X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 26 lutego 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Kobieto beta rośnie prawidłowo :) nie szukaj problem tam gdzie go nie ma, ciesz się że jest na razie wszystko w porządku, ciągłym zamartwianiem możesz zrobić krzywdę :)


    Alutka w punkt!😜 niestety taką już mam naturę, ze ciagle się martwię, ale obiecuje biorę się w garść ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:01

  • Nataliaxx95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 26 lutego 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Mogło dojść później do zagnieżdżenia zarodka, dlatego dopiero beta teraz zaczela rosnąć. Najlepiej sprawdź przyrost po 48h żeby sprawdzić czy jest prawidłowy i badz dobrej myśli. Z tego co widzę, to przyrost z dnia ma dzien jest wyśmienity, także mysle, ze kropek dopiero co zaczął się urządzać ✊🏼😘 jak zrobisz przyrost, daj znać jaki wynik, czekam z niecierpliwością ❤️

    Dziś niestety już krwawienie, więc podejrzewam biochemiczną... Trzymajcie kciuki za kolejne miesiące ✊Biorąc pod uwagę, że to pierwszy cykl po laparoskopii, a przez ostatnie prawie 2 lata nie zobaczylam nawet cienia drugiej kreski, to jest nadzieja. Chociaż szanse mniejsze, bo tylko jeden jajowód drożny... Dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie 🥰

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 26 lutego 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliaxx95 wrote:
    Dziś niestety już krwawienie, więc podejrzewam biochemiczną... Trzymajcie kciuki za kolejne miesiące ✊Biorąc pod uwagę, że to pierwszy cykl po laparoskopii, a przez ostatnie prawie 2 lata nie zobaczylam nawet cienia drugiej kreski, to jest nadzieja. Chociaż szanse mniejsze, bo tylko jeden jajowód drożny... Dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie 🥰
    Strasznie mi przykro kochana, będzie dobrze, tyko się nie załamuj ani nie poddawaj! Następny cykl, kolejna nadzieja i szansa na malenstwo! Wierze w was i trzymam mocno kciuki! Jestem z Tobą ❤️ Powodzenia 🥰 przesyłam Mase całusów i tule!

    Karo123 lubi tę wiadomość

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 26 lutego 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, udało mi się dziś zrobić betę i progesteron
    Beta 10
    Progesteron 22,6
    Jestem trochę załamana i zmartwiona, tym bardziej ze w zeszła niedziele już wyszedł mi cień. Może być tak ze dopiero w piątek/ sobotę doszło do zagnieżdżenia i w niedziele test pokazał cień mimo, ze beta była niższa niż podana czułość testu?
    Kreseczki ładnie ciemnieją z dnia na dzien, a dziś elektryczny clearblue pokazał 2-3 jestem załamana, chce mi się niesamowicie płakać, w dodatku jest piątek i muszę się męczyć do poeniedzialku, żeby moc zrobić kolejne badanie

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 27 lutego 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Dziewczyny, udało mi się dziś zrobić betę i progesteron
    Beta 10
    Progesteron 22,6
    Jestem trochę załamana i zmartwiona, tym bardziej ze w zeszła niedziele już wyszedł mi cień. Może być tak ze dopiero w piątek/ sobotę doszło do zagnieżdżenia i w niedziele test pokazał cień mimo, ze beta była niższa niż podana czułość testu?
    Kreseczki ładnie ciemnieją z dnia na dzien, a dziś elektryczny clearblue pokazał 2-3 jestem załamana, chce mi się niesamowicie płakać, w dodatku jest piątek i muszę się męczyć do poeniedzialku, żeby moc zrobić kolejne badanie


    Kurczę na prawdę ciężko coś wyrokować. Faktycznie trochę dziwne ze od kilku dni test wychodzi pozytywny a beta to tylko 10. Musisz powtórzyć i sprawdzić czy jest przyrost.Trzymam kciuki 😘✊

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 27 lutego 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Niestety dzisiaj nie udało mi się zrobić bety, zamknęli mi punkt pobrań 😁 trzeba czekać do poniedziałku
    Ale za to testy ładnie ciemnieją z dnia na dzień☺️
    https://zapodaj.net/951e6d43ebca4.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 09:28

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 27 lutego 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia10047 wrote:
    Cześć dziewczyny
    Niestety dzisiaj nie udało mi się zrobić bety, zamknęli mi punkt pobrań 😁 trzeba czekać do poniedziałku
    Ale za to testy ładnie ciemnieją z dnia na dzień☺️
    https://zapodaj.net/951e6d43ebca4.jpg.html

    Zdecydowanie ciemnieje! 😍 super ☺️ Daj znać w poniedziałek jak wynik bety :)

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 28 lutego 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Kurczę na prawdę ciężko coś wyrokować. Faktycznie trochę dziwne ze od kilku dni test wychodzi pozytywny a beta to tylko 10. Musisz powtórzyć i sprawdzić czy jest przyrost.Trzymam kciuki 😘✊
    Matko, to wynik total hcg, a nie beta hcg 🤦🏽‍♀️ Przeżyłam konkretny stres, dobrze ze w końcu ktoś mi otworzył oczy i i tym powiedział, bo sama bym się nie skapla
    Skoro proszę o beta to nawet nie sądziłam ze mogli zrobić coś innego 🤦🏽‍♀️ Brak słów
    Jutro jadę ponownie i niech zrobia mi to właściwe badanie

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 28 lutego 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Matko, to wynik total hcg, a nie beta hcg 🤦🏽‍♀️ Przeżyłam konkretny stres, dobrze ze w końcu ktoś mi otworzył oczy i i tym powiedział, bo sama bym się nie skapla
    Skoro proszę o beta to nawet nie sądziłam ze mogli zrobić coś innego 🤦🏽‍♀️ Brak słów
    Jutro jadę ponownie i niech zrobia mi to właściwe badanie

    Serio zrobili Ci Total hcg zamiast beta hcg ? Dziwne. Ale dobrze ze sie wyjaśniło. To jutro czekamy na wynik bety i trzymamy mocno kciuki 🥰

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 28 lutego 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Serio zrobili Ci Total hcg zamiast beta hcg ? Dziwne. Ale dobrze ze sie wyjaśniło. To jutro czekamy na wynik bety i trzymamy mocno kciuki 🥰
    Noo Jezu 🤦🏽‍♀️ Wszyscy myśla ze służba zdrowia w Niemczech jest wyśmienita, ale gowno prawda. Tutaj wszystko olewaja, myśla ze przyszła baba, chce jakieś badanie, to co za różnica jakie, ważne żeby było hcg 🤦🏽‍♀️ Napisałam już skargę i prośbę wyjaśnienia takiej pomyłki, napędziło mi to nieziemskiego strachu
    Poza tym gdyby beta była 10 to dziś bym nie miała takich mocnych krech, a elektroniczny test w piątek nie pokazałby mi 2-3 tydzień 😖 bo ma czułość 25 wiec w sumie to nic by mi nie pokazal, nawet 1-2🤦🏽‍♀️ aee2100fd02f.jpg
    728e26c66dcd.jpg cdbcfb5d610d.jpg 847def4bf7f9.jpg

    Jula😍🥰 lubi tę wiadomość

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 28 lutego 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Noo Jezu 🤦🏽‍♀️ Wszyscy myśla ze służba zdrowia w Niemczech jest wyśmienita, ale gowno prawda. Tutaj wszystko olewaja, myśla ze przyszła baba, chce jakieś badanie, to co za różnica jakie, ważne żeby było hcg 🤦🏽‍♀️ Napisałam już skargę i prośbę wyjaśnienia takiej pomyłki, napędziło mi to nieziemskiego strachu
    Poza tym gdyby beta była 10 to dziś bym nie miała takich mocnych krech, a elektroniczny test w piątek nie pokazałby mi 2-3 tydzień 😖 bo ma czułość 25 wiec w sumie to nic by mi nie pokazal, nawet 1-2🤦🏽‍♀️ aee2100fd02f.jpg
    728e26c66dcd.jpg cdbcfb5d610d.jpg 847def4bf7f9.jpg

    Wow jakie krechy 😍😍😍Gratuluje !!! Beta na bank jest juz wysoka, nie ma innej opcji :)

  • Nataliaxx95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 28 lutego 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może wiecie po jakim czasie od ciąży biochemicznej można robić badania hormonów? Tsh, ft3, ft4, estradiol, LH itp.? Można od razu, gdy beta HCG jest już niewykrywalna?

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliaxx95 wrote:
    Dziewczyny, może wiecie po jakim czasie od ciąży biochemicznej można robić badania hormonów? Tsh, ft3, ft4, estradiol, LH itp.? Można od razu, gdy beta HCG jest już niewykrywalna?

    Hormon tarczycy możesz zrobić w dowolnym dniu cyklu, estradiol w 3 DC a LH nie mam pojęcia 😂
    Ile minęło po cb?

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Noo Jezu 🤦🏽‍♀️ Wszyscy myśla ze służba zdrowia w Niemczech jest wyśmienita, ale gowno prawda. Tutaj wszystko olewaja, myśla ze przyszła baba, chce jakieś badanie, to co za różnica jakie, ważne żeby było hcg 🤦🏽‍♀️ Napisałam już skargę i prośbę wyjaśnienia takiej pomyłki, napędziło mi to nieziemskiego strachu
    Poza tym gdyby beta była 10 to dziś bym nie miała takich mocnych krech, a elektroniczny test w piątek nie pokazałby mi 2-3 tydzień 😖 bo ma czułość 25 wiec w sumie to nic by mi nie pokazal, nawet 1-2🤦🏽‍♀️ aee2100fd02f.jpg
    728e26c66dcd.jpg cdbcfb5d610d.jpg 847def4bf7f9.jpg

    A gdzie w DE można zrobić takie badanie? Jak to wygląda?

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️
    W czwartek beta 8.9 a dzisiaj 95,7, chyba jest dobrze 😁

  • alauda Autorytet
    Postów: 2415 1766

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia10047 wrote:
    Cześć dziewczyny ☺️
    W czwartek beta 8.9 a dzisiaj 95,7, chyba jest dobrze 😁

    Gratulacje Klaudia ! Jest bardzo dobrze!❤️ :)

    83; AMH 0,45


    Letrox 75, Amlodypina 10mg, hydroksychlorochina 200mg, ubichinol Q10 400mg, DHA, melatonina 3mg, TenFertil Ona, szelazo

    10.2021 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️ IVF -> ❄️
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Zdecydowanie ciemnieje! 😍 super ☺️ Daj znać w poniedziałek jak wynik bety :)
    f8c32dc74915.jpg

    Wlasnie odebrałam wynik bety ✊🏼✊🏼

    alauda, Ala_d, Magdaalena91, kamisia lubią tę wiadomość

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    A gdzie w DE można zrobić takie badanie? Jak to wygląda?
    Normalnie w laboratorium ☺️

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    f8c32dc74915.jpg

    Wlasnie odebrałam wynik bety ✊🏼✊🏼
    Gratulacje 😍😍

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ