X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 22 lutego 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Ja miałam podobną sytuacje w tym cyklu, zaczęłam testować za wcześnie i wyszedł mi jakiś cień cienia na aptecznym teście ale to na pewno był błąd bo robiłam testy nawet tego samego dnia i nic już nie pokazywały, poza tym to była taka biała kreska. A tydzień później niespodzianka i widoczny bladzioch.

    Trzymam mocno za Ciebie kciuki, żeby to jednak zwiastowało coś dobrego ✊😘

    Tylko że Ja na prawdę robiłam test zeby sprawdzić czy jest wiarygodny, a teraz mam mętlik w głowie bo kreskę było widać gołym okiem, od razu po zrobieniu, to nie jest takis po czasie.... I to mnie wkurwia najbardziej 😂😂

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Tylko że Ja na prawdę robiłam test zeby sprawdzić czy jest wiarygodny, a teraz mam mętlik w głowie bo kreskę było widać gołym okiem, od razu po zrobieniu, to nie jest takis po czasie.... I to mnie wkurwia najbardziej 😂😂

    Alutka wiem co czujesz🤣 i wiesz ze mi samej brak cierpliwości wiec nie jestem może najlepszym przykładem 🤣 uważam ze testować powinno się po terminie @, ale ja widać mi to nie wyszło😜 powinnam Ci powiedzieć żebyś jeszcze poczekała z testowaniem ale Ci tego nie powiem. Dlatego testuj jutro i zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Wierze w to, ze znowu będzie kreska. Owulacja mogła Ci się przysunąć.

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Alutka wiem co czujesz🤣 i wiesz ze mi samej brak cierpliwości wiec nie jestem może najlepszym przykładem 🤣 uważam ze testować powinno się po terminie @, ale ja widać mi to nie wyszło😜 powinnam Ci powiedzieć żebyś jeszcze poczekała z testowaniem ale Ci tego nie powiem. Dlatego testuj jutro i zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Wierze w to, ze znowu będzie kreska. Owulacja mogła Ci się przysunąć.
    Na początku miałam wrażenie że owulacja była w 8 DC, dużo płodnego śluzu, ból jajnika, później śluz zmienil się w biały bezpłodny, 4 dni później znowu niby płodny niby biały, więc od samego początku myślałam że owy w 8dc,
    Wczoraj i przedwczoraj strasznie bolalo mnie podbrzusze, jak na okres, myślałam "aha czyli jednak teraz owulka", a teraz już, się sama pogubiłam

    Misiaczeka lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Na początku miałam wrażenie że owulacja była w 8 DC, dużo płodnego śluzu, ból jajnika, później śluz zmienil się w biały bezpłodny, 4 dni później znowu niby płodny niby biały, więc od samego początku myślałam że owy w 8dc,
    Wczoraj i przedwczoraj strasznie bolalo mnie podbrzusze, jak na okres, myślałam "aha czyli jednak teraz owulka", a teraz już, się sama pogubiłam


    Ja tez się u siebie pogubiłam w tym miesiącu. Dlatego uważam ze najważniejsze są częste przytulanki, ważniejsze niż wyznaczanie owulki bo ta może się przesunąć w jedną i drugą stronę.

    Alutka nie pozostaje Ci nic innego jak testować znowu, jeśli masz trochę cierpliwości to poczekaj ze dwa dni, a jeśli nie to testuj jutro 😀 i oczywiście informuj jak się rozwija sytuacja ✊😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:01

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Ale twój przyrost bety Alutka jest prawidłowy. Przy takiej becie to w sumie test powinien wyjść wyraźnie pozytywny.

    Alutka nie robiła bety. Chyba chodzi o moje wyniki 😁

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Ale twój przyrost bety Alutka jest prawidłowy. Przy takiej becie to w sumie test powinien wyjść wyraźnie pozytywny.
    To nie był mój przyrost :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:01

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 22 lutego 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny cały czas myślę o tym teście.... Niby miałam go zrobić tylko ot tak żeby sprawdzić czy jest on w porządku ale teraz nie mogę przestać o tym myśleć ... I cycki bolą mnie coraz bardziej...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Agamam Koleżanka
    Postów: 44 27

    Wysłany: 22 lutego 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj taki:
    https://zapodaj.net/bdc378d35ff2a.jpg.html

    Mam wrażenie że nie ciemnieje.. Nie chciałabym powtórki z listopada, gdy poronilam w 6tc

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 22 lutego 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Jak dla mnie to wszystkie są wczesnymi pozytywami.
    Zrobiłam niedawno test o czułości 25 bo maz po powrocie z pracy mnie meczyl i tez jest kreseczka, także jestem pozytywnej myśli f2348dc8f0be.jpg

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Kurcze dziewczyny cały czas myślę o tym teście.... Niby miałam go zrobić tylko ot tak żeby sprawdzić czy jest on w porządku ale teraz nie mogę przestać o tym myśleć ... I cycki bolą mnie coraz bardziej...

    Alutka powtórz test, jeśli nawet wyjdzie negatywny to nie oznacza ze nie się nie udało skoro jest jeszcze sporo dni do spodziewanej @.

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agamam wrote:
    Dzisiaj taki:
    https://zapodaj.net/bdc378d35ff2a.jpg.html

    Mam wrażenie że nie ciemnieje.. Nie chciałabym powtórki z listopada, gdy poronilam w 6tc

    Test pozytywny :) możesz jeszcze powtórzyć test, kreseczka powinna być coraz ciemniejsza

  • Paulini Koleżanka
    Postów: 48 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Zrobiłam niedawno test o czułości 25 bo maz po powrocie z pracy mnie meczyl i tez jest kreseczka, także jestem pozytywnej myśli f2348dc8f0be.jpg

    Ewidentnie widać kreseczkę :) test można oczywiście dla pewności powtórzyć Np za dwa dni kreseczka powinna ciemniec :)

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 23 lutego 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulini wrote:
    Ewidentnie widać kreseczkę :) test można oczywiście dla pewności powtórzyć Np za dwa dni kreseczka powinna ciemniec :)
    Mam tutaj takie 2 dniowe porównania i coś ciemnieje, także już trochę się uspokajam z tym
    0bd07c7a6477.jpg

    41c53afc702a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2021, 14:01

  • Agamam Koleżanka
    Postów: 44 27

    Wysłany: 23 lutego 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ad16283f37a21.jpg.html
    Proszę oceńcie.. Coś słabo ciemnieje, trzy dni po kolei..

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 23 lutego 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka82 wrote:
    Ładnie ciemnieje i to tak szybko po owulacji wyszło. Bądź dobrej myśli. Idziesz sprawdzic betę i przyrost czy czekasz?
    Chciałbym już sprawdzić, ale mieszkam w Niemczech i tutaj strasznie ciężko się o to doprosić, jeśli nic nie uda mi się wskórać, to poczekam do poniedziałku bo powinni już otworzyć labiratoria i najwyżej zrobię to prywatnie 🥰 narazie nawet prywatnie nie ma szans, bo u mnie w okolicy laboratoria z powodu korony nie pobierają krwi, przyjmują tylko gotowe próbki, co dla mnie jest głupota, No ale cóż 🤷🏽‍♀️ jeszcze jutro planuje zrobić clearblue a w weekend elektryczny clearblue ze wskaźnikiem ciąży, żeby wiedzieć na kiedy mniej więcej moc się umówić do ginekologa 😘

‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ