X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 24 lutego 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia10047 wrote:
    Po testuje jeszcze jutro, a potem będę czekać do miesiączki ☺️ jak nie ten cykl to kolejny
    Będzie dobrze, byleby się nie poddawać i optymistycznie myśleć! Musisz być silna ❤️ czekamy jutro na wieści ❤️

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 24 lutego 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Będzie dobrze, byleby się nie poddawać i optymistycznie myśleć! Musisz być silna ❤️ czekamy jutro na wieści ❤️
    Wstanę po pracy zrobię test, i dam znać ☺️ miłego dnia dziewczyny

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 24 lutego 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki za Ciebie!❤

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Nataliaxx95 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 24 lutego 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jestem tu nowa, ale obserwuję Was od dłuższego czasu. 18 stycznia miałam laparoskopię diagnostyczną - diagnoza po lewy jajowód niedrożny, usunięto zrosty po poprzednich operacjach. W dniu zabiegu miałam owulację z prawego jajnika, więc byłam przygotowana na to, że kolejny cykl będzie stracony. A tu niespodzianka. W 10 dniu cyklu byłam na kontroli u lekarza i okazało się, że owulacja była prawdopodbnie dzień wcześniej i to znowu z prawego! Dziś 27 dc (cykle 25 dniowe), wczoraj beta HCG 3,46 (więc już się nastawiłam na @), jednak dziś pojechałam jeszcze raz na badanie (wiadomo, nadzieja matką głupich) i beta 6,5! Na razie żyje nadzieja, ale chciałam zapytać czy którejś z was się udało mimo tak niskiej bety 2 dni po terminie miesiaczki... Pozdrawiam

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 25 lutego 2021, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliaxx95 wrote:
    Witajcie! Jestem tu nowa, ale obserwuję Was od dłuższego czasu. 18 stycznia miałam laparoskopię diagnostyczną - diagnoza po lewy jajowód niedrożny, usunięto zrosty po poprzednich operacjach. W dniu zabiegu miałam owulację z prawego jajnika, więc byłam przygotowana na to, że kolejny cykl będzie stracony. A tu niespodzianka. W 10 dniu cyklu byłam na kontroli u lekarza i okazało się, że owulacja była prawdopodbnie dzień wcześniej i to znowu z prawego! Dziś 27 dc (cykle 25 dniowe), wczoraj beta HCG 3,46 (więc już się nastawiłam na @), jednak dziś pojechałam jeszcze raz na badanie (wiadomo, nadzieja matką głupich) i beta 6,5! Na razie żyje nadzieja, ale chciałam zapytać czy którejś z was się udało mimo tak niskiej bety 2 dni po terminie miesiaczki... Pozdrawiam


    Mogło dojść później do zagnieżdżenia zarodka, dlatego dopiero beta teraz zaczela rosnąć. Najlepiej sprawdź przyrost po 48h żeby sprawdzić czy jest prawidłowy i badz dobrej myśli. Z tego co widzę, to przyrost z dnia ma dzien jest wyśmienity, także mysle, ze kropek dopiero co zaczął się urządzać ✊🏼😘 jak zrobisz przyrost, daj znać jaki wynik, czekam z niecierpliwością ❤️

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 25 lutego 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny ☺️☺️
    Zrobiłam dzisiaj kolejny test, miałam facelle bo kupiłam zanim pisałyście że lubi przekłamywac 😁
    Według mnie dzisiaj linia jest bardziej widoczna ☺️
    https://zapodaj.net/4d738a054fd11.jpg.html
    Myślicie ze mogę już powiedzieć mezowy czy lepiej się wstrzymać?
    Ogólnie się trochę martwię, ponieważ mam ciężka pracę fizyczna (pracuje na magazynie z częściami samochodowymi)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 07:43

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 25 lutego 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia10047 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny ☺️☺️
    Zrobiłam dzisiaj kolejny test, miałam facelle bo kupiłam zanim pisałyście że lubi przekłamywac 😁
    Według mnie dzisiaj linia jest bardziej widoczna ☺️
    https://zapodaj.net/4d738a054fd11.jpg.html
    Myślicie ze mogę już powiedzieć mezowy czy lepiej się wstrzymać?
    Ogólnie się trochę martwię, ponieważ mam ciężka pracę fizyczna (pracuje na magazynie z częściami samochodowymi)
    no dzien dobry kochana, dziś już ładny cieniasek się pojawił. Mysle, ze mogłabyś sobie sprawdzić dla spokoju poziom bety i w sumie zrobić mężowi niespodziankę
    Po cichutku już gratuluje i życzę aby wszystko było dobrze, a kropuś się tam ładnie rozgaszczał ❤️
    Co do pracy, to jeśli beta ci potwierdzi ciąże, to umów się od razu do ginekologa, niech wystawi ci zwolnienie, jeśli nie będzie szans na szybka wizytę, to na czas oczekiwania niech domowy da ci l4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 08:47

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 25 lutego 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    no dzien dobry kochana, dziś już ładny cieniasek się pojawił. Mysle, ze mogłabyś sobie sprawdzić dla spokoju poziom bety i w sumie zrobić mężowi niespodziankę
    Po cichutku już gratuluje i życzę aby wszystko było dobrze, a kropuś się tam ładnie rozgaszczał ❤️
    Tak samo pomyślałam i właśnie stoję w kolejce do laboratorium ☺️ wyniki popołudniu

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 25 lutego 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia10047 wrote:
    Tak samo pomyślałam i właśnie stoję w kolejce do laboratorium ☺️ wyniki popołudniu
    O Jezu, super! Już nie mogę się doczekać wyników ❤️❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:01

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 25 lutego 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia trzymamy kciuki 🥰✊

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 25 lutego 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety
    https://zapodaj.net/f7c442ea1eab8.jpg.html
    Coś niska ale zobaczymy w sobotę przyrost

    Ala_d lubi tę wiadomość

  • Ala_d Autorytet
    Postów: 405 307

    Wysłany: 25 lutego 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, nie martw się, wynik jest dodatni🥰 a taka niewielka wartość to pewnie dlatego, że zagnieżdżenie było późno☺️

  • Klaudia10047 Znajoma
    Postów: 24 7

    Wysłany: 25 lutego 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala_d wrote:
    Klaudia, nie martw się, wynik jest dodatni🥰 a taka niewielka wartość to pewnie dlatego, że zagnieżdżenie było późno☺️
    To teraz czekam z niecierpliwością do soboty 🥰

    Ala_d lubi tę wiadomość

  • Ala_d Autorytet
    Postów: 405 307

    Wysłany: 25 lutego 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciukasy za piękny przyrost ☺️☺️✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:01

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 25 lutego 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się martwiłam niską betą ale liczy się przyrost. Ja dokładnie tydzień temu miałam betę 16, 2 dni później 77, 4 dni później 184. Jutro kolejna beta. I nie powiem stresuje się ale jestem dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 15:48

    Martuśka82 lubi tę wiadomość

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 25 lutego 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia10047 wrote:
    Mam wyniki bety
    https://zapodaj.net/f7c442ea1eab8.jpg.html
    Coś niska ale zobaczymy w sobotę przyrost
    Jeśli w poniedziałek beta była ujemna, to bardzo możliwe, ze dopiero się zaczyna rozkręcać, także kochana trzymam kciuki za przyrost i nadal niecierpliwie czekamy na informacje ❤️❤️ Dbaj o siebie ❤️

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 26 lutego 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam kolejny wynik bety. W poniedziałek miałam 184, dziś 794. Wiem, ze sprawdzając przyrost w kalkulatorze wychodzi prawidłowy, ale czy przyrost nie powiem być już bardziej dynamiczny ?:(

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 26 lutego 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Dziewczyny odebrałam kolejny wynik bety. W poniedziałek miałam 184, dziś 794. Wiem, ze sprawdzając przyrost w kalkulatorze wychodzi prawidłowy, ale czy przyrost nie powiem być już bardziej dynamiczny ?:(

    Kobieto beta rośnie prawidłowo :) nie szukaj problem tam gdzie go nie ma, ciesz się że jest na razie wszystko w porządku, ciągłym zamartwianiem możesz zrobić krzywdę :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ