodną, zgaszoną i smutną pacjentką, która ma przed sobą klinikę niepłodności, wizyty, leki, wielomiesięczne niepowodzenia itd... zaczęłam się stresować... Jeszcze gdyby wiadomo z czego wynika problem :(

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ