X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Hej Kochane! Widzicie tutaj coś?

    https://naforum.zapodaj.net/253984f585d0.jpg.html


    Widzę widzę ❤️

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który to dpo?

  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero 7 dpo domniemanej owulacji.. zrobiłam już test, bo czułam się jak w pierwszej ciąży, ból jajników, ciągniecie podbrzusza, temperatura powyżej 37 stopni, senność i ból piersi.. wiem, ze wcześnie 😀

  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś tak, test słupkowy facelle, wydaje mi się, ze nic nie widać :(
    https://zapodaj.net/f8f1eee458c45.jpg.html

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    Dziś tak, test słupkowy facelle, wydaje mi się, ze nic nie widać :(
    https://zapodaj.net/f8f1eee458c45.jpg.html
    Ja widzę, ale poczekaj jeszcze. To bardzo wcześnie.

  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o tym? Test z krwi domowy ..
    https://zapodaj.net/1f69bef7f3a08.jpg.html

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila0530 wrote:
    A co myślicie o tym? Test z krwi domowy ..
    https://zapodaj.net/1f69bef7f3a08.jpg.html


    Coś tam widzę, najlepiej idź na bete, będziesz miała pewnosc :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was test robiła clearblue z tygodniami ciąży? Ja właśnie dziś zrobiłam i wyszedł niby negatyw, otworzyłam go, a tam 2 paski, jeden pokazujący ciąże, drugi tydzień i na tym ciążowym były dwie kreski, a na tygodniowym jedna kreska, jednak były one jasne, nie wiem jak mogę wam ty zdjęcie dodać.. myślicie ze wyszedł pozytyw, tylko ze stężenie jest za niskie i urządzenie tego nie odczytało? Jestem 4 dni do miesiączki
    95ef32978faf79bb9783d53c8cb045f9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 15:06

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/bf375e497158.jpg.html

    Chyba jednak mi się udało dodać 🤪

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was test robiła clearblue z tygodniami ciąży? Ja właśnie dziś zrobiłam i wyszedł niby negatyw, otworzyłam go, a tam 2 paski, jeden pokazujący ciąże, drugi tydzień i na tym ciążowym były dwie kreski, a na tygodniowym jedna kreska, jednak były one jasne, nie wiem jak mogę wam ty zdjęcie dodać.. myślicie ze wyszedł pozytyw, tylko ze stężenie jest za niskie i urządzenie tego nie odczytało? Jestem 4 dni do miesiączki
    95ef32978faf79bb9783d53c8cb045f9.png


    Kiedys robiłam ten test, też go z ciekawości otworzyłam, były dwie kreski z czego jedna słaba, w ciąży nie byłam więc wydaje mi się że takie są te testy...

    Soonka lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zrobiłam strumieniowy i wynik jest taki

    https://naforum.zapodaj.net/45028bdeda17.jpg.html
    jednak już jest wyschnięty, wiec może nie oddawać rzeczywistej diagnozy 😖

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Kiedys robiłam ten test, też go z ciekawości otworzyłam, były dwie kreski z czego jedna słaba, w ciąży nie byłam więc wydaje mi się że takie są te testy...


    Rozumiem, właśnie byłam ciekawa, bo w internecie strasznie dużo roztomaitych opinii na ten temat, jednak brak okazji porozmawiania z osoba, która tez tego doświadczyła 😖

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Wczoraj zrobiłam strumieniowy i wynik jest taki

    https://naforum.zapodaj.net/45028bdeda17.jpg.html
    jednak już jest wyschnięty, wiec może nie oddawać rzeczywistej diagnozy 😖

    Jakiś cień widać, ale to cień cienia.... Może to być również tylko reakcja testu więc też nie ma co się tym sugerować. A ile jesteś dpo??? Może warto iść na bete?

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Jakiś cień widać, ale to cień cienia.... Może to być również tylko reakcja testu więc też nie ma co się tym sugerować. A ile jesteś dpo??? Może warto iść na bete?

    Dziś teoretycznie jest 11dpo😖 zrobiłam niedawno test o czułości 25 i tez taki cień cienia...

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Dziś teoretycznie jest 11dpo😖 zrobiłam niedawno test o czułości 25 i tez taki cień cienia...


    Poczekaj najlepiej do dnia miesiączki..... Wiem że ciężko się powstrzymać, sama zrobiłam test 11dpo i wyszedł negatywnie, teraz czekam do jutra i jak @ nie przyjdzie to wtedy będę testować

    Soonka lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Poczekaj najlepiej do dnia miesiączki..... Wiem że ciężko się powstrzymać, sama zrobiłam test 11dpo i wyszedł negatywnie, teraz czekam do jutra i jak @ nie przyjdzie to wtedy będę testować


    Jejku będę trzymać za ciebie kciuki, oby się udało!!
    Dawaj mi znać proszę na bierząco! Chce wiedzieć co u ciebie kochana ❤️ te testy to straszna zmora 🙄

    https://naforum.zapodaj.net/f101e4ec06b8.jpg.html to ta 25..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2020, 16:03

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Jejku będę trzymać za ciebie kciuki, oby się udało!!
    Dawaj mi znać proszę na bierząco! Chce wiedzieć co u ciebie kochana ❤️ te testy to straszna zmora 🙄

    https://naforum.zapodaj.net/f101e4ec06b8.jpg.html to ta 25..


    No na tym lepiej widać, coś się dzieje, najlepiej powtórz test za dwa dni, trzymam kciuki żeby był pozytywny :) oczekiwanie na test jest najgorsze, ja sobie zbytnio nadziei nie robię bo żadnych objawów ciąży nie mam, piersi nie bolą, pobolewa mnie brzuch jak na @, także u mnie raczej kiepsko, wszystko się okaże jutro :) ❤️

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    No na tym lepiej widać, coś się dzieje, najlepiej powtórz test za dwa dni, trzymam kciuki żeby był pozytywny :) oczekiwanie na test jest najgorsze, ja sobie zbytnio nadziei nie robię bo żadnych objawów ciąży nie mam, piersi nie bolą, pobolewa mnie brzuch jak na @, także u mnie raczej kiepsko, wszystko się okaże jutro :) ❤️

    U mnie z objawami wyglada tak, ze czasem cos tam w brzuchu zakluje, raz lewa, raz prawa strona, ale mdłości mam obrzydliwe, ze coś mówię i nagle mnie złapie i krzywię się jakbym cytrynę zjadła haha
    Ale sądzę ze to bardziej po progesteronie, który mi ginka przepisała
    Spokojnie kochana, niektóre kobietki umierają z wyczerpania, a niektóre nawet nie wiedza ze są w ciąży, tak dobrze ja znoszą, także za jutro trzymam kciuki i nie mogę się doczekać informacji rano ❤️❤️

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    U mnie z objawami wyglada tak, ze czasem cos tam w brzuchu zakluje, raz lewa, raz prawa strona, ale mdłości mam obrzydliwe, ze coś mówię i nagle mnie złapie i krzywię się jakbym cytrynę zjadła haha
    Ale sądzę ze to bardziej po progesteronie, który mi ginka przepisała
    Spokojnie kochana, niektóre kobietki umierają z wyczerpania, a niektóre nawet nie wiedza ze są w ciąży, tak dobrze ja znoszą, także za jutro trzymam kciuki i nie mogę się doczekać informacji rano ❤️❤️


    Jutro nie zamierzam testować, jutro dopiero termin @ mam, najwcześniej pojutrze testowanie. A Ty kochana idź jutro na bete i będziemy wiedziały co u Ciebie się dzieje ❤️

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 7 grudnia 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Jutro nie zamierzam testować, jutro dopiero termin @ mam, najwcześniej pojutrze testowanie. A Ty kochana idź jutro na bete i będziemy wiedziały co u Ciebie się dzieje ❤️

    Jak tylko mi się uda, to polecę ❤️ rano jeszcze sprawdzę czy kreseczka ciemnieje 🥺 w takim razie kochana za dwa dni czekam na informacje i trzymam kciuki żeby to były pozytywne informacje ❤️

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ