X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Aleksandra 14 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • Aleksandra 14 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/c8c0524930f8.jpg.html

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • shelikeastars Koleżanka
    Postów: 36 27

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bladzioch czy zwidy ??? :D
    https://naforum.zapodaj.net/1c5ab11ff1aa.jpg.html

    shelikeastars
  • shelikeastars Koleżanka
    Postów: 36 27

    Wysłany: 3 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta negatywna :/
    powodzenia dla was ❤

    shelikeastars
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w tamtą niedzielę mdlałam. Dziś znów mi się zrobiło słabo i zrobiłam test.
    Jestem w szoku. Czy wy też to widzicie? Za jakiś czas powtórzę innym testem. https://naforum.zapodaj.net/f8cd598ac652.jpg.html

    wiki345 lubi tę wiadomość

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • wiki345 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blada ale jest :) zrob za 3 dni kolejny albo idz na bete :)

    Magda_Lena0801 lubi tę wiadomość

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 5 lipca 2019, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Dziewczyny, w tamtą niedzielę mdlałam. Dziś znów mi się zrobiło słabo i zrobiłam test.
    Jestem w szoku. Czy wy też to widzicie? Za jakiś czas powtórzę innym testem. https://naforum.zapodaj.net/f8cd598ac652.jpg.html


    Jest bladzioszek :)

    Magda_Lena0801, Magda_k lubią tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dawno mnie tu nie bylo, w panice pół roku temu szukałam pomocy, niestety że starań nic nie wyszlo. Dziś jednak jest planowany dzień miesiączki i no właśnie postanowiłam zrobić test i wyszedł tak możecie na niego zerknąć bo nie wiem już czy tam naprawdę coś widać czy tylko ja to widzę zdjęcie robione na dworze by było dobre swiatlo
    https://zapodaj.net/847a9cc8a9186.jpg.html
    https://zapodaj.net/846e72adda06c.jpg.html

    Dodam tylko że w styczniu było podobnie jakaś kreska się pojawiła i w sumie zrobiłam nawet bhcg ale nic nie bylo, wtedy jednak miałam bardzo dużo stresu i zaczęłam wtedy dziwnie plamić . Teraz póki co się z tym wstrzymam (bhcg) i jak @ nie przyjdzie to za tydzień test powtórzę teraz jednak zerknijcie na zdjęcie i powiedzcie mi proszę czy ja źle widzę czy wy też to widzicie ? Staramy się od ponad roku ;/
    Pozdrawiam Was wszystkie :)
    Joa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 10:34

    szona lubi tę wiadomość

  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Zwariowałam.
    Tamten bladzioch robiłam około 12 w dzien. Teraz jest tak wyraźny (wiadomo już po czasie), że aż trudno powiedzieć, że to bladzioch. Później zrobiłam o 15 i 17. Czułość 10. Negatywne. Dziś rano wstałam i zrobiłam kolejny, czułość 10. Negatywny. Nie wiem już co mam myśleć.
    Na betę nie mam jak iść. Pobierają krew do 11 a ja jestem w pracy, jutro i pojutrze zamknięte. Mogę pojechać w poniedziałek rano, ale już powinien chyba sikaniec wyjść prawda?
    Tak szaleje, że nie wiem czy do Ginekologa się umawiać, bo przyjmuje tylko we wtorki.

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa wrote:
    Witam dawno mnie tu nie bylo, w panice pół roku temu szukałam pomocy, niestety że starań nic nie wyszlo. Dziś jednak jest planowany dzień miesiączki i no właśnie postanowiłam zrobić test i wyszedł tak możecie na niego zerknąć bo nie wiem już czy tam naprawdę coś widać czy tylko ja to widzę zdjęcie robione na dworze by było dobre swiatlo
    https://zapodaj.net/847a9cc8a9186.jpg.html
    https://zapodaj.net/846e72adda06c.jpg.html

    Dodam tylko że w styczniu było podobnie jakaś kreska się pojawiła i w sumie zrobiłam nawet bhcg ale nic nie bylo, wtedy jednak miałam bardzo dużo stresu i zaczęłam wtedy dziwnie plamić . Teraz póki co się z tym wstrzymam (bhcg) i jak @ nie przyjdzie to za tydzień test powtórzę teraz jednak zerknijcie na zdjęcie i powiedzcie mi proszę czy ja źle widzę czy wy też to widzicie ? Staramy się od ponad roku ;/
    Pozdrawiam Was wszystkie :)
    Joa

    Ja widzę bladzioszka ;) powodzenia i dawaj znać ;)

    Joa lubi tę wiadomość

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Dziewczyny. Zwariowałam.
    Tamten bladzioch robiłam około 12 w dzien. Teraz jest tak wyraźny (wiadomo już po czasie), że aż trudno powiedzieć, że to bladzioch. Później zrobiłam o 15 i 17. Czułość 10. Negatywne. Dziś rano wstałam i zrobiłam kolejny, czułość 10. Negatywny. Nie wiem już co mam myśleć.
    Na betę nie mam jak iść. Pobierają krew do 11 a ja jestem w pracy, jutro i pojutrze zamknięte. Mogę pojechać w poniedziałek rano, ale już powinien chyba sikaniec wyjść prawda?
    Tak szaleje, że nie wiem czy do Ginekologa się umawiać, bo przyjmuje tylko we wtorki.

    Witaj, ja wiem że łatwo się mówi ale stres to bardzo zły doradca, przede wszystkim postaraj się troszeczkę wyciszyć i na spokojnie zaczekać do poniedziałku. Jeśli będzie to czuły test 10 to powinien już coś pokazać jednak pamiętaj, że każda kobieta jest inna, i u jednej pokaże przed @ u innej w planowany dzien@ a jeszcze u innej tydzień czy dwa po@ test z krwi zawsze zdążysz zrobić. Mnie też dziś przeszedł przez myśl test z krwi ale jeszcze się wstrzymam na tydzień bo też stoję pod znakiem zapytania. I może to dziwne ale czuję się inaczej oby to były te symptomy i tobie też tego życzę :) także głowa do gory. Aha i myśl pozytywnie tylko nie daj się zwariować zrób coś dla siebie odpocznij a wszystko będzie dobrze:) Pozdrawiam

    Magda_Lena0801 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Ja widzę bladzioszka ;) powodzenia i dawaj znać ;)

    Dziękuję Ci kamień serca mi spadl, że nie tylko ja to widzę :) Dam znać na pewno dziękuję dodałaś mi otuchy. Za ciebie i wszystkie inne dziewczyny też trzymam kciuki :) Mam nadzieję że u mnie też się potwierdzi. No zobaczymy byle nie dać się zwariować :)

    Magda_Lena0801 lubi tę wiadomość

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Dziewczyny. Zwariowałam.
    Tamten bladzioch robiłam około 12 w dzien. Teraz jest tak wyraźny (wiadomo już po czasie), że aż trudno powiedzieć, że to bladzioch. Później zrobiłam o 15 i 17. Czułość 10. Negatywne. Dziś rano wstałam i zrobiłam kolejny, czułość 10. Negatywny. Nie wiem już co mam myśleć.
    Na betę nie mam jak iść. Pobierają krew do 11 a ja jestem w pracy, jutro i pojutrze zamknięte. Mogę pojechać w poniedziałek rano, ale już powinien chyba sikaniec wyjść prawda?
    Tak szaleje, że nie wiem czy do Ginekologa się umawiać, bo przyjmuje tylko we wtorki.

    To faktycznie dziwne. Ale spokojnie, ja bym poczekała do poniedziałku i powtórzyła test, ewentualnie betę dla potwierdzenia. A kiedy masz termin @? Z tymi testami to nigdy nie wiadomo. Mi w poprzedniej ciąży ten o czułości 25 wyszedł pozytywny a o czułości 10 negatywny a ciąża była. Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 11:06

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czuję, że coś jest na rzeczy. Piersi bolą strasznie (boki) i ciągle mi jest słabo. Dziś troszkę mnie mdli, ale może to już mój organizm plata figle.
    Dziś spróbuję zrobić jeszcze raz test. Może był tamten jakiś felerny. Ale wy też to widzicie prawda? Nie wmowilam sobie :D

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    To faktycznie dziwne. Ale spokojnie, ja bym poczekała do poniedziałku i powtórzyła test, ewentualnie betę dla potwierdzenia. A kiedy masz termin @? Z tymi testami to nigdy nie wiadomo. Mi w poprzedniej ciąży ten o czułości 25 wyszedł pozytywny a o czułości 10 negatywny a ciąża była. Trzymam kciuki :)

    Powinnam dostać 2.07. i nie mam. Pobolewa mnie brzuch i czuję ciągnięcie przy ruchach (jak wstaje z krzesła, chodzę szybciej niż zwykle). Martwię się trochę, bo pracuje w miejscu gdzie w niektórych miejscach palą papierosy i nie mam jak nawet tego "unikać"

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Ja też czuję, że coś jest na rzeczy. Piersi bolą strasznie (boki) i ciągle mi jest słabo. Dziś troszkę mnie mdli, ale może to już mój organizm plata figle.
    Dziś spróbuję zrobić jeszcze raz test. Może był tamten jakiś felerny. Ale wy też to widzicie prawda? Nie wmowilam sobie :D

    Widzimy, nie zwariowałas! 🙂
    Ja przy takim bladziochu skakalabym do góry z radości bo mój prawie niewidoczny.
    No ja żadnych mdłości nie mam piersi nie bolą nawet na twarzy nic nie wyskakuje co przed@ zawsze norma było jedyne co przykuwa moją uwagę to totalny brak apetytu wszystko w gardle mi staje dosłownie. Jedyne co mnie martwi to to że ostatnio jestem w fazie odchudzania i to też mogło wpłynąć na zaburzenia @ no mam nadzieję że nie.

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Ja też czuję, że coś jest na rzeczy. Piersi bolą strasznie (boki) i ciągle mi jest słabo. Dziś troszkę mnie mdli, ale może to już mój organizm plata figle.
    Dziś spróbuję zrobić jeszcze raz test. Może był tamten jakiś felerny. Ale wy też to widzicie prawda? Nie wmowilam sobie :D

    Zdecydowanie coś tam widać :)

    Joa lubi tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Boska :p czyli nie oszalałam ;)
    Martwią mnie te testy negatywne, ale najważniejsze, żeby się teraz nie stresować ;p 3 dni już się zołzą spóźnia, ale brzuch pobolewa momentami dość mocno. Może coś jednak jest na rzeczy ;) przetestuje dziś po pracy ;)

    Joa lubi tę wiadomość

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Matko Boska :p czyli nie oszalałam ;)
    Martwią mnie te testy negatywne, ale najważniejsze, żeby się teraz nie stresować ;p 3 dni już się zołzą spóźnia, ale brzuch pobolewa momentami dość mocno. Może coś jednak jest na rzeczy ;) przetestuje dziś po pracy ;)

    Moim zdaniem prędzej wyjdzie błędnie ujemny niż blędnie dodatni poza tym wspominałaś że robiłaś o 15 i o 17 moim zdaniem to za krótki czas między jednym czy drugim testem to tylko 2 h więc moglo nic nie wykazać bo było za bardzo rozwodnione by test coś wykazał ja zawsze testuje tylko rano , podejrzewam że gdybym zatestowala teraz to nic by nie wyszło bo na co dzień pije bardzo dużo wody około 2,5-3l więc myślę że u ciebie coś się dzieje :) tylko nie wariuj😄 ze spokojem pamiętasz ? 🙂

    Magda_Lena0801 lubi tę wiadomość

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ