X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    I to pisałam wczoraj, niemniej bazując na moim doświadczeniu jeśli ma się cykle regularne test w okolicach miesiączki powinien być już naprawdę jednoznaczny.

    Test również może wyjść słabo w terminie 🐵 jeśli ido zagnieżdżenia doszło w 12dpo a 2 faza ma 14 dni :)
    Dla przykładu ja miałam bardzo ładna kreskę przed 🐵 a jednak okazała się ciąża biochemiczna.

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Biedronka95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Według mnie 21 jest pozytywny

    Właśnie tego 21ego stycznia miałam jednorazowy, galaretkowaty upław, a 22ego już typowe ciągnące się kurze białko. Zobaczymy czy rzeczywiście dobrze to wszystko odczytałam :)

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka95 wrote:
    Właśnie tego 21ego stycznia miałam jednorazowy, galaretkowaty upław, a 22ego już typowe ciągnące się kurze białko. Zobaczymy czy rzeczywiście dobrze to wszystko odczytałam :)

    Leć zrób betę i oczywiście przyrost :) jeśli jakaś kreseczka jest to z krwi pokaże na 100%

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Biedronka95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby było ok. Późno miałaś owulację, więc może jeszcze wszystko jest rozwojowe. Daj znać jutro. 😊

    Dam znać na pewno :) dziękuję!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:50

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Dlatego właśnie zaznaczyłam, że różne są kobiety, różne organizmy i różnie może być, ale bazuje na swoim doświadczeniu i ono mi mówi, że takie blade kreski to niepewny wynik. Dlatego też polecam bete, ona zawsze prawdę powie, zwłaszcza jej przyrost. A zrobiony z beta progesteron już w ogóle rozwieje wątpliwości.

    Ja siedząc na wsi podczas wiosennej kwarantanny silkalam na testy i się gryzlam. Niestety tam nie miałam możliwości iść zrobić betę, więc zostawały tylko te testy.

    Staraczki mają ogólnie przerąbane, ciągle nerwy, stres, strach. Przyrost bety z progesteronem nam tego może oszczędzić.



    Niestety taki nasz los starszek.....
    Czekanie na owulację, sikanie na owulaki, czekanie na ⏸️ na teście, sikanie na testy....

    Ja już powoli zaczynam głowę odpuszczać, bo tak się nie da ciągle z miesiąca na miesiąc...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:50

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Niestety taki nasz los starszek.....
    Czekanie na owulację, sikanie na owulaki, czekanie na ⏸️ na teście, sikanie na testy....

    Ja już powoli zaczynam głowę odpuszczać, bo tak się nie da ciągle z miesiąca na miesiąc...


    Czyli najlepszym sposobem jest odpuszczenie :) tak wiele kobiet ma ze w momencie odpuszczenia przyszła ciąża, gratuluję Tobie i oczywiście nudnej ciąży :) ❤️

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 5 lutego 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego uważam ze bardzo ważne jest oznaczenie progesteronu, bo jeśli wyjdzie baldzioch a próg bardzo niski to nic z tego nie będzie

    Martuśka82 lubi tę wiadomość

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Biedronka95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 6 lutego 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w szoku! Jednak intuicja mnie nie zawiodła!! ❤
    https://naforum.zapodaj.net/673e26902b72.jpg.html

    Martuśka82, Ika83 lubią tę wiadomość

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 6 lutego 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka95 wrote:
    Dziewczyny, jestem w szoku! Jednak intuicja mnie nie zawiodła!! ❤
    https://naforum.zapodaj.net/673e26902b72.jpg.html


    Super wieści ❤️ gratuluję ❤️

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:50

  • Biedronka95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 6 lutego 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Ale to patrz jak szybko hcg przyrasta. Taki bladzioch, ze ledwie widoczny a teraz taka gruba krecha. ❤️

    No właśnie jestem w szoku że aż taka mocna ta kreska 🙊 wynik z poniedziałku bety <2.3 a tu taka kreseczka! :) mam nadzieję że jest wszystko w porządku i że to nie pomyłka..

  • Biedronka95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 6 lutego 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Super wieści ❤️ gratuluję ❤️


    Alutka, Martuska dziękuję pięknie !! ❤😚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:50

  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 6 lutego 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie doświadczenie z testami po ovitrelle? ;)

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Biedronka95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 6 lutego 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    W prawidłowej ciąży na początku hcg bardzo szybko przyrasta, więc dziś już może być i 100. Jeśli się martwisz zrób hcg w poniedziałek, będziesz miała pogląd na przyrost.
    Który to byłby tydzień od om?

    Om miałam 2.01 A betę robiłam 1.02. , z tym że moje cykle wariują i ostatnie 2 miałam po 38-39 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 13:50

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 6 lutego 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka05 wrote:
    Dziewczyny macie doświadczenie z testami po ovitrelle? ;)

    Z tego co czytałam co inne dziewczyny pisały to nie powinno się testować ani robić bety do 12dpo... Że wynik może jeszcze być zaklamany

    qb3c2n0aaonxly0p.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ