X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Monika_K Debiutantka
    Postów: 7 11

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/15403280_1394956293849414_698269245_n.jpg?oh=14a578c7aa1f302d77e6793672af4c90&oe=584CA41E

    widok po 4 minutach :) beta z dziś: 88,0 mIU/ml :D

    aż sama nie wierzę! Mam taką huśtawkę emocji, że w jednej chwili się cieszę a w drugiej beczę :D
    ściskam mocno i również życzę Wam z całego serca tych dwóch kresek które ja zobaczyłam dziś! a sobie życzę, żeby ginekolog zobaczył małego groszka i żeby rósł w brzuszku zdrowo ;)

    kaha, bertha, aiwlys, Anna Stesia, karolaEM lubią tę wiadomość

    Monika_K
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika! Gratulacje i spokojnych 9 miesiecy <3

    Monika_K lubi tę wiadomość

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Monika :-)
    Rośnijcie zdrowo

    Monika_K lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Monika_K Debiutantka
    Postów: 7 11

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:)

    Monika_K
  • Monika_K Debiutantka
    Postów: 7 11

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, niestety moja historia nie ma szczęśliwego finalu a radość okazała się przedwczesna. Ciąża okazała sie byc biochemiczną i wczoraj dostałam spóźnionego krwawienia. Moja intuicja juz w poniedziałek podpowiadała mi ze cos jest nie tak- zniknęły wszystkie ciążowe objawy, we wtorek zaczęłam plamić, a ginekolog nie widział na usg śladu pęcherzyka. Kazał powtórzyć betę- wynik 34 nie pozostawiał złudzeń. Tak wiec chciałam Was troche ostudzić z tym szukaniem cieni i radością gdy sie pojawią, bo ja dostałam bardzo bolesną lekcję pokory, bo naiwnie myślałam ze takie sytuacje chociaż częste to zdarzają sie wszystkim tylko nie mnie. Wiem ze następnym razem poczekam przynajmniej dwa tygodnie od terminu spodziewanej miesiączki zeby wykonać jakikolwiek test i jeszcze trochę zanim wybiorę się do ginekologa, bo nie chce sie znowu rozczarować i przezywać tego co juz było. Ale wiem ze bedzie dobrze i następnym razem nam sie uda, a skoro jakiś instynkt juz dwa razy mnie nie zawiódł to wierze ze i tym razem sie sprawdzi:) tak wiec szukajcie dwóch kresek ale z umiarem, bo to dopiero początek jednak oby kończył sie szczęśliwym finałem.. Powodzenia!:)

    bertha lubi tę wiadomość

    Monika_K
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_K wrote:
    Cześć dziewczyny, niestety moja historia nie ma szczęśliwego finalu a radość okazała się przedwczesna. Ciąża okazała sie byc biochemiczną i wczoraj dostałam spóźnionego krwawienia. Moja intuicja juz w poniedziałek podpowiadała mi ze cos jest nie tak- zniknęły wszystkie ciążowe objawy, we wtorek zaczęłam plamić, a ginekolog nie widział na usg śladu pęcherzyka. Kazał powtórzyć betę- wynik 34 nie pozostawiał złudzeń. Tak wiec chciałam Was troche ostudzić z tym szukaniem cieni i radością gdy sie pojawią, bo ja dostałam bardzo bolesną lekcję pokory, bo naiwnie myślałam ze takie sytuacje chociaż częste to zdarzają sie wszystkim tylko nie mnie. Wiem ze następnym razem poczekam przynajmniej dwa tygodnie od terminu spodziewanej miesiączki zeby wykonać jakikolwiek test i jeszcze trochę zanim wybiorę się do ginekologa, bo nie chce sie znowu rozczarować i przezywać tego co juz było. Ale wiem ze bedzie dobrze i następnym razem nam sie uda, a skoro jakiś instynkt juz dwa razy mnie nie zawiódł to wierze ze i tym razem sie sprawdzi:) tak wiec szukajcie dwóch kresek ale z umiarem, bo to dopiero początek jednak oby kończył sie szczęśliwym finałem.. Powodzenia!:)
    Monika, zgadzam się z Tobą, ale nie w pełni. Jeśli beta jest dodatnia od razu można iść do ginekologa i od razu będzie można stwierdzić ciążę lub jej brak czy też ciąże pozamaciczną. Można wykonać bete hcg po 48h i sprawdzic przyrost czy jest prawidlowy :) Z jednej strony masz rację, ale z drugiej jest to rzadsze zjawisko niż faktyczna ciąża i tylko może wywołać stres dla ciężarnej. Naprawde współczuje Ci i wspieram, ale nie u każdej kończy się to ciążą biomechaniczną i nie ma co gdybać. A każda kobieta bierze pod uwage ryzyko związane z nieprawidłową ciążą. :) ja życzę Wam samych pozytywnych testów bez wątpliwości! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 17:58

  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) pomozecie?
    Zupelnie nie wiem jak odczytac taki test, prosze Was o wsparcie i szczere komentarze
    https://zapodaj.net/fbb51fefc66cd.jpg.html

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem wstawic aktywnego linku-.- sorki

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolik123 wrote:
    Hej dziewczyny:) pomozecie?
    Zupelnie nie wiem jak odczytac taki test, prosze Was o wsparcie i szczere komentarze
    https://zapodaj.net/fbb51fefc66cd.jpg.html
    Jeśli ten cień pojawił się w "przepisowym czasie" to jest pozytywny, powtórz rano najlepiej po 48h to powinno być jednoznaczne :)

    Tolik123 lubi tę wiadomość

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tofik, który dpo? Mi dziś też wyszedł bladzioch na teście, z popołudniowego moczu więc jutro rano powtarzam.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tolik123 wrote:
    Hej dziewczyny:) pomozecie?
    Zupelnie nie wiem jak odczytac taki test, prosze Was o wsparcie i szczere komentarze
    https://zapodaj.net/fbb51fefc66cd.jpg.html

    Słabo, ale coś widać ;) polecam powtórzyć lub iść na betę :)

    Tolik123 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wyszedł mi bardzo blady test na facelle z rossmana ( nie mają za dobrych opinii) a na allegrowskich tych za 1 zł nic nie wychodzi. Dzisiaj 12-13 dzien po owu

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    dziewczyny wyszedł mi bardzo blady test na facelle z rossmana ( nie mają za dobrych opinii) a na allegrowskich tych za 1 zł nic nie wychodzi. Dzisiaj 12-13 dzien po owu
    U mnie właśnie facelle pokazał ładne dwie kreski i to nie z porannego moczu, na drugi dzień beta wynosiła 38.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jestes w ciaży?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    i jestes w ciaży?
    Nie. :) Wyżej dałam przykład z 7cs kiedy ten uraczył mnie ciążą biochemiczną. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomożcie, jest tu coś? Ja widzę, mąż też, pod światło też widać, na tym na dole szczególnie. Ale sprawa jest dosyć dziwna. Dwa testy pozytywne, dwa negatywne, ciąże biochemiczną nie wiem czy już wykluczać, ale żadnego krwawienia itp. brak, za to objawy jak na @ są, ale nie takie jak zawsze. Pomożcie? Oczywiście w poniedziałek mam już wiyzte u ginekologa. Pierwszy test czyli ten wyżej robiłam w środe w tym tyg czyli
    w 27 dniu cyklu, drugi zrobiłam rano w 28dc

    2jax3sl.jpg
    11lhg75.jpg

    Przepraszam za ich stan, ale słabo u mnie ze wzrokiem i wyciągnęłam je z opakowań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2016, 13:28

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wkleił się tylko kawałek zdjęcia, nic nie widać...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Dziewczyny pomożcie, jest tu coś? Ja widzę, mąż też, pod światło też widać, na tym na dole szczególnie. Ale sprawa jest dosyć dziwna. Dwa testy pozytywne, dwa negatywne, ciąże biochemiczną nie wiem czy już wykluczać, ale żadnego krwawienia itp. brak, za to objawy jak na @ są, ale nie takie jak zawsze. Pomożcie? Oczywiście w poniedziałek mam już wiyzte u ginekologa


    20uttgz.jpg
    Na zdjęciu, które wstawiłaś totalnie nic nie widać.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem dzieki

  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Dziewczyny pomożcie, jest tu coś? Ja widzę, mąż też, pod światło też widać, na tym na dole szczególnie. Ale sprawa jest dosyć dziwna. Dwa testy pozytywne, dwa negatywne, ciąże biochemiczną nie wiem czy już wykluczać, ale żadnego krwawienia itp. brak, za to objawy jak na @ są, ale nie takie jak zawsze. Pomożcie? Oczywiście w poniedziałek mam już wiyzte u ginekologa. Pierwszy test czyli ten wyżej robiłam w środe w tym tyg czyli
    w 27 dniu cyklu, drugi zrobiłam rano w 28dc

    2jax3sl.jpg
    11lhg75.jpg

    Przepraszam za ich stan, ale słabo u mnie ze wzrokiem i wyciągnęłam je z opakowań.


    już poprawiałam, ale musiało nie wczytać.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ