X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Zdecydowanie. Lepiej trochę cykl przesunąć niż później pluć sobie w brodę, że się ciążę straciło.
    A ewidentnie test na plus! :)
    Powodzenia!!
    I daj znać jaka beta wyszła :)

    Dziekuje! Dam znać na pewno :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.Chciałam zasięgnąć waszej opinii czy mam omamy czy też cień z cienia jest.Ale nie wiem jak się wstawia zdjęcia

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda musisz wejść na stronę zapodaj i tam wrzucić zdjęcie, skopiować link i wkleić na forum :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/2f31699cb8169.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 10:33

  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/de440b295786c.jpg.html

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda ewentualnie na tym z prawej strony jest coś widać,pamietaj,że musi mieć zabarwienie kreska inaczej to negatyw.I czas nie dłuższy niż przepisowy na ulotce,bo pożniej na tescie pojawiają sie takie kreski w wyniku reakcji chemicznych :/
    Który to dzień dpo ?i czy wszystkie testy były robione tego samego dnia ?

  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za opinię,co będzie to ma być. Testy robiłam 21 23 27 dzień cyklu.Owulacja była 15.cykle mam 29-30 dni.@ była 24.11.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:26

  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie nie mam jakiś objawów. Bolą mnie pachy,ledzwie.W nocy wstaje jakby na kacu.Strasznie pić mi się chcę.Wieczorami jestem jakaś taka chora osłabiona. Troszkę podbrzusze boli.

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda powodzenia i daj znać :)

  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko będę wiedzieć czy coś z tego wyszło dam znać.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moim zdaniem tam widać słabiutką kreskę :) Ale chyba masz jakieś testy z Allegro.. Może skocz do sklepu po jakiś test o czułości 10 i zrób jeszcze raz :)
    Ewentualnie niezawodna beta :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy kupiłam w rossmanie facella czy jakoś tak.W listopadzie robiłam betę. Pamiętam wyszła ujemna.Kiedy wychodziłam z przychodni spotkałam koleżankę w zaawansowanej ciąży. Przez całą drogę płakałam

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Dziekuje! Dam znać na pewno :)
    Niestety nie dałam rady sie wyrwać na betę :(
    Testy sikanie nadal wychodzą negatywne. Natomiast moj wykres.. no cóż. Sama nie wiem co mam myślec. @ sie nigdy po duphastonie nie spóźniał. Ale testy juz powinny wykryć jakby cos było.

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Niestety nie dałam rady sie wyrwać na betę :(
    Testy sikanie nadal wychodzą negatywne. Natomiast moj wykres.. no cóż. Sama nie wiem co mam myślec. @ sie nigdy po duphastonie nie spóźniał. Ale testy juz powinny wykryć jakby cos było.

    A te negatywne testy to jakie?? Nic kompletnie na nich nie ma czy jest jakaś blada kreska??

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A te negatywne testy to jakie?? Nic kompletnie na nich nie ma czy jest jakaś blada kreska??
    Z Auchana, do rossmanna nie chciało mi sie juz skoczyć. (Ale 2 dni temu robiłam z apteki i tez nic)Ale o czułości 25 były te co robiłam. Niestety ani bladej kreski, dlatego jestem zdezorientowana tym wszystkim. I czemu ten lekarz mowil ze widzi ze @ bedzie jak jej nie ma :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 08:08

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • matylda73 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Z samego rana test.Wyszedł ujemny.Dziś@ ma przyjść. Zobaczymy ,nie poddaje się. Z synkiem dwie kreski pojawiły się 2 tygodnie od terminu @

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Z Auchana, do rossmanna nie chciało mi sie juz skoczyć. (Ale 2 dni temu robiłam z apteki i tez nic)Ale o czułości 25 były te co robiłam. Niestety ani bladej kreski, dlatego jestem zdezorientowana tym wszystkim. I czemu ten lekarz mowil ze widzi ze @ bedzie jak jej nie ma :/

    Może prolaktynę powinnaś sobie zbadać. Wysoki poziom może wydłużać cykle i prowadzić do niepłodności.
    Skonsultuj to z ginekologiem.

    No chyba, że fasolka robi psikusa i jest, ale się ukrywa ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Może prolaktynę powinnaś sobie zbadać. Wysoki poziom może wydłużać cykle i prowadzić do niepłodności.
    Skonsultuj to z ginekologiem.

    No chyba, że fasolka robi psikusa i jest, ale się ukrywa ;)

    Tak, robiłam badania i faktycznie wyniki nie wyszły za dobre :) ale brałam clo estrofem i duphaston teraz.
    Co myślisz o testach facelle i takim bladziochu 3 dnia spodziewanej małpy? Moge sie juz cieszyć czy test przekłamany? https://zapodaj.net/274bbc9c7be20.png.html

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Tak, robiłam badania i faktycznie wyniki nie wyszły za dobre :) ale brałam clo estrofem i duphaston teraz.
    Co myślisz o testach facelle i takim bladziochu 3 dnia spodziewanej małpy? Moge sie juz cieszyć czy test przekłamany? https://zapodaj.net/274bbc9c7be20.png.html

    Nie znam tych testów. Ale coś tam majaczy ;) Myślę, że jak @ dalej nie przyjdzie to powinnaś powtórzyć jeszcze raz test jutro lub za 2 dni. Powinna kreska wyjść ciemniejsza :)
    Póki co zalecam poskromić wybuchy radości i zobaczyć jak się sytuacja będzie rozwijać :)
    Trzymam kciuki, żeby krecha ciemniała :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Nie znam tych testów. Ale coś tam majaczy ;) Myślę, że jak @ dalej nie przyjdzie to powinnaś powtórzyć jeszcze raz test jutro lub za 2 dni. Powinna kreska wyjść ciemniejsza :)
    Póki co zalecam poskromić wybuchy radości i zobaczyć jak się sytuacja będzie rozwijać :)
    Trzymam kciuki, żeby krecha ciemniała :)

    Tak planowałam za 2 dni powtórzyć :) jak cos tam jest to na pewno bedzie ciemniejsza :)
    Wrocilam do duphastonu wiec @ raczej i tak nie przyjdzie :) ale dzis 16 dzien wyższych temperatur.
    Dziekuje za kciuki, na razie ta blada kreskę zatrzymam dla siebie :)!

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ