X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa wrote:
    Moim zdaniem prędzej wyjdzie błędnie ujemny niż blędnie dodatni poza tym wspominałaś że robiłaś o 15 i o 17 moim zdaniem to za krótki czas między jednym czy drugim testem to tylko 2 h więc moglo nic nie wykazać bo było za bardzo rozwodnione by test coś wykazał ja zawsze testuje tylko rano , podejrzewam że gdybym zatestowala teraz to nic by nie wyszło bo na co dzień pije bardzo dużo wody około 2,5-3l więc myślę że u ciebie coś się dzieje :) tylko nie wariuj😄 ze spokojem pamiętasz ? 🙂

    Dziś rano robiłam, czułość 10, wyszedł ujemny.
    Pamiętam, ale ciężko do siebie dopuścić to, że mam być spokojna :D

    Joa lubi tę wiadomość

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Dziś rano robiłam, czułość 10, wyszedł ujemny.
    Pamiętam, ale ciężko do siebie dopuścić to, że mam być spokojna :D

    A ja jak tak sobie myślę o sobie to zatestuje jeszcze raz w niedzielę a w poniedziałek pójdę jednak na Bhcg przynajmniej rozwieje to moje całkowite wątpliwości 🙂 Bo mam bardzo mieszane uczucia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Jeśli wychodzi pozytyw a następnie są same negatywy to może oznaczać ciąże biochemiczną.

    Taka opcja też pewnie wchodzi w grę grunt to się jednak nie poddawac. Ja np czuje że ze mną dzieje się coś dziwnego ale dobrze wiem że psychika potrafi narobić niezłego bigosu w glowie. Dlatego staram się nie dopuszczać myśli że to na pewno ciąża choć nie ukrywam że po ponad roku starań bardzo bym chciała.🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Dziś rano robiłam, czułość 10, wyszedł ujemny.
    Pamiętam, ale ciężko do siebie dopuścić to, że mam być spokojna :D

    I jak kochana się czujesz ? Ja nadal @ brak jutro testuje i się okaże kupiłam test pink 10 czułości i zobaczymy co wyjdzie. Na@ żadnych objawów absolutnie żadnych biorąc pod uwagę że cykle przez ostatnie co najmniej pół roku to maks 30 dni dziś 32 i nic robi się ciekawie. Nawet stresem tego nazwać nie mogę bo go po prostu nie mam 🙂 bardziej ciekawość

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 8 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801, Joa jak tam u Was? Powtarzałyście testy?

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj dostałam plamień nie wiem jak to się ma do ewentualnej implantacji bo okres jest dziwny ale podbrzusze boli cały czas dość mocno więc ciążę już wykluczam. Wczoraj test o czułości 10 wyszedł ujemny potem plamienia więc można by chyba już powiedzieć że nieśmiało rozpoczynam kolejny cykl. Jednak cały czas czekam aż ten się rozkręci.
    O ile w sobotę czułam się dość nietypowo to wczoraj nie wiem czemu już nie.
    Tylko jedno mnie zastanawia temperatura nadal podniesiona gdzie moja naturalna to 36,4 a obecnie 36,7 -37,2 ale fakt że nie mierze jej co dzien. Więc w sumie nie jest to miarodajne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 11:40

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 8 lipca 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa szkoda, że tym razem się nie udało. Trzymam kciuki za nowy cykl, oby ten przyniósł upragnione 2 kreseczki :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Joa szkoda, że tym razem się nie udało. Trzymam kciuki za nowy cykl, oby ten przyniósł upragnione 2 kreseczki :)

    Dziękuję :) nic nie szkodzi nie ten to inny przyzwyczaiłam się widocznie nie było mi jeszcze pisane 🙂

  • Paulinka4pt Znajoma
    Postów: 24 40

    Wysłany: 14 lipca 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Pomóżcie bo już wariuję. Nie wiem czy te testy facelle są jakieś wadliwe czy jak :-\ owulację miałam w okolicy 13-14 dnia (pozytywne testy) dziś mój 26 dc (cykle 27-30 dni) od wczoraj zaczęłam testować i już sama nie wiem czy te cienie to jakas wada tych testów? Rozlozylam je na części pierwsze żeby było lepiej widać. Ja ogólnie myślę że taka ich uroda ponieważ cień od wczoraj nie przybrał na kolorze. Czy któras z Was spotkala się z czymś takim?
    Wrzucam fotkę, pierwszy od góry przypadkowy z wczorajszego popołudnia, nic nie ma, na reszcie cienie cieni. Czy to możliwe że mimo iż są super czule byłyby takimi cieniami przy owulce 13-14 i w 26 dc? Lada moment powinna przyjść @

    https://www.szybkiplik.pl/download/771fa45e94040c9ff69946c143015d17.html

  • Paulinka4pt Znajoma
    Postów: 24 40

    Wysłany: 16 lipca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed rozłożeniem 2 wyglądały tak

    https://zapodaj.net/f83438a7dd638.jpg.html


    Dziś mój 28 dc, czekam cierpliwie na okres, jeżeli przyjdzie to przestrzegam przed tymi testami bo mogą wprowadzić w błąd. Dam znać za jakieś 2 dni co i jak 🙂

  • Aleksandra 14 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 16 lipca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak otworzyć zdjęcie?

  • Aleksandra 14 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 16 lipca 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem. Dla mnie one są pozytywne.

  • Paulinka4pt Znajoma
    Postów: 24 40

    Wysłany: 16 lipca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie boję się rozczarowania bo czytałam wypowiedzi dziewczyn na różnych forach że te facelle potrafią oklamac :-\ siedzę jak na szpilkach i czekam na @.
    Dopoki nie ma jest nadzieja ale mam przeczucia że jednak się nie udało..

  • Cytrynka648 Ekspertka
    Postów: 190 69

    Wysłany: 16 lipca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może spróbuj zrobić test innej firmy i na przykład płytkowy? Na tych dwóch coś tam przebija. A kreski wyszły w przepisowym czasie?

    Wiek 26 lat
    14.06.2015 - Leo ❤️👦🏼
    Pierworodny, nasza duma 😊
    26.03.2018 - usunięcie endometroizy z blizny po CC
    **********
    05.2019 - ciąża biochemiczna :(

    03.01.2020 - Nikoś [*] 28 tc
    Czuwaj nad nami Maleńki 👼❤
    **********
    22.06.2023 - Felicja 👶🏻 ❤️ 38 tc (cesarskie cięcie) Tęczowy skarb, nasz roześmiany promyczek 🥰🌈
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 16 lipca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, może spróbuj zrobić inny test. Jak wyjdzie pozytywny to już nie będziesz miała wątpliwości.

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 19 lipca 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wracam do Was ponownie :) Robiłąm w tym cyklu testy owulacyjne od 12 d.c. Były negatywne. Dopiero w 17dc test owulacyjny wyszedł mi pozytywny, były dwie mocne czerwone kreski. W następnych dniach już negatywy. Jestem teraz w 28dc i zrobiłam test owulacyjny i hcg(paskowe) z czułością od 10. I test owulacyjny wyszedł nagle pozytywny(podwójna owulacja?) a ciążowy ma różową kreskę bladą. Czy Waszym zdaniem jest szansa, żeby to był pozytyw? Wiem, że test wykonałam dość wcześnie. Jak sądzicie, bladzioch, czy zwidy? Ten z óżowym paskiem test to owulacyjny.

    41e08545680e.jpg

    9aed8fda6399.jpg

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 19 lipca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunis wrote:
    Hej, wracam do Was ponownie :) Robiłąm w tym cyklu testy owulacyjne od 12 d.c. Były negatywne. Dopiero w 17dc test owulacyjny wyszedł mi pozytywny, były dwie mocne czerwone kreski. W następnych dniach już negatywy. Jestem teraz w 28dc i zrobiłam test owulacyjny i hcg(paskowe) z czułością od 10. I test owulacyjny wyszedł nagle pozytywny(podwójna owulacja?) a ciążowy ma różową kreskę bladą. Czy Waszym zdaniem jest szansa, żeby to był pozytyw? Wiem, że test wykonałam dość wcześnie. Jak sądzicie, bladzioch, czy zwidy? Ten z óżowym paskiem test to owulacyjny.

    41e08545680e.jpg

    9aed8fda6399.jpg

    Ja tam widzę bladzioszka :)

    Alunis lubi tę wiadomość

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 19 lipca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to było to 😍 Bo z cyklu na cykl dopatruje się kresek na testach i boje się, ze popadnę wkoncu w paranoje 😭 Kiedy najlepiej zrobić betę? Jestem w 28 D.c(zazwyczaj moje cykle maja 35 dni około) i nie wiem przez to czy nie jest za szybko na to badanie. 😊

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 19 lipca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunis wrote:
    Oby to było to 😍 Bo z cyklu na cykl dopatruje się kresek na testach i boje się, ze popadnę wkoncu w paranoje 😭 Kiedy najlepiej zrobić betę? Jestem w 28 D.c(zazwyczaj moje cykle maja 35 dni około) i nie wiem przez to czy nie jest za szybko na to badanie. 😊

    Myślę, że jak już wyszedł bladzioszek na teście to spokojnie możesz zrobić betę :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 20 lipca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test z porannego moczu, kreski wyszły mocniejsze, biegnę zaraz na betę!

    a1c4f99a6707.jpg

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ